Close
ویدئو

نگاهی به کیترینگ غول آسای هواپیمایی امارات

غذا های این رستوران را در آسمان ها میخورید!

97 سال از نخستین باری که غذای هواپیمایی باب شد می گذرد.اولین بار در سال 1919 در پرواز بین لندن -پاریس از مسافران با غذای هواپیمایی پذیرایی شد. این روند ادامه یافت تا به جایی رسید که این پذیرایی به شیوه ای لوکس درآمد و عامل رقابت ایرلاین های مختلف دنیا شد.
"امارات ایرلاین" دارای یکی از بزرگترین کارخانه های پذیرایی یا کترینگ هواپیمایی با 10 هزار کارمند است که به طبخ و آماده سازی روزانه 180 هزار وعده غذایی می پردازد.
این ایرلاین که روزانه بیش از 400 پرواز به سوی 142 مقصد مختلف دارد ،65 درصد غذای خود را در دبی تهیه می کند و بقیه از ایستگاه های جهانی کترینگ فراهم می شود.
روزانه 119 هزار وعده غذایی اکونومی کلاس، 19 هزار وعده برای بیزینش کلاس و 2 هزار و 500 وعده برای فرست کلاس تهیه می شود.
در این ایرلاین هر از چند ماه منوغذایی تغییر می کند و سالانه 7 هزار آیتم غذایی در حال تغییرند،برای مثال در بخش "فرست کلاس" این ایرلاین 254 نوع مختلف سوپ،72 هزار و 500 نوع دسر ارایه می شود. برای مثال سالانه 3.6 تن لابستر،165 تن ماهی سالمون ،550 تن برنج باسماتی،550 تن هندوانه ،194 تن لیمو و... برای تهیه وعده های پذیرایی امارات ایرلاین استفاده می شود.

مطلب مرتبط : تصاویری از کترینگ لوکس و متفاوت هواپیمایی امارات

نظرهای کاربران

شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

 • مهدی

  شنبه، 6 مرداد 97 ساعت 11:27

  سلام . من نزدیک به 7 بار با هواپیمایی امارات مقاصد لارناکا -آتن -فرانکفورت- مونیخ با کلاس اکونومی پرواز کردم . بزرگترین و زیباترین فرودگاه و ترمینال مسافری را دارد . بهترین و مدرن ترین ناوگان هواپیمایی را دارد .داخل هواپیما ده ها کانال تلویزیونی و صوتی و سرگرمی وجود دارد . کیترینگ بسار خوب ولذیذ . رفتار مودبانه و حرفه ای مهمانداران . پرواز با امارات راحت و لذت بخش می باشد . من با داشتن کارت مایلج امارات . مایل پروازی م که از 15000 مایل بیشتر شده بود بلیط رایگان تهران - دبی دریافت کردم . حاضر نیستم با هیچ ایرلاین داخلی مسیر خارجی را طی کنم .اگر می خواهید از سفر خارجی تان لذت ببرید با این شرکت پرواز کنید . به 150 نقطه دنیا پرواز دارد با نزدیک به 250 هواپیمای مدرن بویینگ 777 و ارباس 380 . بدون تاخیر.

 • امیر

  چهارشنبه، 3 مرداد 97 ساعت 22:32

  درایت و رابطه سازنده با دنیا مخصوصا کشورهای غربی از این شیخ نشین که سی
  سال پیش بیابان برهوتی بود تبدیل به
  بهترین کشور در منطقه شود!!

 • سپهر

  چهارشنبه، 3 مرداد 97 ساعت 10:23

  عالیییییییییییییییییییییی

 • فرهاد بهداد

  چهارشنبه، 3 مرداد 97 ساعت 10:09

  خطوط امارات بسیار پیشرفته و عالی هستش از هر لحاظ که فکر کنید ، تنها ضعفش تو خلبانهاش هست که 100 درصد مهارت ندارن و آدم حسرت میخوره که چرا همچین هواپیماهایی نباید زیر دست خلبانان پر از مهارت ایرانی باشه که واقعا با هواپیماهای 40 سال پیش خدایی خوب دارن ملتو جابجا میکنن

 • نسترن

  چهارشنبه، 3 مرداد 97 ساعت 10:05

  جالب تر اینکه هر کشوری که مقصدش هست غذا ها هم با همون طعم کشور مقصد تهیه میشه

 • بهروز محمدی

  سه شنبه، 2 مرداد 97 ساعت 23:10

  باسلام ادب احترام خدمت شما واقعا امارات جزو 10شرکت هواپیمایی بزرگ دنیارو داره کافی یکبارسوار بشید اونوقت متوجه میشید من چی میگم تمامی مسافتهای طولانی دنیارو داره فرست کلاسش واقعا دیدنی هست فکر میکنی تو هتل 5ستاره هستید دوستان یکبار فقط سفربه لندن سفر به شیگاگو رو باامارات برید من خودم تا حال تمامی مسافرتهای طولانی خودم رو با پژو اردی رفتم خیلی حال داده شما هم یکبار سفر کنید اینجا بنویسید منتظر شما هستیم

 • داریوش

  سه شنبه، 2 مرداد 97 ساعت 22:59

  سلام بنظرم خطوط پروازی ایران هم همین رویه را پیش بگیرند واقعا غذا یا میان وعده ها در ایران شرم آور است.

لست سکند
آیا این ویدئو را می پسندید؟ ویدئو مشکل دارد؟ گزارش کنید