Close

نقد و بررسی چادگان (شهر)


میانگین امتیاز:
 • چادگان
  چادگان
  کاربر لست سکند
  عشق سفر
  نقدها:
  گزارش
  دهکده تفریحی چادگان
  (راضی)
  توصیه شده توسط کاربر

  این دهکده در کنار شهر چادگان واقع شده و یک منطقه توریستی تشکیل شده از ویلا و آپارتمان های شخصی و یا مربوط به ارگان های مختلف می باشد. فضای دهکده بسیار زیبا و با درختان و گلهای زیبا زینت داده شده و به خوبی نیز به آنها رسیدگی میشه. امکانات مجموعه رستوران، مسجد ،هایپر مواد غذایی، کافی شاپ ،عابر بانک و... می باشد. تفریحات نیز شامل قایق سواری، زیپ لاین، بولینگ، کارتینگ، شهر بازی، قطار تفریحی و... روزهای پنجشنبه و جمعه دهکده شلوغ بوده ولی اواسط هفته آرامش خوبی داره. برای کسانی که از طریق شرکت یا ارگانی نمیتوانند ویلا اجاره کنند نیز ویلاهای برای اجاره وجود دارد.

  مناسب برای
  • تفریح

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • چادگان
  چادگان
  کاربر لست سکند
  هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش
  دهکده توریستی چادگان
  (راضی)
  توصیه شده توسط کاربر

  در نزدیکی شهر چادگان در 130 کیلومتری غرب اصفهان ، یک دهکده بزرگ ویلایی ، توریستی بر ساحل دریاچه سد چادگان احداث شده است .
  در این دهکده ، صدها آپارتمان و ویلا متعلق به نهادها و ارگان های مختلف ویا اشخاص حقیقی وجود دارد که به منظور تفریح و سرگرمی و اسکان های موفقت بویژه در ایام تابستان برای این اشخاص و یا کارمندان ادارات و نهادها بکار می رود .
  فضای وسیع این دهکده همانند شهرکی نسبتا بزرگ دارای خیابان و لاین و گذر و میدان و فضای شهری و پارک و پیاده رو و ساحل است .
  امکانات متعدد تفریحی در این دهکده وجود دارد . زیپ لاین و فضاهای متعدد بازی و استخر و قایق سواری ساحلی از جمله این امکانات هستند .
  مسجد و فروشگاه های غذایی و رستوران و کافی شاپ های متعدد در داخل دهکده وجود دارد .
  فضای جلو آپارتمان و ویلاها به نحو بسیار زیبایی ، گل کاری و درخت کاری شده ، به گونه ای که مجموعه منازل و فضاهای سبز پیرامون آن را شبیه باغ ویلا درآورده است .
  استفاده از امکانات این دهکده غالبا متعلق به کارکنان واحدهای دولتی و ارگان هاست ولی برخی از ویلا و آپارتمان ها نیز شخصی است و برخی نیز کرایه داده می شود .
  #گلفام_سفر

  مناسب برای
  • هیچ امکاناتی یافت نشد
  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • چادگان
  چادگان
  کاربر لست سکند
  Reza
  نقدها:
  گزارش
  دهکده ای زیبا و سرسبز در نزدیکی اصفهان
  (راضی)
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این منطقه حدود 80 کیلومتر از شهر اصفهان فاصله دارد. یه نیمچه دریاچه زیبا و اینکه در ارتفاع بنا شده باعث شده که این منطقه نسبت به مناطق مجاورش متفاوت باشه و سر سبز و خوش آب و هواست. امکانات خاصی نداره اما همیشه معمولا ویلا واسه اجاره پیدا میشه که اگر در زمانهای پیک تشریف ببرید قیمتش بالاست. مجموعه های اقامتی زیادی در این دهکده خواهید دید، ما در مجوعه ویلاهای بانک ملی اقامت داشتیم.در کل اقامت در فصل گرما در این منطقه به خصوص واسه هموطنانی که به این منطقه نزدیک هستند می تونه لذت بخش باشه.

  مناسب برای
  • تفریح

  • طبیعت گردی

  • آرامش و استراحت

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • چادگان
  چادگان
  کاربر لست سکند
  Ramin Sh
  نقدها:
  گزارش
  اب گرفتی معابر
  (خوشحال و خیلی راضی)
  توصیه شده توسط کاربر

  دیشب ک ما در شهرستان چادگان بودین در بازندگی شدید ک باعث شد معابر عمومی و خیابان های شهرستان ابگرفتگی ایجاد شود دیدم ک کارگران محترم شهرداری سریع در منطقه حصور یافتند تا رسیدی گنند تا شهرستانشون زشت و بد چهره نشه خیلی خوشم اومد از این همدلی و هماهنگی
  باعث نشه ک کل شهر اب گرفتی داشته و باشه و چهری شهر را خیلی زشت کنند و مسئله ی بعدی که زایند رود دیگ داره به فاجعه میره که تو این چند سال اب پشت سد خیلی خیلی کم شده
  #تایسیز

  مناسب برای
  • هیچ امکاناتی یافت نشد
  نوع سفر:
  تاریخ سفر: