Close
ویدئو

نادیده‌های افغانستان که باور نمی کنید!

از افغانستان چنین چیزی بعید است! + ویدئو

خاورمیانه طبیعتی فوق‌العاده دارد و اغلب کشورهایی که در این محدوده واقع شده‌اند از تنوع در محیط زیستشان برخوردارند. کشورهایی مانند ایران، افغانستان یا پاکستان همه دارای کوه‌هایی زیبا، دریاچه‌هایی خیره‌کننده و پوشش گیاهی نابی هستند. شاید کمتر به دید مقصدی گردشگری به افغانستان نگاه کرده باشید اما در حقیقت این کشور ظرفیت خوبی برای پیشرفت در این صنعت دارد. فراموش نکنید که دیگر در افغانستان جنگ نیست بلکه این روزها، این کشور سرزمینی زیبا برای گردش و تفریح محسوب می‌شود. اگر هنوز هم شک دارید که این کشور مقصد خوبی برای سفر به شمار می‌آید یا خیر، شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر و دیدن نظرات دیگران راجع به افغانستان به صفحه نقد و بررسی کشور افغانستان مراجعه نمایید.

نظرهای کاربران

شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

 • پیام مجاهدی

  دوشنبه، 8 مهر 98 ساعت 10:17

  سلام.به قول دوستی .وقتی به دنیا می اییم میگویند به دنیا امد .نمیگویند به افغانستان یا ایران یا امریکا امد .پس همه سر زمینها وادمها یکی هستند این متاسفانه سیاست است که مرز را به وجود اورده واشتباهات برداشت دینی که انسانهای روی زمین را از هم دور کرده وباعثقتل نا امنی شده خدا امنیت وسلامتی به بدهد

 • Ehsantrips

  یکشنبه، 7 مهر 98 ساعت 00:05

  افغانستان زیباست و دیدنی ولی تو این ویدئو نادیده خاصی وجود نداشت که بخواهیم باور نکنیم! ضمن آنکه چطور نوشته اید در افغانستان جنگ نیست؟ این کشور همچنان گرفتار جنگ داخلی و طالبان است

 • علی

  شنبه، 6 مهر 98 ساعت 23:28

  با سلام به همه برادران و خواهران افغانی، افغانستان کشوری با طبیعت زیبا و مردمی رنج دیده و مظلوم است. من ایرانی هستم ولی همه افغانی ها رو همخون و هم نفس خودم میتونم. به امید رهایی شما از ظلم و ستم نیروهای خارجی و نفوذی های دست نشانده در کشورتان. انشاالله.

 • آزاد

  شنبه، 6 مهر 98 ساعت 20:33

  واقعا قشنگ بود .

 • بهروز

  شنبه، 6 مهر 98 ساعت 16:59

  اصلا بهشت رو زمین وقتی توریست امنیت نداشته باشه هر لحظه جانش در خطر باشد می ارزه دیدن این بهشت گمشده؟

  • مرزنشین

   یکشنبه، 7 مهر 98 ساعت 00:43

   من مرز نشینم .راننده تریلی.خود افغانیا میگن خوش بحالتون که امنیت دارید،با دیدن این ویدئو وبا چیزایی که در از افغانیا شنیدم،یک دلهره وحس غریبی بمن دست داد.

 • رحیم

  شنبه، 6 مهر 98 ساعت 15:21

  هیچی نداره خداییش

 • زهرا طوسی

  شنبه، 6 مهر 98 ساعت 15:11

  بعد از خوندن کتابهای خالد حسینی نظرم نسبت به طبیعت افغانستان عوض شد.

لست سکند
آیا این ویدئو را می پسندید؟ ویدئو مشکل دارد؟ گزارش کنید