گردش در مالزی، مقصد محبوب آسیایی

4.5
از 11 رای

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا است. شبه جزیره مالزی مرز زمینی و دریایی با تایلند و مرزهای دریایی با سنگاپور، ویتنام و اندونزی دارد. کوالالامپور پایتخت و بزرگترین شهر کشور مالزی است که مقصد بیشتر تور مالزی محسوب می‌شود. این کشور با بیش از 32 میلیون نفر جمعیت، چهل و پنجمین کشور پرجمعیت جهان است. در نواحی گرمسیری، مالزی یکی از 17 کشور با نژادهای متنوع است که گونه‌های بومی متعددی را در خود جای داده است. همراه ما باشید تا در این ویدئو گردش کوتاه و یک دقیقه‌ای در مالزی، این کشور زیبا داشته باشیم.

مالزی، جایی که باید دید

مالزی یکی از مقاصد شگفت‌انگیز آسیایی محسوب می‌شود که از نظر توریستی مورد توجه بسیاری از گردشگران از سراسر جهان قرار می‌گیرد. بیشتر گردشگران در تور کوالالامپور مجذوب جاذبه‌های طبیعی این شهر و فرهنگ غذایی مردمانش می‌شوند. در هر صورت این کشور دیدنی یکی از زیباترین کشورهای آسیایی است که متنوع‌ترین نژادهای جهان را در خود جای داده است. 

تنوع جاهای دیدنی مالزی آنقدر زیاد است که برای هر سلیقه و ذائقه‌ای چیزی در خور توجه دارد؛ طبیعت بی‌نظیر، بکرترین سواحل، غار‌های طبیعی، گونه‌های گیاهی و جانوری خاص و متنوع، مراکز خرید مدرن و به روز همه و همه فقط بخشی از دیدنی‌‌ها و جاذبه‌های مالزی هستند. اگر وسوسه شدید تا  سفری با تور مالزی سنگاپور، به این کشور زیبا داشته باشید اما از بابت هزینه‌‌های سفر نگران هستید، تور اقساطی گزینه مناسبی برای شماست.