بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی

4
از 129 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت - جایگاه K - دسکتاپ
لیست بهترین اتاق فرارهای تهران
06 مرداد 1401 08:00
18

بعضی افراد و سلیقه‌ها، اوقات فراغتشان را با استراحت کردن می‌گذرانند و بعضی دیگر هم روبه‌رو شدن با یک چالش یا معما و حل کردن آن یا چنین تجربه‌ای هیجانی و تمام عیار، حسابی حالشان را عوض می‌کند و یکی از بهترین راه‌ها برای سپری کردن اوقات فراغتشان است. اگر شما هم از افراد دسته دوم هستید و به چالش‌های این‌چنینی مثل حل معما و تجربه فعالیت‌های هیجانی واقعی علاقه دارید، این مطلب برای شماست تا با بهترین اتاق فرارهای تهران آشنا شوید و تجربه‌ای متفاوت به‌دست آورید.

اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است. در بازی‌های اتاق فرار شما به تنهایی یا همراه دوستان و تیم خود وارد یک اتاق با معما و داستانی مشخص می‌شوید و طی مدت زمانی مشخص، باید معمای بازی را حل کنید و در نهایت از اتاق، فرار کنید. البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. در این مطلب از بلاگ لست سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید.

04.jpg

اتاق فرار طاعون؛ مجموعه اسکیپ روم

اتاق فرار طاعون یکی از محبوب‌ترین اتاق های فرار مجموعه اسکیپ روم است. داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقات مربوط به آن هستند. طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم که این شما را بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌کند. اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیت آن را دوچندان می‌کنند. البته اگر هنوز متوجه نشده‌اید که اتاق فرار چیست، پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید.

اتاق فرار چیست؟

موضوع اتاق فرار طاعون: در داستان این بازی، بیماری طاعون به گونه‌ای است که کل شهر را گرفته و به سرعت در حال توسعه و رشد است. مراکز مختلفی را در شهر و اطراف آن ایجاد کرده‌اند تا افراد بیمار و کسانی را که مشکوک به این بیماری هستند، در آن‌ها قرنطینه کنند. طی اتفاقاتی، شما و دوستانتان را با وجود اینکه هیچ علائمی هم نداشتید، وارد این مراکز کرده‌اند. طبق اطلاعاتی که به شما رسیده، سرپرستان این مرکز قصد دارند روش‌هایی را روی شما آزمایش کنند تا یافته‌های خود برای درمان را بیازمایند. برای این کار ابتدا می‌خواهند شما را آلوده به طاعون کنند، سپس درمان را شروع کنند. حالا این شمایید که یک ساعت فرصت دارید تا خودتان را از این مخمصه رها کنید.

 • آدرس اتاق فرار طاعون: بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار کاوش و معما
 • مدت زمان بازی اتاق فرار طاعون: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار طاعون: 3 تا 6 نفر
 • قیمت اتاق فرار طاعون: 105 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار طاعون: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار طاعون در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار طاعون روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-taoon.jpg
نمایی از اتاق فرار طاعون، عکس ویجیاتو

اتاق فرار توهم؛ مجموعه اسکیپ مستر

اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند.

موضوع اتاق فرار توهم: یکی از پرطرفدارترین اتاق فرارهای این مجموعه «توهم» نام دارد که در آن شرکت‌ کنندگان وارد یک فضای مهمانی می‌شوند و سپس با پخش شدن دودی غلیظ در اتاق، وارد بخش اصلی ماجرا یعنی نجات دادن جان خود و فرار از مخمصه می‌شوند. البته جای هیچ‌گونه نگرانی نیست چون چه در اتاق فرار ترسناک توهم و چه اتاق‌ فرارهای دیگر اسکیپ مستر، نکات ایمنی به‌صورت کامل رعایت شده‌اند و همچنین گیم مستر مجموعه به‌خوبی پروسه بازی و وضعیت شرکت کنندگان را تحت نظر دارد.

 • آدرس اتاق فرار توهم: نارمک، خیابان 46 متری ثانی، خیابان طاهری
 • مدت زمان اتاق فرار توهم: 90 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار توهم: 4 تا 10 نفر
 • قیمت اتاق فرار توهم: 100 هزار تومان، بلیط ویژه 150 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار توهم: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار توهم در سایت اسکیپ مستر: escapemaster.ir

 موقعیت دقیق اتاق فرار مستر اسکیپ روی نقشه

اتاق فرار توهم
اتاق فرار توهم از بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار سرقت از بانک؛ مجموعه کوروش

اگر به دزدی از یک بانک علاقه دارید و فیلم‌های دزدان مسلح بانک‌ها شما را به وجد می‌آورد، این اتاق فرار معمایی برای شماست. شما و گروهی که دارید، همگی از سارق‌های سابقه‌دار هستید و حالا می‌خواهید موجودی یکی از معتبرترین بانک‌های خاورمیانه را سرقت کنید که شامل شمش طلا، دلار و یورو است. شما و گروهتان در مجموع فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید موجودی مخفی شده این بانک را پیدا کنید و آن را با خود ببرید. بازی به دو بخش تقسیم می‌شود، یک قسمت 15 دقیقه‌ای و یک قسمت 45 دقیقه‌ای که شرح روند آن را در ادامه آورده‌ایم.

موضوع اتاق فرار سرقت از بانک: طبق سناریوی بازی، با اشتباهی که هنگام ورود مرتکب می‌شوید، آژیر به صدا در می‌آید و فقط 15 دقیقه فرصت دارید تا آن را قطع کنید در غیر این صورت پلیس سر می‌رسد و شما را بازداشت می‌کند، اما اگر توانستید آن را قطع کنید، باید مشغول پیدا کردن موجودی بانک شوید و برای این کار حدود 45 دقیقه وقت دارید تا همه معماها و قفل‌ها را باز کنید. با توجه به ژانر سرقتی که این اتاق فرار دارد، می‌توانیم آن را از بهترین اتاق فرارهای ایران در این سبک بدانیم.

 • آدرس اتاق فرار سرقت از بانک: تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه ستاری، مجتمع تجاری کورش طبقه دوم، جنب شهربازی
 • مدت زمان اتاق فرار سرقت از بانک: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار سرقت از بانک: 4 تا 6 نفر
 • قیمت اتاق فرار سرقت از بانک: 130 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار سرقت از بانک: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار سرقت از بانک در سایت اسکیپ می: escapeme.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار سرقت از بانک مجتمع کوروش

اتاق فرار کوروش
اتاق فرار معمایی مجموعه کوروش

اتاق فرار منفی چهار؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

اگر از اضطراب و ترس، فراری نیستید و می‌خواهید معماهای گوناگونی را با مشارکت هم‌تیمی‌های خود حل کنید، اتاق فرار منفی چهار یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران است و در عین حال می‌توانیم آن را جزو ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران هم حساب کنیم. 

بر اساس نظراتی که بازی‌کننده‌های اتاق فرار منفی چهار داده‌اند، این بازی یکی از ترسناکترین اسکیپ روم های ایران است و وجود مؤلفه‌های مختلفی مثل بازیگران حرفه‌ای، بزرگ بودن و طراحی خوب فضا، از جمله جذابیت‌های این اتاق فرار هستند. شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند، اما این موضوع، چندان نکته منفی تلقی نمی‌شود و قطعا با فضاسازی‌های خوبی که در این اتاق فرار ترسناک انجام داده‌اند، روند بازی را به‌خوبی پیش می‌برند.

موضوع اتاق فرار منفی چهار: ماجرای اتاق فرار منفی چهار، روایتگر زندگی یک خانواده سه‌نفره در دهه 60 است. مریم که دختر کوچک این خانواده است، همراه با پدر و نامادری خود در طبقه منفی چهار یک ساختمان متروکه زندگی می‌کند. مادر او یکی از دعانویسان مطرح تهران است و بنا بر درخواست‌هایی که از او می‌شود، از مو، ناخن و خون مریم برای کارهای دعانویسی استفاده می‌کند و به‌تعبیری او را رنج می‌دهد. تا اینکه بلای وحشتناکی را سر مریم در می‌آورد. همچنان به مدت سی و خورده‌ای سال است که از این خانه صداهای جیغ و فریاد می‌آید و با اینکه پلیس هم بارها مداخله کرده، متوجه چیزی نشده است. حالا نوبت شماست که وارد خانه شوید و سر از این صداها و اسرار دربیاورید و شجاعت خود را محک بزنید.

 • آدرس اتاق فرار منفی چهار: صادقیه، کاشانی، خیابان گلدشت(خیابان حاجی‌زاده)، روبه‌روی بیمارستان پیامبران.
 • مدت زمان اتاق فرار منفی چهار: 80 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار منفی چهار: 5 تا 10 نفر
 • قیمت اتاق فرار منفی چهار: 150 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار منفی چهار: 8 از 10
 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار منفی چهار: bingoescaperoom.ir@

موقعیت دقیق اتاق فرار ترسناک منفی چهار روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-below-4.jpg
اتاق فرار منفی چهار، یکی از ترسناکترین و بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار طالع نحس؛ مجموعه دژاوو

مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند. اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید. دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی هم همخوانی دارد.

معماهای گوناگون و قفل‌های متعدد، همگی از جنبه‌های مثبت این اتاق فرار هستند و افزون‌بر آن‌ها، اکتورهای حرفه‌ای را هم ضمیمه این نکات کنید. طالع نحس جزو ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران است. در طول بازی اگر به کمک نیاز داشتید باید به اتاق اول بروید و از نمایشگر قرار داده شده در آن استفاده کنید که این موضوع به تنهایی بر ترس شما می‌افزاید. فراموش نکنید که هر سری فقط یک نفر می‌تواند به اتاق اول بازگردد!

موضوع اتاق فرار طالع نحس: داستان بازی اتاق فرار طالع نحس که یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران هم محسوب می‌شود، از این قرار است که شما و هم‌تیمی‌هایتان به‌عنوان مجرمانی در حال منتقل شدن به دادگاه هستید که ناگهان ماشین شما منحرف می‌شود و چپ می‌کند. شما هم برای اینکه سرپناهی داشته باشید، وارد خانه‌ای می‌شوید که اتفاق‌ها از همینجا شروع می‌شود.

 • آدرس اتاق فرار طالع نحس: خیابان شریعتی، 100 متر پایین‌تر از ایستگاه مترو دکتر شریعتی، نبش کوچه فلسفی
 • مدت زمان اتاق فرار طالع نحس: 75 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار طالع نحس: 4 تا 10 نفر
 • قیمت اتاق فرار طالع نحس: 120 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار طالع نحس: 7 از 10
 • صفحه اتاق فرار طالع نحس در سایت دژاوو: devaju-escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار دژاوو شعبه صادقیه

طالع نحس دژاوو
اتاق فرار ترسناک طالع نحس

اتاق فرار طهران 1346؛ مجموعه اسکیپ روم

سبک سناریو و فرم این اتاق فرار، بیشتر شبیه به داستان‌های خاطره‌انگیر شرلوک هولمز است، پس اگر این سریال را دیده باشید، احتمالا روند بازی برای شما جذاب‌تر هم می‌شود. سیر داستان این بازی که در ادامه مختصری از آن را برای شما بازگو می‌کنیم، در دهه 40 پیش می‌رود. دکور و فضای بازی هم کاملا متناسب با همان سال‌هاست و در طراحی آن سلیقه خوبی به خرج داده‌اند، در نتیجه شما با قرارگیری در این اتاق فرار حس قدیمی بودن را لمس می‌کنید، از وسایل قدیمی تا معماری محیطی، همگی این حس را به شما منتقل می‌کنند و این موضوع در کنار مسیر جذاب داستان، بسته‌ای کامل را به شما می‌دهد.

معماها و مسائل و مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجهه می‌شوید، هم آسان هستند و هم بسیار سخت، پس باید به همه نکات توجه داشته باشید و کار گروهی خوبی را ارائه دهید. اتاق فرار طهران 1346 یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران محسوب می‌شود.

موضوع اتاق فرار طهران 1346: داستان بازی از این قرار است که یک تاجر اصفهانی به‌طرز مشکوکی به قتل می‌رسد و شهربانی هم علاوه بر مشکوک بودن این داستان، نمی‌تواند به سرنخی برسد. خواهر تازه از فرنگ برگشته این تاجر، ساکت نمی‌نشیند و در پی پیدا کردن مدارک مختلف و تحقیقات گوناگون است. او اسنادی را پیدا می‌کند که با شما (که از دوستان او هستید) در میان می‌گذارد و از تهدید شدن خودش به مرگ می‌گوید. در نهایت شما به خانه او می‌روید و با جسد او مواجه می‌شوید و ناگهان در بسته می‌شود. حال باید با حل معماها خود را نجات دهید.

 • آدرس اتاق فرار طهران 1346: خیابان نوفل لوشاتو (چرچیل)، بن‌بست مسعود سعد، پردیس علم و فناوری
 • مدت زمان اتاق فرار طهران 1346: 75 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار طهران 1346: 3 تا 7 نفر
 • قیمت اتاق فرار طهران 1346: 90 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار طهران 1346: 9 از 10
 • صفحه اتاق فرار طهران 1346 در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار طهرون 1346

اتاق فرار طهران 1346
اتاق فرار طهران 1346

اتاق فرار نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک؛ مجموعه اسکیپ روم

این اتاق فرار در یکی از خانه‌های تاریخی تهران، یعنی عمارت دبیرالملک قرار دارد و داستانش در زیرزمین اینجا می‌گذرد. این خانه 200 ساله، در میراث فرهنگی هم ثبت شده است و از نظر فضا می‌توانیم آن را متفاوت از اتاق فرارهای دیگر بدانیم و با توجه به سبک ماجراجویی و مهیج آن، با مجموعه‌ای جذاب روبه‌رو هستیم. روند بازی هم داستانی سیاسی را دنبال می‌کند که شما و تیمتان بخشی از آن هستید.

موضوع اتاق فرار نجات شهر: داستان از این قرار است که شما سرنخ‌هایی از یک عملیات تروریستی بزرگ را دنبال می‌کنید که منتهی به زیر زمین عمارت دبیرالملک می‌شود. این محل در نزدیکی مجلس است، پس حساسیت آن دو چندان می‌شود و شما هم فقط 60 دقیقه فرصت دارید که مردم خود را نجات دهید. معماهای مختلفی در این بازی وجود دارند که اگر اتاق فرارهای دیگری را هم تجربه کرده باشید، همچنان این بازی جذابیت خودش را برای شما دارد، پس نگران این نباشید که بازی برای شما تکراری است یا نه؟ چراکه حتما تجربه متفاوتی را کسب خواهید کرد.

 • آدرس اتاق فرار نجات شهر: میدان بهارستان، خیابان مصطفی خمینی، بعد از چهارراه سرچشمه، کوچه نصرالهی، کوچه فخرالدین، پلاک 11، عمارت دبیرالملک
 • مدت زمان اتاق فرار نجات شهر: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار نجات شهر: 2 تا 7 نفر
 • قیمت اتاق فرار نجات شهر: 45 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار نجات شهر: 7.5 از 10
 • صفحه اتاق فرار نجات شهر در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار نجات شهر

اتاق فرار دبیرالملک
اتاق فرار دبیرالملک از بهترین اتاق فرارهای ایران

اتاق فرار روانی؛ مجموعه انیگما

اتاق فرار روانی، کاری از مجموعه انیگما است و از نظر خیلی از کاربران، یکی از ترسناکترین اتاق فرارهای ایران هم محسوب می‌شود. دکور قابل قبول در کنار بازیگری که این اتاق فرار دارد، آن را به یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران تبدیل کرده است. با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، این اتاق فرار از درجه سختی نسبتا بالایی هم برخوردار است، پس حین بازی باید کاملا حواس خود را جمع کنید و با کار تیمی بازی را پیش ببرید.

موضوع اتاق فرار روانی: داستان این اتاق فرار در یک هتل مرموز پیش می‌رود که در سال 1893 میلادی و در شهر شیکاگو قرار دارد. دکتری با نام هولمز، صاحب این است که مهمانان خود را به شکل‌های مختلفی به قتل می‌رساند. در برخی از اتاق‌های آن که پنجره‌ای هم ندارند، گازهای سمی پخش می‌کند و در برخی از آن‌ها افراد را تا سر حد مرگ شکنجه می‌کند و جانشان را می‌گیرد. دکتر هولمز برای اینکه اثری هم از این اجساد باقی نماند، بقایای آن‌ها را در کوره‌هایی که داخل هتل تعبیه کرده می‌سوزاند، یا آن‌ها در ظرف‌های اسید حل می‌کند. کسی از این جنایت‌ها خبری ندارد و شما هم مهمان بعدی این هتل هستید!

 • آدرس اتاق فرار روانی: برج میلاد، گذرگاه میلاد، ورودی پارکینگ
 • مدت زمان اتاق فرار روانی: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار روانی: 4 تا 6 نفر
 • قیمت اتاق فرار روانی: 115 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار روانی: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار روانی در سایت انیگما: enigmaescaperoom.ir
اتاق فرار انیگما
اتاق فرار انیگما در تهران

اتاق فرار زار؛ مجموعه نکست اسکیپ روم

اتاق فرار زار، یکی از بهترین اتاق‌ های فرار تهران است که جوایز متعددی را هم از آن خود کرده است. داستان این اتاق فرار، روایتگر مراسمی واقعی در جنوب ایران است که تحت عنوان مراسم زار برپا می‌شود. تقریبا هیچ‌کس غیر از خود جنوبی‌ها حق شرکت در این مراسم را ندارند و فقط گاهی اوقات به‌صورت نمادین این مراسم را برای گردشگران اجرا می‌کنند.

اتاق فرار زار، یکی از بهترین دکورها را دارد و کاملا سبک جنوبی در آن رعایت شده است که همین موضوع شما را کاملا در فضای بازی قرار می‌دهد. چالش‌های مختلف، فضاسازی‌های گوناگون و معماهای متفاوت، در کنار دکور فوق‌العاده بازی و اکتور وهم‌انگیز آن، اتاق فرار زار را به یکی از ترسناکترین اتاق فرارها در ایران تبدیل کرده است.

موضوع اتاق فرار زار: زار، داستان دختری است که باد زار او را می‌گیرد و جن درونش حلول پیدا می‌کند. افرادی که دچار این باد می‌شوند را پیش «بابازار» یا «مامازار» می‌برند تا نجات پیدا کنند. اما دختر قصه ما بی‌نصیب از این کمک می‌ماند و شما پس از سه سال، می‌خواهید به او سر بزنید که باقی اتفاقات درون بازی رخ می‌دهد.

 • آدرس اتاق فرار زار: خیابان شریعتی، خیابان سیدخندان، خیابان جلفا، خیابان عطار، پلاک 49
 • مدت زمان اتاق فرار زار: 70 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار زار: 4 تا 8 نفر
 • قیمت اتاق فرار زار: 120 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار زار: 9 از 10
 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار زار: next_escaperoom@

موقعیت دقیق خیابان عطار (برای اتاق فرار زار) روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-zaar.jpg
اتاق فرار زار از بهترین اتاق فرارهای ایران

اتاق فرار آرماگدون؛ مجموعه اسکیپ روم

بنا بر توصیفاتی که مجموعه اسکیپ روم از این اتاق فرار دارد، آرماگدون پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیزترین و بزرگ‌ترین اتاق فراری است که این مجموعه طراحی است. ژانر این اتاق فرار، آخرالزمانی و ترسناک است. فضاسازی‌ها کاملا واقعی است و شما در یک کارگاه متروکه و پر از زامبی قرار گرفته‌اید. بهتر هم هست که لباس‌های راحتی بپوشید، چراکه تحرک بالایی در این بازی خواهید داشت.

مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را داشته‌اند، برای انجام این بازی اقدام کنند و دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سخت آن است. نکته‌ای که باید بدانید این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و به هیچ عنوان افراد کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان امکان بازی کردن در آن را ندارند.

موضوع اتاق فرار آرماگدون: شما برای فرار از دست زامبی‌ها، در متروکه‌ها و ویرانه‌های اطراف شهر سرگردان هستید و به سمت یک کارخانه در حرکتید. عده‌ای توانسته‌اند که در این کارخانه پناه بگیرند، اما فضای کم، احتمال خطر حمله زامبی‌ها، هوای مسموم، آب و غذای محدود و... دست به دست هم داده‌اند تا وضعیت بقا سخت و سخت‌تر شود. حال شما به این کارخانه رسیده‌اید و اوضاع از آنچه که تصور می‌کردید هم پیچیده‌تر است.

 • آدرس اتاق فرار آرماگدون: میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، کوچه مظفری، پلاک 23، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار شهر معما
 • مدت زمان اتاق فرار آرماگدون: 75 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار آرماگدون: 4 تا 8 نفر
 • قیمت اتاق فرار آرماگدون: 150 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار آرماگدون: 10 از 10
 • صفحه اتاق فرار آرماگدون در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir
Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-armagedon.jpg
آرماگدون، از بهترین اتاق فرارهای تهران

موقعیت دقیق اتاق فرار آرماگدون روی نقشه

اتاق فرار احضار؛ مجموعه اسکیپ روم

حتما در بسیاری از فیلم‌های ترسناک دیده‌اید که یک خانواده، خانه‌ای قدیمی را با قیمت خوبی خریداری می‌کنند و خیلی خوشحال وارد آن می‌شوند تا زندگی کنند، اما به مرور اتفاق‌های وهم‌انگیز و ترسناکی در آن‌ها رخ می‌دهد که زندگی را به کام آن خانواده تلخ می‌کند. درست مانند داستانی که برای اتاق فرار احضار وجود دارد. دکور این خانه و معماهای جالب توجه آن اتمسفر خیلی خوبی را برای بازی ایجاد می‌کنند که شما را به خوبی درگیر می‌کنند.

موضوع اتاق فرار احضار: عمارتی با عنوان «مارستوف» توسط یک فرد با قیمت پایینی خریداری شده است. این خانه شوم، هرکه را در آنجا زندگی کرده، یا به کشتن داده یا روی روانش تاثیر گذاشته است. اخیرا صاحب جدید این خانه، متوجه اتفاقات مرموزی شده که طی آن گروهی متخصص (که شما باشید) را برای بررسی این اتفاقات به این خانه فراخوانده است. حال این شمایید که باید سر از راز و معماهای عمارت مارستوف در آورید.

 • آدرس اتاق فرار احضار: بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار کاوش و معما
 • مدت زمان اتاق فرار احضار: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار احضار: 4 تا 6
 • قیمت اتاق فرار احضار: 115 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار احضار: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار احضار در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir
Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-conjuring.jpg
نمایی از اتاق فرار احضار؛ عکس از ویجیاتو

موقعیت دقیق اتاق فرار احضار روی نقشه

سخن نهایی

در این متن سعی کردیم بهترین اتاق فرارهای تهران را معرفی کنیم. این اتاق فرارها در ژانرهای مختلفی قرار می‌گیرند که بین آن‌ها می‌توانید ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را هم ببینید. اینکه شما کدام اتاق فرار را انتخاب کنید و چه مؤلفه‌هایی را در نظر دارید، کاملا به خودتان و هم‌تیمی‌هایی که دارید بستگی دارد. در نتیجه کار سختی پیش روی شما نیست، فقط باید سلیقه و علاقه‌تان را مد نظر قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. شما تابه‌حال تجربه کدام یک از این اتاق‌ فرارها را داشته‌اید؟

 

تألیف: تیم نویسندگان لست سکند