Close

هما و لوفت هانزا برای نماد مشترک فروش بلیت قرارداد امضا کردند

4.8
از 6 رای
هما و لوفت هانزا برای نماد مشترک فروش بلیت قرارداد امضا کردند
  • 29 دی 1395 07:00
  • 0
  • 1.4K

قرارداد نماد مشترک فروش بلیت های هوایی بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا آلمان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی هما، شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا شماره پروازهای هما را در قالب نماد مشترک فروش بلیت های ایران ایر از مقاصد فرانکفورت و مونیخ به تهران و برعکس در نظر گرفته است.

این قرارداد از اول فوریه (سیزدهم بهمن ماه) اجرا می شود.

«محمدرضا خوشنویسان» معاون بازرگانی و عملیات شعب هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و یکی از مدیران بلندپایه فروش گروه لوفت هانزا در منطقه خاورمیانه، افغانستان و پاکستان این قرارداد را امضا کردند.

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر فرانکفورت به تهران و برعکس پرواز روزانه دارد و سه پرواز هفتگی نیز از مونیخ به تهران و برعکس انجام می شود.

بر اساس این گزارش، از هجدهم ژانویه (بیست و نهم دی ماه) پروازهای نماد مشترک در مسیر تهران- فرانکفورت- تهران (با شماره پرواز IR1601/IR1600) و در مسیر تهران- مونیخ- تهران (با شماره پرواز IR1603/IR1602) در سیستم نگهداری جا (رزرویشن) و فروش بلیت قابل دسترس است.

پیش از این، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با شرکت هواپیمایی اتریش (از زیرگروه لوفت هانزا) نیز قرار نماد مشترک امضا کرده بود.


منبع: ایرنا

نظرات کاربران (0 نظر)

× در حال پاسخ به:

اولین نفری که نظر می دهد شما باشید