Close
ویدئو

اولین دورهمی لست‌سکندی‌ها در اکولوژ مزرعه قوها برگزار شد

اینجا مزرعه قوها، مکانی باورنکردنی در شمال ایران است + ویدئو

در اولین دورهمی لست سکند که از تاریخ 19 تا 21 تیر ماه سال 1398 در شهر لاهیجان برگزار شد، اکولوژ مزرعه قوها میزبان تیمی از اهالی سفر و خانواده‌ی لست‌سکند بود. در این دورهمی بیش از 50 نفر از اهالی سفر و کاربران فعال سایت و اپلیکیشن لست‌گرام به همت لست‌سکند دور هم جمع شده بودند تا تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذراند و لحظاتی به یاد ماندنی را خلق کنند.

همچنین اقامتگاه مزرعه قوها که در کنار تالاب سوستان و مزارع چای شهر لاهیجان قرار دارد، با داشتن 13 سوئیت و امکانات رفاهی خوب و مدرن، میزبان خوبی برای این دورهمی بود. تور مزرعه قوها، بازدید از باغ گیاهشناسی، ماز (مسیر مارپیچ گیاهی) و سایر امکانات تفریحی این مجموعه همواره لحظاتی به یاد ماندنی را برای اولین دورهمی لست سکند خلق کردند. بد نیست این را هم بدانید که این اکولوژ زیبا و بی‌نظیر حاصل پانزده سال تلاش بی‌وقفه‌ی تیمی است که سعی داشته‌اند با الگوبرداری از هتل‌های موفق دنیا و تلفیق هنر معماری ایرانی و مدرن، چنین مجموعه‌ی بی‌نظیری را در طبیعت بکر شمال ایران و در کنار تالاب سوستان، بنا کنند.‌ یکی دیگر از زیبایی‌های این مجموعه، پوشش گیاهی خاص آن است که با گل‌ها و گیاهانی ترکیب شده که بیشترشان اصلا در ایران وجود نداشته و بذرشان از مناطق مختلف دنیا گرفته شده است.

نظرهای کاربران

شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

 • Arezou.SB

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 19:11

  خاطره ای به یاد موندنی در کنار دوستان لست سکند در فضای عالی مزرعه قو، به امیددورهمی ها، ایده ها و سورپرایزهای بیشتر و خاصتر????????

 • reservoir

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 14:54

  خلیی خوب

 • سپيده محمدي

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 10:26

  طبق معمول همیشه لست سکند اتفاق جالبی را رقم زد که به بهترین شکل ممکن اجرا شد. سپاس از مدیریت و تیم اجرایی لست سکند و مجموعه مزرعه قوها

 • ناصر Nassaj2011

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 09:53

  باز هم شاهد یکی دیگه از کارهای باحال و جذاب لست سکند بودیم و خیلی خوشحالم که من هم بعنوان عضو کوچکی از این مجموعه در کنار دوستان خوبم بودم؛ واقعا جا داره از میزبانی مزرعه قوها و مدیران توانمندش آقای دکتر آهنی زاده و جناب مهندس بیگدلی هم تشکر کنیم که زحمت فراوان کشیدن برای این دورهمی.

 • سیامک

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 09:39

  با تشکر از شما جهت معرفی این اقامتگاه ای کاش در انتخاب آهنگ این کلیپ هم وسواس بیشتری بخرج می شد تا از موسیقی محلی خاص آن منطقه استفاده شود با سپاس فراوان

 • علی عباسی

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 08:22

  سلام به همه دوستان عزیز

  سپاس فراوان دارم از تمامی دست اندرکاران این دورهمی تاریخی که لحظاتی فراموش نشدنی برای همه کاربرا ساخت. آشنایی با دوستانی از جنس سفر، کاربران فعال سایت و اپلیکیشن لست گرام، موهبتی بود بس بزرگ. امیدوارم این دورهمی ها ادامه داشته باشه و گستره آن وسیع و وسیع تر بشه. اقامتگاه مزرعه قوها هم به عنوان یک اقامتگاه خاص در شمال کشور با داشتن پتانسیل بالا، طبیعتی منحصر بفرد و تفریحات قابل قبول، ثابت کرد که میتونه انتظار ها رو برآورده کنه.

  پایدار باشید و برقرار...

 • محمد

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 07:34

  همیشه به سفر و خوش بحال اونایی که رفتن.

 • Mr NvB

  دوشنبه، 24 تیر 98 ساعت 01:32

  همه چیز فوق العاده و عالی بود .
  از شما ممنونیم بابت این دور همی و به امید تداوم این دور همی ها .

لست سکند
آیا این ویدئو را می پسندید؟ ویدئو مشکل دارد؟ گزارش کنید