موزه پرگامون برلین، خانه‌ای برای آثار نفیس و تاریخی

4.4
از 13 رای

کشور آلمان واقع در قاره اروپا، پر جمعیت‌ترین کشور اروپا شمرده می‌شود. آلمان جاذبه‌های دیدنی بسیاری برای بازدید دارد و بناهای تاریخی آن دارای معماری زیبا و تماشایی است. موزه پرگامون برلین، از دسته مکان‌های دیدنی آلمان است که در پایتخت این کشور قرار گرفته است و افرادی که با تور اروپا به آلمان سفر می‌کنند، به دیدن این موزه می‌روند.

بازدید از موزه پرگامون در برلین

در شهر برلین، پایتخت آلمان، مکان تاریخی وجود دارد که مهم‌ترین جاذبه‌های دیدنی برلین و مجموعه موزه‌های معروف اروپا، متعلق به این مکان است. از همین نظر، این مکان جزیره موزه نامیده می‌شود. یکی از چندین موزه معروفی که در این مکان قرار گرفته است، موزه پرگامون برلین است و آثار نفیس و با ارزشی از دوره‌های باستانی گوناگون در آن نگهداری می‌شود. موزه برلین یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های این شهر است که گردشگران و مسافران تور آلمان، از آن بازدید می‌کنند. از جمله دوره‌هایی که آثارشان در موزه پرگامون برلین نگهداری می‌شود، می‌توان به مصر و ایران باستان یا دوره بابل و آشوریان و... اشاره کرد.

در ادامه اگر مشتاق هستید به آلمان سفر کنید و به دیدن آثار باستانی دوره‌های تاریخی بروید، از موزه پرگامون برلین دیدن کنید. به خاطر داشته باشید که با نزدیک شدن سال جدید و تعطیلات نوروزی، می‌توانید آلمان را برای مقصد مسافرتی خود انتخاب کنید و با تور اروپا نوروز، تعطیلاتتان را در برلین آلمان و در میان جاذبه‌های دیدنی‌اش بگذرانید. در ادامه همراه ما باشید تا ویدئویی از موزه برلین و برخی از آثار تاریخی آن تماشا کنیم.