Close

برترین فرودگاه جهان کجاست ؟

4.7
از 9 رای
برترین فرودگاه جهان کجاست ؟ + تصاویر
 • 5 فروردین 1397 12:00
 • 0
 • 70.9K

فرودگاهی که بلندترین سرسره ، یک سینمای 24 ساعته ، استخر به روی پشت بام و پارک پروانه ها را دارد ، جایی نیست جز فرودگاه چانگی سنگاپور که خود همانند یک جاذبه گردشگری است. این ششمین سال متوالی و نهمین باری است که این فرودگاه بعنوان برترین فرودگاه جهان معرفی می شود.

برترین فرودگاه جهان کجاست ؟

اسکای ترکس (Skytrax  ) هر سال در مراسمی برترین فرودگاههای جهان را با توجه به بررسی های انجام شده درباره امکانات مختلف آن ، تمیزی ، حمل و نقل ، فروشگاه ، هتل و بسیاری موارد دیگر معرفی می کند.این تحقیق به روی 550 فرودگاه در سراسر جهان انجام شده است و نتیجه آن برای ششمین سال متوالی فرودگاه چانگی سنگاپور است. با وجود فضایی سرسبز ، باغ کاکتوس و غذاخوری هایی با کیفیت ، فضای رویایی فرودگاه چانگی هر فرودگاه دیگری را در خود گم می کند. اما این فرودگاه هر سال تغییراتی نیز دارد. در سال گذشته ترمینال 4 افتتاح و ترمینال 1 این فرودگاه لوکس و زیبا بازسازی شد. دریافت عنوان برترین فرودگاه جهان باعث نمی شود فرودگاه چانگی دست از تغییرات و مدرن تر شدن بردارد و در سال جدید نیز برنامه هایی برای به روز رسانی و بازسازی زیرساخت های این فرودگاه وجود دارد تا هر چه بیشتر این فرودگاه لایق عنوان دریافتی از سوی اسکای ترکس باشد.

برترین فرودگاه جهان کجاست ؟

برترین فرودگاه جهان کجاست ؟

برترین فرودگاه جهان کجاست ؟

برترین فرودگاه جهان کجاست ؟

علاوه بر اینها ، فرودگاه چانگی عنوان برترین هتل فرودگاهی را نیز دریافت کرد که به هتل کراون پلازا با 563 اتاق ارائه شد. در لیست برترین فروشگاهها نیز فرودگاه چانگی جایگاه دوم را بعد از فرودگاه هیترو لندن به خود اختصاص داد و ترمینال 3 این فرودگاه نیز پس از ترمینال 2 فرودگاه هیترو لندن و ترمینال 2 فرودگاه مونیخ در رده سوم قرار گرفت.

لیست ده فرودگاه برتر جهان به شرح زیر است :

 1. فرودگاه چانگی سنگاپور ( Singapore Changi Airport )
 2. فرودگاه بین المللی اینچئون ( Incheon International Airport )
 3. فرودگاه بین المللی هاندا توکیو ( Tokyo Haneda International Airport )
 4. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ ( Hong Kong International Airport )
 5. فرودگاه بین المللی حماد ( Hamad International Airport )
 6. فرودگاه مونیخ ( Munich Airport )
 7. فرودگاه بین المللی چوبو سنتریر ( Chubu Centrair International Airport )
 8. فرودگاه لندن هیترو ( London Heathrow Airport )
 9. فرودگاه زوریخ ( Zurich Airport )
 10. فرودگاه فرانکفورت ( Frankfurt Airport )

 

منبع : Dailymail

نظرات کاربران (0 نظر)

× در حال پاسخ به:

ناصر رجبی 2 مهر 1397 ساعت 01:12

با سلام،
آگر قرار بر این باشد که پشت هر پیشرفتی حق مستضعف پایمال شده است،این نوع نگاه،نگاه متحجر می باشد،و دوره زمانه این افکار پوسیده گذشته است،با چنین طرز فکری،هیچ فرد و کشوری نباید به فکر پیشرفت باشد،چرا که خواهند گفت حتما، حق دیگری را پایمال کرده است.

امیر 31 تیر 1397 ساعت 00:33

نه خیلی کشور ها بدون پایمال کردن حقوق دیگران پیشرفت کردند و این بی انصافیه که تلاش های این کشور ها رو نبینیم
ولی قبول دارم بعضی کشور ها مثلا اروپایی ها با استعمار و پایمال کردن حقوق دیگر کشور ها پیشرفت کرده اند که البته قابل مقایسه با پیشرفت های مشروع کشور های شرقی مثل سنگاپور و چین و کره و ژاپن نیست

سلام 14 خرداد 1397 ساعت 13:43

پشت هر پیشترفت این کشورها حقوق پایمال شده مستضعفی هست