Close

فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار آدم ها را می کشد!

3
از 7 رای
فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار انسان ها را می کشد! +تصاویر
  • 6 خرداد 1399 07:00
  • 1
  • 56.4K

"گریم  ریپر" (Grim Reaper) فرشته مرگ، سواحل فلوریدا را هدف قرار داده است تا درباره‌ی خطرات ناشی از عدم رعایت فاصله‌ی اجتماعی هشدار دهد. بسیاری از افراد سؤال کرده‌اند که آیا تمایل دارند با پوشیدن لباس گریم ریپر یا فرشته مرگ به اطراف سواحل و مناطق دیگر ایالت که زودهنگام باز می‌شوند، سفر کنند. جواب قطعاً بله است.

بسیاری از مردم اذعان می‌کنند که راهی بسیار طولانی در پیش داریم تا بتوانیم عواقب مربوط به گسترش کووید 19 کنترل کنیم. تعهد ما در مورد رعایت فاصله‌ی اجتماعی موجب نجات جان انسان‌ها شده است و ازآنجاکه کم‌کم محدودیت‌ها به‌ناچار کاهش می‌یابند، می‌دانیم که همه‌چیز نمی‌تواند به روال قبل از ویروس کرونا برگردد. به ‌عنوان ‌مثال شرایط سواحل قطعاً متفاوت خواهد بود. اگرچه سواحل مکان مهمی برای استراحت روزانه تعداد زیادی از مردم بودند، اما اکنون این مناطق عمومی بیشتر برای ورزش‌هایی مانند پیاده‌روی و تماشای دریا (با حفظ فاصله از یکدیگر) مورد استفاده قرار می‌گیرد. فلوریدا اخیراً سواحل خود را بازگشایی كرده است، اما متأسفانه همه‌ی آن‌ها از دستورالعمل‌های فاصله اجتماعی كه توسط دولت‌های محلی ارائه ‌شده‌اند پیروی نمی‌کنند. پس کسانی که به سواحل می‌روند و در سواحل  می‌مانند، می‌توانند از گریم ریپر یعنی فرشته مرگ دیدن کنند.

فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار آدم ها را می کشد!

از اول ماه می، یک وکیل بنام دانیل اوهلفلدر قصد کرده است تا مانند فرشته مرگ لباس بپوشد و از سواحل اطراف ایالت بازدید کند تا به مردم در مورد خطرات عدم رعایت فاصله اجتماعی اخطار دهد- چیزی که خود او آن را تور گریم ریپر فلوریدا نامیده است. او می‌خواهد به مردم یادآوری کند که ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس جدید از اهمیت حیاتی برخوردار است و علی‌رغم آنچه دولت ایالتی می‌گوید یا انجام می‌دهد، باید فاصله‌های اجتماعی را به‌صورت جدی رعایت کرد تا بتوان در مورد از سرگیری بخش‌هایی از زندگی عادی اطمینان حاصل کرد.

بااینکه اوهلفلدر فردی باهوش است، اما اولین گریم ریپری نیست که در سواحل قدم می‌زند. نیوزیلند دارای سوییم (شنا) ریپر است، که یک سرویس خدمات عمومی در اطراف آب‌های عمومی است که این سوییم ریپر یک شخص بالباس شنا و همراه با یک داس است تا به مردم یادآوری کند که: شنا کنید چون این کار شما را نابود می‌کند!

در ادامه تصاویری از آن‌ها را باهم می‌بینیم.

 

فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار آدم ها را می کشد!

فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار آدم ها را می کشد!

فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار آدم ها را می کشد!

فرشته ی مرگی که در سواحل، انتظار آدم ها را می کشد!

 

منبع: mymodernmet.com

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (1 نظر)

× در حال پاسخ به:

محمدرضا رضایی ملک 6 خرداد 1399 ساعت 10:51

عالیه اصن. یه ایده خیلی خووب