سفر به دیدنی‌ های باکو

4.5
از 127 رای

در همسایگی ایران، کشورهای متنوعی قرار گرفته که هر یک، با داشتن حال‌وهوایی متفاوت، می‌تواند مقصدی نزدیک برای سفر باشد. در این میان شهر باکو در آذربایجان، یکی از همان مقاصدی است که گردشگران بسیاری را اعم از ایرانی و غیرایرانی، از طریق تور باکو به خود جذب می‌کند تا فرصت بازدید از دیدنی های باکو و زیبایی‌های شهرش را داشته باشند.

شهر باکو، شهری در نزدیکی ایران

شهر باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، یکی از مقاصد پرطرفدار برای ایرانیان و دیگر گردشگران به شمار می‌آید. این شهر از بعضی جهات شباهت‌هایی با شهر تفلیس در گرجستان دارد و از همین نظر، گاهی بین این که باکو بهتر است یا تفلیس، مسافران ایرانی را در انتخاب خود سردرگم می‌کند. در حالی که دیدنی ها در باکو، به تنهایی آن‌قدر متنوع است که ارزشش را دارد به این شهر، حداقل یک بار سفر کرد. از دیدنی های باکو که شهرت بسیاری دارند می‌توان به برج‌ های شعله یا انواع پارک‌ها اشاره کرد.

بهترین فرصت برای سفر به این شهر تماشایی، در فصل بهار است و تعطیلات نوروز، یک فرصت عالی برای سفر به شهر باکو است. بنابراین می‌توانید یکی از تورهای نوروز باکو را برای این ایام در نظر بگیرید و تعطیلات خود را در باکو بگذرانید. در ادامه برای گردشی کوتاه در این شهر و بازدید از دیدنی های باکو، همراه ما باشید.