حال و هوای کریسمس در پاساژ مالزی

4.8
از 4 رای

حال و هوای کریسمس در پاساژ مالزی، بسیار دیدنی است و اگر در زمان برگزاری جشن سال نو میلادی با تور مالزی مسافر این کشور زیبا باشید، با سر زدن به هر مرکز خریدی می‌توانید رد پایی از بابانوئل و مناسک و نماد‌های سال نو را ببینید. کریسمس بزرگترین جشن سراسری جهان است و مالزی به عنوان یک کشور با اکثریت مسلمان، همه ساله با شور و حرارت بسیاری مراسم سال نو میلادی را برگزار می‌کند. در این ویدئو حال و هوای مراکز خرید کوالالامپور و ردپای کریسمس در پاساژ مالزی را می‌بینیم.

رد‌پای کریسمس در پاساژ کوالالامپور

در این ویدئو فضای کریسمس در پاساژ پاویلیون کوالالامپور را می‌بینیم، مرکز خرید پاویلیون یکی از بهترین مراکز خرید کوالالامپور است که مجموعه‌ای از تمام برند‌های معتبر جهان را در کنار هم جمع کرده و یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید در بین مسافران تور کوالالامپور است. درست است که دین رسمی مالزی اسلام است؛ اما مالزی یک کشور مسافر و مهاجر‌پذیر است و به همین دلیل، کریسمس به عنوان یک جشن جهانی در این گوشه شرقی جهان هم با شور و شوق زیادی برگزار می‌شود.

کافی است چند روز باقی مانده به سال نو، قدمی در شهر‌ها، مراکز خرید و پاساژ‌‌های مالزی بزنید، در هر گوشه تزئینات و نماد‌های کریسمسی مثل، درخت کاج، نورپردازی‌های رنگارنگ، لامپ‌های درخشان و گوی‌‌های برفی را خواهید دید. کریسمس در پاساژ پاویلیون کوالالامپور هم بسیار پر‌رونق و مجلل برگزار می‌شود و بزرگترین درخت‌ها و بیشترین تزئینات را در این مرکز خرید می‌توان دید. اگر کریسمس در پاساژ مالزی، باشید می‌توانید هدایا و سوغاتی‌های مخصوص هم بخرید و با خود به عنوان یادگاری از تجربه سال نو میلادی در این کشور استوایی زیبا ببرید. خواندن راهنمای سفر به مالزی هم کمک می‌کند دید بهتری از این شهر و گردش در آن پیدا کنید.