طبیعت قشم هر بار غافلگیرتان می‌کند!

4.8
از 19 رای

قشم از مقاصدی است که هر نقطه از آن با جاذبه‌های فراوانی چشم‌انتظار گردشگران است. البته می‌توان گفت که استان هرمزگان و جزایر آن هرکدام زیبایی‌ها و جاذبه‌های متفاوتی دارند و جزیره قشم هم از این قاعده مستثنا نیست. دیدنی‌ها و طبیعت قشم به‌قدری زیبا و تماشایی است که تصورش، شما را برای خرید تور قشم و سفر به این جزیره وسوسه می‌کند. در این ویدئو، عازم سفری یک‌دقیقه‌ای به قشم می‌شوید، با خلیج فارس دیدار می‌کنید، از درخشش آب و آفتاب لذت می‌برید و تعدادی از جاهای دیدنی قشم را تماشا می‌کنید. با ما همراه باشید.

جاذبه‌های طبیعی قشم؛ خیره‌کننده و باشکوه

جنوب ایران سرشار از جاذبه‌های بکر و تماشایی است. بسیاری از کسانی که با تور جنوب سفر می‌کنند، در جست‌وجوی همین زیبایی‌های اصیل دل به جاده می‌سپارند. جزیره قشم بزرگ‌ترین جزیره ایران در استان هرمزگان است و از همین نظر طبیعت جزیره قشم بسیار متنوع است. کافی است برای بازدید از همه آن‌ها و قرار دادنشان در برنامه سفر خود، از راهنمای سفر به قشم استفاده کنید و به دیدن طبیعت قشم بروید.

قشم؛ جواهر بی‌همتای خلیج فارس

بیشتر جاذبه‌های قشم در تنگه‌ها، روستاها و سواحل آن خلاصه می‌شود. همان‌طور که در این ویدئو می‌بینید، هریک این جاذبه‌ها شما را غافل‌گیر خواهد کرد؛ چراکه پدیده‌هایی چون دره ستارگان یا تنگه چاهکوه، بسیار تماشایی‌اند. اگر با تماشای این ویدئو، مشتاق سفر به این جزیره محبوب شده‌اید، گزینه‌های متنوعی برای پاسخ به شوقتان دارید؛ مثلاً می‌توانید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که با تور قشم نوروز سفر کنید و نوروز را میهمان خلیج فارس باشید.