راهنمای سفر به کندی(سریلانکا) و جاذبه های بسیارش

4.5
از 28 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت - جایگاه K - دسکتاپ
این شهر زیبا، بکرترین طبیعت دنیا را در خود جا داده است! +تصاویر
06 فروردین 1398 13:00
12

 

 همواره کشور های آسیایی در عرصه گردشگری جهش های چشمگیری را در سال های اخیر شاهد بوده اند و توانسته اند به یکی ‏از قطب های گردشگری در منطقه ی خود بدل شوند. یکی از این کشور ها که همواره در سال های اخیر توانسته است انقلابی در ‏صنعت گردشگری خود ایجاد نماید، کشور سریلانکا می باشد. این کشور دارای مناطق و شهر های مختلفی است که همواره در ‏گردش به این کشور مورد توجه قرار می گیرند. در این گزارش سعی داریم شما را با تفریحات و کارهایی که باید در شهر کندی، ‏یکی از شهر های مهم و توریستی سریلانکا، انجام داد، آشنا نماییم :

جهت مشاهده قیمتهای تور سریلانکا کلیک کنید.

کندی کجاست؟

شهر زیبای کندی یکی از جذاب ترین مکان‌ های گردشگری در سریلانکا محسوب می‌شود. این شهر در۱۲۰‬کیلومتری کلمبو ‏پایتخت سریلانکا واقع شده است و۱۲5‬هزار نفر جمعیت دارد. آب وهوای بسیار مناسب، ویژگی‌ های طبیعی و خیره‌کننده و نیز ‏حضور پر تعداد گردشگران خارجی برای دیدن کندی این شهر را به یکی از گران ‌ترین شهرهای سریلانکا تبدیل کرده است. ‏شهر کندی همچنین بعنوان پایتخت قدیم سریلانکا همواره مورد توجه گردشگران بوده است. از کندی به عنوان شهر جشنواره‌ ‏های باشکوه نیز نام برده می ‌شود. در این شهر سالانه چهار جشنواره برگزار می‌شود که جالب ترین آن ها "اسالا" نام دارد.‏‏

 

کندی، شهری با طبیعت زیبا در سریلانکا

کندی، شهری با طبیعت زیبا در سریلانکا

تجربه مسافران ایرانی در سفر به سریلانکا

ویدئوی زیر دید بسیار خوبی از سریلانکا و تورهای مسافرتی آن به شما میدهد. این ویدئو توسط آقای ادریس بهرامپور از کاربران خوب و قدیمی لست سکند و در سفری که در زمستان سال 1398 به کشور سریلانکا داشته اند تهیه شده است.