گردش در پاریس، ماجرایی بی‌پایان!

4.6
از 15 رای

از نظر شما، فردی که برای اولین بار به پاریس سفر کند، گردش در پاریس را از کجا آغاز می‌کند؟ احتمالا پاسختان برج ایفل، لوور یا شانزه‌لیزه باشد، اما ماجرای گردش در پاریس، طولانی‌تر از این‌هاست و به همین‌ خاطر گردشگران بسیاری سالانه مسافر تور فرانسه می‌شوند تا گردش در دیدنی های پاریس را تجربه کنند.

دوربینی در دست و گردش در دیدنی های پاریس

فرانسه و خصوصا شهر پاریس، یکی از مجبوب‌ترین مقاصدی است که مسافران در میان انواع تور اروپا انتخابش می‌کنند و با رضایتی کامل از گردش در پاریس، بازمی‌گردند؛ چراکه با وجود جاذبه‌های متنوع و جذاب در این شهر، گردش در دیدنی های پاریس هرگز تکراری و خسته‌کننده نمی‌شود. علاوه بر فراوانی جاهای دیدنی فرانسه، این جاذبه‌ها از نظر معماری و جزئیات هم وصف‌ناپذیر هستند و چشم بیننده را خیره به خود می‌کنند.

بنابراین همان‌طور که گفتیم، جاذبه‌ها در پاریس بسیارند و برای سفر به این شهر و گردش در پاریس، به روزهای زیادی نیاز دارید. به پیشنهاد ما، یکی از بهترین زمان‌‌ها برای سفر به پاریس، تعطیلات نوروز است و تور اروپا نوروز یک فرصت عالی برای رفتن به فرانسه و گذراندن تعطیلات در شهر زیبای پاریس است. در ادامه برای گردش در دیدنی های پاریس همراه ما باشید تا ویدئویی از آن تماشا کنیم.