خیابان های باکو، مسیری به سوی تاریخ!

4.4
از 100 رای

یکی از بهترین بخش‌های سفر به باکو، وقت‌گذرانی در خیابان‌هایش است؛ چراکه در این لحظه است که احساس می‌کنید، با مردم و فرهنگ آن یکی شده‌‍اید و گویی با قدم زدن در خیابان های باکو، پا به قلب این شهر گذاشته‌اید؛ از همین نظر، گردشگران و مسافران بسیاری از سراسر  دنیا، در راستای تجربه این شهر، با تور باکو سفر می‌کنند.

قدم به قدم در خیابان های باکو و جاذبه‌ی تازه‌ای برای دیدن

برای تصور خیابان‌ های باکو کافی است خود را ببینید که در مسیری از جنس‌ سنگ‌فرش‌‌های قدیمی قدم می‌زنید، دست‌فروشان با اجناس سنتی و گوناگون خود این مسیر را برایتان رنگی‌تر می‌کنند و ترکیبی از صدای موسیقی و همهمه مردم هم از از گوشه‌‌وکنارها، به گوش می‌رسد. اما از همه جذاب‌تر، جاذبه‌های تاریخی است که در خیابان های باکو می‌توانید ببینید و از معماری آن‌ها لذت ببرید. شهر قدیمی باکو، یکی از همین مسیرها است که با دیوارهای سنگی احاطه شده و شما را به قسمتی از تاریخ باکو هدایت می‌کند. 

بنابراین در سفرتان به باکو، از پیاده‌روی در شهر و بازدید از خیابان ها در باکو غافل نشوید و برای این‌که یکی از بهترین آب‌وهواها را در سفرتان تجربه کنید، فروردین‌ماه و تعطیلاتش را از دست ندهید با تور باکو نوروز، به دیدن این شهر زیبا بروید. در ادامه برای دیدن ویدئویی از این شهر و خیابان‌های دیدنی‌اش همراه ما باشید.