Close

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

4.2
از 11 رای
خانه قاتل زنجیره ای خطرناک به حراج گذاشته شد! +تصاویر
  • 3 اسفند 1398 07:00
  • 12
  • 55.2K

خانه اولین خانواده قاتل زنجیره‌ای آمریکا به نام "وام دهندگان خون‌آشام" در معرض فروش قرار گرفته است. خانواده بِندر در سال 1870 برای ادعای مالکیت درباره چند جریب از زمین‌های کانزاس به این منطقه مهاجرت کردند. این خانواده ابتدا یک اتاق بزرگ و سپس یک اتاق کوچک همراه با سرداب سنگی احداث کردند. ​در لست سکند همراه ما باشید تا ببینیم داستان این خانواده از چه قرار است.

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

این خانواده در باغ میوه خود مکانی را برای غذاخوردن مسافران و استراحت آن‌ها اختصاص داده بودند. این منطقه طعمه‌ای آسان برای سارقان بود و هر از گاهی مردی گم می‌شد، اما بعد از اینکه یازده نفر ناپدید شدند، مردم نسبت به این موضوع حساس شده و بعد از ماجرای فردی به نام دکتر یورک، خانواده وی برای بررسی به مزرعه بندر رفتند.

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

پس از اینکه چند هفته از این ماجرا گذشت، مردم منطقه متوجه شدند که حیوانات این مزرعه غذا نمیخورند و گرسنه هستند، از طرفی کسی دیگر در آنجا توقف نمی‌کند. تنها چیزهایی که باقی مانده بود، سه چکش، یک چاقو، یک ساعت و یک انجیل بود، بنابراین آن ها تصور کردند که خانواده بندر نیز قربانی شده اند. ولی وقتی به بازرسی مزرعه پرداختند، موضوع وحشتناکی را متوجه شدند. دری که به سرداب ختم می‌شد، جایی که کف اتاق با خون خشک‌ شده پوشیده شده بود، حدود ۱۱ جسد از جمله جسد دکتر یورک و دیگران در باغ میوه و در باغچه‌ها  پیدا شد. بعضی از آن‌ها آنقدر تکه تکه شده بودند، که نمی‌توانستند تشخیص دهند کدام عضو برای چه کسی است!

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

آن‌ها بعضی را با استفاده از یک پتک و بعضی را از طریق بریدن گلو می‌کشتند و سپس جسد را به سرداب انتقال می‌دادند. خانواده بندر پس از تاریک شدن هوا اجساد را در باغ دفن می‌کردند. با وجود جوایز قابل توجهی که برای اطلاعاتی درباره خانواده بندر در نظر گرفته شد، هیچ وقت اثری از آن‌ها پیدا نشد.

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

در نهایت ماه فوریه سال 2020 (بهمن 1398) اموال اولین خانواده قاتل زنجیره‌ای آمریکا به حراج گذشته شد. البته ساختمان‌های اصلی آن قدمتی بیش از صد سال داشته‌اند و اکثرا از بین رفته‌اند ولی هنوز هم برای عده‌ای خرید ملکِ یک خانواده قاتل سریالی جذاب و هیجان انگیز است. شاید حتی بعضی در این ملک به دنبال اجساد و نشانه‌هایی جدید باشند.

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

حراج خانه اولین خانواده قاتل زنجیره ای در آمریکا

اگر شما امکان خرید چنین خانه‌ای را داشتید، این کار را انجام می‌دادید؟

منبع: thevintagenews.com

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (12 نظر)

× در حال پاسخ به:

المیرا قاسمی 17 اسفند 1398 ساعت 09:43

کی میاد اونجارو بخره مگر کسیکه کاره خاصی اونجا داشته باشه و برای هدفی اونجارو بخره. به درد زندگی نخواهد خورد چون صد در صد روحه کشته شدگان و صداهای عجیب غریب در اونجا دیده و شنیده میشود. ممنون از مطلب خواندنی که گذاشتین.

آیسان یگانه 6 اسفند 1398 ساعت 13:36

چرا کشته اند؟

محمدعلی سلامی 3 اسفند 1398 ساعت 23:48

واقعا تواون محیط که قرار بگیری احساس عجیبی بهت دست میده شاید آثاردفاع قربانیان رابتونی اونجا پیدا کنی وهنوز ضجه انها پس از سالها توگوشت بپیچه

اسی 3 اسفند 1398 ساعت 22:38

به هیچ وجهه،برای پس گرفتن خونه میان دوباره دست به قتل میزنند

اقازاده 3 اسفند 1398 ساعت 21:55

قیمت بدید کمسیون بگیرید

عقیل جلالی 3 اسفند 1398 ساعت 16:06

سلام قیمت پایه چند تعیین شده شاید ما هم خریدار باشیم