Close

قسمت هشتم رادیو ماجرا؛ با رضا پاکروان و مستندسازی تجربیات ماجراجویانه!

5
از 7 رای
مرد ایرانی رکوردار گینس در سفر با دوچرخه از شمال اروپا به جنوب آفریقا
  • 24 مهر 1399 10:00
  • 1
  • 10.8K

شناخت ما از انسان‌های دیگه، سنتها و ریشه‌ها، باورها و داشته‌های فرهنگی می‌تونه درک بهتری از همزیستی برای هممون ایجاد کنه. موضوعی با خوب دیدن و خوب شنیدن و از همه مهمتر مستند کردن این ریشه‌ها و باورها می‌تونه کمکی باشه برای درک درست از بشریت. این قسمت با رضا پاکروان همصحبت شدیم تا درباره تجربه‌ها و ماجراهایی که برای ساخت مستندهای ماجراجویی خودش که از شبکه‌های مختلف در سرتاسر جهان داره پخش میشه صحبت کنه. تجربه‌هایی که با تمرکز روی قبایل آفریقایی برامون تعریف کرد و تلنگری بود برای نگاهی عمیقتر و دقیقتر به اطرافمون.

قسمت هشتم را از سایت لست سکند و یا در سایت و اپلیکیشن CastBox بشونید.

پادکست رادیو ماجرا روایت تجربه‌های خاص سفر جهانگردها و ایرانگردهایی است که داستان‌هایی جذاب از جسارت، ماجراجوی، کشف ناشناخته‌ها و سفر به سرزمین‌هایی است که یا تا به حال آنها را نشنیده‌ایم یا مروری بر این روایت‌ها و داستان‌ها می‌تواند جرقه‌ای باشد برای دوباره کشف کردن و تجربه کردن.

دانلود
نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (1 نظر)

× در حال پاسخ به:

فرهاد 25 مهر 1399 ساعت 18:53

من قسمتهای مختلف رادیو ماجرا رو گوش کردم. بسیار عالی و شنیدنی هست . خیلی جالبه که با آدمهای مختلف آشنا میشید و با شنیدن خاطرات سفر آنها همراه میشید ،دلشوره میگیرید، دلهره میگیرید ،میخندید، از پیروزی آنها بر سختی ها خوشحال میشیدو....در نهایت در لذت سفر آنها شریک میشید.