رنگ و نشاط در دیدنی های مسکو

4.5
از 2 رای

مسکو پایتخت کشور روسیه، یکی از توریستی‌ترین و پرطرفداترین مقاصد گردشگری در دنیا به شمار می‌آید. دیدنی های مسکو بسیار است و تاریخ و فرهنگ آن زیبایی به خصوص خودش را برای ارائه دارد و البته همین جاذبه‌های رنگارنگ، دلیل محبوبیت تور مسکو در میان گردشگران است.

بازدید از دیدنی های شهر مسکو

در میان انواع تور روسیه، شهر مسکو با جنب‌وجوش و نشاط مخصوص خود، به عنوان یکی از زنده‌ترین پایتخت‌های اروپایی شناخته می‌شود؛ چراکه فرهنگ و تاریخ پویایی که در این شهر موج می‌زند، توجه هر مسافری را به خود جلب می‌کند و تاثیر آن را در هر یک از جاهای دیدنی مسکو می‌تواند مشاهده کند. جاذبه‌های تاریخی مسکو با استفاده از انواع رنگ‌ها و با معماری زیبا طراحی شده‌اند و بدین وسیله به شهر، روح تازه‌ای بخشیده‌اند. حتی بعضی از معروف‌ترین کلیساهای آن، در میراث جهانی یونسکو قرار گرفته‌اند. کلیسای جامع سن باسیل یکی از این آثار به شمار می‌آید و به عنوان نماد شهر مسکو روسیه هم شناخته می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا به شهر توریستی مسکو در روسیه برویم و ویدئویی از دیدنی های مسکو تماشا کنیم.

به خاطر داشته باشید که برای بازدید از جاذبه‌های مسکو به زمان زیادی احتیاج خواهید داشت و در نتیجه باید روزهای زیادی را برای اقامت در این شهر در نظر بگیرید. بنابراین تعطیلات نوروز می‌تواند یک موقعیت عالی برای سفر به این شهر و بازدید از جاذبه‌هایش باشد و تور مسکو نوروز، شرایط سفر به این شهر جذاب را برای شما فراهم کرده است.