Close

بازماندگان از راز مثلت برمودا می گویند!

4.5
از 255 رای
بازماندگان از راز مثلت برمودا می گویند!
  • 25 مهر 1399 10:00
  • 16
  • 158.8K

در قسمت غربی اقیانوس اطلس شمالی منطقه ای وجود دارد که به مثلث برمودا یا مثلث شیطان مشهور است. گفته می شود تعداد زیادی هواپیما و کشتی در این منطقه شوم ناپدید شده اند. چگونگی وقوع این حوادث همواره به صورت راز بوده و هیچگاه توضیح کامل و جامعی برای این حوادث عجیب ارائه نشده است.

برای بسیاری از مردم کشف آنچه در این منطقه شوم اتفاق می افتد یک ماجراجویی جذاب محسوب می شود به همین دلیل نظریه های متفاوتی در مورد آن در طول سال ها به وجود آمده است. با توجه به اینکه در مجاورت مثلث برمودا یکی از پرترددترین خطوط حمل و نقل دریایی در جهان وجود دارد و روزانه تعداد زیادی کشتی از این منطقه گذر می کنند این روایت ها بیشتر شبیه یک داستان تخیلی هستند اما هنوز عده ای معتقد اند که در برمودا نیروی عجیب و کشف نشده ای وجود دارد!

بروس خلبان با تجربه ایست که از حریم هوایی این منطقه به سلامت عبور کرده و شاهد اتفاقات شگفت انگیز و باور نکردنی بوده است. بروس از راز هایی پرده بر می دارد که سال ها برای انسانها کشف نشده باقی مانده بود. اگر شما هم کنجکاوید که در مورد این منطقه و چیزی که در آن می گذرد بدانید، به شما پیشنهاد می کنیم با این ویدئو هیجان انگیز همراه شوید!

همچنین شما می توانید برای ماجراجویی بیشتر در این مثلث مرموز سری به مطالب 10 حقیقت جالب درباره مثلث برمودا که مطمئناً نمی‌دانستید! و اس‌اس کوتوپاکسی که در مثلث برمودا ناپدیدشده بود، بعد از 95 سال پیدا شد! بزنید.

 

 

نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (16 نظر)

× در حال پاسخ به:

فاطمه آبگون 23 فروردین 1400 ساعت 13:03

سلام.راستشو بخواین من اطلاعات بیشتری داشتم دراین باره.که گفتم شاید جواب سوال توی فیلم باشه.زمان رسیدن هواپیما به میامی نصف شد چون در منطقه مثلث برمودا خلا هست و هوایی وجود نداره.برای همین اصطکاک حاصل از هوا هم بر هواپیما تاثیری نداره .وجود خلا میتونه علتی بر بی وزنی هواپیما هم بوده باشه.خیلی فیلم عالی ای بود.موفق باشید.

الینا 24 اسفند 1399 ساعت 11:34

به نظر من که همه ی اینا الکیه مگر اینکه یه نظریه درست ثابت بشه
واقعا اگه بخوای فکر کنی واقعا بی ربطه منم چون نمی دونستم چیه اومدم تا تحقیق کنم واقعا با این چیزایی که می‌نویسن آدم رو میترسونن آدم از دنیای اطراف خبر نداشته باشه راحت تره ای کاش یکم به زبون ساده تر این مقاله هارو بنویسین تا آدم نترسه

محمد 11 بهمن 1399 ساعت 03:14

نظری ندارم

pskd 30 دی 1399 ساعت 19:49

سلام ممنون بابت فیلم
ولی
شما برای عنوان این رو نوشته بودید👈👈👈👈بازماندگان از راز مثلت برمودا می گویند!
ولی در این کلیپ و ماجرای خلبان بروس اصلا اسمی از مثلث برمودا نبرده شده 🤔🤔🤔

ساوالان 20 دی 1399 ساعت 15:37

باور به داستان‌های مسخره بی‌ سند و مدرک در باره مثلث برمودا در سده بیست و یکم، بی‌ هیچ تردیدی، تراژدی و "تفسیر علمی‌" و البته چپ اندر قیچی این داستان‌های تخیلی، کمدی تر از اصل ماجراست.

Nadia 3 دی 1399 ساعت 21:14

شاید اون ابرو همون سفر در زمان بودن که به سرعت نور حرکت میکنن که اون به این زودی نتونسته بیاد بیرون و بقیه هم تو زمان سفر کردن و هیج چیزی ازشون نیست و همچنین آتلانتیس هم گم شده بعضیا میگن که زیر آب هستش و درباره این میتونیم این نظریه رو هم بگیم که اونجا جاذبه خیلی زیاده که آتلانتیس رو جذب کرده 😐😐

مصطفی 6 آبان 1399 ساعت 23:42

عالی بود ممنون بابت فیلم جالب تون