تجربه سفر دریایی در ترکیه، با گولت

4.5
از 6 رای

تور ترکیه، انتخاب بسیار جذاب و محبوبی برای مسافران است، حالا تصور کنید بخشی از مسیر این سفر را با گولت، قایقی چوبی در دل دریای مدیترانه طی کنید. حتما تجربه فراموش‌نشدنی‌ خواهد بود. در این ویدئو تصاویری از قایق‌سواری با قایق‌های گولت سنتی، ساخت ترکیه را خواهیم دید.

دریا‌نوردی با گولت در ترکیه

بدیهی است که وقتی کشوری با دریا و اقیانوس احاطه شده، ابداعات و فنون خاصی در ساخت کشتی و قایق برای خود داشته باشد. گولت‌ها قایق چوبی ساخت کشور ترکیه هستند که دو یا سه دکل، در حدود بیست تا سی متر طول و پنج تا هشت کابین دارند. در هر کدام از این کابین‌ها، امکاناتی مثل تخت خواب، کمد و حمام اختصاصی وجود دارد و با وجود رطوبت هوا، این کابین‌ها از تهویه مناسبی برخوردار هستند.

گولت، تمام امکانت رفاهی مورد نیاز برای تجربه یک تعطیلات دل‌چسب را دارد و معمولا غذا‌های لذیذ ترکی هم در این قایق‌ها سرو می‌شوند. علاوه بر این، در دنیای مدرن امروزی که هجوم اخبار و اطلاعات گاهی کلافه‌کننده می‌شوند، تجربه چند روز دور بودن از شبکه‌های اجتماعی و اخبار و سفر با گولت در ترکیه، تجربه گران‌بها و جالبی خواهد بود. همین‌طور که از تصاویر ویدئو پیدا است، دریانوردی و زندگی روی قایق چوبی و تماشای مناظر و امواج تجربه منحصربه‌فرد و بسیار به یاد‌ماندنی است که به یک بار امتحان کردن آن می‌ارزد. اگر وسوسه شدید که در سفر‌های آینده خود، سفر با گولت در ترکیه را تجربه کنید، بعد از بازدید از جاهای دیدنی بدروم، به راحتی می‌توانید در سواحل این شهر گولت اجاره کنید و ماجرا‌جویی در آب‌های مدیترانه را هم به تجربیات سفر خود اضافه کنید.