سفری شناور به ونیز ایتالیا!

4.6
از 7 رای

شهر ونیز ایتالیا یکی از شهرهای توریستی ایتالیا است و میلیون‌ها گردشگر به این شهر سفر می‌کنند تا جاذبه‌هایش را ملاقات کنند و یکی از بهترین راه‌هایی که شما را در سفر به این شهر شناور و دیدنی همراهی می‌کند، انتخاب تور ایتالیا است.

خیابان‌هایی از جنس آب در ونیز ایتالیا!

شهر ونیز به شهر کانال‌ها هم شهرت دارد؛ چراکه در این شهر هیچ ماشینی تردد ندارد و تنها راه رفت‌وآمد در آن استفاده از قایق‌های رنگارنگ و چوبی است. همین ویژگی منحصربه‌فرد در ونیز باعث شده است که این شهر یکی از جالب‌ترین مقاصد تور اروپا هم شمرده شود. علاوه بر این، جاذبه‌های تاریخی و هنری بسیاری در این شهر وجود دارد که آن را برای مسافران خاص‌تر از قبل می‌کند. جاذبه‌‌‌های تاریخی ونیز ایتالیا داراری معماری‌های خاص و دیدنی است که گردشگران بسیاری از آن‌ها بازدید می‌کنند. از جاذبه‌های ونیز می‌توان به کلیسای دی سن مارکو، جزیره رنگارنگ بورانو یا برج ناقوس اشاره کرد.

بی‌شک سفر به کشورهای اروپایی با دشواری‌هایی هم روبه‌رو است و دغدغه‌هایی چون قیمت‌های متغیر یا مراحل دریافت ویزا، نگرانی‌هایی به همراه دارد. اما یکی از فرصت‌های عالی برای کم‌رنگ کردن این مشکلات، استفاده از تورهای اقساطی و مقرون به صرفه است. در نهایت همراه ما باشید تا با قایق‌های چوبی و رنگی در شهر ونیز ایتالیا چرخی بزنیم و از این تور شناور لذت ببریم.