Close

سالن سینمایی که تخت‌ خواب‌ های دونفره را جایگزین صندلی کرده است

4.5
از 15 رای
سالن سینمای عجیبی که بیشتر شبیه به اتاق خواب است! +تصاویر
  • 9 خرداد 1398 08:00
  • 0
  • 17.7K

بسیاری از علاقه‌مندان و مشتاقان تماشای فیلم، در این موضوع که صندلی‌های سالن‌های سینما چندان راحت نیستند، هم عقیده‌اند. اکثر سالن‌ها هم تا حد ممکن فضا را پر از صندلی می‌کنند، به طوری که مشتریان اغلب اوقات حتی فضای مناسبی برای جا دادن پاها و راحت تکیه دادن هم ندارند. به منظور تغییر این شرایط، سینمایی در سوئیس به نام Pathé به تازگی یک سالن جدید به مجموعه اضافه کرده، به نام "اتاق خواب وی آی پی"، که به جای صندلی‌های عادی سینما، به طور کامل با تخت خواب‌های دو نفره چیدمان شده است.

تجربه‌ی تماشای فیلم در این سینما، درست مثل این است که در خانه‌ی خودتان فیلم ببینید. اتاق خواب وی آی پی، ۱۱ تخت خواب دارد، که تکیه گاه و محل قرارگیری سر در آنها قابل تنظیم است، همچنین تشک‌های بسیار نرم، دو عدد بالش و حتی دو میز پاتختی برای اینکه بتوانید نوشیدنی‌های رایگان یا ظرف پاپ‌کورن‌تان را روی آن بگذارید. هزینه‌ی هر جایگاه وی آی پی، چیزی در حدود ۵/۴۸ دلار است، که این فقط برای یک تخت دو نفره نیست، بلکه شامل انواع نوشیدنی و اسنک‌ها هم می‌شود و دیگر لازم نیست برای خریدن هر کدام کلی در صف معطل بشوید.

هر مشتری دمپایی‌های راحتی خودش را تحویل می‌گیرد که باعث راحتی هر چه بیشتر او در این تجربه‌ی جذاب می‌شود. اگر نگران استانداردهای بهداشتی هستید، وِنانزیو دی باکو، مدیرعامل مجموعه به شما اطمینان خاطر می‌دهد، که همه‌ی این وسایل، قبل از شروع سئانس بعدی نمایش فیلم، تعویض و شسته می‌شوند. او می‌گوید: «جنبه‌های بهداشتی موضوع برای ما بسیار مهم هستند. ما مراقب همه چیز هستیم، شما فقط باید به آرامش خودتان فکر کنید و اینکه سعی کنید در طول فیلم بیدار بمانید!»

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

همانطور که گفته شد، بلیط‌های وی آی پی، شامل نوشیدنی و اسنک رایگان هم هستند- دقیقا انگار که در خانه خودتان فیلم تماشا می‌کنید!

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

سایر اتاق های وی آی پی شامل پرده نمایش و کاناپه‌های دو نفره هستند...

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

... و سالن‌های کودکان، با کیسه‌های پفکی، حوضچه‌های توپ و رمپ (سطح شیب دار) به جای پله تجهیز شده‌اند.

این سالن تماشای فیلم، تخت‌خواب‌های دونفره و راحت را جایگزین صندلی‌های معمولی کرده است

آیا به نظرتان جای چنین سینماهایی در ایران خالی نیست؟ به نظرتان اصلا امکان داشتن چنین سالن‌هایی در کشورمان فراهم است؟ چقدر از آن استقبال خواهد شد؟

منبع: mymodernmet.com

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0 نظر)

× در حال پاسخ به:

محمد 12 خرداد 1398 ساعت 11:13

به نظرم سالن مربوط به بچه ها خیلی خوبه

شهاب 12 خرداد 1398 ساعت 00:09

نه والا خالی نیست چون هنوز فرهنگ سینما رفتن با صندلی معمولی جا نیافتاده ، چه برسه با تخت خواب دونفره????????????????والا خنده داره

علی 10 خرداد 1398 ساعت 08:26

چه جالب

محمد مروتی 9 خرداد 1398 ساعت 10:55

جای سالن های معمولی سینما در کشورمان خالیه، جای این نوع سینماها که بماند...