پارک های ابی مشهد؛ مقایسه کامل پارک‌های آبی و معرفی بهترین پارک آبی مشهد + قیمت بلیط

4.6
از 49 رای
تورهای ایرانگردی لست‌سکند - جایگاه K دسکتاپ
پارک های آبی مشهد؛ معرفی بهترین پارک آبی مشهد + قیمت بلیط
22 اسفند 1401 17:00
4

مشهد به‌عنوان یک شهر زیارتی، امکانات تفریحی متنوعی مانند پارک‌های آبی را برای گردشگران و زائران فراهم کرده است. این پارک‌های آبی مشهد که با استانداردهای بین‌المللی و تنوع بازی‌های آبی هیجان‌انگیزی ایجاد شده‌اند، خاطرات خوشی را برای گردشگران به جای می‌گذارند. در طول این سال‌ها، به‌دلیل استقبال گسترده مردم، مشهد اقدام به افتتاح مجموعه‌های تفریحی متعددی کرده است که به اقتصاد و رونق گردشگری شهر کمک زیادی می‌کند. پارک‌های آبی مشهد، با امکانات به‌روز و مناسب برای شنا و فعالیت‌های آبی، بخشی مهم از تفریحات مشهد هستند که جزئی از برنامه سفر گردشگران به این شهر محسوب می‌شوند. اهمیت این تفریح و تاثیر توریستی آن باعث شد تا در لست‌سکند به معرفی بهترین پارک آبی مشهد بپردازیم. 

 

آنچه در ادامه مطلب خواهید خواند
بهترین پارک آبی مشهد از نظر مردمانواع سرسره‌ در پارک های آبی مشهدپارک آبی سرزمین موج های آبی مشهدموج‌های آبی، برای تمام اعضای خانوادهبرخی امکانات تفریحی سرزمین موج‌ های آبی مشهد (قسمت آقایان)برخی امکانات سرزمین موج‌ های آبی مشهد (قسمت بانوان)آدرس، ساعت کاری و قیمت بلیط سرزمین موج های آبیپارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهدبرخی امکانات تفریحی سرزمین موج‌های خروشانآدرس، ساعت کاری و قیمت بلیط سرزمین موج های خروشانپارک آبی پارک ساحلی آفتاب مشهدبرخی امکانات و تفریحی پارک ساحلی آفتاب (آقایان)برخی امکانات و تفریحی پارک ساحلی آفتاب (بانوان)برخی امکانات و تفریحی پارک ساحلی آفتاب (VIP)آدرس، ساعت کاری و قیمت بلیط پارک ساحلی آفتابپارک آبی ایرانیان مشهدبرخی امکانات تفریحی پارک آبی ایرانیانآدرس و ساعت کاری پارک آبی ایرانیانبرخی قوانین پارک های آبی مشهدبلیط پارک های آبی مشهد را از کجا تهیه کنیم؟مشاوره با لست سکند برای خرید تور مشهد

بهترین پارک آبی مشهد از نظر مردم

در مشهد، چهار پارک‌ آبی وجود دارد که به‌دلیل امکانات و تفریحات آبی مهیج و متنوعشان، مورد توجه گردشگران و زائران قرار گرفته‌اند. بر اساس نظرات و بازخوردهای مردمی، بهترین پارک‌ آبی مشهد را در موارد زیر می‌توان پیدا کرد: 

 • پارک آبی سرزمین موج‌های خروشان مشهد
 • پارک آبی سرزمین موج‌های آبی مشهد
 • پارک آبی ایرانیان مشهد
 • پارک ساحلی آفتاب مشهد

انواع سرسره‌ در پارک های آبی مشهد

بد نیست قبل از اینکه سر خوردن در پارک های آبی مشهد را تجربه کنید، با تک تک سرسره‌هایی که انتظار شما را در این مراکز می‌کشند، آشنا شوید تا با توجه به ظرفیت هیجانی که دارید، بهترین‌ها را انتخاب کنید. گاهی اوقات، پیش می‌آید که برخی از افراد بدون کسب اطلاعات لازم و در نظر گرفتن استانداردهای سرسره‌های پارک آبی، مواردی را امتحان می‌کنند که اصلاً مناسب حالشان نیست، گاهی هم پیش می‌آید که عکس و ویدیو یک سرسره خاص را دیده‌اید و می‌خواهید به پارکی بروید که آن را دارد؛ اما نام سرسره مد نظرتان را نمی‌دانید. برای رفع مشکلات اینچنینی با کمی جست‌وجو، نام سرسره‌هایی را که در پارک های آبی مشهد می‌بینید را لیست کرده‌ایم.

در این قسمت شما را با تعدادی از سرسره‌ها و تفریحاتی آشنا می‌کنیم که در پارک های آبی مشهد وجود دارند. لزوما هر یک از انواع این سرسره‌ها یا تفریحات، در همه پارک های آبی مشهد وجود ندارند، اما سعی کردیم در توضیحات هر پارک آبی مشهد، نام سرسره‌های موجود در آن را هم بنویسیم.

مشاهده لیست قیمت تورهای مشهد

 • سرسره جت موج: در این سرسره می‌توانید تیوپ سواری و عبور از سراشیبی‌ها و سربالایی‌های مختلف را تجربه کنید. طول این سرسره در بهترین پارک آبی مشهد، حدود 300 متر است. به دلیل بزرگی سرسره‌های جت موج، احتمالاً قبل از هر بازی دگری در پارک های آبی مشهد، توجه شما به جت موج‌ها جلب می‌شود.
 • سرسره سقوط آزاد: اگر به دنبال هیجان و استرس سقوط آزاد هستید، حتماً از این سرسره دلهره‌آور استفاده کنید. سرسره سقوط آزاد یکی از سریع‌ترین سرسره‌ها در پارک های آبی مشهد است.
 • سرسره سوپر لوپ: تجربه حس نشاط و هیجان با این سرسره استثنایی، این سرسره با دیگر سرسره‌های این مجموعه قابل قیاس نیست. در سرسره سوپرلوپ شما درون یک کابین قرار می‌گیرید و زیر پای شما خالی می‌شود و با نهایت سرعت در تونل حرکت می‌کنید.
 • سرسره تورنادو: این سرسره چهار نفره پس از طراحی و استفاده، جایزه بهترین سرسره سال را دریافت کرد، زیرا چشیدن طعم هیجان، آن هم در کنار دوستان مزه متفاوتی برای افراد دارد. این سرسره، از یک بخش مخروطی، به همراه چند سرسره سرعتی تشکیل شده است.
 • چاله فضایی: چرخش با‌سرعت، یکی از ناب‌ترین حس‌های دنیاست، در این سرسره ابتدا مانند یک شی بدون وزن دور این چاله فضایی می‌چرخید و سپس به درون آب میوفتید. این یک سرسره چند بخشی است که پس از عبور از یک تونل طولانی، وارد چاله فضایی می‌شوید و پس از حرکات دورانی و چرخشی به حوضچه آب پرتاب می‌شوید. زمان در این سرسره‌ها به سرعت بسیار بالایی می‌گذرد و کل مسیر بر یک چشم بهم زدن پایان می‌یابد.
 • سرسره‌های سرعتی: این سرسره‌ها بهترین انتخاب برای طرفدارن سرعت است. طول این سرسره‌ها را به دلیل سرعت بالا در کمترین زمان ممکن می‌توانید طی کنید. انواع مختلفی از سرسره‌های پارک آبی می‌توانند در این دسته جای گیرند.
 • سرسره چرخشی (تاپسی): این سرسره با تکان‌‌های ناگهانی شما را غافلگیر می‌کند، شکل آن از تونل و قیف تشکیل شده است، پس اگر می‌خواهید علاوه بر نشاط، سوپرایز هم بشوید از این سرسره استفاده کنید.
 • سرسره تویستر: سرعت بالا و پیچ‌های 360 درجه از ویژگی‌های این سرسره است که هیجان و نشاط آن را چندین برابر می‌کند.
 • سرسره‌های U: استرس و ترس اولین حسی است که وقتی می‌خواهید از این سرسره پایین بیایید، سراغ‌تان می‌‌آید. پس اگر مشتاق کمی دلهره و ترس هستید، حتما با یکی از همراهان خود این سرسره‌ها را تجربه کنید.
 • سرسره‌های آهسته: سرعت این سرسره‌ها به نسبت سایرین کمتر است و با آرامش بیشتر و هیجان کمتر مسیر را طی می‌کنید. اگر خیلی اهل هیجان نیستید، حتماً از کارکنان پارک های آبی مشهد بخواهید شما را به سمت این سرسره‌ها راهنمایی کنند.
 • استخر موج: چنانچه امکان سفر به سواحل دریایی و لذت موج دریا را ندارید، این مجموعه با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و تولید موج مصنوعی این امکان را برای شما فراهم کرده است.
 • رودخانه: تیوب سواری در رودخانه‌های آزاد اگر با روش‌های استاندارد و قواعدی مثل رفتینگ نباشد، کاری نادرست و خطرناک است، ولی در سرزمین موج‌های آبی بدون خطر می‌توانید روی تیوب‌های تک نفره بنشینید و با جریان آب همراه شوید.
 • مجموعه بازی آکوآپلی (مخصوص کودکان 3 الی 10 سال): همه کودکان به بازی و تخلیه انرژی نیاز دارند، این مجموعه مکان امن و مناسبی برای بازی و شادی کودکان شما هم هست.
 • سونا و جکوزی و حمام ترکی: زیرزمین این مجموعه سونای خشک، سونای بخار، جکوزی و حوض آب سرد دارد. همچنین در حمام سنتی می‌توانید با دوستانتان گفتگو کنید و به علاوه یک ماساژ عالی را هم داشته باشید.

برخی دیگر از امکانات این پارک‌های آبی، معمولا شامل رستوران‌ها، سالن‌های ماساژ، فروشگاه‌های لوازم ورزشی و... می‌شوند که هر کدام هم به نحوی تکمیل کننده خدماتی است که مجموعه پارک آبی به شما می‌دهد. برای مثال، وجود انواع رستوران‌ها و فست‌فودها بعد از کلی شنا کردن و از دست دادن انرژی، می‌تواند تجدید قوای خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. همین طور سالن‌های ماساژ مختلف با سبک‌های متفاوتی که در ارائه خدمت دارند، می‌توانند به شما آرامش خوبی را هدیه دهند.

lastsecond.ir water wave.jpg
نمایی از پارک آبی مشهد

پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد

سرزمین موج‌ های آبی با مساحتی بیش از 8 هزار متر مربع، از سال 1386 تاکنون به‌عنوان بهترین پارک آبی مشهد شناخته شده است. این مجموعه جزو بزرگ‌ترین پارک‌ های آبی سرپوشیده خاورمیانه هم هست. همه سرسره‌ها و دستگاه‌های تصفیه آبی که در سرزمین موج های آبی هستند، از آخرین استاندارد‌های سازمان جهانی برخوردارند. فرقی نمی‌کند که به قصد هیجان یا آرامش به پارک آبی موج‌های آبی می‌روید در هر صورت بهترین لحظات را تجربه می‌کنید؛ چراکه این پارک آبی برای طرفداران تفریحات آرامبخش، رودخانه 220 متری تعبیه کرده که با آبشارهایی زیبا طبیعت را یادآور شما می‌شود. ضمن اینکه طرفداران بازی‌های پرهیجان هم در جای‌جای این پارک سرسره‌های پرسرعتی را می‌بینند که امتحان کردن هر کدامشان لذت خاصی دارد. اگر در تور نوروزی مشهد ثبت نام کرده‌اید بد نیست اشاره کنیم که در این ایام از سال، پارک های آبی مشهد طبیعتاً شلوغ هستند؛ بنابراین اگر زمان کافی دارید، تفریح در این مراکز را تجربه کنید.

موج‌های آبی، برای تمام اعضای خانواده

سرزمین موج‌ های آبی ابتدا فقط یک فاز نبش اندیشه 81 داشت که آقایان در روزهای فرد و جمعه از آن استفاده می‌کردند و بانوان روزهای زوج از این مجموعه بهره‌مند می‌شدند؛ امّا در سال‌های اخیر فاز دوم را که مخصوص بانوان است، در مکانی جدید واقع در اندیشه 79 افتتاح کرده‌اند و همین کار باعث شده خانواده‌ها بتوانند در یک زمان مشخص از هر دو بخش استفاده کنند و همه روزه آقایان و بانوان در مجموعه‌های مخصوص به خود تفریح و سرگرمی داشته باشند. این مجموعه‌ها امکانات تفریحی متنوعی برای همه سلیقه‌ها دارند که در ادامه به هر یک از آن‌ها می‌پردازیم و قیمت بلیط موج های آبی مشهد را هم عنوان می‌کنیم همچنین ساعت کاری موج های آبی مشهد را آورده‌ایم تا بهتر برنامه‌ریزی کنید.

برخی امکانات تفریحی سرزمین موج‌ های آبی مشهد (قسمت آقایان)

همانطور که اشاره کردیم سرزمین موج‌های آبی دو فاز مجزا دارد، فاز 1 مجمعوعه که در حال حاضر مختص آقایان است، اولین فاز سرزمین موج های آبی مشهد بوده است و بخش‌های مختلفی دارد که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. در ادامه بخشی از امکانات سرزمین موج های آبی آقایان را می‌بینید که بسیار متنوع و هیجان انگیز است.

 1. سرسره‌های مختلف (سقوط آزاد، جت موج، سوپر لوپ، کامیکاز، U، تویستر و ...)
 2. استخر موج (امکان تولید 24 نوع موج که ارتفاع برخی از آن‌ها به 1.5 متر می‌رسد)
 3. بزرگ‌ترین حمام سنتی ایران
 4. استخر بزرگسالان
 5. منطقه بازی کودکان
 6. سونا خشک و بخار و جکوزی
 7. رستوران و کافی شاپ
 8. ماساژ
 9. رودخانه آرام و خروشان
 10. چاله فضایی
 11. فروشگاه لوازم ورزشی
lastsecond.ir water wave mashhad.jpg
نمایی از پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد

برخی امکانات سرزمین موج‌ های آبی مشهد (قسمت بانوان)

فاز دوم مساحت کمتری نسبت به فاز اول دارد و بسیاری از امکانات و سرسر‌ه‌های این مجموعه با کمی تغییرات جزئی، مشابه قسمت آقایان است، برخی از این فاز، کمتر از فاز اول پارک آبی مشهد است که در حال حاضر مختص آقایان است. بد نیست اشاره کنیم که از نظر هیجان و کیفیت امکانات هر دو فاز سرزمین موج‌های آبی تقریباً برابری می‌کند؛ به همین دلیل تمام افراد خانواده با هر سن‌وسال و جنسیتی از تفریح در این مجموعه لذت خواهند برد، از امکانات قسمت بانوان موج های آبی موارد زیر را داریم:

 1. سرسره‌های مختلف (تویستر، کامیکاز، لوپ، بومرنگ، سفینه، خانواده و...)

 2. استخر موج و رودخانه

 3. استخر شنا

 4. حمام ترکی

 5. منطقه بازی کودکان

 6. سونا و جکوزی

 7. رستوران و کافی شاپ

 8. خدمات خاص: شامل آرایشگاه، بافت مو، شنیون و نقش حنا می‌شود.

lastsecond.ir water wave water park.jpg
رودخانه سرزمین موج های آبی، بهترین پارک آبی مشهد

آدرس، ساعت کاری و قیمت بلیط سرزمین موج های آبی

 • قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد: 150 هزار تومان برای بزرگسالان (احتمال وجود قیمت پایین‌تر در خرید آنلاین هست)، 100 هزار تومان برای خردسالان (باید قد آن‌ها بین 90 تا 120 سانتی باشد و خردسال دختر فقط در بخش بانوان و خردسال پسر فقط در بخش آقایان می‌توانند حضور داشته باشند)

 • ساعت کاری سرزمین موج های آبی: از ساعت 10:00 الی 22:00

 • شماره تماس سرزمین موج های آبی: 36008-051

 • وب‌سایت سرزمین موج های آبی: wwl.ir

 • صفحه اینستاگرام سرزمین موج های آبی: wwl.ir@

 • آدرس سرزمین موج های آبی (آقایان): مشهد، بزرگراه امام علی (ع)، بلوار اندیشه، نبش اندیشه 83 

 • آدرس سرزمین موج های آبی (بانوان): مشهد، بزرگراه امام علی (ع)، بلوار اندیشه، نبش اندیشه 79

 

 موقعیت دقیق پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد

lastsecond.ir water wave mashhadwomen.jpg
سرسره های سرزمین موج های آبی مشهد

پارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهد

پارک آبی سرزمین موج های خروشان با مساحتی بیش از 60,000 متر مربع در یکی از معروف‌ترین مناطق گردشگری مشهد (ابتدای جاده شاندیز) ساخته شده است و طبق اطلاعات سایت سرزمین موج های خروشان مشهد، بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده جهان است. یکی از مزایای این پارک آبی مشهد، بهره‌مندی از دو سالن سرپوشیده مجزا مخصوص آقایان و خانم‌ها است که می‌توانند از امکانات آن‌ها استفاده کنند. بنابراین این پارک آبی مشهد درست مثل پارک آبی موج های آبی برای استفاده تمام اعضای خانواده به طور همزمان ظرفیت دارد. اگر به فکر تخفیف بلیط پارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهد هستید بهتر است برای رزرو آنلاین بلیط اقدام کنید.

وجود بیش از 63 مدل سرسره گوناگون در سرزمین موج های خروشان به‌عنوان یکی دیگر از بهترین پارک های آبی مشهد، فقط بخشی از امکانات آن است. هر کدام از این سرسره‌ها هم حس و حال متفاوتی را به شما می‌دهند و جذابیت خاص خود را دارند و گفتنی است که نقشه‌های آن‌ها مدرن و به‌روز و مطابق با طرح‌های روز جهانی هستند. دیگر ویژگی‌های این پارک آبی مشهد را در ادامه آورده‌ایم. این نکته را هم اضافه می‌کنیم که سرزمین موج های خروشان، طولانی‌ترین سرسره سرعتی و بزرگ‌ترین سرسره 4 نفره خاورمیانه را دارد.

برخی امکانات تفریحی سرزمین موج‌های خروشان

 1. انواع سرسره سرعتی، سقوط آزاد و‌…

 2. استخر شنا و پارک بازی کودکان

 3. زیپ لاین

 4.  لیزرتگ (پینت بال لیزری) 

 5. فیش اسپا (دکتر ماهی، ماساژ پا از طریق ماهی)

 6.  سالن بسیار لوکس و مجهز ایروبیک بانوان 

 7. رودخانه خروشان

 8. دریاچه موج

 9. کافی‌شاپ، رستوران سنتی و فست فود

 10. زیپ‌لاین (بزرگ‌ترین زیپ‌لاین سرپوشیده جهان)

 11. پارکینگ

 12. لوازم شنا

 13. 11000 کمد برای آقایان و 7000 کمد برای خانم‌ها

lastsecond.ir mojhaye khorooshan out.jpg
سرزمین موج های خروشان از پارک های آبی مشهد

آدرس، ساعت کاری و قیمت بلیط سرزمین موج های خروشان

 • قیمت بلیط سرزمین موج های خروشان: 150 هزار تومان برای بزرگسال (احتمال وجود قیمت پایین‌تر در خرید آنلاین هست)

 • ساعت کاری سرزمین موج های خروشان: همه روزه 11:00 الی 21:00

 • شماره تلفن سرزمین موج های خروشان: 35144001-051 و 35144002-051

 • وب‌سایت سرزمین موج های خروشان: mojhayekhorooshan.ir

 • صفحه اینستاگرام سرزمین موج های خروشان: khorooshan_club@

 • آدرس سرزمین موج های خروشان: مشهد، ابتدای جاده شاندیز (کیلومتر 2 جاده شاندیز)، سرزمین موج‌های خروشان

 

 موقعیت دقیق سرزمین موج های خروشان مشهد

lastsecond.ir mojhaye khorooshan restaurant.jpg
فضای رستوران سرزمین موج های خروشان مشهد

پارک آبی پارک ساحلی آفتاب مشهد

پارک ساحلی آفتاب شامل چند بخش مجزا با امکانات مختلف و هیجان‌انگیز می‌شود و همزمان به آقایان و بانوان در بخش‌های جداگانه خدمات‌رسانی می‌کند. ویژگی‌ها و سرویس‌های پارک ساحلی آفتاب در هر بخش را در ادامه برای شما همراهان لست سکند آورده‌ایم. پیش از آن باید بگوییم که این مجموعه در سال 1390 آغاز به کار کرد و جزو یکی از بهداشتی‌ترین مجموعه استخرها به حساب می‌آید که برای گندزدایی آب از ازون استفاده می‌کند. تمامی تجهیزات و امکاناتی که در این پارک آبی مشهد می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم، همگی از استانداردهای لازم برخوردار هستند و سطح کیفی بسیار خوبی دارند.

مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد مساحتی حدودا 15000 متر مربعی دارد و همین ابعاد سبب شده تا امکانات متنوعی برای مردم در دسترس وجود داشته باشد. برای مثال، آموزش شنا در سطوح مقدماتی تا پیشرفته، یکی از خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می‌شود. یکی از بخش‌های مهم پارک آبی آفتاب مشهد، آب درمانی آن است که در بین گردشگران حسابی سروصدا کرده است.

اگر می‌خواهید با فضای این پارک آبی مشهد بیشتر آشنا شوید، کافیست به سایت آن بروید و از تور مجازی‌اش دیدن کنید تا وجب‌به‌وجب آن برایتان نمایش داده شود. هر سالن و بخش مختلفی از این پارک آبی، امکانات مختلفی را دارد که برخی از هر یک را در ادامه شرح می‌دهیم. این را هم اضافه کنیم که این پارک آبی مشهد، نسبت به سایر موارد، فاصله کمتری به مرکز شهر دارد، بنابراین بعد از تفریح در این پارک می‌توانید در مدت زمان کمتری، به جاهای دیدنی مشهد دسترسی داشته باشید.

برخی امکانات و تفریحی پارک ساحلی آفتاب (آقایان)

 1. ماساژ ماهی
 2. حمام سنتی
 3. رودخانه
 4. سونا
 5. استخر موج
 6. استخر کودکان
 7. سرسره‌ها
 8. کافی شاپ
 9. سقوط آزاد
ساحلی آفتاب 2.jpg
فضای داخلی پارک ساحلی آفتاب مشهد

برخی امکانات و تفریحی پارک ساحلی آفتاب (بانوان)

 1. استخر مناسب شنا
 2. سرسره‌ها
 3. حمام آفتاب
 4. سونا ماسه
 5. ماساژ ماهی
 6. محوطه آبی کودکان
 7. بدنسازی
 8. فست فود

برخی امکانات و تفریحی پارک ساحلی آفتاب (VIP)

 1. غار نمک
 2. بدنسازی
 3. استخر
 4. ماساژ
 5. حمام سنتی
 6. چایخانه

شرایط استفاده از خدمات VIP پارک ساحلی آفتاب عبارتند از:

 • همراه داشتن کارت ملی
 • پذیرش فقط با دریافت عضویت امکان پذیر است و پذیرش یک نفر همراه مانعی ندارد
 • خردسالان زیر 10 سال و قد کمتر از 130 سانتی متر پذیرفته نمی‌شود
ساحلی آفتاب 4.jpg
پارک ساحلی آفتاب از بهترین پارک های آبی مشهد

آدرس، ساعت کاری و قیمت بلیط پارک ساحلی آفتاب

 • قیمت بلیط پارک ساحلی آفتاب:

  • آقایان: 100 هزار تومان

  • بانوان: 100 هزار تومان

  • خردسالان: 60 هزار تومان (با قد کمتر از 120 سانتی‌متر)

امکان تهیه بلیط‌های ارزان‌قیمت‌تر هم به‌صورت اینترنتی وجود دارد.

 • قیمت بلیط پارک ساحلی آفتاب، قسمت VIP:

  • آقایان: برای 40 ساعت، 1800000 تومان / برای 64 ساعت + هدیه، 2700000 تومان / برای 88 ساعت + هدیه، 3600000 تومان / برای 115 ساعت + هدیه، 4500000 تومان

  • بانوان: برای 20 ساعت، 460000 تومان

 • ساعت کاری پارک ساحلی آفتاب:

  • قسمت عادی: همه روزه از 10:00 صبح تا 22:00 شب، چهارشنبه‌ها قسمت بانوان تا ساعت 19:30 فعالیت می‌کند

  • قسمت VIP: همه روزه از ساعت 15 تا 23 و چهارشنبه‌ها 20:00، روزهای جمعه 10:00 صبح تا 23:00 شب

 • شماره تماس پارک ساحلی آفتاب: 37037-051

 • وب‌سایت پارک ساحلی آفتاب: psaftab.com

 • آدرس صفحه اینستاگرام پارک ساحلی آفتاب: psaftab@

 • آدرس پارک ساحلی آفتاب: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، جنب الماس شرق

 

 موقعیت دقیق پارک ساحلی آفتاب مشهد

ساحلی آفتاب 1.jpg
ساختمان پارک ساحلی آفتاب در مشهد

پارک آبی ایرانیان مشهد

یکی دیگر از پارک‌های آبی مشهد که می‌تواند با بازی‌های متنوع و هیجان‌انگیز قلب شما را به تپش بیندازد، پارک آبی ایرانیان است. این پارک آبی امکانات و خدمات متعددی برای تمام سنین دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. این پارک بر خلاف پارک های آبی دیگری که تا به حال معرفی کردیم، دو سالن مجزا برای آقایان و بانوان وجود ندارد، بنابراین تمام امکانات و خدمات در یک سالن هستند و در دو سانس آقایان و بانوان خدمات رسانی می‌کند. با توجه به این مسئله، نمی‌توانیم آن را بهترین پارک آبی مشهد بدانیم. ضمن اینکه این پارک آبی از سال گذشته تاکنون درگیر عملیات توسعه و تعمیرات است، و از زمان دقیق بازگشایی آن اطلاعات دقیقی در دست نیست.

برخی امکانات تفریحی پارک آبی ایرانیان

 1. چاله فضایی
 2.  رودخانه خروشان 
 3. موج سواری
 4. انواع سرسره
 5. رودخانه خروشان
 6. حمام ترکی
 7. ماساژ
 8. استخر کودکان
 9. سونا خشک و بخار
 10. جکوزی
 11. سینما چند بعدی
 12. رستوران و فست فود
 13. استخر موج
 14. پارکینگ
lastsecond.ir Iranian water park inside.jpg
فضای داخلی پارک آبی ایرانیان مشهد

آدرس و ساعت کاری پارک آبی ایرانیان

 • ساعت کاری پارک آبی ایرانیان: در حال حاضر این پارک آبی مشهد تعطیل است!
  • آقایان: روزهای فرد از 10:00 صبح تا 21:00 شب به‌صورت تمام‌وقت و از 15:00 تا 21:00 به‌صورت نیمه‌وقت
  • بانوان: روزهای زوج از 10:00 صبح تا 21:00 شب به‌صورت تمام‌وقت و از 13:00 تا 21:00 به‌صورت نیمه‌وقت
 • شماره تماس پارک آبی ایرانیان: 36613004-051
 • وب‌سایت پارک آبی ایرانیان: iranianwaterpark.rzp.ir
 • آدرس پارک آبی ایرانیان: مشهد، بلوار حجاب، نبش حجاب هشت

 

موقعیت دقیق پارک آبی ایرانیان

lastsecond.ir Iranian water park.jpg
نمای بیرونی پارک آبی ایرانیان مشهد

برخی قوانین پارک های آبی مشهد

حالا علاوه بر معرفی پارک های آبی مشهد که برای شما همراهان لست سکند شرح دادیم، معمولا پارک های آبی برای خودشان قوانینی هم دارند و افرادی که می‌خواهند از خدماتشان استفاده کنند، ملزم به رعایت کردن این قوانین هستند. در ادامه، بخشی از قوانین پارک های آبی مشهد را که معمولا بینشان عمومیت دارد، با شما در میان می‌گذاریم:

 1. بردن گوشی، لپ تاپ یا هر وسیله الکترونیکی به داخل این پارک‌ها ممنوع است و قبل از ورود باید به قسمت امانات تحویل دهید.

 2. فیلم و عکس گرفتن در داخل پارک‌ های آبی مشهد ممنوع است‌.

 3. تمام مراجعه کنندگان باید مایو و کلاه شنا را که از وسایل اولیه شنا هستند همراه خود داشته باشند.

 4. بردن هر نوع خوراکی و نوشیدنی به داخل پارک آبی ممنوع است.

 5. بیماران قلبی و مبتلا به صرع و کسانی که به تازگی عمل جراحی داشته‌اند، از رفتن به این پارک های آبی باید پرهیز کنند.

 6. چنانچه پوست بدن‌تان دچار عوارض پوستی مانند تبخال، زخم و جوش است، مسئولان پارک‌ های آبی از ورود شما جلوگیری می‌کنند.

 7. ورود کودکان زیر 3 سال ممنوع است.

 8. از همراه بردن خردسالان پسر به قسمت‌های مربوط به بانوان و بالعکس آن خودداری کنید.

 9.  در زمان ورود به پارک، همراه داشتن زیورآلات مانند گردنبند، النگو، دستبند و... ممنوع است.

 10. بانوان چنانچه النگو یا دستبند دارند و به‌راحتی نمی‌توانند از دست خود خارج کنند، می‌توانند از مچ‌بند یا دستبند‌های پزشکی استفاده کنند.

 11. بانوانی که عذر شرعی دارند یا باردار هستند، به این پارک‌های آبی مراجعه نکنند.

 12. اگر هر مشکل خاصی در خصوص استفاده از سرسره‌های هیجان انگیز دارید، حتماً کارکنان پارک های آبی مشهد را در جریان بگذارید.
ساحلی آفتاب 7.jpg
بهترین پارک های آبی مشهد

بلیط پارک های آبی مشهد را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه بلیط پارک های آبی مشهد راه‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید به هر صورت که راحت‌تر هستید، بلیط این مجموعه‌ها را تهیه کنید. در زیر به 4 روش برای خرید بلیط پارک های آبی مشهد اشاره کرده‌ایم:

 1. تهیه بلیط از باجه‌هایی که داخل پارک‌ های آبی مشهد وجود دارند.

 2. از برخی دکه‌های روزنامه فروشی، سوپر مارکت‌ها و همین طور برخی فروشگاه‌های سطح شهر مشهد می‌توانید بلیط پارک های آبی را تهیه کنید.

 3. یکی از راحت‌ترین راه‌های تهیه بلیط پارک های آبی مشهد، خرید اینترنتی بلیط از طریق سایت‌های بلیط فروشی یا سایت‌ های پارک‌ های آبی است که داخل مطلب به آن‌ها اشاره شده است. از این طریق می‌توانید از آخرین تخفیفات این مراکز مطلع شوید.

 4. از بعضی از هتل‌ها یا محل‌های اقامت خود هم می‌توانید بلیط پارک های آبی مشهد را تهیه کنید.

ساحلی آفتاب6.jpg
عکس پارک آبی مشهد

مشاوره با لست سکند برای خرید تور مشهد

رزرو تورهای مشهد به شما فرصتی می‌دهد تا جذابیت‌ها و تفریحات این شهر مقدس را با بهترین قیمت و امکانات کامل در یک سفر چند روزه تجربه کنید. با انتخاب تور مشهد، از اقامت در بهترین هتل‌ها، بازدید از جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی و همچنین لذت بردن از امکانات تفریحی متنوع مانند پارک‌های آبی مشهد بهره‌مند می‌شوید. لست‌سکند با ارائه پکیج‌های متنوع و مشاوره حرفه‌ای، به شما کمک می‌کند تا سفری به‌یادماندنی و بی‌دغدغه را تجربه کنید. این فرصت را برای سفری زیارتی و همزمان هیجان‌انگیز به مشهد از دست ندهید.

سخن آخر

با کم‌تر شدن شیوع کرونا در سال جاری و بعد از واکسیناسیون، شور و هیجان پارک های آبی مشهد جان تازه‌ای گرفته است و با محدودیت‌ها خداحافظی کرده‌ایم. اما نباید فراموش کنید که قبل از برنامه ریزی، حتماً از باز بودن پارک های آبی مشهد مطمئن شوید و محدودیت‌های آن‌ها را بدانید. گاهی بلیط پارک های آبی مشهد را می‌توانید در سایت‌های فروش بلیط با قیمت پایین‌تر تهیه کنید. بنابراین، پیش از خرید بلیط کمی جستجو کنید. اگر از پارک های آبی مشهد استفاده کرده‌اید، نظرتان را درباره این پارک های آبی بیان کنید. آیا این پارک های آبی کیفیت و نظافت کافی دارند؟ تعداد بازی‌ها و تفریحاتشان مناسب است؟ شما کدام پارک را ترجیح می‌دهید؟

نرگس کاظمی‌فرد
نرگس کاظمی‌فرد

سفر که به واژه‌ها پیوند می‌خورد، برایم مرزها را بی‌معنی می‌کند. گردشگری خواندم چون مفهوم سفر بیش از کلمه‌اش در ذهنم قد کشیده بود و ایرانشناسی خواندنم، دلیلش چیزی جز پیدا کردن ریشه‌هایم نبود. اما این ماجراجویی در مسیر واژه‌ها بود که علایقم را به سطح واقعیت رساند و مزه‌مزه کردن جهان را دوباره برایم ترجمه کرد.