بهترین رستوران های قشم + آدرس، ساعت کاری و بهترین غذا

3
از 5 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت ۲ - جایگاه K - دسکتاپ
شکم‌گردی در بهترین رستوران های قشم + آدرس و مشخصات
15 فروردین 1401 08:00
0

رستوران های قشم آنقدر متنوع هستند که باید برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین گزینه از بین آن‌ها وقتی جداگانه گذاشت. در این لیست تعدادی از بهترین رستوران های قشم آورده شده تا بتوانید با خواندن توضیحاتی از آن‌ها در انتخاب و تصمیم‌گیری، بهینه‌تر عمل کنید و در نهایت تجربه لذت بخشی را در رستوران های قشم داشته باشید. اینکه کدام رستوران برای چه غذایی بیشتر معروف شده و اینکه محیط آن چگونه و رفتار پرسنلش به چه صورت است، همگی در تصمیم‌گیری شما مؤثرند، بنابراین سعی شده تا خصوصیات هر رستوران به‌طور جداگانه آورده شود تا تصمیم‌گیری برای شما راحت‌تر شود.

البته پیش از هر چیز توجه داشته باشید که ساعات کاری رستوران‌ های قشم ممکن است به دلیل شیوع کرونا، با ساعات ذکر شده کمی متفاوت باشند، بنابراین شماره بهترین رستوران های قشم را هم در این لیست و در توضیح هر رستوران آورده‌ایم و بهتر است پیش از رفتن به آن‌ها، با رستوران تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که کد تلفن قشم، «0763» است.

بهترین رستوران های قشم

رستوران سی رول

یکی از شیک‌ترین و امروزی‌ترین رستوران های قشم رستوران سی رول است. فضا و دکوراسیون سی‌رول با بسیاری از رستوران‌ های قشم که در ادامه معرفی شده‌اند، بسیار متفاوت است؛ به همین خاطر اگر تا کنون فقط به رستوران‌هایی رفته‌اید که فرمی سنتی و بومی داشته‌اند، رستوران سی رول فرصت خوبی را برای ایجاد یک تنوع اساسی به‌وجود می‌آورد. اگر بنا بر این بود که بهترین رستوران قشم از روی تعداد نظرات انتخاب شود، شاید سی رول شانس بهتری بین بقیه رستوران‌ها داشت. اما امتیاز و نظر و مؤلفه‌های دیگری هم در انتخاب بهترین رستوران های قشم مهم هستند.

منوی این رستوران شامل غذاهای محلی، دریایی و بین‌المللی می‌شود، اما بیشتر آن‌ها به سبک فست فود (برگر، استیک، سوخاری، شنیسل و...) طبخ می‌شوند. برخورد خوب پرسنل و محیط آرام این رستوران از دیگر مزایای رستوران سی رول قشم است.

 • آدرس رستوران سی رول: جزیره قشم، خیابان دانش، بین چهارراه رسالت و میدان شهدا
 • اینستاگرام رستوران سی رول: @croll.foods
 • تلفن رستوران سی رول: 09172993136 / 09135071728 / 8760 3522 076
 • ساعت کاری رستوران سی رول: از ساعت 12:00 تا 17:00 و 19:00 تا 02:00
رستوران سی رول قشم
فضای رستوران سی رول از رستوران های خوب قشم
رستوران سی رول قشم
نمونه‌ای از غذاهای رستوران سی رول قشم، عکس از آرشیو لست سکند، فرزانه امینی زاده

موقعیت دقیق رستوران سی رول روی نقشه

رستوران شب‌ های دفاری

یکی از بهترین رستوران های قشم، رستوران شب های دفاری است. این رستوران در روستایی با همین نام قرار گرفته و بافتی محلی هم دارد که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. رستوران دفاری مانند خانه‌های خشتی است که تزییناتی از نخل دارد؛ همچنین شما می‌توانید برای صرف وعده‌های غذایی، هم پشت میز بنشینید و هم در صورت تمایل امکان نشستن روی زمین و در قسمت‌های مشخص شده را هم داشته باشید. در این رستوران موسیقی به صورت زنده اجرا می‌شود.

انواع غذاهای ایرانی، عربی و دریایی در این رستوران سرو می‌شوند و از بهترین غذاهای آن که گردشگران توصیه کرده‌اند می‌توان به: ماهی شکم‌پر، هواری ماهی سور، قوزی گوشت، قلیه ماهی و... اشاره داشت. بد نیست بدانید، نام این رستوران، دُفاری تلفظ می‌‎شود.

 • آدرس رستوران شب‌ های دفاری: جزیره قشم، جاده دریا (به سمت جزایر ناز)، بعد از شهرک گلناز، ابتدای روستای دفاری، مسجد جامع
 • سایت رستوران شب‌ های دفاری: www.shabhaye-dofari.ir
 • صفحه اینستاگرام رستوران شب‌ های دفاری: @shabhaye.dofari
 • تلفن رستوران شب‌ های دفاری: 09171631874 / 09171999936
 • ساعت کاری رستوران شب‌ های دفاری: از ساعت 12:30 ظهر تا 24:00 بامداد (در ساعات ابتدایی، رستوران معمولا خلوت‌تر و امکان انتخاب تعداد بیشتری از غذاها برای شما وجود دارد.)
رستوران دفاری قشم
بخش‌هایی از رستوران شب های دفاری قشم
رستوران شب های دفاری قشم
نمونه‌ای از غذاهای رستوران شب های دفاری قشم، عکس از آرشیو لست سکند، احمد رحیمی فرجام
رستوران شب های دفاری قشم
نمای خارجی از رستوران شب های دفاری، عکس از آرشیو لست سکند، علی اکبر بگ محمدی

موقعیت دقیق رستوران شب های دفاری روی نقشه

رستوران بادیل و رستوران سمبوک

رستوران بادیل هم از رستوران‌هایی است که طراحی سنتی دارد و با مؤلفه‌های بومی قشم تزییناتش را انجام داده‌اند. این رستوران منویی متنوع از انواع غذاهای ایرانی، عربی، دریایی و محلی دارد و طعم لذیذ غذاهای آن، بسیاری از افراد را به سمت خود می‌کشاند. نکته‌ای که باید برای رفتن به رستوران بادیل در نظر داشته باشید این است که رستوران بادیل فقط از ساعت 12:15 ظهر تا 16:30 عصر پذیرای شما خواهد بود، شما می‌توانید برای صرف شام، به رستوران سمبوک قشم رفته که زیر نظر همین رستوران است. رستوران سمبوک از ساعت 19:00 تا 03:00 بامداد از میهمانان پذیرایی می‌کند.

 • آدرس رستوران بادیل: جزیره قشم، محدوده سیتی سنتر، سایت نخل زرین، خیابان پیام، مقابل درب اصلی برج‌های دوقلوی آپادانا
 • اینستاگرام رستوران بادیل: @badilfood
 • تلفن رستوران بادیل: 2520 3524 076
 • ساعات کاری رستوران بادیل: از 12:15 تا 16:30 عصر
 • آدرس رستوران سمبوک: خیابان دانش، رستوران سمبوک
 • اینستاگرام رستوران سمبوک: @sambookfood
 • تلفن رستوران سمبوک: 2551 3524 076
 • ساعات کاری رستوران سمبوک: از 19:00 تا 03:00 بامداد
رستوران بادیل قشم
رستوران بادیل قشم، عکس از آرشیو لست‌سکند، عکاس: Mahsafi1990
رستوران بادیل کیش
نمونه‌ای از غذاهای رستوران بادیل کیش، عکس از آرشیو لست سکند، Mahsafi1990
رستوران سمبوک قشم
نمای خارجی از رستوران سمبوک قشم

موقعیت دقیق رستوران بادیل روی نقشه

موقعیت دقیق رستوران سمبوک روی نقشه

رستوران خاله

رستوران خاله از رستوران های خوب قشم محسوب می‌شود. سرآشپز و مدیر این رستوران یک بانوی جنوبی است که کمتر کسی بعد از چشیدن دست‌پخت او، هیجان زده نمی‌شود! فضای این رستوران خیلی گرم و صمیمی است و خیلی‌ها هم به همین دلیل به این رستوران می‌روند. در این رستوران انواع غذاهای جنوبی (مثل فلافل، سمبوسه و...)، فست فود، غذاهای دریایی، کوسه، ماهی مرکب، صدف، میگو و مواردی دیگر پخته می‌شود. دو نکته را نیز در نظر داشته باشید، قیمت‌های مقرون به صرفه و نزدیک بودن به یک جاذبه گردشگری، آن هم قلعه پرتغالی‌ها این رستوران را در لیست بهترین رستوران های قشم قرار داده است.

 • آدرس رستوران خاله: جزیره قشم، جنب قلعه پرتغالی‌ها (ضلع شمالی)
 • تلفن رستوران خاله: 4901 3522 076
 • ساعت کاری رستوران خاله: از ساعت 17:00 تا 24:00
رستوران خاله قشم
رستوران خاله قشم، عکس از آرشیو لست‌سکند، عکاس: احمد رحیمی فرجام
رستوران خاله قشم
برخی از غذاهای رستوران خاله قشم، عکس از آرشیو لست سکند، المیرا حسینی نیا

موقعیت دقیق رستوران خاله قشم روی نقشه

رستوران حس خوب

یکی دیگر از بهترین رستوران های قشم رستوران حس خوب است. در رستوران حس خوب می‌توان انواع غذاهای جنوبی، ایرانی، کباب و حتی غذاهای گیلانی پیدا کرد.  پس اگر می‌خواهید از جنوبی‌ترین قسمت کشور، غذاهای شمالی‌ترین نقطه ایران را میل کنید، این رستوران گزینه خوبی خواهد بود. از دیگر مزیت‌هایی که رستوران حس خوب دارد، این است که در کنار چند جاذبه مختلف از جمله قلعه پرتغالی‌ها قرار گرفته و غیر از آن هم مراکز خرید مختلفی در نزدیکی آن هستند. اگر به این رستوران می‌روید، حتما غذاهای دریایی آن را تجربه کنید.

 • آدرس رستوران حس خوب: بلوار ولیعصر، خیابان فلسطین، بلوار بهشتی
 • صفحه اینستاگرام رستوران رستوران حس خوب: @hessekhoobqeshm
 • تلفن رستوران حس خوب: 4434 079 0933
 • ساعات کاری رستوران حس خوب: از ساعت 12:00 ظهر تا 18:00 عصر
رستوران حس خوب قشم
فضای داخلی رستوران حس خوب
رستوران حس خوب قشم
نمونه‌ای از غذاهای رستوران حس خوب قشم

موقعیت دقیق رستوران حس خوب روی نقشه

رستوران خوان بوم

قطعا یکی از متفاوت‌ترین رستوران‌های جزیره قشم، رستوران خوان بوم است. طراحی جذاب و الهام گرفته شده آن از طبیعت، حس خوشایندی را به شما هنگام ورود القا می‌کند. این طراحی، رستوران خوان بوم را شبیه به غار کرده و محیط داخلی انگار با سنگ‌ها و صخره‌هایی بزرگ و کوچک تزیین شده‌اند. در اطراف این رستوران مراکز خرید مختلفی هم وجود دارد و از این بابت هم برای گردشگران جذاب است. غذاهایی که در این رستوران آماده می‌شوند طیف ایرانی، فست فود و دریایی را در برمی‌گیرند.

 • آدرس رستوران خوان بوم: جزیره قشم، بلوار امام‌قلی، خیابان خلیج فارس، روبه‌روی درب جنوبی مجتمع ستاره، طبقه همکف هتل مارینا 2
 • اینستاگرام رستوران خوان بوم: @khanboom.restaurant
 • تلفن رستوران خوان بوم: 1313 3524 076
 • ساعت کاری رستوران خوان بوم: از 12:00 تا 17:00 و از 19:00 تا 23:59
رستوران خوان بوم قشم
رستوران خوان بوم از بهترین رستوران های قشم، عکس از: تریپ ادوایزر
رستوران خوان بوم
نمونه غذا از رستوران خوان بوم

 

موقعیت دقیق رستوران خوان بوم روی نقشه

رستوران جی جیان

جی جیان با دکوراسیون چوبی خود، فضایی نسبتا سنتی را برای مشتریانش ایجاد و برای هر خانواده قسمتی مانند یک اتاق را درست کرده که بتوانند در محیطی دلنشین‌ و صمیمی‌تر غذای خود را میل کنند.رستوران جی جیان انواع کباب بز، کباب شتر و... را در کنار غذاهای دیگر در منوی خود جای داده تا بتواند رضایت حداکثری مشتریان خودش را بدست آورد. یکی از معروف‌ترین غذاهای این رستوران، کباب بزغاله است که خیلی‌ها خوردن آن را توصیه کرده‌اند.

 • آدرس رستوران جی جیان: جزیره قشم، محله گلشهر، جنب هتل قباد
 • سایت رستوران جی جیان: www.jijian.ir
 • اینستاگرام رستوران جی جیان: @jijian.kabab
 • تلفن رستوران جی جیان: 5228760
 • ساعت کاری رستوران جی جیان: از ساعت 19:30 تا 01:30 بامداد
رستوران جی جیان قشم
نمایی از رستوران جی جیان قشم، عکس از آرشیو لست‌سکند
رستوران جی جیان قشم
نمونه غذای رستوران جی جیان قشم

موقعیت دقیق رستوران جی جیان روی نقشه

رستوران نعیم

رستوران نعیم هم از زمره بهترین رستوران های قشم محسوب می‌شود. از دلایلی که سبب محبوبیت این رستوران در بین گردشگران و اهالی شده، سلف سرویس بودن آن است. همین مورد باعث شده هر کس با هر سلیقه‌ای که دارد، در این رستوران غذای مورد علاقه خودش را پیدا کند. غیر از غذای اصلی شما می‌توانید انواع سالاد، پیش‌غذا، دسر و... را نیز در اینجا پیدا کنید. از وعده‌های غذایی معروفی که خوردن آن‌ها در این رستوران توصیه می‌شود، می‌توان به میگو پفکی، ماهی کباب، قلیه ماهی، ماهی شیر و... اشاره کرد.

 • آدرس رستوران نعیم: جزیره قشم، میدان امام‌قلی‌خان، جنب شهرک ساحلی
 • اینستاگرام رستوران نعیم: @naeem-restooran
 • تلفن رستوران نعیم: 2494 3524 076
 • ساعت کاری رستوران نعیم: از ساعت 12:00 تا 16:00 و 18:45 تا 23:00 (پنجشنبه‌ها تا 23:45)
رستوران نعیم قشم
نمایی از رستوران نعیم
غذاهای رستوران نعیم
نمونه‌ای از غذاهای رستوران نعیم

موقعیت دقیق رستوران نعیم روی نقشه

رستوران دریا

احتمالا می‌توان گفت که رستوران دریا، بزرگ‌ترین و از اولین رستوران‌ های دریایی قشم است. طراحی داخلی این رستوران از چوب بوده که فضایی گرم و دلنشین را برای شما ایجاد کرده است. نزدیکی این رستوران به مراکز خرید، یکی از عواملی است که گردشگران را به سمت خود می‌کشاند.

غذاهایی که در این رستوران پخته می‌شوند، تنوع خوبی دارد و شما می‌توانید از میان غذاهای ایرانی، عربی، دریایی و محلی، هر نوع را که دوست داشتید انتخاب کنید. غذاهای پیشنهاد شده برای این رستوران، خوراک بشقاب دریایی، ماهی سوخاری، چلو میگو سوخاری، ماهی سرخ شده و... است.

 • آدرس رستوران دریا: جزیره قشم، درگهان، مجتمع تجاری دریا
 • صفحه اینستاگرام رستوران دریا: @daryaseafood
 • تلفن رستوران دریا: 3590 3527 076 / 3589 3527 076 / 3587 3527 076
 • ساعت کاری رستوران دریا: از ساعت 12:30 ظهر تا 16:30 بعد از ظهر
رستوران دریا قشم
بخشی از رستوران دریا، عکس از آرشیو لست‌سکند، سیده فاطمه شهرستانی
رستوران دریا قشم
نمونه‌ای از غذاهای رستوران دریا

موقعیت دقیق رستوران دریا روی نقشه

رستوران شب‌های طلایی

این رستوران در نزدیکی ساحل ساخته شده است و فضای بسیار دلنشینی دارد، به همین منظور شما می‌توانید با هر سلیقه‌ای که دارید، در اینجا غذا میل کنید و از کیفیت خوب و مطلوب غذاهای این رستوران لذت ببرید و خاطره خوبی را برای خود ثبت کنید.

رستوران شب های طلایی، هم فضای مسقف دارد و هم مشتریان می‌توانند در فضای باز و در بخش‌های طراحی شده برای آن‌ها بنشینند و از میل کردن غذایشان لذت ببرند. در منوی این رستوران انواع غذاهای دریایی، محلی و حتی غذاهای اروپایی هم سرو می‌شود و می‌توانید با توجه به سلیقه‌ای که دارید، غذای خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید. خبر خوب اینکه اگر گیاه‌خوار هستید، برای شما هم غذاهای مخصوص گیاهی طبخ می‌شود.

 • آدرس رستوران شب‌های طلایی: جزیره قشم، خیابان دریا، ضلع جنوب غربی پارک زیتون
 • وب‌سایت رستوران شب‌های طلایی: www.shabhayetalai.com
 • صفحه اینستاگرام رستوران شب‌های طلایی: @shabhayetalai
 • تلفن رستوران شب‌های طلایی: 09363974103
 • ساعت کاری رستوران شب‌های طلایی: از 12:00 ظهر تا 17:00 عصر و از 19:00 غروب تا 01:00 بامداد
بهترین رستوران های قشم

نمایی از رستوران شب‌های طلایی قشم، عکس از آرشیو لست‌سکند

رستوران شب‌های طلایی
بخشی دیگر از رستوران شب‌های طلایی

موقعیت دقیق رستوران شب‌های طلایی روی نقشه

رستوران دو دلفین

دو دلفین از رستوران‌هایی است که غذا را در مدت زمان کوتاهی پس از سفارش تحویل شما می‌دهد، به همین دلیل یکی از جنبه‌های مثبت این رستوران را همین مورد ذکر می‌کنند. نکته دیگری که می‌توان در رابطه با رستوران دو دلفین عنوان کرد، این است که می‌توانید پس از یک بازارگردی خوب و مفصل به آن بروید و غذا نوش جان کنید. به این ترتیب امکان زدن چند هدف را با یک تیر خواهید داشت. فضای رستوران نسبتا بزرگ است، همین‌طور می‌توانید غذاهای مختلفی هم در منوی آن مشاهده کنید.

 • آدرس رستوران دو دلفین: جزیره قشم، درگهان، پاساژ دو دلفین
 • اینستاگرام پاساژ دو دلفین: @dodolfin_mall
 • تلفن رستوران دو دلفین: 0660 3527 076
رستوران دو دلفین قشم
نمایی از رستوران دو دلفین قشم، عکس از آرشیو لست‌سکند، Paria Kamali
رستوران دو دلفین
نمونه‌ای از غذاهای رستوران دو دلفین، عکس از آرشیو لست سکند، mostafa

موقعیت دقیق رستوران دو دلفین روی نقشه

رستوران ایران زمین

فضای بزرگ، تنوع بسیار زیاد غذاها، موقعیت مکانی مناسب و... همگی از ویژگی‌هایی هستند که یک رستوران خوب را معین می‌کنند. رستوران ایران زمین، همگی این ویژگی‌ها را در خود جای داده و از این جهت از رستوران های خوب قشم محسوب می‌شود. منوی رستوران هم غذاهای ایرانی، دریایی، عربی و حتی فست فود را نیز شامل می‌شود.

 • آدرس رستوران ایران زمین: جزیره قشم، درگهان، میدان تجارت، مجتمع تجاری ایران زمین، طبقه سوم
 • اینستاگرام رستوران ایران زمین: @iran_zamin7000
 • تلفن رستوران ایران زمین: 7000 3526 076
 • ساعت کاری رستوران ایران زمین: از ساعت 12:00 ظهر تا 24:00 شب
رستوران ایران زمین قشم
رستوران ایران زمین قشم، عکس از آرشیو لست‌سکند
رستوران ایران زمین
نمای داخلی از رستوران ایران زمین

موقعیت دقیق رستوران ایران زمین روی نقشه

رستوران حاج غفور

می‌توان گفت که یکی از بهترین قلیه ماهی‌های قشم در رستوران حاج غفور پیدا می‌شود. البته غذاهای دیگری هم در این رستوران سرو می‌شوند، اما قلیه ماهی‌های اینجا چیز دیگری است. البته میگو سوخاری این رستوران هم از طرف مسافران بسیار توصیه شده. شاید دکوراسیون این رستوران خیلی مجلل و با شکوه نباشد، اما طعم غذاهای این رستوران، در حافظه چشایی شما ثبت می‌شود و باقی خواهد ماند.

 • آدرس رستوران حاج غفور: جزیره قشم، بلوار خلیج فارس شرقی، جنب مسجد شیخ حاجی رمضان
رستوران حاج غفور قشم
تصویری از رستوران حاج غفور قشم

سخن آخر

در این متن سعی شد تعدادی از بهترین رستوران های قشم قشم، با توجه به نظرات کاربران و بررسی‌های انجام شده تا کنون، جمع‌آوری شوند. حال اگر خودتان به قشم سفر کرده باشید یا با تور قشم به این جزیره آمده باشید، می‌توانید رستوران مورد نظر خود را راحت‌تر انتخاب کنید.

البته قطعا می‌توان به تعداد رستوران‌ها افزود و چه بهتر که این رستوران‌ها باز هم به پیشنهاد شما باشند. حالا می‌توانید با توجه به آدرس‌ها، ساعات کاری، منو و اطلاعاتی که برای هر رستوران آورده شده، انتخابی دقیق‌تر و مناسب‌تر را در سفر خود به قشم داشته باشید.

 

تألیف: تیم نویسندگان لست سکند

پویا دهقان
پویا دهقان

گردشگری خوانده‌ام و به‌شدت دوست دارم با ماجراجویی، چیزهای جدیدی کشف کنم و کارهای هیجان‌انگیزی انجام بدهم. سعی می‌کنم این‌طور آگاه‌تر شوم. دوست دارم فرصت‌های خالی‌ام را به شنیدن موسیقی و عکاسی توی کوچه‌پس‌کوچه‌های طهران بگذرانم و از حس‌وحالم بنویسم. کتاب خواندن، فیلم دیدن، معاشرت و کسب تجربه‌های جدید، دنیایم را کامل‌تر می‌کند!