حقیقت پنهان کلبه وحشت انزلی فاش شد

4.5
از 310 رای

شاید تاکنون نام کلبه وحشت انزلی را نشنیده باشید. اما باید به شما بگوییم که این مکان در نزدیکی صومعه سرا و بندر انزلی شهرت فراوان دارد. عده‌ای می گویند در این کلبه اتفاق های وحشتناکی روی می‌دهد. اما عده‌ای هم معتقد هستند این موضوع شایعه‌ای بیش نیست. اینکه در کلبه وحشت چه می‌گذرد رازی سر به مهر است که فاش شدن آن می‌تواند جواب بسیاری از سوالات باشد. فارغ از اینکه این موضوع شایعه باشد یا حقیقت می‌دانیم که ترسناکترین جاذبه های جهان در تمام نقاط دنیا وجود دارند و به دلیل مرموز بودنشان بسیاری از گردشگران را به سمت خود می‌کشانند. 

کلبه وحشت انزلی، رازی سر به مهر

در جنگل اسرارآمیز هفت‌دغنان در نزدیکی بندر انزلی و صومعه سرا، در استان گیلان، منطقه‌ای قرار دارد که سال‌هاست مقصد ماجراجویان و گردشگران بیشماری است. محلیان صداهای زیادی از این جنگل شنیده‌اند و می‌گویند، بهتر است تا شب نشده این منطقه را ترک کنید. ولی اگر برای تجربه‌ی وحشت و دلهره به این ناحیه سفر کرده‌اید، به قسمت‌ شرقی روستا بروید، جایی که هوا ناگهان سنگین‌تر می‌شود و وجود کلبه‌ای متروکه و پرماجرا به نام کلبه وحشت انزلی که افسانه‌های محلی زیادی در دل آن گنجانده شده به سنگینی این فضا می‌افزاید.

اما آیا همه‌ی آنچه در مورد این کلبه گفته می‌شود حقیقت دارد؟ آیا به راستی اتفاقات وحشتناکی در این کلبه رخ داده و یا رخ می‌دهد؟ در فیلم کلبه وحشت سری به این مکان وحشتناک زده‌ایم، اگر جراتش را دارید، با ما همراه شوید تا ببینیم آیا این گفته‌ها حقیقت دارند؟