یکی دیگر از مقاصد تابستانی با سواحل زیبا و هتل های بزرگ و استراحتگاه های مجهز، سواحل بدروم است که بسیار دنج و آرام است.

 

Ilgın Cove

این ساحل در روستای Mazı، واقع شده است و دسترسی به آن با ماشین امکان پذیر است. این ساحل خاص، که مورد علاقه مردم محلی است و هنوز توسط جمعیت گردشگران کشف نشده است. پس از کمی رانندگی از تپه های روستا، شما به یک ساحل دوست داشتنی خواهید رسید که در آن غذا و نوشیدنی و خدمات خاصی پیدا نخواهید کرد پس همراه خودتان بیاورید.

ساحل Ilgın Cove بدروم

 

Gümüşlük

Gümüşlük یکی از مناطق جذاب در بدروم است که عمدتا توسط مردم محلی اداره می شود. رستوران های بزرگ ماهی و مغازه های هنر و صنایع دستی در کنار این ساحل وجود دارد. Gümülük همچنین دارای حیوانات کوچک دوست داشتنی درون آب است و شما می توانید کل تعطیلات خود را در اینجا سپری کنید.

 غروب خورشید را در این ساحل تماشا کنید و رستوران زیبای Gümüşlük را تجربه کنید.

ساحل Gümüşlük بدروم

 

Akyarlar

این منطقه از شبه جزیره بدروم اکثرا نادیده گرفته شده است، Akyarlar مکان خوبی برای فرار از مرکز اصلی شهر است. با خلیج زیبا، چشم اندازی به بازار شهر دارد و منظره زیبایی از جزیره یونان کوز، را به شما نشان می دهد. شما می توانید روز خود را در ساحل سپری کنید و در یکی از رستوران های آن ماهی بخورید.

ساحل Akyarlar بدروم

 

کیستبوکو Kisebükü

یکی دیگر از زیباترین ساحل در Mazi، ساحل کیستبوکو است. برای لذت بردن از زیبایی این ساحل باید در فصل های خاص و یا روزهای هفته، به این ساحل بیایید تا خلوت باشد.

وجود بقایای تاریخی یک کلیسا و یک حمام در اطراف این ساحل باعث شده است قایق های زیادی در اینجا متوقف شوند. شما برای رسیدن به این ساحل، قطعا نیاز به یک ماشین خواهید داشت.

ساحل کیستبوکو Kisebükü بدروم

 

ساحل Kargı

جنوب بدروم دارای برخی از بهترین سواحل است، ساحل Kargı یکی از مشهورترین سواحل برای گردشگری می باشد. این ساحل یک ساحل شنی زیبا است که از ویلاهای سفید بادمار و چند رستوران دریایی خوشمزه است پوشیده شده است.

ساحل Kargı بدروم

 

منبع : theculturetrip