بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی

4.2
از 178 رای
تقویم ۱۴۰۳ لست‌سکند - جایگاه K - دسکتاپ
لیست ترسناک ترین و بهترین اتاق فرارهای ایران
05 دی 1402 08:00
21

برای انتخاب بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران، مؤلفه‌های گوناگونی وجود دارد. از سناریو و خط داستانی گرفته تا دکوراسیون و طراحی معماها، هرکدام در انتخاب بهترین اتاق فرار تهران مؤثرند. در این مطلب از مجله لست‌سکند، با توجه به نظرات کاربران، تعدادی از بهترین و ترسناک ترین اتاق های فرار تهران را گلچین و ویژگی‌های هر اتاق فرار از قبیل داستان و چگونگی دکور، قیمت، درجه سختی و موارد دیگر را معرفی کرده‌ایم. در انتها می‌توانید بگویید بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران از نظر شما کدام است.

04.jpg

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران کدام است؟

اتاق فرار منفی 4، اتاق فرار اکتشاف، اتاق فرار طاعون، اتاق فرار آرماگدون، اتاق فرار روز هفتم، اتاق فرار طهران 1346، اتاق فرار احضار، اتاق فرار روانی، اتاق فرار خوابگاه، اتاق فرار مغرم، اتاق فرار ندامتگاه متروکه و اتاق فرار سربه‌نیست، از بهترین و ترسناک ترین اتاق های فرار تهران هستند. با مطالعه سیر داستانی و توصیف هریک از این اتاق‌های فرار، می‌توانید مناسب‌ترینشان را برای خود و دوستانتان انتخاب کنید. بدین‌ترتیب می‌توانید یک بازی خاطره‌انگیز را با هم‌تیمی‌هایتان تجربه کنید، قدرتتان را در حل معماها محک بزنید و شجاعتتان را هم بسنجید.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار طاعون؛ مجموعه اسکیپ روم

اتاق فرار طاعون یکی از محبوب‌ترین اتاق‌های فرار مجموعه اسکیپ روم است. داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقاتش مربوط به همان بیماری هستند. طراحی دکوراسیون بازی، جالب‌توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم. به‌این‌ترتیب، شما بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌شوید. اتفاقات و معماهایی هم که هنگام بازی وجود دارند، جذابیتش را دوچندان می‌کنند.

موضوع اتاق فرار طاعون: در داستان این بازی، بیماری طاعون به‌گونه‌ای است که کل شهر را گرفته و به‌سرعت درحال گسترش است. مراکز مختلفی را در شهر و اطراف آن ایجاد کرده‌اند تا افراد بیمار و کسانی را که مشکوک به این بیماری هستند، در آن‌ها قرنطینه کنند. طی اتفاقاتی، شما و دوستانتان را با وجود اینکه هیچ علائمی هم نداشتید، وارد این مراکز کرده‌اند. طبق اطلاعاتی که به شما رسیده، سرپرستان این مرکز قصد دارند روش‌هایی را روی شما امتحان کنند تا یافته‌های خود را برای درمان بیازمایند. برای این کار، ابتدا می‌خواهند شما را به طاعون آلوده کنند و سپس درمان را شروع کنند. حالا این شمایید که یک ساعت فرصت دارید تا خودتان را از این مخمصه رها کنید.

 • آدرس اتاق فرار طاعون: بزرگ‌راه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار کاوش و معما

 • مدت‌زمان بازی اتاق فرار طاعون: 60 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار طاعون: 3 تا 6 نفر

 • قیمت اتاق فرار طاعون: شروع از 161 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار طاعون: 8 از 10

 • صفحه اتاق فرار طاعون در وبسایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار طاعون روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-taoon.jpg
نمایی از اتاق فرار طاعون، عکس از ویجیاتو

اتاق فرار ندامتگاه متروکه؛ مجموعه گریم اسکیپ

خیلی از کسانی که اهل بازی‌های اتاق فرار هستند و تجربه این بازی را داشته‌اند، اتاق فرار ندامتگاه متروکه را به‌عنوان ترسناک ترین اتاق فرار تهران می‌شناسند. مؤلفه‌های مختلفی هم هستند که باعث شده تا خیلی‌ها این نظر را بدهند. ژانر ترسناک در کنار دکور خوب و هماهنگ و مرتبط با داستان این بازی، یکی از برجسته‌ترین مؤلفه‌هایی بوده که نظر مخاطبان را به این بازی جلب کرده است.

استفاده از چند بازیگر یا اکتور حرفه‌ای، عامل دیگری برای جذب مخاطبان به این بازی بوده است. بازیگرها بعضاً به‌قدری ترسناک هستند و عملکرد درخور توجهی دارند که بعضی اوقات باعث انصراف یک نفر یا حتی کل گروه از ادامه بازی می‌شوند. براساس نظراتی که بازیکن‌ها برای اتاق فرار ندامتگاه متروکه داده‌اند، بک‌ها یا بازگشت‌هایی که هر فرد در این بازی دارد، جزو ترسناک‌ترین بخش‌های بازی هستند. بااین‌حال، از بازی‌گردان و راهنمای بازی هم بسیار تعریف کرده‌اند. فضای این اتاق فرار به‌نسبت بزرگ است و خوب است بدانید که امکان برگزاری مراسم تولد هم در آن دارید. البته برای این کار باید هماهنگی‌های لازم را از پیش انجام دهید.

داشتن سرویس بهداشتی و جای پارک در محدوده این اتاق فرار، از دیگر مزیت‌هایی است که کاربران به آن اشاره کرده‌اند. اگر می‌خواهید با دوستانتان به این اتاق فرار بروید، پیشنهاد می‌کنیم که با حداقل تجربه 5 بازی به سراغ ندامتگاه متروکه بروید.

موضوع اتاق فرار ندامتگاه متروکه: داستان این اتاق فرار، درباره یک ندامتگاه است. سال‌ها پیش در این ندامتگاه، قتل‌های مرموزی صورت می‌گرفته و گاهی صدای ناله‌های وحشتناکی هم به گوش می‌رسیده است. رفته‌رفته تعداد این اتفاق‌ها بیشتر و باعث این می‌شوند تا مأموران و زندانیان، ندامتگاه را ترک کنند. تعطیلی ندامتگاه، باعث آرام شدن اوضاع نمی‌شود، بلکه پیدا شدن روح سرگردان هم به اتفاقات پیشین دامن می‌زند. حالا نوبت گروه تخصصی تجسس شماست که پرده از این اتفاقات بردارید و واقعیت را متوجه شوید.

 • آدرس اتاق فرار ندامتگاه متروکه: پونک، خیابان عدل، بالاتر از میدان عدل، قبل از میرزابابایی، خیابان هفت‌لنگ (گلزار یکم)، کوچه اکبری، پلاک 10

 • مدت‌زمان اتاق فرار ندامتگاه متروکه: 80 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار ندامتگاه متروکه: 4 تا 12 نفر

 • قیمت اتاق فرار ندامتگاه متروکه: شروع از 170 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار ندامتگاه متروکه: 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار توهم در وبسایت تایم فور فان: t4f.ir

 

موقعیت دقیق اتاق فرار ندامتگاه متروکه روی نقشه

lastsecond.ir-best-escape-room-of-tehran-nedamatgah.jpg
ندامتگاه متروکه، یکی از بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار سرقت از بانک؛ مجموعه اسکیپ می

اگر به سرقت از یک بانک علاقه دارید و فیلم‌های دزدان مسلح بانک‌ها، شما را به وجد می‌آورند، این اتاق فرارِ معمایی برای شماست. البته این بازی، فقط یکی از بازی‌های مجموعه اسکیپ می است. اسکیپ می، در یکی از بهترین مراکز خرید تهران، یعنی مجتمع کورش قرار دارد. شما و گروهتان، همگی از سارق‌های سابقه‌دارید و می‌خواهید موجودی یکی از معتبرترین بانک‌های خاورمیانه را سرقت کنید که شامل شمش طلا، یورو و دلار است. شما و گروهتان درمجموع فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید موجودی مخفی‌شده این بانک را پیدا کنید و با خود ببرید. بازی به دو بخش تقسیم می‌شود؛ یک قسمت 15 دقیقه‌ای و یک قسمت 45 دقیقه‌ای که شرح روند آن را در ادامه می‌بینید.

موضوع اتاق فرار سرقت از بانک: طبق سناریوی بازی، با اشتباهی که هنگام ورود مرتکب می‌شوید، آژیر به صدا در می‌آید و فقط 15 دقیقه فرصت دارید تا آن را قطع کنید. در غیر این صورت، پلیس سر می‌رسد و شما را بازداشت می‌کند؛ اما اگر توانستید آن را قطع کنید، باید مشغول پیدا کردن موجودی بانک شوید. برای این کار حدود 45 دقیقه وقت دارید تا همه معماها را حل و قفل‌ها را باز کنید. با توجه به ژانر سرقتی که این اتاق فرار دارد، می‌توانیم آن را بهترین اتاق فرار تهران در این سبک بدانیم. خوب است بدانید که مجموعه اسکیپ می، در مارینا مال چالوس و شهرک توریستی نمک‌آبرود هم بازی‌های مختلفی را برای اتاق‌های فرارش دارد.

 • آدرس اتاق فرار سرقت از بانک: تقاطع بزرگ‌راه حکیم و بزرگ‌راه ستاری، مجتمع تجاری کورش، طبقه دوم، جنب شهربازی

 • مدت‌زمان اتاق فرار سرقت از بانک: 60 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار سرقت از بانک: 4 تا 6 نفر

 • قیمت اتاق فرار سرقت از بانک: شروع از 240 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار سرقت از بانک: 8 از 10

 • صفحه اتاق فرار سرقت از بانک در وبسایت اسکیپ می: escapeme.ir

با بهترین شهربازی‌های تهران آشنا شوید

موقعیت دقیق اتاق فرار سرقت از بانک مجتمع کورش

اتاق فرار کوروش
اتاق فرار معمایی مجموعه کورش

اتاق فرار منفی 4؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

اگر از اضطراب و ترس فراری نیستید و می‌خواهید معماهای گوناگونی را با مشارکت هم‌تیمی‌های خود حل کنید، شاید منفی 4، بهترین اتاق فرار تهران برای شما باشد. در عین حال می‌توانیم منفی چهار را به‌نوعی ترسناک ترین اتاق فرار تهران بدانیم. البته این کاملاً بستگی به شما و سلیقه‌تان دارد. شاید ترسناک ترین اتاق فرار تهران از نظر شما، بازی دیگری باشد.

براساس نظراتی که بازی‌کننده‌های اتاق فرار منفی 4 داده‌اند، این بازی حتی یکی از ترسناک‌ترین اسکیپ روم‌های ایران است و وجود مؤلفه‌های مختلفی مثل بازیگران حرفه‌ای، محیط بزرگ و طراحی خوب دکوراسیون، جذابیت‌های این اتاق فرار را دوچندان کرده است. شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند؛ اما این موضوع به‌عنوان یک نکته منفی محسوب نمی‌شود. قطعاً با فضاسازی‌های خوبی که در جای‌جای این اتاق فرار ترسناک انجام داده‌اند، شما را به‌خوبی درگیر روند بازی می‌کنند. قیمت بلیط برای هر نفر تا قبل از سانس 4.5 بعدازظهر، 190 هزار تومان است و این مبلغ بعد از ساعت 4.5 بعدازظهر و تا قبل از سانس 9 شب، به 220 هزار تومان می‌رسد و مبلغ سانس 9 شب به بعد این اتاق وحشت هم 250 هزار تومان است.

موضوع اتاق فرار منفی 4: این اتاق فرار، روایتگر زندگی یک خانواده سه‌نفره در دهه 60 است. مریم که دختر کوچک این خانواده است، همراه با پدر و نامادری خود در طبقه منفی چهار یک ساختمان متروکه زندگی می‌کند. مادر او یکی از دعانویسان مطرح تهران است و بنابر درخواست‌هایی که از او می‌شود، از مو، ناخن و خون مریم برای کارهای دعانویسی استفاده می‌کند و به‌نوعی مریم را رنج می‌دهد تا اینکه بلای وحشتناکی را سر او می‌آورد. همچنین بیشتر از 30 سال است که از این خانه صداهای جیغ و فریاد می‌آید و با اینکه پلیس هم بارها مداخله کرده، متوجه چیزی نشده است. حالا نوبت شماست که وارد خانه شوید و از این صداها و اسرار، سر دربیاورید و شجاعتتان را محک بزنید.

 • آدرس اتاق فرار منفی 4: صادقیه، کاشانی، خیابان گلدشت (خیابان حاجی‌زاده)، روبه‌روی بیمارستان پیامبران

 • مدت‌زمان اتاق فرار منفی 4: 90 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار منفی 4: 5 تا 7 نفر

 • قیمت اتاق فرار منفی 4: شروع از 190 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار منفی 4: 8 از 10

 • صفحه اتاق فرار منفی 4 در سایت تایم فور فان: t4f.ir

 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار منفی 4: bingoescaperoom.ir@

موقعیت دقیق اتاق فرار ترسناک منفی 4 روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-below-4.jpg
اتاق فرار منفی 4، ترسناک ترین اتاق فرار تهران

اتاق فرار طهران 1346؛ مجموعه اسکیپ روم

سبک سناریو و فرم این اتاق فرار، بیشتر شبیه به داستان‌های خاطره‌انگیز شرلوک هولمز است. پس اگر این سریال را دیده باشید، احتمالاً روند بازی برای شما جذاب‌تر می‌شود. سیر داستان این بازی که در ادامه، مختصری از آن را برای شما بازگو می‌کنیم، در دهه 40 پیش می‌رود. دکور و فضای بازی هم کاملاً متناسب با همان سال‌هاست و در طراحی آن سلیقه خوبی به خرج داده‌اند. در نتیجه شما با قرارگیری در این اتاق فرار، حس قدیمی بودن را لمس می‌کنید. از وسایل قدیمی تا معماری محیط، همگی این حس را به شما منتقل می‌کنند و این موضوع در کنار مسیر جذاب داستان، بسته‌ای کامل را به شما می‌دهد.

معماها و مسائل مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجه می‌شوید، هم آسان‌اند و هم بسیار سخت. پس باید به همه نکات توجه کنید و کار گروهی خوبی را ارائه دهید. اتاق فرار طهران 1346 اگر بهترین اتاق فرار تهران در سبک خودش نباشد، یکی از بهترین‌های ایران در همین ژانر محسوب می‌شود.

موضوع اتاق فرار طهران 1346: داستان بازی از این قرار است که یک تاجر اصفهانی به‌طرز مشکوکی به قتل می‌رسد و شهربانی هم علاوه‌بر مشکوک بودن این داستان، نمی‌تواند به سرنخی برسد. خواهر این تاجر که تازه از فرنگ برگشته است، ساکت نمی‌نشیند و در پی پیدا کردن مدارک مختلف و تحقیقات گوناگون است. او اسنادی را پیدا می‌کند و با شما که از دوستانش هستید، در میان می‌گذارد و از تهدید شدن خودش به مرگ می‌گوید. در نهایت شما به خانه او می‌روید، با جسدش مواجه می‌شوید و ناگهان در بسته می‌شود. حالا باید خودتان را با حل معماها نجات دهید.

 • آدرس اتاق فرار طهران 1346: خیابان نوفل لوشاتو (چرچیل)، بن‌بست مسعود سعد، پردیس علم و فناوری

 • مدت‌زمان اتاق فرار طهران 1346: 75 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار طهران 1346: 3 تا 7 نفر

 • قیمت اتاق فرار طهران 1346: شروع از 110 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار طهران 1346: 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار طهران 1346 در وبسایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار طهران 1346

اتاق فرار طهران 1346
اتاق فرار طهران 1346

اتاق فرار روانی؛ مجموعه انیگما

اگر در کنار بازدید از جاهای دیدنی تهران، دلتان هیجان بیشتری می‌خواهد، انتخاب ترسناک ترین اتاق فرار تهران می‌تواند یکی از تفریحاتی باشد که حال‌وهوایتان را عوض می‌کند. اتاق فرار روانی، کاری از مجموعه انیگماست و ازنظر خیلی از کاربران، ترسناک ترین اتاق فرار تهران محسوب می‌شود. حضور بازیگر حرفه‌ای در کنار دکور خوبی که این اتاق فرار دارد، آن را به یکی از بهترین اتاق های فرار در ایران تبدیل کرده است. با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، درجه سختی این اتاق فرار نسبتاً زیاد است. پس هنگام بازی باید کاملاً حواس خود را جمع کنید و بازی را با کار تیمی پیش ببرید. قیمت این اتاق فرار مانند بسیاری دیگر از اتاق فرارهای تهران نیست و در ساعات مختلف و آخر هفته‌ها، تغییری ندارد.

موضوع اتاق فرار روانی: داستان این اتاق فرار در سال 1893 میلادی و در یک هتل مرموز پیش می‌رود که در شهر شیکاگو قرار دارد. صاحب این هتل، دکتری به‌نام هولمز است که مهمانان خود را به شکل‌های مختلفی به قتل می‌رساند. او در برخی از اتاق‌های آن که پنجره‌ای هم ندارند، گازهای سمی پخش می‌کند و در برخی از آن‌ها، افراد را تا سرحد مرگ شکنجه می‌کند و جانشان را می‌گیرد. دکتر هولمز برای اینکه اثری از این اجساد باقی نماند، بقایای آن‌ها را در کوره‌هایی که داخل هتل تعبیه کرده، می‌سوزاند یا آن‌ها را در ظرف‌های اسید حل می‌کند. کسی از این جنایت‌ها خبری ندارد و شما هم مهمان بعدی این هتل هستید!

 • آدرس اتاق فرار روانی: برج میلاد، گذرگاه میلاد، ورودی پارکینگ

 • مدت‌زمان اتاق فرار روانی: 60 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار روانی: 4 تا 6 نفر

 • قیمت اتاق فرار روانی: شروع از 190 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار روانی: 8 از 10

 • صفحه اتاق فرار روانی در وبسایت انیگما: enigmaescaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار روانی روی نقشه

اتاق فرار انیگما
اتاق فرار انیگما در تهران

اتاق فرار آرماگدون؛ مجموعه اسکیپ روم

بنابر توصیفاتی که مجموعه اسکیپ روم از این اتاق فرار دارد، آرماگدون پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیزترین و بزرگ‌ترین اتاق فراری است که این مجموعه طراحی کرده است. ژانر این اتاق فرار، آخرالزمانی و ترسناک است. فضاسازی‌های این بازی، کاملاً واقعی است و شما در یک کارگاه متروکه و پر از زامبی قرار گرفته‌اید. بهتر است که لباس‌های راحت بپوشید؛ چراکه در این بازی، تحرک زیادی خواهید داشت!

مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را دارند، برای انجام این بازی اقدام کنند. دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سختش است. نکته‌ای که باید بدانید، این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و افرادِ کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان به‌هیچ‌عنوان امکان بازی کردن در آن را ندارند.

موضوع اتاق فرار آرماگدون: شما برای فرار از دست زامبی‌ها، در متروکه‌ها و ویرانه‌های اطراف شهر سرگردان هستید و به‌سمت یک کارخانه در حرکتید. عده‌ای توانسته‌اند که در این کارخانه پناه بگیرند؛ اما فضای کم، احتمال خطر حمله زامبی‌ها، هوای مسموم، آب و غذای محدود و موارد دیگر، دست‌به‌دست هم داده‌اند تا وضعیت بقا سخت و سخت‌تر شود. حالا شما به این کارخانه رسیده‌اید و اوضاع از آنچه تصور می‌کردید هم پیچیده‌تر است.

 • آدرس اتاق فرار آرماگدون: میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، کوچه مظفری، پلاک 23، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار شهر معما

 • مدت‌زمان اتاق فرار آرماگدون: 75 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار آرماگدون: 4 تا 8 نفر

 • قیمت اتاق فرار آرماگدون: شروع از 225 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار آرماگدون: 10 از 10

 • صفحه اتاق فرار آرماگدون در وبسایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار آرماگدون روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-armagedon.jpg
آرماگدون، از بهترین اتاق های فرار در تهران

اتاق فرار احضار؛ مجموعه اسکیپ روم

حتماً در بسیاری از فیلم‌های ترسناک دیده‌اید که یک خانواده، خانه‌ای قدیمی را با قیمت خوبی خریداری می‌کنند و خیلی خوش‌حال وارد آن می‌شوند تا زندگی کنند؛ اما به‌مرور اتفاق‌های ترسناکی در آنجا رخ می‌دهد که زندگی را به کام آن خانواده تلخ می‌کند؛ درست مانند داستانی که برای اتاق فرار احضار وجود دارد. دکور این خانه و معماهای جالب‌توجه آن، فضای خیلی مناسبی را برای بازی ایجاد می‌کنند و شما را به‌خوبی درگیر داستان می‌کنند. این اتاق فرار در نزدیکی یکی از پارک‌های جنگلی تهران، یعنی پارک طالقانی، قرار دارد و شما می‌توانید قبل یا بعد از بازی، به این پارک محبوب هم سری بزنید.

موضوع اتاق فرار احضار: عمارتی با عنوان مارستوف، توسط یک فرد با قیمت پایینی خریداری شده است. هرکسی که در این خانه شوم زندگی کرده، سرانجام خوبی نداشته است. ساکنان این خانه یا به قتل رسیده‌اند یا ازنظر روانی دچار مشکل شده‌اند. اخیراً صاحب جدید این خانه، متوجه اتفاقات مرموزی شده و شما را به‌عنوان گروه متخصص، برای بررسی این اتفاقات به خانه‌اش دعوت کرده است. حالا این شمایید که باید از راز و معماهای عمارت مارستوف، سر درآورید.

 • آدرس اتاق فرار احضار: بزرگ‌راه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار کاوش و معما

 • مدت‌زمان اتاق فرار احضار: 60 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار احضار: 3 تا 6 نفر

 • قیمت اتاق فرار احضار: شروع از 170 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار احضار: 8 از 10

 • صفحه اتاق فرار احضار در وبسایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار احضار روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-conjuring.jpg
نمایی از اتاق فرار احضار، عکس از ویجیاتو

اتاق فرار اکتشاف؛ مجموعه نوین اسکیپ

آن دسته از افرادی که به دکور و محیط بازی بسیار اهمیت می‌دهند، حتماً باید این اتاق وحشت تهران را تجربه کنند. این اتاق فرار، اولین بازی از مجموعه نوین اسکیپ است و در محدوده نارمک قرار دارد. معماهایی که در بازی وجود دارد، ترکیبی از معماهای ساده و پیچیده‌اند. پس بازی برای شما فرازونشیب‌های متعدد و متفاوتی دارد. چندطبقه بودن ساختمان و طراحی فوق‌العاده دکور در این محیط، روند بازی را بسیار جذاب‌تر و چالشی‌تر می‌کند. وجود بخش‌هایی که شبیه‌سازی جنگل دارند و قسمت‌هایی که مانند یک غار واقعی ساخته شده‌اند، محیط بازی را بسیار طبیعی‌تر و دل‌نشین‌تر می‌کنند. در این بازی، برگشت‌هایی دارید که باید به‌تنهایی یا با دوستانتان انجام دهید تا به سرنخ‌ها و راهنمایی‌ها برسید.

پیش از اینکه بخواهید یکی از سانس‌های این بازی را رزرو کنید، بهتر است تفاوت قیمت‌های این اتاق فرار در روزهای مختلف را بدانید. اگر می‌خواهید وسط هفته بازی کنید، باید بدانید در سانس‌هایی تا قبل از ساعت 5 عصر هستند، قیمت بازی برای هر نفر 250 هزار تومان است. این مبلغ در ساعات بعدی، یعنی ساعت‌های 5 عصر و 7 غروب، به 270 هزار تومان می‌رسد. قیمت سانس ساعت 9 شب 290 هزار تومان و گاهی آخرین سانسشان در ساعت 11 شب است که در آن ساعت هم قیمت 290 هزار تومان می‌شود. در روزهای پنجشنبه و جمعه، این قیمت‌ها بیشتر می‌شود. رزرو اتاق در این دو روز برای ساعت یک ظهر، 270 هزار تومان، برای ساعت 3 بعدازظهر و 5 عصر، 290 هزار تومان و برای ساعت 7، 9 و 11 شب هم 320 هزار تومان است.

موضوع اتاق فرار اکتشاف: شما و دوستانتان وارد جایی می‌شوید که بازگشتتان دیگر ممکن نیست. برای ادامه دادن به مسیر، نیاز به راهنمایی‌هایی دارید که به شیوه‌های مختلف انجام می‌شوند. همین روند، بازی را برای شما جذاب‌تر می‌کند. در واقع شما باید راهی را طی کنید که چند نفر پیش‌تر از شما آن را پیموده‌اند. اینکه به چه کسی اعتماد کنید و حرف چه کسی را قبول کنید، کاملاً بستگی به شما دارد.

 • آدرس اتاق فرار اکتشاف: نارمک، خیابان سمنگان شمالی، نبش عسگری‌نژاد

 • مدت‌زمان اتاق فرار اکتشاف: 90 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار اکتشاف: 4 تا 8 نفر

 • قیمت اتاق فرار اکتشاف: شروع از 250 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار اکتشاف: 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار اکتشاف در وبسایت تایم فور فان: t4f.ir

 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار اکتشاف: noviescape@

موقعیت دقیق اتاق فرار اکتشاف روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran.jpg
پوستر اتاق فرار اکتشاف

اتاق فرار جبن (ترس)؛ مجموعه Nextlevelescape

احتمالاً بیشترین مواردی که در این بازی به چشم شما می‌آید و توجه‌تان را جلب می‌کند، دکور، گریم بازیگرها، موسیقی، نورپردازی و اکت و عملکرد حرفه‌ای بازیگرهاست. البته نباید از سناریو خلاقانه این اتاق فرار بگذریم که در قسمت موضوع، داستان را شرح می‌دهیم. همه مواردی که گفتیم، در کنار هم یک مجموعه را ایجاد کرده‌اند و اتاق فرار جبن را به یک بازی تبدیل کرده‌اند که ازنظر بعضی بازیکن‌ها جزو ترسناک ترین اتاق های فرار تهران قرار می‌گیرد.

از نکات مثبت این اتاق فرار، امکان انتخاب کردن حالت بازی بین آسان و سخت است. بنابراین اگر تابه‌حال تجربه زیادی برای بازی‌های اتاق فرار نداشته‌اید، می‌توانید با انتخاب حالت آسان، به‌راحتی در بازی شرکت کنید. درضمن، اگر تجربه بازی‌تان در اتاق های فرار، کمتر از 5 بازی است، باید به‌اجبار، حالت آسان را انتخاب کنید. این بازی، بدون کفش انجام می‌شود. همچنین امکان پیدا کردن جای پارک و برگزاری جشن تولد هم وجود دارد.

نکته دیگری که باید پیش از بازی بدانید، این است که اگر دیرتر از شروع سانستان برسید، دو گزینه پیش رو دارید:

 1. به‌نسبت زمانی که تا اتمام سانس دارید، معماها حذف می‌شوند.

 2. اگر نمی‌خواهید معمایی حذف شود، مطابق قانون اتاق فرار جبن، فقط تا اتمام سانستان فرصت دارید که در بازی حضور داشته باشید.

موضوع اتاق فرار جبن (ترس): یک شرکت روان‌شناختی پیشرفته به نام PCG وجود دارد که یکی از جدیدترین پروژه‌هایش را رونمایی کرده است. در این پروژه جدید، طبق ادعای شرکت، فوبیا و ترس‌های ناگهانی افراد از بین می‌رود. شرکت PCG در این پروژه افراد را با ترس‌های عمیقشان روبه‌رو می‌کند و این ترس‌ها را به شکل اغراق‌آمیزی برای هر فرد به نمایش می‌گذارند. آن‌ها می‌گویند که هر فرد اگر با شدت عمیق‌تری با ترس‌ها و وحشت‌هایش روبه‌رو شود، می‌تواند پس از آن بدون ترس زندگی کند و از هیچ‌چیز نترسد. آن‌ها این کار را با به‌خواب بردن افراد و روبه‌رو کردنشان با ترس‌ها در خواب، انجام می‌دهند. حال در یکی از پروژه‌هایشان، نتوانسته‌اند فرد را از بیدار کنند. این وظیفه شماست که به خواب او بروید و آن را از ترس‌ها و وحشت‌های اغراق‌شده‌اش نجات دهید.

 • آدرس اتاق فرار جبن (ترس): نارمک، خیابان شهید ثانی، خیابان افشاری، کوچه گاراپیدی

 • مدت زمان اتاق فرار جبن (ترس): 80 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار جبن (ترس): 4 تا 8 نفر

 • قیمت اتاق فرار جبن (ترس): شروع از 200 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار جبن (ترس): 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار جبن (ترس) در وبسایت تایم فور فان: t4f.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار جبن (ترس) روی نقشه

lastsecond.ir-jobn.jpg
اتاق فرار جبن (ترس)

اتاق فرار حجله؛ مجموعه یونا

این اتاق فرار، در مجموع چند شاخصه را در کنار هم قرار داده تا سناریوی خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد. اتاق فرار حجله، مجموعه‌ای از دکوراسیون، موسیقی، نورپردازی و معماهای درخور توجه است که بازیکن را به‌خوبی به سمت‌وسوی خودش می‌کشد و درگیر بازی می‌کند. در حجله، حتی قفل‌ها را مطابق با بازی انتخاب کرده‌اند. ایده این بازی برگرفته از خرافات، باورها، عقاید قدیمی و گاهی سنتی است.

قیمت رزرو یک سانس برای هرنفر این بازی در روزهای وسط هفته از ساعت 12:15 ظهر تا 6:15 عصر، برابر با 250 هزار تومان است. سانس ساعت 8:15 شب، این قیمت به 300 هزار تومان می‌رسد. آخر هفته‌ها هم قیمت رزرو یک سانس به‌ازای هر نفر برابر با 300 هزار تومان است و این قیمت برای همه سانس‌های در روزهای پنجشنبه و جمعه یکسان است.

موضوع اتاق فرار حجله: شما به یک عروسی در روستایی حوالی دهکده المپیک دعوت شده‌اید؛ از آن جشن‌هایی که هفت‌شبانه‌روز ادامه دارد. شما در روز آخر به این روستا می‌رسید و متوجه می‌شوید که خبری از شادی و پای‌کوبی نیست و همین، شروع ماجرای اتاق فرار شماست.

 • آدرس اتاق فرار حجله: دهکده المپیک، پایین‌تر از میدان المپیک، ابتدای کوچه سی‌وسوم

 • مدت‌زمان اتاق فرار حجله: 90 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار حجله: 5 تا 8 نفر

 • قیمت اتاق فرار حجله: شروع از 250 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار حجله: 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار حجله در وبسایت تایم فور فان: t4f.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار حجله روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran-hejle.jpg
عکس اتاق فرار ترسناک حجله

اتاق فرار روز هفتم؛ مجموعه Poisen

اگر بخواهیم طبق آمار و ارقام و تعداد نظرات کاربران، ترسناک ترین اتاق فرار تهران را انتخاب کنیم، قطعاً اتاق فرار روز هفتم، در صدر لیست قرار می‌گیرد. اتاق فرار روز هفتم، بین ژانرهای وحشت، تئاتر تعاملی و دلهره‌آور جای می‌گیرد؛ اما با توجه به اینکه برخی از قسمت‌های آن حالت کمدی دارد، شاید خیلی‌ها آن را ترسناک ترین اتاق فرار تهران ندانند. بااین‌حال باید بگوییم که قسمت‌های کمدی روز هفتم، یکی از نقاط قوت این اتاق فرار بوده و نظرات مثبت بسیاری از بازیکنان را به همراه داشته است.

بازی‌های بازیگران و سناریو، از دیگر مؤلفه‌هایی هستند که اتاق وحشت روز هفتم را میان کاربران، بسیار محبوب کرده‌اند. بیشتر بازیکنان، از دکور این اتاق فرار هم تعریف کرده‌اند، اما درعین‌حال بر این باور بوده‌اند که شاید جا برای بهتر بودن آن هم وجود داشته باشد. برای بازی در این اتاق فرار، باید این نکته را هم در نظر بگیرید که بازی را بدون کفش انجام می‌دهید.

نکته مثبت دیگر اتاق فرار روز هفتم، برخورد محترمانه عوامل آن است که تقریباً همه کاربران، روی این موضوع اتفاق نظر داشته‌اند. درمجموع، هماهنگ بودن موسیقی، سناریو، بازی‌ها، موقعیت‌های ترس، موقعیت‌های کمدی، تئاتر و خیلی از موارد دیگر، باعث شده تا روز هفتم، یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران باشد. راحت پیدا کردن جای پارک و نزدیک بودن مکان بازی به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، به مزیت‌های دیگری که گفتیم، اضافه می‌شود.

موضوع اتاق فرار روز هفتم: براساس داستان این بازی، پسری با پدرش مراد مشکل داشته و خانه را به مقصد شهری دیگر ترک کرده است. او، روز هفتم خواهرش بازمی‌گردد و تردید دارد که شاید درگذشت خواهرش به پدرشان مراد مربوط باشد. در این داستان، پسر خانواده از ما می‌خواهد که زودتر به خانه‌شان برسیم و متوجه قضایا بشویم تا بلکه بتوانیم سرنخی به او بدهیم.

 • آدرس اتاق فرار روز هفتم: ستارخان، خیابان شادمهر، نرسیده به خیابان صالحیان، پلاک 335

 • مدت‌زمان اتاق فرار روز هفتم: 80 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار روز هفتم: 5 تا 10 نفر

 • قیمت اتاق فرار روز هفتم: شروع از 190 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار روز هفتم: 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار روز هفتم در وب‌سایت تایم فور فان: t4f.ir

جاهای دیدنی تهران نزدیک مترو

موقعیت دقیق اتاق فرار روز هفتم روی نقشه

lastsecond.ir-best-escape-room-of-tehran-7th-day.jpg
اتاق فرار روز هفتم، از ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار مغرم؛ مجموعه افرا اسکیپ

اتاق فرار مَغرم، احتمالاً متفاوت‌ترین اتاق فرار تهران است. برای طراحی این اتاق فرار، به‌گونه‌ای عمل کرده‌اند که شما، هم حس ترس و هم حس خنده را تجربه کنید و ترکیب این دو در طی یک بازی، خاطره‌ای متفاوت را برایتان می‌سازد. داستان جذاب، فضاسازی‌های گیرا، استفاده از اکتورها یا بازیگرها به‌صورت هنرمندانه، برخورد خوب مجموعه، معماهایی که حل‌نشدنی نیستند و موارد دیگر، همگی دست‌به‌دست هم داده‌اند تا شما بتوانید تجربه‌ای متفاوت و خاطره‌انگیز را برای خود رقم بزنید.

با توجه به نوع بازی، اگر فقط برای ترسیدن می‌خواهید به یک اتاق فرار بروید، مغرم، علاوه‌بر اینکه ترسناک ترین اتاق فرار تهران نیست، بلکه قسمت‌های کمدی هم دارد. حتی شما می‌توانید بخش‌های ترسناک را از بازی‌تان حذف کنید تا اتاق فرار، کاملاً ژانر کمدی داشته باشد. اتاق فرار مغرم، برای تجربه‌اولی‌ها هم گزینه مناسبی است. در این اتاق فرار می‌توانید با هماهنگی قبلی، جشن تولد هم برگزار کنید. درضمن در این بازی، بدون کفش هستید.

موضوع اتاق فرار مغرم: فردی به نام قاسم، با کلی قرض و بدهی تصمیم می‌گیرد که در محله‌ای اتاق فرار راه بیندازد. بعد از این کار، همسایه‌ها و اهالی محل تصمیم می‌گیرند که به این اسکیپ روم بروند. اواسط بازی متوجه می‌شوند که آن‌جا واقعاً توسط اجنه اداره می‌شود! همسایه‌ها فرار می‌کنند و همه تلاششان را برای پلمپ شدن اسکیپ روم می‌کنند. انتقام گرفتن، از همینجا شروع می‌شود. همسایه‌ها بعد از مدتی متوجه می‌شوند که افرادی به خانه قاسم می‌روند، اما دیگر خارج نمی‌شوند. همسایه‌ها خودشان دست به کار می‌شوند تا متوجه قضیه و داستان بشوند و مشکل را حل کنند.

 • آدرس اتاق فرار مغرم: 30 متری جی، خیابان بختیاری، نبش فتح‌آبادی، بالای افق کوروش، پلاک 2

 • مدت‌زمان اتاق فرار مغرم: 90 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار مغرم: 4 تا 9 نفر

 • قیمت اتاق فرار مغرم: شروع از 200 هزار تومان

 • درجه سختی اتاق فرار مغرم: 9 از 10

 • صفحه اتاق فرار مغرم در وب‌سایت تایم فور فان: t4f.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار مغرم روی نقشه

Lastssecond.ir.jpg
نمایی از اتاق فرار مغرم

اتاق فرار خوابگاه؛ مجموعه اسکیپ تلنت

بسیاری از کسانی که بازی‌های مختلف اتاق های فرار را تجربه می‌کنند، به‌دنبال یک سیر داستانی و روایی هستند. خیلی از بازیکن‌ها، علاوه‌بر اشتیاق برای باز کردن قفل‌ها و حل‌کردن معماها، خود را در مسیر بازی و روایت آن هم قرار می‌دهند و به اتاق های فرار، صرفاً به‌عنوان یک بازی و سرگرمی نگاه نمی‌کنند. با این تفکر، بازیکن‌ها می‌توانند بازیگران یک قصه شوند و تجربه جالب‌تری را بسازند. اتاق فرار خوابگاه این فرصت را به‌خوبی برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید حس‌های مختلفی مثل ترس و غم را تجربه کنید. با توجه به نظرات، عده‌ای اتاق فرار خوابگاه را ترسناک ترین اتاق فرار تهران می‌دانند.

موضوع اتاق فرار خوابگاه: بازی، داستان یک خانواده چهارنفره را روایت می‌کند که طی اتفاقاتی، مادر خانواده فوت می‌کند و پس از آن، پدر خانواده غمگین می‌شود و ناخوش می‌ماند. این پدر و مادر، دو فرزند دختر دارند که یکی از آن‌ها به‌تازگی به شهر رفته و یک خوابگاه ارزان‌قیمت گرفته است. از او فقط شماره‌تلفنی از همین خوابگاه در دسترس است که کسی پاسخ‌گوی آن نیست. برای همین دختر دیگر خانواده که تنها دل‌خوشی‌اش، خواهرش بوده، تصمیم می‌گیرد که به شهر برود و خواهرش را پیدا کند.

درحال‌حاضر، این اتاق فرار اجرا نمی‌شود؛ اما به‌زودی فعالیت آن دوباره شروع می‌شود.

 • آدرس اتاق فرار خوابگاه: خیابان پیروزی، اتوبان بسیج، خیابان ائمه اطهار، نبش خیابان مقداد

 • مدت‌زمان اتاق فرار خوابگاه: 120 دقیقه

 • تعداد نفرات اتاق فرار خوابگاه: 5 تا 8 نفر

 • قیمت اتاق فرار خوابگاه: فعلاً غیر فعال است.

 • درجه سختی اتاق فرار خوابگاه: 8 از 10

 • صفحه اتاق فرار خوابگاه در وبسایت تایم فور فان: t4f.ir

 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار خوابگاه: escapetalent@

موقعیت دقیق اتاق فرار خوابگاه روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran-the-dorm.jpg
اتاق فرار ترسناک خوابگاه

سخن آخر

در این مطلب، سعی کردیم با ارائه اطلاعاتی درباره بهترین و ترسناک ترین اتاق های فرار تهران، به شما کمک کنیم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران را با توجه به سلیقه و نظر خودتان انتخاب کنید. این اتاق‌های فرار در ژانرهای مختلفی قرار می‌گیرند و شما می‌توانید از بین آن‌ها، ترسناک ترین اتاق فرار تهران را هم براساس نظر کاربران ببینید. برای انتخاب اتاق فرار، باید سلیقه و علاقه‌تان را مد نظر قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. اتاق فرار، یکی از محبوب‌ترین تفریحات تهران محسوب می‌شود که انتخاب خوبی برای یک بازی جمعی است و می‌تواند حال‌وهوای شما را عوض کند. شما تابه‌حال تجربه کدام‌یک از این اتاق‌‌های فرار را داشته‌اید؟ به‌نظر شما، ترسناک ترین اتاق فرار تهران کدام است؟

پویا دهقان
پویا دهقان

گردشگری خوانده‌ام و به‌شدت دوست دارم با ماجراجویی، چیزهای جدیدی کشف کنم و کارهای هیجان‌انگیزی انجام بدهم. سعی می‌کنم این‌طور آگاه‌تر شوم. دوست دارم فرصت‌های خالی‌ام را به شنیدن موسیقی و عکاسی توی کوچه‌پس‌کوچه‌های طهران بگذرانم و از حس‌وحالم بنویسم. کتاب خواندن، فیلم دیدن، معاشرت و کسب تجربه‌های جدید، دنیایم را کامل‌تر می‌کند!