Close

سفر با دوچرخه به دل تاریخ خراسان شمالی

3
از 2 رای
سفری متفاوت به خراسان شمالی + ویدئو
  • 16 تیر 1399 11:00
  • 6
  • 1.8K

خراسان شمالی یکی از مناطقی است که بخاطر شرایط آب و هوایی معتدل از دیرباز محل اقامت اقوام گوناگونی بوده و تاریخ پرفراز و نشیبی دارد. در سفری کوتاه و 4 روزه با دوچرخه از سه تا از اماکن تاریخی این استان دیدن کردیم که خلاصه این سفر در این ویدئو نمایش داده شده است. معبد اسپاخو، تنها مکان به جا مانده از دوران ساسانسان در شمال شرق کشور در این منطقه قرار دارد. 
خراسان شمالی را باید دید ؛)

دانلود
نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (6 نظر)

× در حال پاسخ به:

ناصر Nassaj2011 18 تیر 1399 ساعت 21:05

فوق العاده جذاب ...

هادی انصاری 17 تیر 1399 ساعت 16:40

سلام حمیدجان
تبریک، بالاخره دوچرخه ها را خریدین و راهی شدین . تجهیزاتتون هم که کامله . عالیه. در این ایام کرونا هم دوچرخه ایمنترین وسیله سفره چون حداقل تماس انسانی را داره و از طرفی ثابت شده که ظرفیت تنفسی را بالا می بره .
در سفر پارسال به مشهد یک شب در بجنورد در یک مدرسه اطراق کردیم . به رسم معمولم توی همان چند ساعت، قسمت زیادی از شهر را پیاده روی کردم ولی خوب یه مقدار فضای شهر دلگیر بود و شادابی مورد انتظارم را نداشت.
منتظر سفرنامه تون هم هستم مطمئنا آن هم خوب خواهد بود بویژه که واقعا بیان و لحن دلنشینت در پادکست ارمنستان را دوست داشتم عین گوینده های حرفه ای رادیو صحبت می کردی . اگه مطمئن هستی که سفرنامه ات قسمت سانسوری ندارد میتونی پادکست سفرنامه را همراه خود سفرنامه بفرسی .
منتظریم.

احیا دادمهر 16 تیر 1399 ساعت 16:20

بهترین مکان آب و هوایی در تمام کشور برای زندگی
چهارفصل معتدل
مردمانی بسیار خونگرم و نجیب و مهربان و وفادار
اما دریغ از یک توجه به پتانسیل های فراوان جهت توسعه
محرومترین مردمان کشور
خدا از گناه مسوولین نگذرد