Close

شگفتی جوانا لاملی، بازیگر هالیوودی از سفر به ایران!

4.5
از 967 رای
شگفتی بازیگر زن هالیوود از سفر به ایران!
  • 57
  • 203.8K

جوانا لاملی، بازیگر مشهور 73 ساله‌ی هالیوود، در مستندی که تحت عنوان (جاده‌ی ابریشم) ساخته است، به هشت کشور از جمله ایران سفر کرده است. او در این سفر، با تجربیات جدید و مختلفی مواجه می‌شود. در این ویدیو، این بازیگر سرشناس، از مشکلات عزیمت به ایران و سپس، لحظات خاصی صحبت می‌کند که باعث شد او در نهایت این کشور را، به عنوان بهترین و دوست داشتنی‌ترین کشور جاده‌ی ابریشم، به جهانیان معرفی کند.

نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (57 نظر)

× در حال پاسخ به:

ه.الف 6 تیر 1400 ساعت 00:45

درسته که باید قبول کنیم که غریبه دوستیم اما من تا جایی که یادم میاد یه بار با یه خانم چینی حرف زدم اونم بخاطر این بود که انگلیسی دوست داشتم حرف بزنم اتفاقا آخراش ایشون ول نمی کرد 😂 ولی فرد جالبی بود . برعکس همه که می رفتن سمت اروپایی ها من این خانم رو باهاش حرف زدم و هیچ فرقی هم ندارن هیچکدوم با هم . یه بارم فقط یه بچه ی اهل هلند رو دیدم فک کنم که خیلی خوشگل بود و این مورد جذبم کرد و دیگه یادم نمیاد با یه خارجی حرف زده باشم . اما خب حقیقته که ماها خارجیا رو به سمتشون جذب می شیم اینم بخاطر اینه که خیلی جالبه برا همه البته اروپایی ها همچین رفتاری رو ندارن فک کنم . اما باید با هموطنانمان هم به خوبی اونها سخن بگیم و دوستشون داشته باشیم و گرنه میشیم غریبه دوست و این درست نیس چون اونها خودشون آدمای سردی هستن در مقابل ما

huein 10 اسفند 1399 ساعت 00:48

very nice thak you

علیرضا 2 دی 1399 ساعت 12:11

جالب بود وبه ما داشته های زیبایمان را نشان داد ولی واقعا می توانیم بهتر ازاین باشیم و واقعا بهترین کشور جاده ابریشم ولی نه با این سطح مدیریت فرهنگی وعمرانی وسیاسی مان!!!

ایرانی آباد 28 آذر 1399 ساعت 17:58

اگر ۴۰سال پیش اون تغییر پیش نیومد حالا ما جزو ۱۰ کشور دنیا بودیم ولی افسوس

مریم 4 آذر 1399 ساعت 15:47

والله به خدا ما مردم خوبی هستیم و کشور خوبی داریم من الان که صحبت میکنم با سه تا بچه زیر خط فقرم و زندگی مرفهی ندارم اما میدونم ما طب چهل سال از همه لحاظ تحت فشار بودیم اما با این وجود هنوز سرپاییم این باعث شگفتی همه شده از اعراب بز دل ترسو بگیر تا اون آمریکاییهایی که به ملت و مردم خودشونم رحم نمیکنن.من امیدوارم و یقبن دارم نتیجه ی اینهمه سختی و مشکلات و فشارهای اقتصادی سیاسی و...رو حتما خواهیم دید ...
با تمام وجود میگم زنده باد ایران اسلامی...

علیرضا 23 مرداد 1399 ساعت 18:42

من حالا نمیدونم کسایی که این حرفارو زدن که علیه کشورشون هست با چه شعوری گفتن ولی من که در فرانسه زندگی میکنم و از 15 سالگی اینجام، واقعا از کشورم که ایران هست، خوشم میاد، چون پر از جاذبه های مختلف هست.
اگه این افراد مثل من حداقل2 یا 3سال تو کشور های مصنوعی مثل فرانسه و آمریکاو... زندگی میکردن بهتر می‌فهمیدن که من چی میگم.
من عاشق تاریخ ایران، فرهنگ ایران، اصالت ایران، تمدن ایران و جاذبه های گردشگری ایران هستم، که حتی تو اروپا هم زبان زد هست.
پس بیایید بیشتر به کشورمون افتخار کنیم.
والا تو اروپا همچین فرهنگی خیلی خیلی کم پیدا میشه و کشور های اروپا دارن به سمت مصنوعی شدن میرن، هر کی اگه نمی‌فهمه باید یه چند سال خارج از ایران زندگی کنه که بفهمه.

رضا 21 اردیبهشت 1399 ساعت 20:01

من نمی فهمم این دوستان که پیام گذاشتن به چی افتخار می کنند. مگه ایران رو شماها ساختید یا گذشته ایران رو شماها درست کردید؟ ایران امروز با سرعت در حال فروپاشی اقتصادیه و من و شماها هیچ کاری نمی کنیم جز نگاه. این که مثلاً کویر قشنگی داریم یا دریایی خیلی آبی داریم یا اجدادمون بادگیرهای خوبی ساختن چه افتخاری برای ما محسوب میشه. افتخار زمانی هست که بتونید مثل کره جنوبی در عرض چهل سال کشورتون رو از ورطه فلاکت به قله جهان برسونید. یا مثل ژاپن از خاکستر به قله عاج ببرید. یا مثل سنگاپور که از تهران هم کوچکتر هست به یکی از پردآمدترین کشورها تبدیل کنید. نه اینکه بعد از چهل سال، آمارها حاکی از این باشه که میانگین رشد اقتصادی شما در طول چهل سال گذشته سالی 2 درصد بوده. اتفاقاً همین یک مورد کافیه که ما از خجالت سرمون رو پایین بندازیم.

علی بیژن پور 6 اسفند 1398 ساعت 20:15

درودها به این خانم که ما ایرانیها تو شعارهامون مرگ بر کشورش و دادیم ولی اون به زیبایی داره از ایران کشورمون یاد میکنه.

بابک شاهین پور 7 بهمن 1398 ساعت 16:52

سلام ، وقتی این فیلم رودیدم نسبت به وطنم احساس غرورکردم ،واقعا تبلیغاتی بزرگترازاین میشه برای صنعت توریسم کشورمان کرد که این خانم آنرابه بهترین شکل ممکن انجام داده است . .

مهدی 19 دی 1398 ساعت 07:07

مستند بسیااار مفید وارزشمند وگرانبهایی بود

سمیرا هاشمی 14 آذر 1398 ساعت 01:21

خیلی خیلی خیلی خوشحال میشم وقتی یک بیگانه از کشورم خوشش میاد. یکی از بارزترین دلیل دوست داشتن کشورم توسط بیگانه اینه ک ایرانیا قلب رئوفی دارن و مهمونوازند

امیر 12 آذر 1398 ساعت 01:49

با سلام بهترین افراد آنهایی هستند که درب خانه و کاشانه آنها همواره به روی دوستان باز است و این شامل کشور و شهر و روستا و منزل و باغ و دل و قلب و........‌ میشود .
دوستان جایشان در قلب ماست و ما ایرانیها به این خاطر قلب دنیا هستیم که سراسر کشورمان سرشار از دوستی و محبت و عشق است از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق همه با هم در ارتباط و یک رشته هستیم چه از البرز و چه از زاگرس همه از یک جا ریشه می گیریم و چون درختی بزرگ شکوفا میشوییم ما چهار فصل هستیم و کمال مطلوب را می سازیم .

اریا 12 آذر 1398 ساعت 01:06

یکی هم ازمون تعریف میکنه باز ما یه ایرادی میذاریم اون حرفایی که گفت خب معلومه واقعیت هستش خودمون هم میدونیم در ضمن ما وقتی خارجی میبینیم احترام میذاریم و مهمان نوازیم همه میدونن اگه دقت کنید قبلا مشکلات کمتر بود با خودمون هم این طوری بودیم الان یکم مشکلات اقتصادی هست وگر نه ما همونیم

مریم 9 آذر 1398 ساعت 01:21

یاد حرف اوریانا فالاچی در یکی از کتابهاش افتادم. می گفت وقتی از من میپرسیدن بهترین کشوری که تا به حال دیدی کدوم کشور بوده؟ در ایران گفتم ایران، در هند گفتم هند، در مالزی گفتم مالزی ...

مریم 9 آذر 1398 ساعت 01:15

خارجیها راجع به هر کشور خارجی اینطوری حرف میزنند.

مشاهده نظرات بیشتر