Close

امن ترین کشور جهان کجاست؟

4.2
از 6 رای
در این کشور هیچ جرمی اتفاق نمی افتد!
  • 1 آذر 1399 11:00
  • 6
  • 17.7K

وقتی صحبت از امنیت در یک کشور می شود معمولا فکر ما به سمت جنگ و امنیت نظامی می رود. اما امنیت می تواند شکل های دیگری هم داشته باشد. تصور کنید در جایی زندگی می کنید که نیازی نیست حتی ماشین خود را قفل کنید. شب ها با خیال راحت می توانید در کوچه های تاریک قدم بزنید بدون اینکه نگران دزدیدن کیفتان باشید! در این کشور پلیس ها اسلحه ندارند چون اصلا نیازی به استفاده از آن پیدا نمی کنند. بله این جای رویایی در واقعیت هم وجود دارد فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این چند دقیقه به شما بگوییم که چرا این کشور امن ترین کشور جهان است!

منبع: Youtube

دانلود
نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (6 نظر)

× در حال پاسخ به:

حسینی دولت آبادی از قزوین 3 آذر 1399 ساعت 20:10

دوچرخه های قفل شده را میگه قفل نشده اند!!! این توریست انگار عاشقه!!! :)

حسینی دولت آبادی از قزوین 3 آذر 1399 ساعت 20:05

کاملا کذب است. دو سال در کره بودم و با فرهنگشان آشنا هستم. مثل ایران همه جور آدم داره. هم خوب و هم بد. هم دزد داره هم کلاهبردار. مافیا هم داره. مثل ژاپن. ژاپن هم همه جور آدم داره. البته فرهنگ ژاپن از کره بالاتره و خود کره ایها هم میدونند و همیشه به دنبال این هستند که از ژاپنیها بزنند جلو!! اتفاقا به نظر من مردم ایران مردم خوبی هستند. این همه مشکلی که ما داریم اگر دیگران داشتند خود واقعیشون رو نشون میدادند.

محمدحسن 3 آذر 1399 ساعت 16:09

سلام. من سالهاست مقیم japan هستم و در این سالها هیچ جرمی مشاهده نکردم در اینجا. در مقایسه آماری جرایم japan و کره جنوبی هم متوجه شدم آمار جرایم در japan بسیار کمتر از کره جنوبی است. لطفا اصلاح بفرمایید.

حمیدرضا فتح العلومی 1 آذر 1399 ساعت 14:40

سلام
با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه خواهیم شد که بنا به ادعای سایت های رسمی بین المللی، کره جنوبی نه تنها امن ترین کشور جهان نیست بلکه حتی جایگاهی در بین 15 کشور اول امن جهان هم ندارد!
Youtube منبع موثقی برای اشتراک گذاری چنین اخباری که مستند به گزارش های رسمی کشورهاست و توسط مراکز مختلفی بررسی میشود نیست. به نظر می‌آید این فیلم بیشتر یک کلیپ تبلیغی برای کره جنوبی باشد که در فضای youtube به اشتراک گذاشته شده است