مجسمه بزرگ و حیرت انگیز بودای تایلند

4.4
از 8 رای

تایلند یکی از آن مقاصد پر‌طرفداری است که هر ساله مسافران زیادی با تور تایلند راهی بازدید از آن می‌شوند. تایلند به عنوان کشوری که حدود نود و پنج درصد از مردم آن بودایی هستند، طبیعی است که پر از جاذبه‌ها و‌ نمادهایی از بودا باشد. در این ویدئو، تصاویری از این مجسمه‌ها و ابعاد و تزئینات خیره‌کننده‌‌شان می‌بینیم.

بودا در مثلث طلایی

تایلند، در جنوب شرق آسیا واقع شده و با کشورهای لائوس، برمه و کامبوج مرز مشترک دارد. دقیقا در همین نقاط تلاقی، مثلثی شکل گرفته که به مثلث طلایی معروف شده است. این منطقه به دلیل زیبایی‌های طبیعی کم‌نظیرش شهرت پیدا کرده و اگر از فراز کوه‌ها به این منطقه نگاه کنید، می‌توانید تلاقی مرزها و مناظر طبیعی بکر و بی‌بدیلی را تماشا کنید. علاوه بر این، بودا هم مثلث طلایی را جای مناسبی برای جلوه نمایی خود دیده است.

مجسمه‌ها، نمادهایی از فرهنگ و تاریخ اقوام و ملیت‌های مختلف هستند و وقتی اکثریت مردم تایلند پیرو مذهب بودایی باشند، بدیهی است که در جای جای این کشور نشانه‌ها و نمادهای بودا را ببینیم. اگر راهی سفر به تایلند شدید، بعد از سر زدن به جاهای دیدنی بانکوک، پایتخت تایلند، میتوانید راهی مثلث طلایی و دیدار با بودا شوید. اگر هم که نگران بودجه و هزینه‌های سفر هستید تور اقساطی تایلند می‌تواند راه‌ حل مناسبی برای شما باشد.