سریلانکا، سفر به عجایب آسیا

4.5
از 258 رای

سریلانکا که قبلاً با نام سیلان شناخته می‌شد، کشوری جزیره‌ای در جنوب آسیا است و در اقیانوس هند، جنوب غربی خلیج بنگال قرار دارد. این کشور با خلیج مانار و تنگه پالک از شبه قاره هند جدا شده است. سریلانکا با هند و مالدیو مرز دریایی مشترک دارد و با طبیعتی شگفت‌انگیز و دیدنی‌های بی نظیر هر ساله گردشگران بسیاری را از طریق تور سریلانکا جذب می‌کند. در این ویدئو به سراغ گردش در سریلانکا رفتیم.

گردش در سریلانکا، گوشواره هند!

سریلانکا این جزیره زیبا در اقیانوس هند دیدنی‌ها و جاذبه‌های زیادی دارد و گردش در سریلانکا خاطره‌ای به یاد ماندنی برای هر مسافری است. جاذبه‌های این کشور برای هر سلیقه‌ای شگفت‌انگیز است؛ طبیعت زیبا، سواحل بکر، حیات وحش بی‌نظیر همه را در این جزیره رویایی می‌توان دید. سواحل پهناور و زیبا، طبیعت شگفت‌انگیز و غذاهای خوش طعم سریلانکا آن را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. طبق تاریخ مستند، قدمت سریلانکا به 3000 سال پیش بازمی‌گردد به همین دلیل این جزیره میراث فرهنگی غنی دارد.

آب و‌ هوای‌‌‌‌‌‌‌ گرم و مرطوب همراه با بادهایی که از سمت اقیانوس می‌وزد دمایی مناسب برای مسافران به وجود می‌آورد تا خاطره سفر به سریلانکا یکی از رویایی‌ترین مقاصد جهان، برای همیشه در ذهنشان ثبت شود. همراه با ما سری بزنید به سریلانکا جزیره ای کوچک در جنوب هند که به عجایب آسیا شهرت دارد و به آن گوشواره هند نیز می‌گویند. در ادامه برای آشنایی بیشتر می‌توانید سفرنامه های سریلانکا را مطالعه کنید.