Close
لندن
amir.dr
نقدها:
گزارش
شهری سلطنتی احاطه شده با زندگی مدرن
(خوشحال و خیلی راضی)
توصیه شده توسط کاربر

لندن با تاریخ لایه‌بندی شده است، جایی که قرون وسطایی و ویکتوریایی دنیایی مدرن، غنی و پر جنب و جوش را تکمیل می‌کنند. برج لندن و کافه‌ها و بازارهای محله وست مینستر، تئاترهای باشکوه West End ، تابلوهای تبلیغاتی بزرگ نئون و صفحه‌های نمایش ویدئویی میدان پیکادلی، خانه‌ی اسرارآمیز شرلوک هولمز، باجه‌های تلفن و صندوق‌های پستی و اتوبوس‌های دو طبقه‌ی قرمز در میان ساختمان‌های خاکستری، سکوت هاید پارک و هیاهوی رویال آلبرت هال، مراسم سنتی تغییر شیفت گاردهای کاخ باکینگهام، حرکت آرام چرخ و فلک London eye زمانی‌که ساعت Big Ben عجله‌ی مردم برای رسیدن به قدیمی‌ترین متروی جهان را نظاره می‌کند، همگی لندن را به پایتخت بین المللی فرهنگ، موسیقی، آموزش، مد، سیاست، امور مالی و تجارت و یکی از اصلی‌ترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کرده است.
اگر به لندن سفر می‌کنید جدای از بازدید از ده‌ها مرکز تاریخی مانند برج لندن (محل نگهداری جواهرات سلطنتی پادشاهی انگلستان) و تاور بریج، حتما به محله‌های معروف آن مانند "شهر" جایی که کلیساهای قرون وسطایی در چیدمان‌های خیابانی باستانی یکی از مهمترین مراکز مالی جهان با آسمان خراش‌های مدرن را شکل می‌دهند، "سوهو" که مملو از رستوران‌ها ، کافه‌ها ، کلوپ‌ها و کافه‌های جاز بسیار لوکس می‌باشد، " کاوِنت گاردن" که یکی از مناطق اصلی خرید و تفریح و مرکز تئاترهای لندن است، "وست مینستر" با مناظر تاریخی و فرهنگی، مانند کاخ باکینگهام، کاخ وست مینستر و وست مینستر ابی، " کنزینگتون جنوبی" با موزه‌ها و فروشگاه‌های لوکس معروف مانند هرودز و "میدان لستر" که شامل میدان لستر ، محله چینی‌ها ، میدان ترافالگار و پیکادلی و مرکز سینما و تئاتر لندن است را از دست ندهید.
اگر از پیاده‌روی و گشت‌وگذار در شهر خسته شدید سری به "چشم لندن" بزرگترین چرخ و فلک اروپا و محبوبترین جاذبه توریستی بریتانیا با 135 متر ارتفاع که در کنار رودخانه‌ی تیمز قرار دارد بزنید و منظره‌ای باورنکردنی از لندن را تماشا کنید. اگر شما یک عکاس آماتور یا حرفه‌ای هستید، "چشم لندن" این فرصت را به شما می‌دهد تا عکس‌هایی خیره‌کننده از شهر لندن بگیرید.
لندن دارای دومین جمعیت مهاجرتی بزرگ در جهان (پس از نیویورک) است که تنوعی غنی از هنر و فرهنگ، غذاهای قومی و جهانی، موسیقی  گرفته تا آثار جهانی و مد را به ارمغان می‌آورد. جدای از مهاجران هندی و پاکستانی که انقلابی غذایی را در لندن ایجاد کرده اند، غذاهای چینی در محله چینی‌ها، غذاهای لهستانی و ماکارونی و پیتزاهای ایتالیایی، هر گروه قومی در لندن رنگ و طعم خاص خود را به این شهر اضافه کرده است.
بهترین زمان سفر: از اردیبهشت تا شهریور
بهترین غذاها: صبحانه انگلیسی، ماهی و سیب‌زمینی سرخ‌کرده، jacket potato
بهترین روش حمل و نقل: تهیه کارت oyster و استفاده از مترو و اتوبوس

مناسب برای
  • خرید

  • تفریح

  • فرهنگی و تاریخی

  • تفریحات شبانه

نوع سفر:
تاریخ سفر: