Close

آیا واقعا راهی برای کاهش هزینه های سفر وجود دارد؟

4
از 4 رای
آیا راهی برای کاهش هزینه سفر وجود دارد؟ پاسخ شما اینجاست!
  • 14 آبان 1398 10:00
  • 0
  • 966

سفر، یکی از لذت‌ بخش ترین تفریحاتی است که چه به صورت انفرادی، چه با گروه دوستان و یا خانوادگی، می تواند خستگی روزهای کاری را از تن افراد به در کند، علاوه بر آن، تجربیاتی که در سفر توسط هرکسی کسب می شود، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست، اما چرا این روزها، افراد کمتری به مسافرت کردن گرایش پیدا می کنند؟ این موضوع اول از همه به مبحث هزینه سفر برمی گردد که قصد داریم در این فرصت بیشتر به آن بپردازیم.

بخش عمده ای از هزینه سفر، صرف تهیه بلیط و رزرو کردن اقامتگاه می شود. این دو مورد از آن دسته مواردی هستند که اگر در یک پکیج ارایه شوند، می توانند برای مسافر ارزان تر تمام شوند. عمدتا افراد در تماس با آژانس های مسافرتی، تصوری از اینکه می توانند با خرید تور هزینه سفرشان را کاهش دهند، ندارند. دلیل این موضوع این است که درک صحیحی از قیمت های واقعی بلیط هواپیما و هتل ها ندارند. اما این تنها بخش ماجرا نیست!

 هزینه های سفر

درست است که هزینه سفر در تماس با آژانس های مسافرتی کاهش پیدا می کند، اما این مهم را نیز نباید از یاد برد که هر آژانس مسافرتی نمی‌ تواند گزینه خوبی برای خرید تور باشد و هر ارزان بودنی لزوما به معنای بهتر بودن نیست! در بازاری که آژانس های مسافرتی بسیاری در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند، وجود پلتفرم قابل اطمینانی که بتوان از طریق آن مرحله ی تماس با آژانس های مسافرتی را با موفقیت پشت سر گذاشت، می تواند نعمت بزرگی برای عاشقان سفر باشد.

کنترل هزینه های سفر

علاوه بر آن، اگر مسافر امکان مقایسه خدمات آژانس های مسافرتی را داشته باشد و حتی بتواند در صورت مغایرت اطلاعات دریافتی با آنچه در اختیار وی قرار گرفته، گزارش تخلف آژانس را ثبت کند، گزینه های بیشتری پیش روی او خواهد بود و در نتیجه می‌تواند آژانس مورد نظرش را بهتر و مطمئن تر انتخاب کند. بدون شک ایجاد چنین فرصتی هم برای مسافر و هم برای آژانس آوردهای مثبتی به همراه خواهد داشت و در نهایت به کسب بهترین تجربه‌ ها منتهی خواهد شد.

مدیریت هزینه های سفر

چندی ست که وب سایت لست سکند این امکان را برای کاربرانش فراهم کرده تا علاوه بر اینکه بتوانند از میان آژانس های معتمد موجود در سایت، تور مورد نظرشان را انتخاب کنند، امکان درج نقد و بررسی را نیز در خصوص آژانس های مسافرتی داشته باشند تا در نهایت، بهترین خدمات به ایشان عرضه شود.

اگر شما هم قصد دارید در تماس با آژانس های مسافرتی، با خیال راحت تور مورد نظرتان را انتخاب کنید، حتما به لست سکند سری بزنید.

منبع: لست سکند

نظرات کاربران (0 نظر)

× در حال پاسخ به:

fatemeh 17 آبان 1398 ساعت 10:11

اگه بخوای بدون بچه سفرکنی حتما