رستوران

اسکله بریس چابهار

Beris Pier

1 (9).jpg
1 (8).jpg
lot-10.jpg
n82743222-72015273.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این بندر و اسکله صیادی ،منطقه بریس با ارتفاع 10 متر از سطح دریا، و حداقل عمق آن 4 متر درخور است و محل صید انواع ماهی و شاه‌میگو میباشد، و جاذبه‌ای جالب به لحاظ لنگر انداختن لنج‌ها و کشتی‌هاست‌. در همین کرانه،سواحل شگرفی وجود دارد و آن ساحل ماسه‌ای خرچنگ‌هاست.

نوع جاذبه:
 • اسکله های تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • نوید مکوندی
  نقدها:
  گزارش
  منظره ای بی نظیر
  توصیه شده توسط کاربر

  بندر ماهیگیری بریس در 55 کیلومتری شرق چابهار و در مسیر گواتر قرار دارد . در این بندر کشتی های بزرگ ماهیگیری وجود دارد که برای صیادی به دریاهای دور دست می روند و گاه تا چندین ماه در دریا می مانند . همچنین ساحلی صخره ای در این مکان وجود دارد که از فراز آن مناظر بسیار زیبایی قابل تماشا می باشد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ساره سلطانپور
  نقدها:
  گزارش
  بندر بریس
  توصیه شده توسط کاربر

  بندر ماهیگیری بریس یکی از روستاهای شهرستان چابهار است که در ۵۵ کیلومتری شهر چابهار قرار دارد. بریس در بخش دشتیاری واقع و فاصله آن از مرکز بخش نگور ۴۴ کیلومتر است.مهمترین جاذبه گردشگری روستا صخره ای است که به اسکله صیادی روستا مشرف است و به آن ساحل تراسی هم میگویند. ارتفاع آن طبق گفته مردم محلی ۲۵ متر است.بعد از عبور از داخل روستا وارد جاده خاکی کنار پاسگاه شده و پس از طی مسیری کوتاه به ساحل تراسی میرسیم.منظره ی قایق ها و لنج های ماهیگیری در حال تردد یا آرام گرفته در ساحل از بالای صخره بسیار دیدنی و آرامش بخش است.در بعضی قسمتها شاهد ترکهای بزرگ زمین و خالی شدن خاک زیر صخره هستیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • احمد کتری زاده
  نقدها:
  گزارش
  اسکله ماهیگیری بریس
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله ماهی گیری بریس تقریبا 70کیلیومتری چابهار هستش، باید از جاده ساحلی حرکت کرد اسکله بسیار زیبا با مناظره جالب و ساحلی دست نخورده ،بریس تلفیق هنر خداوندی ،کوه ،صخره،دریا
  نمای عالی مخصوص عکاسها #تایسیز#

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: