میدان سرخ مسکو در شب

4.6
از 9 رای

میدان سرخ مسکو، گل سر سبد جاذبه‌های این شهر است و مسافران تور روسیه، یکی از به یاد‌ ماندتی‌ترین تصاویر خود، از مواجهه با این شهر و کشور را، در میدان سرخ مسکو تجربه می‌کنند. در این ویدئو به سراغ بازدید از میدان سرخ در شب رفتیم. با ما همراه باشید.

گردش در میدان سرخ مسکو

میدان سرخ مسکو در فهرست جاهای دیدنی مسکو، یکی از شاخص‌ترین اسامی است. این میدان محل مهمی برای برگزاری، مراسم عمومی، تاجگذاری تزار‌ها، سخنرانی‌ها و حتی اعدام‌ها بوده و شاهد رویداد‌های تاریخی مهمی، از کشور روسیه بوده است. میدان سرخ مسکو به عنوان بزرگترین میدان روسیه، در مجاورت اماکن دیدنی مهم و جذابی مثل، کلیسای سنت باسیل و کاخ کرملین قرار گرفته است. مقبره لنین، به عنوان یکی از رهبران تاریخ ساز اتحاد جماهیر شوروی هم در میدان سرخ مسکو قرار دارد و به جذابیت این مکان افزوده است. 

تماشای میدان سرخ مسکو در شب هم لطف مضاعفی دارد. با تاریک شدن هوا تعداد عابران و گردشگران اطراف محوطه میدان سرخ کم می‌شود و کم کم چراغ‌های کلیسای سن باسیل و کاخ کرملین روشن می‌شود و فضایی بسیار مجذوب کننده و زیبا اطراف میدان سرخ مسکو شکل می‌گیرد. اگر از مسافران تور مسکو هستید، بازدید از میدان سرخ مسکو در شب را به هیچ عنوان از دست ندهید.