کافه های کرج؛ بهترین کافه های کرج در مناطق مختلف + آدرس

5
از 5 رای
تقویم ۱۴۰۳ لست‌سکند - جایگاه K - دسکتاپ
بهترین کافه‌های کرج؛ از مهرشهر تا عظیمیه +‌ آدرس و عکس
05 اسفند 1402 08:00
0

بهترین کافه های کرج می‌توانند محیطی مناسب برای دیدارهای دوستانه و ملاقات‌های کاری باشند. ازاین‌رو، شناخت کافه های کرج برای شهروندان کرج و کسانی که به این شهر سفر می‌کنند، اهمیت دارد. به همین دلیل، در این مطلب از مجله گردشگری لست‌سکند بهترین کافه های کرج را معرفی می‌کنیم. به این منظور، کافه های کرج را براساس مناطق مختلف دسته‌بندی کرده‌ایم و فهرست دقیق و کاملی از کافه های معروف کرج را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا هنگامی که به فکر کافه‌گردی در شهر کرج می‌افتید، به‌راحتی بتوانید یک کافه خوب در کرج، متناسب با سلیقه‌تان انتخاب کنید.

بهترین کافه های کرج کدام‌اند؟

فهرست بهترین کافه های کرج هم مثل فهرست بهترین کافه‌های تهران، بلندبالاست. ما بهترین کافه های کرج را براساس مناطق مختلف دسته‌بندی کرده‌ایم. بهترین کافه‌های منطقه عظیمیه کرج عبارت‌اند از کافه ممنتو، کافه‌رستوران پدرا، کافه‌رستوران پلانژ، کافه‌رستوران تی‌شی‌نی، کافه سوان و کافه‌رستوران دوران. بهترین کافه‌های منطقه گوهردشت کرج هم عبارت‌اند از کافه خانه دوست، کافه اکتو، کافه کوپیدو و کافه عمو قباد.

بهترین کافه‌های منطقه جهانشهر کرج، کافه دی‌ان‌ای، کافه کنله، کافه‌رستوران چنین، کافه دارچین، کافه‌رستوران نامبروان، کافه‌رستوران سر‌آشپز و کافه بخارا هستند. بهترین کافه‌های مهرشهر کرج هم عبارت‌اند از کافه اکسپوز، کافه‌رستوران لامیراژ، کافه‌رستوران رن‌جی، کافه‌رستوران بلو باتل، کافه کاراکتر، کافه اکتبر، کافه کربن و کافه وینتیج. در سایر نقاط کرج هم کافه‌های داا، لوترا و چرخه جزو بهترین کافه‌ها هستند.

یکی از بهترین کافه‌ های کرج برای تولد، کافه لازارو و بهترین کافه های کرج برای صرف وعده صبحانه، کافه‌رستوران رست، کافه‌رستوران آریامن، کافه‌رستوران بلانچ و کافه‌رستوران صاحبقرانیه هستند. در ادامه، هریک از کافه‌های نام‌برده‌شده را به‌شکل مفصل و دقیق بررسی و معرفی می‌کنیم.

بهترین کافه‌های عظیمیه کرج

عظیمیه کرج، یکی از نقاط محبوب این شهر برای کافه‌گردهاست؛ چراکه در این نقطه از شهر، تعداد کافه‌های خوب و معروف زیاد است. در ادامه، بهترین و معروف‌ترین کافه‌های منطقه عظیمیه کرج را به شما معرفی می‌کنیم تا مسیرتان برای پیدا کردن کافه‌های خوب این منطقه هموار شود.

کافه ممنتو

ممنتو یکی از بهترین کافه های کرج در منطقه عظیمیه است. این کافه طرف‌داران زیادی دارد و یکی از پاتوق‌های محبوب اهالی شهر کرج است. این کافه علاوه‌بر قهوه‌های خوش‌طعم و باکیفیتش، شیرینی‌های تازه و لذیذ زیادی دارد که همگی محصول همین کافه هستند. از کروسان‌ تا شیرینی خوش‌مزه چاکلت توییست را می‌توانید به‌صورت تازه در کافه ممنتو سفارش دهید و در کنار یک قهوه باکیفیت، نوش جان کنید.

 • آدرس کافه ممنتو: عظیمیه، میدان گلستان
 • شماره‌تلفن کافه ممنتو: ۰۲۶۳۲۵۴۹۵۰۰
 • ساعت کاری کافه ممنتو: ۸ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه ممنتو: mementocoffeelab@

موقعیت دقیق کافه ممنتو روی نقشه

ممنتو فضا.jpg
کافه ممنتو، یکی از کافه های معروف کرج
ممنتو غذا.jpg
کافه ممنتو، بهترین کافه کرج

کافه‌رستوران پدرا

کافه‌رستوران پدرا یکی از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین کافه های لوکس کرج است که در منطقه عظیمیه واقع شده است. پدرا جزو بهترین رستوران‌های کرج دسته‌بندی می‌شود؛ چراکه منوی مفصلی از انواع کباب، پلوها و غذاهای فرنگی را برای ناهار و شام طبخ و سرو می‌کند. البته این به آن معنا نیست که پدرا صرفاً یک رستوران است؛ زیرا در پدرا منوی کافه هم کامل است و برای نوشیدن یک فنجان قهوه یا صرف یک میان‌وعده هم می‌توانید روی کافه‌رستوران پدرا حساب کنید.

 • آدرس کافه‌رستوران پدرا: عظیمیه، بلوار استقلال، بین خیابان میرزنده‌دل و خیابان گل‌ها
 • تلفن کافه‌رستوران پدرا: ۰۲۶۳۲۵۵۵۹۶۱
 • ساعت کاری کافه‌رستوران پدرا: ۹ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران پدرا: pedra.restaurant.cafe@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران پدرا روی نقشه

پدرا فضا.jpg
محیط کافه‌رستوران پدرا
پدرا پدرا غذا.jpg
پدرا، یکی از کافه های معروف کرج

کافه‌رستوران پلانژ

کافه‌رستوران پلانژ یکی از کافه های لوکس کرج است که هم فضای باز و هم فضای بسته دارد و برای افرادی که تمایل به نشستن در فضای باز دارند، گزینه مناسبی محسوب می‌شود. منوی این کافه‌رستوران شامل انواع غذاها مثل برگر و پیتزا تا صبحانه‌های متنوع است و برای هر سلیقه‌ای گزینه مناسبی دارد.

 • آدرس کافه‌رستوران پلانژ: عظیمیه، میدان اسبی، ضلع شمالی پارک ایران‌زمین
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران پلانژ: ۰۲۶۳۲۵۴۹۲۱۲
 • ساعت کاری کافه‌رستوران پلانژ: ۸ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران پلانژ: plunge_caferestaurant@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران پلانژ روی نقشه

لانژ فضا.jpg
فضای بیرونی کافه‌رستوران پلانژ
لانژ غذا.jpg
پلانژ، یک کافه خوب در کرج

کافه‌رستوران تی‌شی‌نی

کافه‌رستوران تی‌شی‌نی واقع در بام کرج، یکی از بهترین کافه‌های منطقه عظیمیه است که منوی مفصلی از انواع غذاها تا نوشیدنی‌های متنوع را دارد. یکی از دلایل محبوبیت این کافه قرار گرفتنش در ارتفاعات بام کرج است که همین بام، از محبوب‌ترین جاهای دیدنی کرج محسوب می‌شود. گفتنی است که این کافه خوب در کرج قلیان هم سرو می‌کند.

 • آدرس کافه‌رستوران تی‌شی‌نی: عظیمیه، بلوار طالقانی شمالی، نبش گلستان بیستم
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران تی‌شی‌نی: ۰۲۶۳۲۵۳۵۵۵۳
 • ساعت کاری کافه‌رستوران تی‌شی‌نی: ۸ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران تی‌شی‌نی: cafetishini@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران تی‌شی‌نی روی نقشه

تی شی نی غذا.jpg
یکی ازغذاهای کافه‌رستوران تی‌شی‌نی

کافه سوان

کافه سوان در منطقه عظیمیه، یکی از کافه های معروف کرج است که علاوه‌بر نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های متنوع، محیط جذاب و دل‌نشینی هم دارد. اگر اهل نوشیدن قهوه هستید و کیفیت قهوه برای شما ملاک مهمی برای انتخاب کافه محسوب می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم به کافه سوان در کرج سر بزنید.

 • آدرس کافه سوان: عظیمیه، بلوار شریعتی، خیابان پامچال جنوبی، خیابان خسروی
 • شماره‌تلفن کافه سوان: ۰۲۶۳۳۲۵۱۸۱۴۹
 • ساعت کاری کافه سوان: ۷ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه سوان: cafe_swan@

موقعیت دقیق کافه سوان روی نقشه

سوان فضا.jpg
محیط کافه سوان کرج
سوان غذا.jpg
کروسان، یکی از خوراکی‌های پرطرف‌دار کافه سوان کرج

کافه‌رستوران دوران

کافه‌رستوران دوران یکی از کافه‌های عظیمیه کرج است که به‌دلیل غذاهای ایتالیایی خوش‌مزه‌اش شهرت پیدا کرده است. سالاد‌ها و پیتزاهای کافه‌رستوران دوران در بین مشتریانش بسیار پرطرف‌دار است و نوشیدنی‌هایش هم تنوع خوبی دارد. اگر به‌دنبال یک کافه با غذاهای متنوع و لذیذ هستید، کافه‌رستوران دوران گزینه خوبی از بین کافه های کرج برای شما به حساب می‌آید.

 • آدرس کافه‌رستوران دوران: عظیمیه، میدان بهارستان 
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران دوران: ۰۲۶۳۲۵۱۲۱۴۱
 • ساعت کاری کافه‌رستوران دوران: ۱۱ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران دوران: Doran.rastaurant.cafe@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران دوران روی نقشه

دوران فضا.jpg
محیط داخلی کافه‌رستوران دوران
دوران غذا.jpg
دوران، بهترین کافه کرج

بهترین کافه‌های گوهردشت کرج

منطقه گوهردشت کرج یکی از محبوب‌ترین پاتوق‌های این شهر برای کافه‌گردی است. وجود چند دانشگاه در حوالی این منطقه باعث شده تا تعداد و تنوع کافه‌های گوهردشت چشمگیر باشد. در ادامه، معروف‌ترین و بهترین کافه‌های گوهردشت کرج را معرفی می‌کنیم.

کافه خانه دوست

کافه خانه دوست یکی از کافه های معروف کرج است که در منطقه گوهردشت قرار دارد. این کافه محیط نوستالژیک و جذابی دارد و حال‌وهوای برخی از کافه‌های روباز تهران را برایتان تداعی می‌کند. منوی این کافه کاملاً منطبق با محیط خاطره‌انگیز آن است و غذاهای خوش‌مزه ایرانی، شربت‌های سنتی و شیرینی‌های ایرانی بخشی از منوی این کافه را تشکیل می‌دهد. اگر به عکاسی علاقه‌مندید،‌ چیدمان و محیط کافه خانه دوست، این امکان را به شما می‌دهد که عکس‌های جذابی در اینجا ثبت کنید.

 • آدرس کافه خانه دوست: گوهردشت، خیابان هشتم غربی، پلاک ۱۸
 • شماره‌تلفن کافه خانه دوست: ۰۲۶۳۴۴۴۰۴۵۲
 • ساعت کاری کافه خانه دوست: ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه خانه دوست: khanedoost.cafe@

موقعیت دقیق کافه خانه دوست روی نقشه

خانه دوست فضا.jpg
کافه خانه دوست، یکی از بهترین کافه های کرج
خانه دوست غذا.jpg
کافه خانه دوست، بهترین کافه کرج برای عکاسی

کافه اکتو

اُکتو یکی از بهترین کافه های کرج در منطقه گوهردشت است. این کافه، محیط صمیمی و منوی مفصلی از انواع‌واقسام خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها دارد و برای هر سلیقه‌ای می‌توان گزینه جذابی در منوی کافه اکتو پیدا کرد. معروف‌ترین مواردی که در منوی کافه اکتو می‌بینید، پاستا، قهوه‌های دمی، پن‌کیک و تست‌ها هستند.

 • آدرس کافه اکتو: گوهردشت، بلوار جمهوری، خیابان دکتر حسابی
 • شماره‌تلفن کافه اکتو: ۰۲۶۳۳۴۴۱۱۵۲۴
 • ساعت کاری کافه اکتو: ۱۰ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه اکتو: octo_cafe@

موقعیت دقیق کافه اکتو روی نقشه

اکتو غذااا.jpg
کافه اکتو، یکی از کافه های معروف کرج
اکتو غذا.jpg
کافه اکتو، یک کافه خوب در کرج

کافه کوپیدو

وقتی صحبت از بهترین کافه کرج در منطقه گوهردشت باشد، نام کافه کوپیدو حتماً به میان می‌آید. این کافه گزینه‌های متنوعی برای پذیرایی از مشتریانش دارد؛ به‌ویژه قهوه‌های اینجا بسیار محبوب است. اگر حساسیت زیادی روی طعم قهوه خود دارید و در انتخاب کافه، کیفیت قهوه برای شما ملاک تعیین‌کننده‌ای است، توصیه می‌کنیم سری به کافه کوپیدو بزنید. ساعت شروع‌به‌کار این کافه هم هفت صبح است که همین نکته، اینجا را به یک کافه مناسب برای قرارهای صبحانه‌ای تبدیل می‌کند.

 • آدرس کافه کوپیدو: گوهردشت، خیابان هشتم غربی، پلاک ۴۰
 • شماره‌تلفن کافه کوپیدو: ۰۹۱۲۵۶۱۵۲۷۲
 • ساعت کاری کافه کوپیدو: ۷ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه کوپیدو: cupido_cafe@

موقعیت دقیق کافه کوپیدو روی نقشه

کوپیدو.jpg
کافه کوپیدو، یکی از بهترین کافه های کرج
کوپیدو غذا.jpg
کافه کوپیدو در منطقه گوهردشت کرج

کافه عموقباد

اگر به‌دنبال کافه‌ای هستید که فضای نوستالژیک و در عین حال صمیمی و خاطره‌انگیزی داشته باشد، کافه عموقباد بهترین کافه کرج برای شماست. از حال‌و‌هوای جالب و موسیقی‌های خاطره‌انگیز کافه عموقباد که بگذریم، در اینجا غذاها و خوراکی‌های خوش‌مزه و متفاوتی مثل املت با سبزی‌خوردن، کشک‌بادمجان و چای در استکان‌نعلبکی‌های قدیمی را می‌توانید سفارش دهید. با سر زدن به این کافه خوب در کرج، می‌توانید سفری کوتاه در زمان داشته باشید و به سال‌های خاطره‌انگیز دهه‌های 40 و 50 شمسی سفر کنید.

 • آدرس کافه عموقباد: گوهردشت، خیابان آزادی، خیابان سیزدهم غربی
 • شماره‌تلفن کافه عمو قباد: ۰۲۶۳۴۲۱۰۸۲۸
 • ساعت کاری کافه عمو قباد: ۹ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه عمو قباد: cafeamooghobad@

موقعیت دقیق کافه عموقباد روی نقشه

قباد فضا.jpg
فضای نوستالژیک کافه عموقباد
قباد غذا.jpg
کافه عموقباد، یکی از کافه های معروف کرج

بهترین کافه‌های جهانشهر کرج

وقتی صحبت از کافه های کرج در میان باشد، منطقه جهانشهر حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. با هر سلیقه‌ای که باشید، در این نقطه از شهر کافه‌ای متناسب با نیازتان پیدا می‌کنید. در ادامه، بهترین و شناخته‌شده‌ترین کافه‌های جهانشهر کرج را معرفی می‌کنیم.

کافه دی‌ان‌ای

کافه دی‌ان‌ای یکی از بهترین کافه های کرج در منطقه جهانشهر است. این کافه هم فضای باز و هم فضای بسته دارد و منوی آن هم بسیار مفصل و پروپیمان است. درمجموع اگر به‌دنبال کافه‌ای با منوی متنوع و محیطی صمیمی هستید، کافه دی‌ان‌ای می‌تواند گزینه مطلوبی برای شما باشد.

 • آدرس کافه دی‌ان‌ای: جهانشهر، بلوار بهارستان، بین کوچه رحیمی و ماندانا
 • ساعت کاری کافه دی‌ان‌ای: ۸.5 صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه دی‌ان‌ای: dna_cafe@

موقعیت دقیق کافه دی‌ان‌ای روی نقشه

دی ان ای غذا.jpg
کافه دی‌ان‌ای، یک کافه خوب در کرج

کافه کنله

اگر به‌دنبال محیطی مدرن برای کافه‌گردی هستید و کیفیت خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های کافه هم اهمیت زیادی برایتان دارد، توصیه می‌کنیم حتماً سری به کافه کَنِله در منطقه جهانشهر کرج بزنید. از خوراکی‌ها و غذاهای خوش‌مزه‌ای مثل ساندویچ و پیتزا تا قهوه‌های خوش‌طعم و باکیفیت و شیرینی‌های لذیذ و تازه را می‌توانید در منوی کافه کنله ببینید و به همه این‌ها، حال‌وهوای صمیمی و جذاب را هم باید اضافه کنید.

 • آدرس کافه کنله: جهانشهر، میدان شکوفه، خیابان مهران، بلوار ایزدیار
 • شماره‌تلفن کافه کنله: ۰۹۱۲۸۵۷۰۶۷۴
 • ساعت کاری کافه کنله: ۸ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه کنله: canele.ir@

موقعیت دقیق کافه کنله روی نقشه

کنله فضا.jpg
کافه کنله، یکی از بهترین کافه های کرج
کنله غذا.jpg
کافه کنله، یکی از کافه های معروف کرج

کافه‌رستوران چنین

کافه‌رستوران چنین در منطقه جهانشهر،‌ یکی از کافه های لوکس کرج است که هم برای میان‌وعده و نوشیدن قهوه و هم برای صرف غذا می‌تواند گزینه خوبی از میان کافه های کرج باشد. این کافه‌رستوران از غذاهای فرنگی تا غذاهای سنتی ایرانی را طبخ و سرو می‌کند و برای هر سلیقه‌ای، یک گزینه مطلوب دارد. نوشیدنی‌های سنتی این کافه‌رستوران هم شهرت زیادی دارند.

 • آدرس کافه‌رستوران چنین: جهانشهر، خیابان استانداری، روبه‌روی کوچه زهره
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران چنین: ۰۲۶۳۴۲۱۷۲۱۷
 • ساعت کاری کافه‌رستوران چنین: ۹ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران چنین: cheninrasturant@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران چنین روی نقشه

چنین فضا.jpg
کافه‌رستوران چنین، یکی از کافه‌ های لوکس کرج
چنین غذا.jpg
یکی از غذاهای کافه‌رستوران چنین

کافه دارچین

وقتی صحبت از بهترین کافه های کرج باشد، حتماً اسم کافه دارچین هم شنیده می‌شود. این کافه در منطقه جهانشهر کرج واقع شده است و یکی از کافه‌های قدیمی شهر کرج محسوب می‌شود. این کافه یکی از پاتوق‌های محبوب در بین اهالی شهر است و منوی متنوعی هم دارد. انواع قهوه، پن‌کیک، تست و ساندویچ ا‌زجمله خوراکی‌هایی هستند که در کافه دارچین سرو می‌شوند.

 • آدرس کافه دارچین: جهانشهر، میدان هلال‌احمر، نبش کوچه سنبل
 • شماره‌تلفن کافه دارچین: ۰۲۶۳۴۴۰۹۶۲۸
 • ساعت کاری کافه دارچین: ۸.5 صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه دارچین: darchincafe@

موقعیت دقیق کافه دارچین روی نقشه

دارچین فضا.jpg
کافه دارچین، بهترین کافه کرج
دارچین غذا.jpg
کافه دارچین، یکی از بهترین کافه های کرج

کافه‌رستوران نامبروان

کافه‌رستوران نامبروان یکی از بهترین کافه های کرج است که در منطقه جهانشهر قرار دارد. اگر ملاک شما برای انتخاب یک کافه، غذاهای لذیذ و متنوع است، کافه‌رستوران نامبروان گزینه مطلوبی برای شماست؛ چراکه انواع‌واقسام پیتزا، پاستا، سالاد و نوشیدنی‌های متنوع و خوش‌طعم را می‌توانید در این کافه خوب در کرج امتحان کنید.

 • آدرس کافه‌رستوران نامبروان: جهانشهر، میدان هلال‌احمر، نبش کوچه شهداد
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران نامبروان: ۰۲۶۳۴۴۱۳۵۳۷
 • ساعت کاری کافه‌رستوران نامبروان: ۸.5 صبح تا ۱۰.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران نامبروان: no.1.cafe@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران نامبروان روی نقشه

نامبروان فضا.jpg
کافه‌رستوران نامبروان، یکی از بهترین کافه های کرج
نامبر غذا.jpg
پیتزاهای کافه‌رستوران نامبروان

کافه‌رستوران سرآشپز

کافه‌رستوران سر‌آشپز یکی از کافه های معروف کرج در منطقه جهانشهر است. این کافه‌رستوران منوی کامل و مفصلی از انواع‌واقسام غذاها مثل پیتزا، پاستا و سالاد دارد و در عین حال نوشیدنی‌های بر پایه قهوه را هم با کیفیت بالایی سرو می‌کند. اگر به‌دنبال یک کافه خوب در کرج هستید که فضای باز هم داشته باشد، باید بگوییم کافه‌رستوران سر‌آشپز این ویژگی را دارد.

 • آدرس کافه‌رستوران سر‌آشپز: کوی کارمندان جنوبی، بلوار مؤذن، بلوار جمهوری
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران سر‌آشپز: ۰۲۶۳۲۷۳۳۶۶۰
 • ساعت کاری کافه‌رستوران سر‌آشپز: ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران سر‌آشپز: cafe_sarashpaz@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران سر‌آشپز روی نقشه

سراشپز غذا.jpg
کافه‌رستوران سر‌آشپز، یکی از کافه های معروف کرج

کافه بخارا

کافه بخارا یکی از کافه های معروف کرج است که طرف‌داران پروپاقرص زیادی دارد. خوراکی‌های منوی این کافه خوب در کرج در عین تنوع، کیفیت بالایی هم دارد. میزبانی گرم و فضای صمیمی از ویژگی‌های کافه بخاراست. ساعت آغازبه‌کار این کافه هفت صبح است و همین نکته، اینجا را به یک انتخاب خوب برای صرف وعده صبحانه تبدیل می‌کند.

 • آدرس کافه بخارا: جهانشهر، میدان هلال‌احمر، نبش کوچه فتوح
 • شماره‌تلفن کافه بخارا: ۰۲۶۳۴۴۷۳۳۳۴
 • ساعت کاری کافه بخارا: ۷ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه بخارا: bukharacafe@

موقعیت دقیق کافه بخارا روی نقشه

بخارا فضا.jpg
کافه بخارا، یکی از کافه های لوکس کرج
بخارا غذا.jpg
بخارا، یک کافه خوب در کرج

بهترین کافه‌های مهرشهر کرج

بسیار بعید است که کسی آوازه کافه‌های منطقه مهرشهر کرج را نشنیده باشد. این نقطه از شهر کرج پر از کافه‌های رنگارنگ است و پاتوقی ایدئال برای عاشقان کافه و کافه‌گردی محسوب می‌شود. در ادامه، تعدادی از مشهورترین کافه‌های منطقه مهرشهر کرج را معرفی می‌کنیم.

کافه اکسپوز

کافه اکسپوز در منطقه مهرشهر کرج قرار گرفته است و جزو کافه‌های پر‌طرف‌دار این منطقه محسوب می‌شود. کافه اکسپوز برای یک قرار دوستانه در محیطی صمیمی و گرم انتخاب خوبی است. تنوع منوی کافه اکسپوز خوب است و قهوه‌های این کافه هم بسیار باکیفیت است.

 • آدرس کافه اکسپوز: مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۳۴۱
 • شماره‌تلفن کافه اکسپوز: ۰۲۶۳۳۴۲۲۸۷۴
 • ساعت کاری کافه اکسپوز: ۸ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه اکسپوز: exposecafe@

موقعیت دقیق کافه اکسپوز روی نقشه

اکسپوز.jpg
یکی از نوشیدنی‌های کافه اکسپوز

کافه‌رستوران لامیراژ 

کافه‌رستوران لامیراژ یکی از کافه های لوکس کرج است که شهرت زیادی در بین اهالی این شهر دارد. این کافه‌رستوران در منطقه مهرشهر قرار گرفته است و علاوه‌بر موارد مربوط به کافه مثل قهوه و چای، منوی مفصلی از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی دارد. همچنین در لامیراژ، امکان استفاده از قلیان هم وجود دارد. مزیت دیگر این کافه‌رستوران، داشتن فضای باز است.

 • آدرس کافه‌رستوران لامیراژ: مهرشهر، بلوار شهرداری، کنارگذر شهرداری
 • تلفن کافه‌رستوران لامیراژ: ۰۲۶۳۳۴۲۰۹۳۲
 • ساعت کاری کافه‌رستوران لامیراژ: ۱۱ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران لامیراژ: cafelamirage@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران لامیراژ روی نقشه

لامیراژ فضا.jpg
لامیراژ، یکی از کافه های لوکس کرج
لامیراژ غذا.jpg
کافه‌رستوران لامیراژ

کافه‌رستوران رن‌جی

کافه‌رستوران رَن‌جی در منطقه مهرشهر، یکی از کافه های لوکس کرج است که طرف‌داران پروپاقرص زیادی دارد. دکوراسیون و چیدمان داخلی این کافه تا حد زیادی با بقیه کافه های کرج متفاوت است. منوی این کافه‌رستوران، تنوع زیادی دارد و شما می‌توانید انواع سالاد، پیتزا،‌ پاستا، قهوه و نوشیدنی‌های خنک رنگارنگ را در این کافه خوب در کرج نوش جان کنید.

 • آدرس کافه‌رستوران رن‌جی: مهرشهر، بلوار شهرداری، بلوار ۱۱۲
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران رن‌جی: ۰۲۶۳۳۴۱۶۰۷۰
 • ساعت کاری کافه‌رستوران رن‌جی: ۹ صبح تا 11 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران رن‌جی: ran_gcafe@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران رن‌جی روی نقشه

رنجی غذا دوبار.jpg
کافه‌رستوران رن‌جی، بهترین کافه کرج
رنجی غذا.jpg
رن‌جی، یکی از بهترین کافه های کرج

کافه‌رستوران بلو باتل

اگر به کرج و جاهای دیدنی اطراف کرج سر زده‌اید و در این گردش مهیج، هوس رفتن به کافه‌رستورانی با فضای باز، منوی مفصل و متنوع به سرتان زده است، توصیه می‌کنیم به کافه‌رستوران بلو باتل در منطقه مهرشهر بروید. این کافه‌رستوران، چیدمان و معماری جذاب و متفاوتی دارد که حال‌و‌هوای خاصی به آن داده است. علاوه‌بر محیط، منوی این کافه شامل تعداد زیادی از غذاها و خوراکی‌ها می‌شود و می‌توان برای هر سلیقه‌ای، گزینه مناسبی را در آن پیدا کرد.

 • آدرس کافه‌رستوران بلو باتل: مهرشهر، بلوار شهرداری، انتهای ۱۱۱، نبش ۱۱۷
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران بلو باتل: ۰۲۶۳۴۰۱۲۱۰۰
 • ساعت کاری کافه‌رستوران بلو باتل: ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران بلو باتل: bluebottlemehrshahr@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران بلو باتل روی نقشه

بلو باتل فضای.jpg
کافه‌رستوران بلو باتل، یکی از کافه های لوکس کرج
باتل غذا.jpg
بلو باتل، یک کافه خوب در کرج

کافه کاراکتر

کافه کاراکتر در منطقه مهرشهر، یکی از کافه های لوکس کرج است که علاوه‌بر داشتن قلیان، فضای باز هم دارد. معماری این کافه کمی با دیگر کافه های کرج متفاوت است و فضای جذابی برای یک قرار دوستانه دارد. منوی کافه کاراکتر تنوع زیادی دارد و درمجموع برای صرف غذا هم گزینه‌های زیادی در اینجا دارید.

 • آدرس کافه کاراکتر: مهرشهر، بلوار شهرداری، چهارراه مسیح پاک‌دل، جنب مرکز خرید پاتریس
 • شماره‌تلفن کافه کاراکتر: ۰۲۶۹۱۰۱۰۰۹۱
 • ساعت کاری کافه کاراکتر: ۸ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه کاراکتر: character.cafe.restaurant@

موقعیت دقیق کافه کاراکتر روی نقشه

کاراکتر غذا.jpg
کافه کاراکتر در منطقه مهرشهر کرج

کافه اکتبر

اگر اهل کتاب و کتاب‌خوانی هستید و از حضور در محیط‌های فرهنگی لذت می‌برید و به‌دنبال جایی می‌گردید که در آن آسوده‌خاطر کتاب بخوانید، با دوستانتان معاشرت کنید و قهوه بنوشید، باید به شما گفت کافه اکتبر بهترین کافه کرج برای شما محسوب می‌شود. این کافه در منطقه مهرشهر قرار دارد و علاوه‌بر محیط سرپوشیده، امکان استفاده از محیط روباز را هم برای مشتریانش فراهم کرده است.

 • آدرس کافه اکتبر: مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۰ غربی، نبش پیچک دوم، پلاک ۸۱
 • شماره‌تلفن کافه اکتبر: ۰۲۶۳۳۴۰۹۹۸۱
 • ساعت کاری کافه اکتبر: ۹ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه اکتبر: october.community@

موقعیت دقیق کافه اکتبر روی نقشه

اکتبر فضا.jpg
کافه اکتبر، یکی از بهترین کافه های کرج
اکتبر غذا.jpg
کافه اکتبر در منطقه مهرشهر کرج

کافه کربن

کافه کربن یکی از بهترین کافه های کرج در منطقه مهرشهر است. اگر به‌دنبال کافه‌ای با فضای باز هستید، کافه کربن با محیط روباز و سرپوشیده خود انتخاب خوبی برای تمام فصول محسوب می‌شود. منوی این کافه گزینه‌های متنوعی دارد و با هر سلیقه‌ای، می‌توانید خوراکی یا نوشیدنی خوش‌طعمی را سفارش دهید.

 • آدرس کافه کربن: مهرشهر، بلوار شهرداری، انتهای خیابان ۱۱۱
 • شماره‌تلفن کافه کربن: ۰۲۶۳۴۰۹۰۷۷۷
 • ساعت کاری کافه کربن: ۹ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه کربن: cafe_carbon@

موقعیت دقیق کافه کربن روی نقشه

کربن غذا.jpg
کافه کربن، یکی از کافه های معروف کرج

کافه‌رستوران وینتیج

کافه‌رستوران وینتیج در منطقه مهرشهر قرار گرفته و یکی از کافه های لوکس کرج است. این کافه هم محیط روباز و هم محیط سرپوشیده دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که ملاکتان برای انتخاب کافه، تنوع خوراکی‌های آنجاست، کافه‌رستوران وینتیج گزینه خوبی برای شما محسوب خواهد شد؛ چراکه از پاستا، پیتزا، استیک و سالاد گرفته تا انواع‌‌واقسام نوشیدنی‌ها را می‌توانید در این کافه‌رستوران سفارش دهید.

 • آدرس کافه‌رستوران وینتیج: مهرشهر، پیچک ۱، نبش ۱۱۴ غربی
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران وینتیج: ۰۲۶۳۳۴۲۱۱۷۰
 • ساعت کاری کافه‌رستوران وینتیج: ۹ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران وینتیج: vintage_cafe_restaurant@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران وینتیج روی نقشه

وینتیج فضا.jpg
کافه‌رستوران وینتیج در مهرشهر کرج
وینتیج غذا.jpg
کافه‌رستوران وینتیج، یکی از کافه های لوکس کرج

بهترین کافه‌های کرج در سایر مناطق

آوازه کافه‌های مناطقی از کرج مثل عظیمیه یا مهرشهر بسیار بلند است؛ اما این به آن معنا نیست که در سایر نقاط این شهر، کافه خوب و مناسب پیدا نمی‌شود. در ادامه، کافه‌هایی را در شهر کرج معرفی می‌کنیم که به‌شکل پراکنده در نقاط مختلف این شهر قرار گرفته‌اند.

کافه داا

نوستالژیک، صمیمی، خاطره‌انگیز و گرم، اولین ویژگی‌هایی است که هنگام توصیف کافه داا به ذهن می‌رسد. این کافه نقلی و کوچک با محیطی خودمانی و دکوراسیونی خاطره‌انگیز یکی از کافه‌های محبوب در بین اهالی شهر کرج است. اگر به‌دنبال جایی هستید که خاطرات خوش گذشته را برای شما تداعی کند و در عین حال پذیرایی خوبی با خوراکی‌هایی ساده و خوش‌مزه از شما داشته باشد، کافه داا گزینه خوبی از بین کافه های کرج برای شماست.

 • آدرس کافه داا: چهارصد دستگاه، خیابان ارغوان غربی، بلوار یاس
 • شماره‌تلفن کافه داا: ۰۹۰۳۴۶۶۴۸۷۴
 • ساعت کاری کافه داا: ۷ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه داا: caffee.daa@

موقعیت دقیق کافه داا روی نقشه

دا فضا.jpg
کافه داا، یکی از کافه های کرج

کافه لوترا

کافه لوترا یکی از کافه های معروف کرج است که در منطقه فردیس قرار دارد. این کافه در بین اهالی منطقه فردیس بسیار محبوب و پرطرف‌دار است و منوی متنوع و خوبی از انواع نوشیدنی‌ها، قهوه، پاستا و ساندویچ‌های خوش‌مزه دارد. اگر به‌دنبال فضای مناسبی برای قرارهای دوستانه‌تان در منطقه فردیس کرج هستید، کافه لوترا گزینه خوبی از بین کافه های کرج برای شماست. 

 • آدرس کافه لوترا: فردیس، بلوار بهاران غربی، بلوار قریشی
 • شماره‌تلفن کافه لوترا: ۰۹۱۲۶۶۲۹۶۹۲
 • ساعت کاری کافه لوترا: ۹ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه لوترا: lutra.cafe@

موقعیت دقیق کافه لوترا روی نقشه

لوترا فضا.jpg
کافه لوترا، یکی از کافه های معروف کرج
لوترا غذا.jpg
کافه لوترا در منطقه فردیس کرج

کافه چرخه

کافه چرخه یکی از بهترین کافه های کرج است که با قهوه‌های خوش‌طعم و باکیفیتش شهرت پیدا کرده است. این کافه علاوه‌بر قهوه، خوراکی‌های خوش‌مزه دیگری مثل ساندویچ و پاستا هم دارد و برای یک قرار دوستانه انتخاب بسیار مناسبی محسوب می‌شود. با سر زدن به کافه چرخه، می‌توانید دانه قهوه یا قهوه آسیاب‌شده هم تهیه کنید؛ چراکه چرخه، علاوه‌بر کافه، بخش برشته‌کاری هم دارد. 

 • آدرس کافه چرخه: بلوار چمران، روبه‌روی دانشگاه کشاورزی
 • شماره‌تلفن کافه چرخه: ۰۲۶۳۲۲۴۹۷۳۱
 • ساعت کاری کافه چرخه: ۸ صبح تا ۱۱ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه چرخه: cafe_charkhe@

موقعیت دقیق کافه چرخه روی نقشه

چرخه فضا.jpg
کافه چرخه، یکی از کافه های معروف کرج
چرخه غذا.jpg
قهوه‌های خوش‌طعم کافه چرخه

بهترین کافه‌های کرج برای تولد

با قاطعیت می‌توان گفت که هر کافه‌ای برای برگزاری مراسم تولد مناسب نیست. عکس گرفتن، دور هم جمع شدن و شادی کردن، محیط مخصوص خود را می‌طلبد. در ادامه این مطلب، کافه‌های مناسب برای برگزاری مراسم تولد در شهر کرج را معرفی می‌کنیم.

کافه لازارو

کافه لازارو یکی از بهترین کافه های کرج برای تولد محسوب می‌شود. در کافه لازارو سیگار کشیدن ممنوع است و همین موضوع، لازارو را به محیطی مناسب برای برگزاری مراسم‌های تولد، تبدیل می‌کند. علاوه‌بر این، لازارو چیدمان و دکوراسیون زیبایی دارد و برای عکاسی انتخاب بسیار خوبی است. منوی این کافه هم تنوع زیادی دارد و از انواع نوشیدنی و قهوه گرفته تا کیک، ساندویچ و پاستا را در اینجا می‌توانید، سفارش دهید. 

 • آدرس کافه لازارو: مهرشهر، بلوار شهرداری،‌ نبش ۲۰۶
 • ساعت کاری کافه لازارو: ۷ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه لازارو: lazzaro.cafe@

موقعیت دقیق کافه لازارو روی نقشه

لازارو فضا.jpg
لازارو، یکی از بهترین کافه های کرج برای تولد

بهترین کافه‌های صبحانه‌دار کرج

در این بخش از مطلب، به‌سراغ معرفی بهترین کافه‌های صبحانه‌دار کرج می‌رویم تا اگر قصد دارید برای صرف صبحانه در کرج، کافه‌ای را انتخاب کنید، به این فهرست سری بزنید و مسیر همواری برای انتخاب کافه، پیش رو داشته باشید.

کافه‌رستوران رست

کافه‌رستوران ایتالیایی رِست، یکی از کافه های لوکس کرج است که گزینه خوبی برای صرف وعده صبحانه محسوب می‌شود. این کافه‌رستوران برای صرف ناهار، شام، میان‌وعده و نوشیدن قهوه هم گزینه خوبی است؛ اما به‌دلیل تنوع و کیفیت بسیار صبحانه‌هایش زبانزد است. پن‌کیک، تست فرانسوی و بشقاب صبحانه انگلیسی فقط بخشی از گزینه‌های کافه‌رستوران رست برای وعده صبحانه است. 

 • آدرس کافه‌رستوران رست: عظیمیه، بلوار استقلال، بین خیابان مختاری و خیابان میرزنده‌دل
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران رست: ۰۲۶۳۲۵۳۲۱۹۳
 • ساعت کاری کافه‌رستوران رست: ۸ صبح تا ۱۲ شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران رست: rest_cafe_restaurant@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران رست روی نقشه

رست غذا.jpg
کافه‌رستوران رست، یکی از کافه های لوکس کرج

کافه‌رستوران آریامن

کافه‌رستوران آریامن به‌دلیل غذاهای خوش‌مزه گیلانی‌اش شهرت دارد؛ اما این کافه‌رستوران برای صرف صبحانه هم انتخاب بسیار خوبی است. اگر تمایل دارید که صبحانه سلف‌سرویس در کرج میل کنید،‌ می‌توانید به کافه‌رستوران آریامن سری بزنید. منوی این کافه‌رستوران برای صبحانه بسیار متنوع است و می‌توانید از نوشیدنی‌ها، کرپ، قهوه، صبحانه ایرانی تا تست‌های رنگارنگ را در این کافه‌رستوران نوش جان کنید.

 • آدرس کافه‌رستوران آریامن: جهانشهر، بلوار مولانا، روبه‌روی چشم‌پزشکی نوردیدگان
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران آریامن: ۰۲۶۳۴۰۹۴۱۱۶
 • ساعت کاری کافه‌رستوران آریامن: ۸ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران آریامن: ariaman_karaj@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران آریامن روی نقشه

اریا من غذا.jpg
کافه‌رستوران آریامن، یکی از کافه های لوکس کرج

کافه‌رستوران بلانچ

کافه‌رستوران بلانچ هم یکی از کافه های معروف کرج برای میل کردن صبحانه است. این کافه‌رستوران منوی مفصل و پروپیمانی از انواع‌واقسام غذاها و خوراکی‌ها دارد. تست فرانسوی، کرپ، انواع املت، بشقاب صبحانه انگلیسی، شیرینی و کیک‌های مختلف، فقط بخشی از گزینه‌های منوی این کافه برای وعده صبحانه است.

 • آدرس کافه‌رستوران بلانچ: عظیمیه، میدان بهارستان
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران بلانچ: ۰۲۶۳۴۲۸۷۴۷۲
 • ساعت کاری کافه‌رستوران بلانچ: ۸ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران بلانچ: blanch_cafe@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران بلانچ روی نقشه

بلانچ غذا.jpg
کافه‌رستوران بلانچ، بهترین کافه کرج برای صبحانه

کافه‌رستوران صاحبقرانیه

کافه‌رستوران صاحبقرانیه در منطقه مهرشهر،‌ یکی از کافه‌های لوکس کرج است. این کافه در بین اهالی کرج محبوبیت زیادی دارد و بخشی از شهرتش به‌علت صبحانه‌های خوش‌مزه و متنوعش است. اگر به فکر صرف صبحانه هستید، کافه رستوران صاحبقرانیه، بهترین کافه کرج برای شماست. از بشقاب صبحانه ایرانی تا انواع ساندویچ، تست‌ها و وافل را می‌توانید به‌عنوان صبحانه در این کافه‌رستوران سفارش دهید.

 • آدرس کافه‌رستوران صاحبقرانیه: مهرشهر، بلوار شهرداری، بین خیابان ۲۰۰ و ۲۰۲
 • شماره‌تلفن کافه‌رستوران صاحبقرانیه: ۰۲۶۳۳۴۱۶۹۰۰
 • ساعت کاری کافه‌رستوران صاحبقرانیه: ۸ صبح تا ۱۱.5 شب
 • آدرس صفحه اینستاگرام کافه‌رستوران صاحبقرانیه: sahebgharanieh_restaurant@

موقعیت دقیق کافه‌رستوران صاحبقرانیه روی نقشه

صاحبقرانیه فضا.jpg
کافه‌رستوران صاحبقرانیه، یکی از کافه های لوکس کرج
صاحبقرانیه غذا.jpg
صاحبقرانیه، بهترین کافه کرج برای صرف صبحانه

سخن آخر

تنوع کافه های کرج بسیار زیاد است و در هر‌‌ نقطه‌ای از این کلان‌شهر که باشید، می‌توانید کافه‌ای متناسب با سلیقه و نیازتان برای گپ زدن و نوشیدن قهوه پیدا کنید. ما در این مطلب سعی کردیم که فهرست کاملی از بهترین و معروف‌ترین کافه های کرج در مناطق مختلف این شهر، برای شما تهیه کنیم تا اگر با تور داخلی به این شهر سر زدید و هوس کافه‌گردی کردید، بتوانید راحت‌تر از بین این لیست انتخاب کنید. شما چه تجربه‌ای از کافه‌گردی در کرج دارید؟ بهترین کافه کرج ازنظر شما کدام است؟

شیدا چراغی
شیدا چراغی

یکی از خیل هزاران جوان مهندس ایرانی بودم و سرگردان در دنیای اعداد. با پرسه‌های آهسته در شهر، وارد دنیای سفر شدم. ذوق کشف جهان و دیدن نادیده‌ها را داشتم و شاید از آن بیشتر، قصه گفتن و قصه ساختن. امروز یک مسافر، قصه‌گو و تجربه‌گرای نوپا در دنیای سفرم. علاقه‌مند به آهسته قدم زدن در شهر، توجه به جزئیات، شنیدن خاطرات جوانی سالمندان و پرسه‌های بی‌هدف و کشف راز جهان.