Close
رستوران

اسکله بریس چابهار

Beris Pier

1 (9).jpg
1 (8).jpg
lot-10.jpg
n82743222-72015273.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این بندر و اسکله صیادی ،منطقه بریس با ارتفاع 10 متر از سطح دریا، و حداقل عمق آن 4 متر درخور است و محل صید انواع ماهی و شاه‌میگو میباشد، و جاذبه‌ای جالب به لحاظ لنگر انداختن لنج‌ها و کشتی‌هاست‌. در همین کرانه،سواحل شگرفی وجود دارد و آن ساحل ماسه‌ای خرچنگ‌هاست.

نوع جاذبه:
 • اسکله های تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • فاطمه فراهانی
  نقدها:
  گزارش
  اسکله زیبای بریس
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله بریس با اون قایقها و لنجهاش یه تصویر معروف از چابهار هست. برای رفتن به این اسکله باید با ماشین خودتون رو به بریس برسونید. زیبایی اسکله رو از بالای صخره ها میتونید ببینید ولی اگر دوست داشته باشید میتونید به اسکله برید. از بالای صخره ها میتونید رفت و امد قایقها ببینید. صدای موجهای آب و باد به شدت حس خوبی ایجاد میکنه
  این قسمت اگر بچه همراهتون هست خیلی باید احتیاط کنید چون صخره ها بسیار خطرناک هستند. اگر هوا باد نباشه به راحتی میتونید بالای صخره ها عکسهای زیبا بگیرید. در صورتی که دوست داشته باشید میتونید به اسکله برید و قایق سواری رو هم تجربه کنید.
  با خودتون آب و خوراکی همراه داشته باشید چون در نزدیکی این اسکله جای برای خرید نیست

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نوید مکوندی
  نقدها:
  گزارش
  منظره ای بی نظیر
  توصیه شده توسط کاربر

  بندر ماهیگیری بریس در 55 کیلومتری شرق چابهار و در مسیر گواتر قرار دارد . در این بندر کشتی های بزرگ ماهیگیری وجود دارد که برای صیادی به دریاهای دور دست می روند و گاه تا چندین ماه در دریا می مانند . همچنین ساحلی صخره ای در این مکان وجود دارد که از فراز آن مناظر بسیار زیبایی قابل تماشا می باشد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Sareh soltanpour
  نقدها:
  گزارش
  بندر بریس
  توصیه شده توسط کاربر

  بندر ماهیگیری بریس یکی از روستاهای شهرستان چابهار است که در ۵۵ کیلومتری شهر چابهار قرار دارد. بریس در بخش دشتیاری واقع و فاصله آن از مرکز بخش نگور ۴۴ کیلومتر است.مهمترین جاذبه گردشگری روستا صخره ای است که به اسکله صیادی روستا مشرف است و به آن ساحل تراسی هم میگویند. ارتفاع آن طبق گفته مردم محلی ۲۵ متر است.بعد از عبور از داخل روستا وارد جاده خاکی کنار پاسگاه شده و پس از طی مسیری کوتاه به ساحل تراسی میرسیم.منظره ی قایق ها و لنج های ماهیگیری در حال تردد یا آرام گرفته در ساحل از بالای صخره بسیار دیدنی و آرامش بخش است.در بعضی قسمتها شاهد ترکهای بزرگ زمین و خالی شدن خاک زیر صخره هستیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • احمد کتری زاده
  نقدها:
  گزارش
  اسکله ماهیگیری بریس
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله ماهی گیری بریس تقریبا 70کیلیومتری چابهار هستش، باید از جاده ساحلی حرکت کرد اسکله بسیار زیبا با مناظره جالب و ساحلی دست نخورده ،بریس تلفیق هنر خداوندی ،کوه ،صخره،دریا
  نمای عالی مخصوص عکاسها #تایسیز#

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: