Close

پارک جنگلی قرق، میزبان رنگ ها در گرگان!

4.5
از 22 رای
 سفر به مداد رنگی ایران، جایی که همه چیز رنگ دیگری دارد! +تصاویر
  • 1 مهر 1398 08:00
  • 4
  • 27K

در ۲۴ کیلومترى شرق گرگان و در مسیر جاده‌ی اصلى گرگان - مشهد و بین دو شهر گرگان و علی آباد کتول، سفر به مداد رنگی ایران شروع خواهد شد، سفر به پارک جنگلی و زیبای قرق! در سال ۱۳۴۸ طرح این پارک توسط حسین سعیدی آشتیانی تهیه شد و در سال ۱۳۵۰ عملیات اجرایی آن آغاز شد. اینبار همراه ما باشید تا گشتی در این بهشت زیبا بزنیم.

پارک جنگلی قرق گرگان

داخل این پارک محدوده‌ای برای نگهداری حیوانات وحشی وجود دارد و پناهگاه‌هایی که از چوب ساخته شده‌اند برای اسکان گردشگران و یا بازدیدکنندگانی که به این منطقه سر می زنند، تعبیه شده است. گونه‌های حمایت ‌شده‌ی گوزن قرمز ایرانی در این پارک نگهداری می‌شوند. پارک جنگلی قرق به عنوان زیستگاه گوزن قرمز شناخته شده است.

پارک جنگلی قرق

با شروع فصل پاییز فرصت خوبی است که بتوانید زیبایی خیره کننده‌ی این پارک را از نزدیک مشاهده کنید. درختانی که هر برگشان رنگ مخصوص به خودش را به تماشا گذاشته است، گویی تابلویی روبه‌رویتان قرار دارد که با وسواس خاصی از رنگها در آن استفاده کرده‌اند. اینجا مداد رنگی طبیعت، تمامی رنگ‌ها را برایتان شفاف خواهد کرد!

پارک جنگلی قرق گرگان

پارک قرق دارای امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی، دکه‌های فروش خوراکی، سکوهای مناسب سازی شده جهت زدن چادر و... است تا تجربه یک پیک‌نیک فوق‌العاده در دل طبیعت را به بازدیدکنندگانش بدهد. فرصت را غنیمت بشمارید و حتما به این پارک زیبا سر بزنید!

پارک جنگلی قرق

پارک جنگلی قرق گرگانپارک جنگلی قرقپارک جنگلی قرق گرگان

پارک جنگلی قرق

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (4 نظر)

× در حال پاسخ به:

امیرسبدچی 7 مهر 1398 ساعت 22:52

محیط زیست ما خانه ما

علی 1 مهر 1398 ساعت 11:32

و لطفا دوستانی که میرن همچین حتما زباله هاشون رو هم با خودشون برگردونن