Close

نظر سنجی 10 : آژانس ها و مشتری مداری

4.6
از 17 رای
آژانس ها و مشتری مداری
  • 18 مرداد 1391 00:00
  • 187
  • 71.2K

سلام به تمامی دوستان و مشترکان عزیز وب سایت بانک تور و گردشگری. چند صباحی است که بحثی با مدیران آژانس ها مسافرتی در رابطه با کیفیت خدمات و بحث مشتری مداری و درصد مشترکان ثابت آنها صورت گرفته است. مدیریت سایت در جهت بهبود خدمات خود همواره در تلاش بوده است بر کیفیت تورها نظارت داشته باشد و از شما عزیزان تقاضا داشته ایم در این راه (کنترل کیفیت و خدمات و قیمت تورهای ارائه شده در وب سایت) ما را یاری رسانید.

اما متاسفانه با توجه به اینکه بحث مشتری مداری و احترام به مشتری و حفظ مشترکان و تبدیل آنها به مشتری ثابت امریست که در ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است نظر سنجی شماره 10 را طراحی و راه اندازی نمودیم تا علت این امر را از شما عزیزان جویا شویم. شما میتوانید با شرکت در این نظر سنجی مدیریت وب سایت و آژانسهای مسافرتی را با دغدغه ها و نیازهای خود بیشتر آشنا سازید تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن در مسیر صحیح قرار بگیریم. با انتخاب یکی از گزینه های زیر . ثبت نظرات و عقاید خود وب سایت و مجموعه آژانس های مسافرتی عضو را راه ارتقاء خدمات مان یاری رسانید.

همچنین در آینده ای نزدیک از شما تقاضا خواهیم نمود برترین آژانس مسافرتی فعال در وب سایت را انتخاب نمایید تا ضمن ارائه بسته تشویقی وب سایت به آژانس فوق، دیگر آژانس های فعال در وب سایت با ارتقاء خدمات خود تلاش نمایند تا عنوان " بهترین و محبوب ترین آژانس " وب سایت را به خود اختصاص دهند.

نکته مهم : از دوستانی که در اعلام شکایات و نارضایتی های خود اسامی آژانس ها رو میبرن باید عرض کنیم به دلیل اینکه نمیتوانیم یکطرفه به قاضی برویم از انتشار اسامی آژانس ها معذور هستیم و خودمان را در جایگاه قضاوت نمیبینیم اما مطمئن باشید اسامی آژانسهای ذکر شده در خاطرمان خواهد ماند و در آینده و در صورت ادامه رویه فوق با آنها قطع ارتباط خواهیم نمود. در صورتیکه آژانس مد نظر شما جز آژانسهای فعال در لست سکند باشد میتوانید با مراجعه به صفحه آژانسهای مسافرتی درباره آژانس نقد و بررسی بنویسید . در هنگام درج نقد و بررسی برای آژانسها. حتما میبایست قرارداد خود را نیز در فرم بارگزاری کنید تا هم آژانس هم ما مطمئن باشیم که شما مسافر آژانس بوده اید

با سپاس از شما عزیزان

مدیریت سایت

==============================

اطلاعیه مهم

دوستان عزیز دقت کنید که تمامی مشتریان قبلی آژانسهای فعال در لست سکند میتوانند به آژانس مسافرتی امتیاز بدهند و نکات مثبت و منفی آژانس را ذکر کنند ، شما میتوانید با مراجعه به صفحه آژانسهای مسافرتی (کلیک کنید) نظرات مشتریان قبلی آژانسها را مطالعه کنید و آگاهی نسبتا مناسبی به عملکرد واقعی آژانس پیدا کنید

 

جهت مشاهده لیست آژانسهای فعال و دارای مجوز رسمی اینجا کلیک کنید

 

نظرات کاربران (187 نظر)

× در حال پاسخ به:

علیرضا 2 دی 1398 ساعت 16:04

سلام خسته نباشید
آژانسی رو میشناسید که برای ویزای شنگن با دعوت نامه اقدام کنه و رفع رجکتی کنه ؟ اگه میشناسید نام ببرید مرسی

زهرا 25 شهریور 1398 ساعت 11:55

سلام من برخی از نظرات کاربران و صحبتهای شما رو خوندم ممنون از اینکه وقت گذاشتید و راهنمایی های لازم که باید مسافران عزیز بدونند را بصورت رایگان در اختیار گذاشتید. من برای پاییز تصمیم دارم به شرق آسیا سفر کنم و بیشتر تورهای ترکیبی مد نظرم است مثل تور ترکیبی سنگاپور مالزی یا سنگاپور تایلند آیا امکانش هست تور مناسبی معرفی کنید ممنون میشم از راهنماییتون

محمد 16 شهریور 1398 ساعت 15:24

سلام ضمن تشکر از مطالب آموزنده دوستان . منم توصیه اکید میکنم روی نفر و آژانسی که میخواد براتون کار کنه خیلی دقت کنید گول حرفهای الکی که میزنن که تضمین رو خودمون میدیدم یا نامه تمکن و صورتحساب بانک براتون تهیه میکنیم رو نخورید. من خودم یه نمونه عملی . آژانسی گفت تمکن مالی و صورتحساب رو ما تهیه میکنیم من اعتماد کردم حالا نامه ریجمتی اومده نوشته نامه تمکن مالی بانک جعلی بوده و 10 سال بن شدم از سفارت UK. و عملا به خاک سیاه نشستم با این حکم هوم افیس...

امیر 12 تیر 1398 ساعت 12:18

درارتباط با اقدام ویزای شنگن موضوعی که دربسیاری از متقاضیان ویزا به چشم میخورد این است که وقتی سفارت آنها را رد می کند فکرمی کنند که واقعا باید با ویزای آنها موافقت می کرده اند .. خیر. خیلی ازافرادی که رد می شوند مطمئنا مدارک را به صورت کامل و کافی و براساس آنچه که سفارت می خواهد ارایه نمی کنند این درحالی است که همین افراد دقیقا فکرمی کنند که همه مدارکشان کامل بوده است . دقت کنید که شما باید مدارک خود را ازدید سفارت کامل و کاملا حساب شده ارایه دهید نه ازدید خودتان .
هدف سفرشما برای افسرپرونده یا کلا سفارت بسیارمهم است. درخیلی ازموارد افسربه به همگونی درارتباط با هدف سفرو مدارکی که ارایه می کنید برخورد نمی کند و شما باید اینطوردرنظربگیرید که که سفارت سخت گیری خواهد کرد .
دربسیاری ازموارد گواهی تمکن مالی و یا پرینت گردش حسابی که باید به سفارت ارایه گردد با هدف سفرمتقاضی و سایرمدارک تطبیق پیدا نمی کند . یکسری متقاضیان هم گواهی تمکن را هم حتی بالا ارایه می کنند و رد می شوند . اینها همه دلیل دارد .بعضی افراد فکرمی کنند که مثلا حساب بانکی شان بالاست پس باید با ویزا موافقت کنند خیرچنین چیزی نیست . افسرپرونده صرفا به اینکه شما چقدرپول درحساب خود دارید کاری ندارد و براساس آن تصمیم نمی گیرد
مطلب بعدی درارتباط با دعوتنامه هست . درخیلی موارد متقاضیان دعوت نامه ارایه می دهند اما با توجه به ابهاماتی که در دعوتنامه وجود دارد سفارت آنرا کافی نمی داند . حال چه خویشاوند درجه 1 یا یک دوست یا یک شرکت آن را ارسال کرده باشد . خیلی افراد دعوتنامه به سفارت ارایه می دهند و سفارت آنها را رد می کند بعد می گویند دعوتنامه داشتیم رد کردند خیراینطورنیست .یکسری دعوتنامه ها ارسال می شود اما با هدف سفرمتقاضی مغایرت دارد و این را اصلا متقاضی دقت نمی کند .دعوتنامه ازدید شما ممکن است معتبربوده باشد ولی ازدید سفارت اینگونه نبوده است شما آنچه را که خود فکرمی کنید را فراموش کنید و به آنچه که سفارت مورد توجه قرارمی دهد توجه کنید .
گواهی اشتغال بکاریکی دیگرازمواردی است که متقاضی باید به آن توجه کند که با توجه به هرشغل و صنف متفاوت است و طبق چیزی که سفارت می خواهد و مورد توجه قرارمی دهد باید ارایه دهید .
درارتباط با رزرو هتل برای ارایه به سفارت هم نکاتی وجود دارد که متقاضیان باید به آنها توجه کنند .
جهت ارایه مدارک به سفارت باید به نکات ریز اما قابل ملاحظه آن توجه داشته باشید تا ازامکان حداکثری موافقت با ویزا برخوردارباشید . متقاضیان درخیلی موارد شرایط و مدارک لازم را ندارند بعد می گویند ما همه مدارکمان خوب بود ویا شانس نداشتیم ردمان کردند . اینکه تکیه کنید به اینکه دوست یا آشنا راجع به ویزای یک کشورچه شنیده اند اینها را فراموش کنید . هرشخص شرایطش با شخص دیگرفرق می کند .اطلاعات صحیح کسب کنید . فقط اخذ مشاوره صحیح و واقع بینانه با توجه به شرایط خودتان قبل ازاقدام می تواند به شما کمک کند .
اگرازسفارتی درحوزه شنگن اخیرا رد شده اید بلافاصله اقدام نکنید با این طرزفکرکه کشوردیگررا امتحان کنید .این طرزفکراشتباه است و کاری است که خیلی ازافراد انجام می دهند . بجای آن مواردی را تقویت کنید که ازدید سفارت ضعیف اعلام شده و بعد اقدام کنید .
بسیاری ازمتقاضیان عنوان می کنند کدام سفارت راحت تراست . دقت کنید شرایط اشخاص و مدارکی که می توانند ارایه کنند فرق دارد و مورد به مورد متفاوت است و این مدارک شما هست که تعیین کننده هست که شما ویزا می گیرید یا خیر . سفارت به متقاضی که مدارک لازم را ندارد ویزا نمی دهد .
خیلی متقاضیان بدنبال این هستند که ازیک آژانس یا یک شرکت به صورت تضمینی ویزا دریافت کند یا تضمینی برایشان ویزا بگیرد. مگر اشخاص خود صادرکننده ویزا هم هستند ؟ پس سفارت چکار می کند ؟ تنها مرجع رسمی و قانونی برای موافقت یا عدم موافقت با ویزا سفارت آن کشورمی باشد و این موضوع ساده ای هست .کسانی که دنبال ویزای تضمینی هستند معمولا حداقل یک تا دو بارسابقه ردی پشت سرهم را هم دارند . چیزی به نام ویزای تضمینی وجود خارجی ندارد . مگرمی شود چیزی که دراختیاریک سفارت باشد اشخاصی بتوانند تضمین هم بدهند ؟ متقاضیان خیلی ساده و راحت وعده های شیرین را باورمی کنند . کمی فکر و منطق بد نیست اگربرای پول خود ارزش قایل هستید .

مهرداد محمدولی 7 فروردین 1398 ساعت 17:14

با سلام در مورد آژانس هایی که معرفی میکنید خیلی دقت کنید از آژانس آویستا الهه باستان خرید تور کردم یک تور گوا هند. دوستان دیگری از آژانس های دیگر همین تور رو در همین تاریخ با هواپیمایی یکسان با همین قیمت خریدند اتاق سوییت داشتند در هتل ولی آویستا برای ما اتاق کامپکت گرفته بود که به نظرم یک ظلم در حق مشتری.

مهرداد محمدولی 7 فروردین 1398 ساعت 17:09

با سلام

گلناز قدرت 27 مهر 1397 ساعت 12:30

سلام آژانس ارزوی سفر و مقدم سیر آژانس های مورد تاییدی هستن؟

امیر هادی ضیایی 28 تیر 1397 ساعت 15:33

با سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم آژانس مسافرتی معراج گشت آسمان جزو آژانسهای مسافرتی مورد تایید سازمان گردشگری و میراث فرهنگی است؟ یا خیر

ممنون

آزاده ک 26 تیر 1397 ساعت 17:10

باسلام .مشکلی که سال گذشته برای من ‌همسرم اتفاق افتاد این بود که سال گذشته قصد داشتیم ماه عسل رو به اسپانیا بریم همه مدارکمون هم کامل بود ولی متاسفانه ریجکت شدیم ‌غیر از اینکه کلی خسارت دادیم بعد از کلی تحقیق متوجه شدیم کوتاهی از آژانس بوده که بنظر آژانس معتبری میومد بوده و مدارک رو کامل ارائه نکرده ...بعد از اعلام ریجکتی توسط سفارت به آژانس بهمون گفت بهتر بود کشور دیگری رو انتخاب میکردین...!اسپانیا بدویزا میده!این توصیه رو چرا از اول به ما نگفتن...حالاهرجا تصمیم بگیریم بریم آژانس‌ها توصیه میکنن بذارین دوسال از ریجکتی بگذره ..اخه این چه کاری بود کردی اییییواااار

سمیرا 19 تیر 1397 ساعت 23:27

سلام برای تور مالزی چه آژانسی راپیشنهاد میکنید؟

علی مظاهری 9 تیر 1397 ساعت 14:03

با سلام
با توجه به اینکه من کثیرالسفر هستمدر طول 10 سال گذشته با آژانسهای زیادی سفر کردم که البته به تعدادی از مشکلاتی که دوستان هم اشاره کردم برخورد داشته ام.
حدود 3 سالی است که بیشتر سفرهای خودم رو با آژانس رویای چهارفصل تهران هماهنگ میکنم که خدا رو شکر مشکل خاصی نداشتم و انصافا هم نسبت به موارد دیگه ای که من تجربه داشتم منظم تر بودند .

Afs 19 خرداد 1397 ساعت 09:18

من با تور ال..گشت سفر مالزی و سنگاپور رو داشتم امروز 19 خرداد 97 از سنگاپور زمینی به مالزی برگشتم و یک ساعتی منتظر ماشین بودیم که باید به اجبار همراه باقی مسافرا بریم فرودگاه هرچند یه شب دیگه هستیم توی مالزی، برنامه ریزیا و نحوه پاسخگویی افتضاح بود و چه رفت و چه برگشت هیچ تورلیدری همراهمون نبود. هتل ها چه در مالزی چه سنگاپور مثلن چهار ستاره بود ولی از سطح پایینترین هتل ها بحساب میومد طوری که دمپایی و مسواک هم توی اتاق نبود و باید خودمون درخواست میدادیم. و خود تور مجری اصلی نبود و توی مالزی با تور پالم بیچ طرف بودیم و در کل برنامه ریزی افتضاحشون باعث شد ما یه روزمونو کامل از دست بدیم...

زهره 13 خرداد 1397 ساعت 01:07

من با تنها آژانسی که واقعا صداقت و متانت رفتاری داشته سفر کردم و بسیار راضی بودم آژانس خط ساحلی در بلوار کشاورز هست که بسیار هم از لحاظ قیمت و از لحاظ کیفیت معقول و منطقی عمل می کنند.

لادن 10 خرداد 1397 ساعت 14:12

با سلام لطفا دقت فرمایید رزرو اصلی تور شما در کشور خودتون انجام میشه تورلیدر مسئول تهیه اطاق نیست اطاقها از طریق آژانس مسئول کشور مقصد انجام میشه تورلیدرها بر اساس اطلاعاتی که آژانس مقصد بهشون میده ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت تور شهری و اجرای تورهای مربوطه که مسافر انتخاب میکنه تهیه سیم کارت با پرداخت هزینه و تبدیل ارز انجام میدن

خاذیی 14 فروردین 1397 ساعت 16:42

باسلام احتراما در نوروز ۹۷از اژانس بهتاز گشت نوید دو عدد هزینه تور کیش با هواپیمای کیش ایر ویک هزینه رفت و برگشت هوایی بیمه به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان برای نوزادم طبق قرارداد اژانس پرداخت کردم ،ولی متاسفانه با وجود صدور بلیط برای دخترم در پای پرواز مسول گیت از نبودن اسم دخترم در لیست مسافران پرواز گفتن وفرمودن که هزینه بیمه نوزاد باید مجددا پرداخت شوند
حالا که موضوع رو به اژانس اطلاع دادم ،گفتن باید رسید پرداختها رو نگه میداشتی و چون فقط یک رسید هزینه بیمه داری فقط اون مبلغ قابل پرداخته و اصلا زیر بار پس دادن مبلغ بیمه قرار داد نشدند
با توجه به اعلام ساعتهای اشتباه پروازی صرفا برای جذب مشتری نوروزی و دریافت مبلغ اضافی بابت نوزاد ممنون میشم که نظر من رو برای اشنایی بیشتر مسافران بعدی ثبت بفرمایین

مشاهده نظرات بیشتر