Close

سلفی با گردباد

4.3
از 60 رای
سلفی گرفتن یک پسر دیوانه با دویدن داخل یک گردباد
  • 10 آبان 1396 15:13
  • 12
  • 54.5K

سلفی گرفتن یک پسر دیوانه با دویدن داخل یک گردباد

دانلود
نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (12 نظر)

× در حال پاسخ به:

علیرضا 28 آذر 1396 ساعت 01:23

اینگونه افراد ماجراجوئی را دوست دارند از قدیم بوده و الان هم هست فقط یک دوربین برای ثبت واقایع اضافه شده. یاد دارم در جوانی و نوجوانی به خاط ماجراجوئی خطرات زیادی از سرمان گذشت اما دوربینهایی بدین شکل جیبی وجود نداشت یا اگر بود ماها نداشتیم و اپیدمی نبود.
اینان نه کمبود دارن و نه دیوانه فقط دلی جوان دارند.

محمد رضا مهرنیا 20 آذر 1396 ساعت 22:47

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و گردانندگان سایت
امیدوارم همگی در سلامت باشید .
عزیزان هر کسی طبق برداشتهای شخصی خودش به این عمل نیگاه می‌کنه و اونو توضیح میده از دید شخصی دیونه و از دید دوستی دیگر اشباع شدن از تفریحات مادی دنیاه .....!!!
و شاید اینم برداشت من باشه ...! راستش دنیای مجازی با آدمها خیلی بازی می‌کنه و از زمانیکه انسانها وابسته به همین دنیاها شدن رفتار و کردار شون هم فراخورد با زمان تغییر کرد خیلی‌ها هستن که دوست دارن با انجام هر عملی که شده در دنیای مجازی دیده شوند به هر قیمتی که شده دقیقا همانند دنیای واقعی که انسانها و مخصوصا نوجوون ها که دوست دارن با نوع آرایش موها و لباس‌ها و حتی تغییر سایز اندامهای بدن در نتیجه ورزش پرورش اندام به نوعی شاخص در بین دیگر انسانها دیده شوند حال این اقای نترس و جسور هم با این حرکت خطرناک خودش را به این شکل در دنیای مجازی نشون میده و شاید اصلا این آدم از اون نوعی نباشه که داره از خوشی و لذتهای مادی می‌میره و دیگه کاری برای انجام دادن نداشته و الان به اینجا رسیده ....!!!
ولی من شخصاً با نظر اون دوستمون ندارم واقعا انسانهایی هستن نه در اروپا و آمریکا بلکه در همین ایران خودمون که بدلیل داشتن پولهای باد آورده آنقدر تفریح و لذتهای مادی را تجربه میکنند که شاید به گونه ای به انتها رسیده باشند در جایی می‌خوندم که پسر آقای بیل گیتس خودکشی کردند و قبل از رفتن از دنیا چند خطی را با این مضمون نوشته بودند که من در این دنیا هر آنچه تفریح و خوشی بود انجام دادم حال می‌خوام به دنیای دیگر که از تفریح و لذتهای آنجا خیلی صحبت میکنند بروم و ببینم که آیا تفریح و لذتی بوده که من انجام نداده باشم و به این ترتیب خودکشی کردند البته شاید این مستند نباشد چون از سایت معتبری من نخوندم فکر کنم در وبلاگی بود که اینو مطالعه کردم بله دنیا بدین شکل است یکی از خوشی می‌میره و یکی از ناخوشی می‌میره .....!!!!!
آدمها خلاصه دست آخر باید بمیرن ......
من به شخصه برای تمامی دوستان این سایت آرزوی بهترینها رو دارم و با تمام وجود آرزومندم که دوستان اگر هم میخواهند بمیرن از خوشی زیاد باشه
پاینده و برقرار باشید خدا نگهدار .

علی 10 آذر 1396 ساعت 20:53

این شخص از زیبایی های طبیعت به وجد میاد و ازش لذت میبره و به نظرم درست نیست در موردش اینطوری قضاوت بشه که دیوانست.

همایون کامرانفر 14 آبان 1396 ساعت 02:31

اونا دیونه نیستن ، اینقدر که توی زندگی خوشی و تفریح دارن ، دیگه اون خوشی ها و تفریح ها اشباه شون نمیکنه ، و به این نوع کارها به دید تفریح و خوشی نگاه میکنن ، ن مثل جوانهای ما که تفربحشون تک چرخ زدن با ی موتور شهاب شکسته 125 تلاشه ! و در حسرت زندگی موندن !

سعید نوری 13 آبان 1396 ساعت 20:21

ولی به نظره من واقعی نیست. این فوتوشاپه

اشی 12 آبان 1396 ساعت 00:44

این چیزی جدیدی نیست توی این دنیا تا دلت بخواهد دیوانه زیاد تعجب هم ندار

ali 11 آبان 1396 ساعت 18:00

همون دیونه بهتره بگیم...

الهه ر 10 آبان 1396 ساعت 23:50

واقعا دیوانه است. خیلی خطرناکه