بهترین شهربازی های تهران (روباز و سرپوشیده) + آدرس و ساعت کاری

4.3
از 108 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت - جایگاه K - دسکتاپ
کدام شهربازی تهران را برای تفریح انتخاب کنیم؟
22 اسفند 1401 08:00
3

برای بعضی از آدم‌ها شهربازی هیچ‌وقت تکراری نمی‌شود و همیشه و در هر سنی شور و هیجانش را برای آن‌ها دارند. معمولاً وقتی شهربازی را برای تفریح انتخاب می‌کنیم، کمی سردرگم هستیم که در کدام یک از شهربازی‌ها بیشتر خوش خواهد گذشت و بهترین شهربازی تهران کدام است؟ طبیعتاً اینکه هر کدام چه بازی‌ها و امکاناتی دارند هم بسیار مهم است. به همین دلایل، در این متن بهترین شهربازی های تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

در مجموع، شهربازی های تهران را می‌توانیم به دو دسته کلی تقسیم کنیم: 1. شهربازی های روباز تهران 2. شهربازی های سرپوشیده تهران که بسته به نوع بازی مورد علاقه‌تان می‌توانید آن‌ها را تفکیک و انتخاب کنید. شهربازی های تهران بیشتر در محدوده غرب قرار دارند؛ اما در این مطلب از لست‌سکند، سعی کرده‌ایم که همه شهربازی‌ها در قسمت‌های مختلف تهران اعم از شهربازی های سرپوشیده تهران و شهربازی های روباز تهران را معرفی کنیم.

اولویت را منطقه‌ای می‌گذاریم که بیشترین تعداد شهربازی در تهران را دارد، سپس به محدوده‌های دیگر (بدون در نظر گرفتن تعداد شهربازی) اشاره می‌کنیم. با این توضیح، از شهربازی های محدوده غرب شروع می‌کنیم، سپس محدوده مرکز و بعد هم شهربازی های سمت شمال تهران. همچنین بعد از این‌ها، نوبت به شرق تهران و سپس محدوده جنوب تهران می‌رسد.

04.jpg

شهربازی های تهران
عکس شهربازی در تهران

شهربازی های روباز تهران

منظور از شهربازی روباز تهران، شهربازی‌هایی هستند که بازی‌هایشان در فضای باز است و معمولاً وسعت زیادی به آن اختصاص داده‌اند. این وسعت فضا و نبود محدودیت‌هایی مثل سقف، باعث می‌شود بازی‌های هیجان‌انگیزتری در این شهربازی‌‌ها قرار بگیرند. در ادامه، بهترین شهربازی های تهران را که در فضای باز هستند معرفی می‌کنیم.

شهربازی ارم

شهربازی ارم تهران، یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین و همین‌‌طور از بهترین شهربازی های تهران محسوب می‌شود و کمتر کسی است که این شهربازی را نشناسد. شهربازی ارم تهران در سه فاز ساخته شده است که با «لونا 1»، «لونا 2» و «لونا 3» شناخته می‌شوند. در این بین، لونا 1 بیشتر برای کودکان است و با توجه به بازی‌هایی که درون این فاز از شهربازی قرار دارد، می‌توانیم آن را مناسب قشر به‌نسبت کم‌سن‌و‌سال‌تر بدانیم. البته تنوع بازی‌ها در ارم به‌گونه‌ای است که برای هر فرد در هر سنی، بازی مناسبی وجود دارد. در نهایت، این نکته را باید عنوان کنیم که ارم از جمله شهربازی های تهران برای بزرگسالان هم به حساب می‌آید و قطعاً بازی‌های جذابی هم دارد.

قبل از برنامه‌ریزی توجه داشته باشید که یکی از مهیج‌ترین بازی‌های ارم، یعنی ستاره گردان، در لونا 1 قرار گرفته که پیشنهاد می‌کنیم اگر به‌دنبال هیجان هستید و دوست دارید آدرنالین خونتان حسابی بالا برود، به‌هیچ‌عنوان تجربه آن را از دست ندهید. وسیله بازی ستاره گردان و وسیله بازی سقوط آزاد از محصولات آلمان هستند و به‌طور منظم بازرسی می‌شوند.

از بازی‌های دیگر شهربازی ارم می‌توانیم به بیش از 70 دستگاه مختلف اشاره کنیم که از بین آن‌ها: اسب گردان، کشتی، سفینه، استخر توپ، قطار شادی، مونوریل، ماشین برقی، تاب پرنده، کارتینگ و مواردی از این دست، تنها بخشی از بازی‌ها هستند. بی‌دلیل نیست که ارم را بهترین شهربازی تهران بدانیم، ولی شاید خیلی‌ها نظرات متفاوتی را در این باره داشته باشند. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که شهربازی‌های روباز ارم، به‌منظور به‌روزرسانی دستگاه‌ها از ابتدای بهمن تا 29 اسفند 1401، تعطیلند.

 • آدرس شهربازی ارم: کیلومتر 4 اتوبان تهران کرج، بعد از عبور از بزرگراه ستاری، لاین کندرو به سمت ارم

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه متروی ارم سبز مخصوص همین شهربازی است، شما می‌توانید با تاکسی خود را به پارک برسانید یا با پیاده‌روی طولانی، به پارک ارم برسید.

 • ساعات استفاده از شهربازی ارم: شهربازی‌های روباز تا 29 اسفند 1401 تعطیل‌اند

 • صفحه اینستاگرام مجموعه تفریحی ارم: eram.park@

 • شماره تلفن مجموعه تفریحی ارم: 0212720

موقعیت دقیق شهربازی ارم روی نقشه

شهربازی
شهربازی ارم، از معروف ترین شهر بازی های تهران

سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر

دریاچه چیتگر تقریباً یک پکیج کامل از انواع تفریحات است. شاید تنوع وسایل بازی سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر خیلی زیاد نباشد، اما بازی‌هایی که در این مجموعه قرار دارند، برای گذراندن یک روز پرهیجان و جذاب کافی هستند. وجود بازی‌هایی مثل اسکیت U، پرش در آسمان، اسکای فلایر، کارتینگ، سافاری وحشت، رول گلایدر و سرگرمی‌های دیگر، از جمله بازی‌های این مجموعه هستند که سبب می‌شوند سرزمین شگفت‌انگیز را در لیست بهترین شهربازی های تهران قرار دهیم. بازی‌های این مجموعه توسط هلدینگ تفریحی گردشگری ایران فان ارائه می‌شوند که پارک ژوراسیک، هیومن پارک، دکترلند و رویا پارک، از زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند.

 • آدرس سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر: اتوبان همت به غرب، اتوبان خرازی دریاچه دریاچه چیتگر، سرزمین شگفت انگیز در شمال، غرب و شرق دریاچه واقع است.

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو چیتگر، بهترین و راحت‌ترین گزینه برای رسیدن به این دریاچه و سپس سرزمین شگفت انگیز است.

 • ساعات استفاده از سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر: شنبه تا چهارشنبه از 17:00 تا 24:00 و پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل از 12:00 تا 24:00

 • وب‌سایت سرزمین شگفت انگیز: www.iran-fun.ir

 • شماره تلفن سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر: 02122829990

موقعیت دقیق خانه وارونه و محدوده سرزمین شگفت‌انگیز دریاچه چیتگر

سرزمین شگفت انگیز
سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر

شهربازی بیلینو

بیلینو اولین پارک عمرانی ایران است. در این شهربازی، کودکان می‌توانند با ماشین‌آلات و دستگاه‌های واقعی کار کنند که برای ساخت و طراحی ساختمان و بنا استفاده می‌شوند و تجربه‌ای ملموس را در مقیاسی کوچک از نحوه عملکرد این دستگاه‌ها به‌دست آورند. این پارک بیشتر برای کودکان و نوجوانان مناسب است، اما با این حال، افراد بزرگسال هم می‌توانند از بخش‌های دیگر شهربازی بیلینو استفاده کنند.

جرثقیل چنگکی، بیل مکانیکی، ماشین حمل الوار، ماشین خاک‌برداری، جرثقیل و دیگر ماشین‌آلات از جمله وسایلی هستند که در شهربازی بیلینو در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرند. قطعاً شهربازی بیلینو، از بهترین جاهای تفریحی تهران برای کودکان محسوب می‌شود.

 • آدرس شهربازی بیلینو: میدان پونک، انتهای بلوار همیلا، فاز یک بوستان نهج‌البلاغه

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، سپس با استفاده از ون یا تاکسی یا اتوبوس‌های تندرو فلکه دوم صادقیه به علوم و تحقیقات، خود را به میدان پونک رسانده و با پیاده‌روی (به نسبت طولانی) خود را به شهربازی برسانید.

 • ساعات استفاده از شهربازی بیلینو: شنبه تا چهارشنبه از 15:00 تا 22:00 و پنجشنبه و جمعه از 10:00 تا 22:00

 • شماره تلفن شهربازی بیلینو: 02188582790

موقعیت دقیق شهربازی بیلینو روی نقشه

شهربازی بیلینو
شهربازی بیلینو از شهربازی‌ های روباز تهران

شهربازی المهدی

شهربازی المهدی در مقایسه با خیلی از شهربازی‌ها مانند ارم، سرزمین شگفت‌انگیز و جاهای دیگر، شاید حرف چندانی برای گفتن نداشته باشد؛ اما با توجه به ویژگی‌های دیگری که در کنار شهربازی آن وجود دارد، سبب می‌شود در لیست بهترین شهربازی های تهران قرار بگیرد. در پارک المهدی یک شهرک ترافیک کوچک طراحی شده و کودکان می‌توانند تا حدودی با برخی از علائم راهنمایی و رانندگی آشنا شوند. همچنین امکان این وجود دارد که افراد، ماشین‌ها و دوچرخه‌های برقی را در این پارک اجاره کنند تا هم این آموزش‌ها عملی‌تر و هم حضور داشتن در این پارک برای افراد، لذت‌بخش‌تر شود.

 • آدرس شهربازی المهدی: ضلع جنوب شرقی میدان آزادی، بزرگراه سعیدی، بوستان المهدی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو میدان آزادی پیاده شده، با کمی پیاده‌روی و رفتن به سمت جنوب شرقی میدان آزادی به بوستان خواهید رسید.

 • شماره تلفن بوستان المهدی: 02166044788 - 02166080119 - 02166028409

موقعیت دقیق شهربازی المهدی روی نقشه

شهربازی المهدی
شهربازی المهدی تهران

شهربازی رازی و شهربازی رضوان

در محدوده مرکز شهر تهران و در خیابان قزوین، بوستان بزرگی به نام رازی وجود دارد که به‌دلیل وسعتش، امکانات تفریحی به‌نسبت فروانی هم دارد. از همین امکانات تفریحی، می‌توانیم به وجود دو شهربازی رازی و رضوان اشاره کنیم که بازی‌های کمی هم ندارند و کودکان و افراد مختلف می‌توانند به راحتی از وسایلی که در اختیار آن‌ها قرار دارد، استفاده کرده و لذت ببرند.

ماشین برقی، چرخ‌وفلک، سفینه و بسیاری از بازی‌های دیگر، از جمله سرگرمی‌های این شهربازی‌ها هستند. افزون بر آن، وجود فضاهای تفریحی دیگری مانند زمین پینت‌بال، دریاچه مصنوعی با امکان قایق‌رانی و ماهیگیری از دیگر جذابیت‌های این پارک به‌شمار می‌روند که در کنار شهربازی‌ها خودنمایی می‌کنند. ذکر این نکته هم اهمیت دارد که شهربازی رازی تعداد وسایل بازی بیشتری نسبت به شهربازی رضوان دارد، چراکه شهربازی رازی یک شهربازی فرامنطقه‌ای است و شهربازی رضوان یک شهربازی منطقه‌ای است. خبر خوب این است که این دو در نزدیکی هم هستند و فاصله کمی نسبت به هم دارند.

 • آدرس شهربازی رازی و رضوان: خیابان قزوین، نرسیده به میدان رازی، بوستان رازی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بوستان، ایستگاه مترو بریانک است که با پیاده شدن در این ایستگاه و مقداری پیاده‌روی می‌توانید خود را به بوستان برسانید.

موقعیت دقیق شهربازی رضوان در کنار شهربازی رازی در کنار آن روی نقشه

شهربازی رضوان
شهربازی رازی تهران

شهربازی برج میلاد

شهربازی برج میلاد یکی از جدیدترین و طبیعتاً از بهترین شهربازی های تهران است. بازی‌های مختلفی را می‌توانیم در این شهربازی تهران پیدا کنیم که متناسب با خواسته و میل ما باشند و هیجان ما را به شکل‌های مختلف تامین کنند. از جمله بازی‌هایی که در این شهربازی وجود دارند، تاپ اسکای، کشتی پرنده، ترن، چرخ و فلک، ماشین برقی و نمونه‌های دیگر است. البته علاوه بر این بازی‌ها، شما امکان استفاده از بولینگ و بیلیارد را هم دارید که ساعت کاری آن‌ها معمولاً کمی بیشتر است. قرار داشتن این شهربازی در برج میلاد، امکان دسترسی به بسیاری از تفریحات و سرگرمی‌های دیگر را هم به شما می‌دهد که این خود مزیت بزرگی است.

 • آدرس شهربازی برج میلاد: اتوبان همت سمت غرب به شرق، بعد از پارک پردیسان یا همت از سمت شرق به غرب، اتوبان حکیم، بعد از اتوبان چمران و بیمارستان میلاد
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما می‌توانید در ایستگاه مترو میدان صنعت پیاده شوید و سپس با ماشین‌ها مربوط، خود را به برج میلاد برسانید.
 • ساعات استفاده از شهربازی برج میلاد: شهربازی از ساعت 16:00 تا 23:00، بولینگ و بیلیارد از 11:00 تا 23:00
 • صفحه اینستاگرام شهربازی و بولینگ برج میلاد: miladtower.bowling.shahrebazi@

موقعیت دقیق مجموعه شهربازی برج میلاد روی نقشه

Lastsecond.ir-tehran-amusement-parks-milad-tower-amusement-park.jpg
نمایی زیبا از شهربازی برج میلاد، عکس از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا بلندی

شهربازی پارک پرواز

پارک پرواز با وجود موقعیت جغرافیایی و منظره خوبی که از تهران دارد، در کنار فلای لند یک شهربازی برای کودکان ترتیب داده که علاوه‌بر بزرگسالان، بچه‌ها هم بتوانند از زمانی که در پارک هستند، لذت کافی را ببرند و تفریح کنند. شهربازی پارک پرواز، بازی‌های مختلفی دارد که از بین آن‌ها می‌توانیم به سرسره بادی، هلی‌کوپتر، استخر توپ، جامپینگ بادی اشاره کنیم، منتها باید توجه داشته باشید که استفاده از این بازی‌ها محدودیت‌های سنی دارد.

 • آدرس شهربازی پارک پرواز: بلوار پاک‌نژاد، بلوار پیام، میدان بهرود، ورودی شمالی پارک
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این پارک، میدان صنعت است، خود را به این ایستگاه رسانده و سپس با تاکسی‌ها یا اتوبوس‌های مربوطه به پارک پرواز بروید.
 • صفحه اینستاگرام شهربازی پارک پرواز: parvaz_shahrebazi@

موقعیت دقیق شهربازی پارک پرواز روی نقشه

شهربازی پارک پرواز
شهربازی پارک پرواز از شهربازی‌ های روباز تهران

شهربازی بسیج

شهربازی بسیج به واسطه مساحتی که دارد، یکی از شهربازی‌های نسبتاً بزرگ تهران به حساب می‌آید. این شهربازی، بازی‌های متنوع و مختلفی دارد که می‌تواند سلایق گوناگونی را پاسخگو باشد و طیف وسیعی از افراد با سنین متفاوت را راضی نگه‌ دارد. سورتمه، کشتی صبا، قالیچه پرنده، ترن هوایی، گردش فضایی و بازی‌های دیگر، همگی نمونه‌هایی از سرگرمی‌های این شهربازی هستند.

 • آدرس شهربازی بسیج: بزرگراه بسیج، نرسیده به اتوبان محلاتی
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه مترو میدان بسیج است.
 • ساعات استفاده از شهربازی بسیج: از 18:00 تا 02:00 بامداد
 • شماره تلفن شهربازی بسیج: 02133102001

موقعیت دقیق شهربازی بسیج روی نقشه

شهربازی بسیج
شهربازی بسیج در تهران، عکس از خبرگزاری مهر

شهربازی پامچال

این شهربازی در پارک آزادگان قرار گرفته و مساحتی حدود 10000 مترمربع دارد که در آن وسایل بازی مختلفی برای بزرگسالان و کودکان قرار گرفته است. شهربازی پامچال را با نام شهربازی پارک آزادگان هم می‌شناسند. وجود این شهربازی در پارک آزادگان، باعث شده تا خانواده‌ها بتوانند علاوه بر داشتن یک پیک‌نیک خوب، کودکان خود را به این شهربازی ببرند و برای آن‌ها هم روزی به یاد ماندنی را ثبت کنند.

 • آدرس شهربازی پامچال: سه‌راه افسریه، شهرک مشیریه، خیابان بوعلی غربی، کنار پارک آبی آردگان

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه مترو دولت آباد است که یا باید با تاکسی خود را به پارک و شهربازی برسانید، یا با پیاده‌روی نسبتا طولانی مدت این کار را انجام دهید.

 • ساعت استفاده از شهربازی پامچال: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 تا 24:00 بامداد و پنجشنبه از 18:00 الی 13:00 بامداد

 • شماره تلفن شهربازی پامچال: 02133452676

موقعیت دقیق شهربازی پامچال روی نقشه

شهربازی پامچال
نمایی از شهربازی پامچال تهران

شهربازی بعثت

این شهربازی هم مانند شهربازی پامچال در یک بوستان ساخته شده است. نام بوستان هم بعثت است و در محدوده جنوب شرق تهران قرار دارد. تعداد حدودا 17 دستگاه بازی برای این شهربازی در نظر گرفته شده، اما تعدادی از دستگاه‌ها به دلیل ایمنی کم، غیرفعال‌اند و امکان استفاده از آن‌ها وجود ندارد. گفتنی است که شهربازی بعثت یکی از قدیمی‌ترین شهربازی‌های تهران محسوب می‌شود.

 • آدرس شهربازی بعثت: بزرگراه بعثت، بعد از خیابان رجایی، خیابان بخارایی شمالی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه ترمینال جنوب است و با اندکی پیاده‌روی می‌توانید خود را به پارک و شهربازی برسانید.

 • شماره تلفن شهربازی بعثت: 02155062254

موقعیت دقیق شهربازی بعثت روی نقشه

شهربازی بعثت
ترن شهربازی

شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی های سرپوشیده تهران هم بیشتر در محدوده غرب هستند. شاید علتش وجود پاساژهای متعدد و مختلفی است که در این قسمت از شهر پراکنده شده است. منظور از شهربازی های سرپوشیده تهران آن دسته از فضاهایی هستند که معمولاً در بهترین پاساژهای تهران هم یافت می‌شوند و در محیط مسقف و بسته آن‌ها، وسایل و زمین بازی تدارک دیده‌اند.

معمولاً این شهربازی های سرپوشیده به‌دلیل کم‌خطر بودن بازی‌هایشان، به‌عنوان شهربازی کودکان در تهران معرفی می‌شوند. سبک بازی‌هایی که در شهربازی های سرپوشیده تهران می‌بینید، متفاوت از شهربازی های روباز است. این دست از شهربازی های تهران معمولاً فودکورت یا اغذیه فروشی‌هایی دارند که شاید جزو بهترین رستوران‌های تهران نباشند اما به خاطر حضور در این مجموعه‌ها شلوغ و پر‌مشتری‌اند. در این قسمت بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران را معرفی می‌کنیم.

لیست بهترین مراکز خرید تهران

شهربازی قلعه سحر آمیز (قلعه شادی)

قلعه سحر آمیز یا قلعه شادی، بخش سرپوشیده شهربازی ارم را تشکیل می‌دهد. در این قسمت از شهربازی بیش از 120 نوع بازی وجود دارد تا همه با هر سلیقه‌ای بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. قلعه سحرآمیز در کنار «لونا پارک 1» قرار گرفته و نمونه بازی‌های آن شامل: ماشین کوبنده، تیراندازی لیزری، رانندگی و مواردی از این دست است. به این ترتیب، ارم یکی از کامل‌ترین و بهترین شهربازی های تهران است که طرفداران زیادی دارد.

 • آدرس شهربازی قلعه سحر آمیز: کیلومتر 4 اتوبان تهران کرج، بعد از عبور از بزرگراه ستاری، لاین کندرو به سمت ارم
 • ساعات استفاده از قلعه سحر آمیز: از 10:00 تا 20:00

 • وب‌سایت مجموعه ارم: erampark.com

 • صفحه اینستاگرام مجموعه تفریحی ارم: eram.park@

 • شماره تلفن مجموعه تفریحی ارم: 0212720

موقعیت دقیق قلعه سحرآمیز روی نقشه

قلعه سحرآمیز
شهربازی قلعه سحرآمیز، شهربازی کودکان در تهران

سرزمین آفتاب کودک

سرزمین آفتاب کودکان در محدوده غرب تهران ساخته شده است و با اینکه همه قسمت‌های آن کامل نشده، امکان استفاده از برخی بخش‌هایش فراهم است و بازی های متنوعی برای کودکان دارد. مجموعه 5 طبقه سرزمین آفتاب کودک، بخش‌های مختلف اداری و تجاری دارد و در طبقات پایین از یک شهربازی جذاب بهره‌مند شده است. شما می‌توانید علاوه بر تهیه لباس‌های کودک و محصولات مربوط به آن‌ها، فرزندان خود را به کافی‌شاپ‌های مخصوصی که برایشان ایجاد شده ببرید و تجربه‌های جدیدی را برایشان خلق کنید. این مجموعه امکانات بسیار خوبی دارد و یکی از بهترین شهربازی های تهران برای کودکان محسوب می‌شود.

 • آدرس سرزمین آفتاب کودک: همت غرب، شهرک گلستان، بلوار کاشان، میدان موج، سرزمین کودک آفتاب
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه متروی چیتگر، نزدیک‌ترین ایستگاه به سرزمین آفتاب کودک است. از آنجا با تاکسی و سواری می‌توانید خود را به سرزمین آفتاب کودک برسانید

 • ساعات کاری سرزمین آفتاب کودک: از 11:00 تا 22:00
 • وب‌سایت سرزمین آفتاب کودک: sunlandkids.ir

 • صفحه اینستاگرام سرزمین آفتاب کودک: aftab_koodak@
 • شماره تلفن سرزمین آفتاب کودک: 02146028879 و 02146028876

موقعیت دقیق سرزمین آفتاب کودک روی نقشه

Lastsecond.ir-tehran-amusement-parks-sunland-kids.jpg
بخشی از فضای داخلی سرزمین آفتاب کودک

شهربازی سرزمین عجایب

وجود تبلیغات تلویزیونی پرتکرار، ارائه خدمات جدید و بازی های گوناگون، از موارد اثرگذاری بودند که در معرفی سرزمین عجایب به مخاطبان، عملکرد بسیار خوبی داشتند و باعث شدند که تقریباً اکثر ساکنین تهران، حداقل یک‌بار به این شهربازی سرپوشیده واقع در پاساژ تیراژه مراجعه کنند.

سرزمین عجایب یا واندرلند تیراژه تقریباً 140 بازی مختلف دارد، به همین دلیل احتمال اینکه از بازی‌ها خسته شوید و بینشان امکان انتخاب نداشته باشید، به صفر می‌رسد. موتور کوبنده، سفر هوایی، بالن، هواپیما، تیراندازی، امکان گریم فانتزی و خیلی از انواع بازی‌های دیگر، از جمله مواردی هستند که سرزمین عجایب در خود جای داده است. وجود این شهربازی در مرکز خرید تیراژه کمک کرده تا بتوانید بعد از خرید، سری به این مجموعه بزنید و روز خود را کامل کنید.

 • آدرس سرزمین عجایب: خیابان اشرفی اصفهانی به سمت جنوب، پس از اتوبان همت، پاساژ تیراژه، سرزمین عجایب

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، حال می‌توانید با تاکسی‌ها، یا خط 10 اتوبوس‌های تندرو خود را به تیراژه و در نهایت سرزمین عجایب برسانید

 • ساعات استفاده از شهربازی سرزمین عجایب: روزهای شنبه تا چهارشنبه از 15:00 تا 23:00، پنجشنبه از 14:00 تا 24:00 و جمعه از 12:00 تا 24:00

 • وب‌سایت شهربازی سرزمین عجایب: wonderlandiran.ir
 • صفحه اینستاگرام شهربازی سرزمین عجایب: wonderland.iran@

 • شماره تلفن شهربازی سرزمین عجایب: 02144492000 و 02144417560

موقعیت دقیق سرزمین عجایب روی نقشه

شهربازی سرزمین عجایب
شهربازی سرزمین عجایب از بهترین شهربازی های تهران

شهربازی ژوپیتر کوروش

یکی دیگر از مجموعه‌هایی که تمام و کمال است و چیزی کم ندارد، مجتمع کوروش است. جایی که پر شده از فروشگاه‌های پوشاک، لوازم فرهنگی، اسباب بازی، سالن‌های سینما و صد البته یکی از بهترین شهربازی های سر پوشیده تهران که بازی‌های زیادی هم دارد. چکش یا پتک قدرت‌سنج، چرخ و فلک، مینی بولینگ، فوتبال دستی و مسلسل واقعیت مجازی فقط بخشی از بازی‌های این مجموعه هستند که می‌توانید ساعت‌ها در آن سرگرم باشید.

 • آدرس ژوپیتر کوروش: بزرگراه ستاری شمال، بعد از پل حکیم، نبش پیامبر مرکزی، طبقه دوم پاساژ کوروش

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، با اتوبوس‌های جنت‌آباد شمالی، خود را به کوروش مال برسانید. از تاکسی‌های صادقیه و میدان آزادی هم می‌توانید استفاده کنید

 • ساعات استفاده از شهربازی ژوپیتر کوروش: روزهای غیر تعطیل از 11:00 تا 23:00، روزهای نیمه‌تعطیل و تعطیل از 11:00 تا 24:00 و روزهای رحلت و شهادت از 13:00 تا 24:00

 • وب‌سایت شهربازی ژوپیتر کوروش: www.familyjupiter.com

 • صفحه اینستاگرام شهربازی ژوپیتر کوروش: familyjupiter@
 • شماره تلفن شهربازی ژوپیتر کوروش: 02149778

 

موقعیت دقیق شهربازی ژوپیتر کوروش روی نقشه

شهربازی ژوپیتر
شهربازی ژوپیتر کوروش از شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی هورا پارک

در جنت آباد جنوبی و در پاساژ سمرقند شهربازی هورا پارک قرار گرفته است. تعداد بازی‌های این شهربازی در تهران به چیزی حدود 50 بازی می‌رسد و همگی در مساحتی حدود 1500 مترمربع جای گرفته‌اند. از جمله ویژگی‌های دیگر این شهربازی می‌توان به گریم فانتزی، عکاسی و مواردی دیگر اشاره کرد. از مزیت‌های موقعیت قرارگیری این شهربازی، امکان پاساژگردی برای پدر و مادرها و بزرگ‌ترهای خانواده است.

 • آدرس شهربازی هورا پارک: جنت آباد جنوبی، نبش لاله، طبقه سوم مجتمع تجاری سمرقند

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما می‌توانید ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، سپس با اتوبوس‌های جنت‌آباد جنوبی به سمت سمرقند و هورا پارک بروید.

 • ساعات استفاده از شهربازی هورا پارک: شنبه تا چهارشنبه از 16:00 تا 22:00 و پنج‌شنبه و جمعه از 14:00 تا 22:00

 • صفحه اینستاگرام شهربازی هورا پارک سمرقند: hoorapark0@

 • شماره تلفن شهربازی هورا پارک: 02144623944

موقعیت دقیق هورا پارک سمرقند روی نقشه

شهربازی هورا پارک
هورا پارک، یکی از شهر بازی های سرپوشیده تهران

شهربازی تهران مال

از دیگر شهربازی های غرب تهران، شهربازی سرپوشیده تهران مال واقع در مجتمعی با همین نام است. مساحت این شهربازی حدود 7000 مترمربع محاسبه شده و بازی‌های فراوانی را در خود جای داده است.نکته حائز اهمیت اینجاست که ساخت مجموعه همچنان به‌طور کامل به اتمام نرسیده است. در حالت کلی، غیر از شهربازی، وجود سالن‌های ورزشی، رستوران، پردیس سینمایی و فضاهای مختلف دیگر، این مجموعه را بیش از پیش جذاب کرده‌اند.

 • آدرس شهربازی تهران مال: شهرک گلستان (راه‌آهن)، بلوار امیرکبیر، تقاطع خیابان کاج، مرکز خرید تهران مال

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو، ایستگاه چیتگر است که با تاکسی و سواری می‌توانید از آنجا خودتان را به تهران مال برسانید

 • صفحه اینستاگرام: tehranmall_official@

 • شماره تلفن تهران مال: 09128336095

موقعیت جغرافیایی تهران مال روی نقشه

شهربازی تهران مال
شهربازی تهران مال

شهربازی مگامال

شهربازی مگامال با مدرن‌ترین و جدیدترین وسایل الکترونیکی و بازی‌ها تجهیز شده است و از این لحاظ هیچ کم و کسری ندارد. این شهربازی مساحتی برابر با 6000 مترمربع دارد و از نظر تنوع بازی‌ها حرف‌هایی برای گفتن دارد. ارتفاع 13 متری سقف این شهربازی آن را از سایر شهربازی‌های سرپوشیده تهران متمایز ساخته و اتمسفر گیرایی را برای افراد ایجاد کرده است. پردیس سینمایی، فود کورت، فروشگاه‌های پوشاک و سایر امکانات دیگر این شهربازی، مگامال را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای خانواده‌ها بدل کرده است.

 • آدرس مگامال: اتوبان ستاری، فاز دو اکباتان، خیابان صارمی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو شهرک اکباتان، جنب مگامال واقع شده است

 • ساعات کاری پاساژ مگامال: از 10:00 تا 23:00

 • وب‌سایت مگامال: megamall.ir

 • صفحه اینستاگرام مگامال: tehran_megamall@

 • شماه تلفن مگامال: 02144694471

موقعیت دقیق مگامال روی نقشه

شهربازی مگامال
شهربازی مگامال در تهران

شهربازی ایران مال

حال که صحبت به پاساژها و مال‌ها رسید، بد نیست به بزرگترین پاساژ خاورمیانه، یعنی ایران مال یا بازار بزرگ ایران هم اشاره کنیم؛ جایی که بدون شک از بهترین فضاها برای خانواده‌هاست. ایران مال با شهربازی خود، توانسته بسیاری از انواع بازی‌ها را درون فضایی مخصوص جای دهد و تنوع بسیار خوبی را هم برای بازی‌ها تدارک ببیند. بازی‌های الکترونیکی، بازی‌های لیزری، برگزاری مسابقات مختلف مانند نقاشی بین بچه‌ها و همین‌طور برگزاری جشن‌های مختلفی مثل تولد و مراسم‌های دیگر، از خدماتی هستند که در ایران مال ارائه می‌شوند.

شما می‌توانید کودک خود را در طول خرید به این مجموعه بسپارید و با خیالی آسوده، کارهای خود را از جمله خرید انجام دهید. وجود فضاهای دیدنی دیگری مثل بازار سنتی، باغ کتاب، باغ‌های ایرانی و بخش‌های جذاب دیگر از فضاهایی است که می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید و از دیدنشان لذت ببرید. ایران مال را می‌توانیم به‌عنوان یکی از جاهای تفریحی رایگان تهران هم مطرح کنیم.

 • آدرس ایران مال: اتوبان همت (غرب)، اتوبان خرازی، ایران مال

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو ایران‌خودرو، نزدیک‌ترین ایستگاه به این محل است

 • ساعات کاری ایران مال: از 9:00 تا 21:00 و روزهای سوگواری و تعطیل از 12:00 تا 21:00

 • وب‌سایت ایران مال: iranmall.com

 • صفحه اینستاگرام ایران مال: the_iranmall@

 • شماره تلفن ایران مال: 02147670001

موقعیت دقیق شهربازی ایران مال روی نقشه

شهربازی ایران مال
شهربازی ایران مال از بهترین شهربازی های تهران

شهربازی کیدز گاردن بام لند

این شهر بازی در بام لند واقع شده. همان‌طور که می‌دانید، بام لند خود یک فضای گردشگری در کنار دریاچه چیتگر است که جذابیت‌های فراوانی دارد و پیش‌تر درباره‌اش گفتیم. شهربازی کیدز گاردن بام لند، محل بسیار مناسبی برای کودکان شماست. این شهربازی از استانداردهای لازم برخوردار است و از حیث وسایل بازی، ایمنی و مراقبت از کودکان جایگاه خوبی دارد. همه این تفاسیر آن را به یکی از بهترین جاهای تفریحی برای کودکان تبدیل کرده است.

در کیدز گاردن با کمک مربیان، از فرزندان شما به‌طور کامل مراقبت می‌شود و شما می‌توانید با خیالی آسوده آن‌ها را به این شهربازی و مربیانش بسپارید. به این ترتیب می‌توانید به خرید و تفریحتان در بام لند مشغول شوید. در نتیجه هم کودکتان از روزی که داشته نهایت استفاده را می‌کند و با زمانی که شما برای خرید می‌گذارید خسته نمی‌شود و هم شما با خیالی راحت می‌توانید برنامه‌های خود را عملی کنید.

 • آدرس شهربازی کیدز گاردن بام لند: اتوبان همت، دریاچه خلیج فارس، مجتمع تجاری بام لند

 • دسترسی با وسیله نقلیه: ایستگاه مترو چیتگر، نزدیک‌ترین ایستگاه به کیدزگاردن است

 • ساعات کاری شهربازی کیدز گاردن بام لند: از 10:00 تا 24:00

 • صفحه اینستاگرام شهربازی کیدز گاردن بام لند: kidsgarden.ir@

 • شماره تلفن شهربازی کیدز گاردن بام لند: 02140443154

موقعیت دقیق کیدز گاردن روی نقشه

کیدز گاردن
کیدز گاردن، شهربازی کودکان در تهران

شهربازی کاربازیا برج میلاد

در طبقه منفی یک برج میلاد، یکی از متفاوت‌ترین شهربازی‌ های تهران جای گرفته است. شهربازی کاربازیا یا شهربازی مشاغل برج میلاد، جایی است که در آن مشاغل مختلفی را شبیه‌سازی کرده‌اند تا کودکان بتوانند با کارهای مختلفی که در دنیای واقعی وجود دارد بیشتر آشنا شوند و در مقیاس کوچک‌تر آن‌ها را تجربه کنند. در همین حین، هوش چندگانه کودک نیز رصد می‌شود و والدین می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای شهربازی کاربازیا برج میلاد نیز بهره ببرند.

از نمونه مشاغل این شهربازی می‌توانیم به آتش‌نشانی، پلیس، فرودگاه، تعمیرگاه ماشین، دندان‌پزشکی و مواردی دیگر اشاره کنیم. کاربازیا هم از بهترین شهربازی های تهران برای کودکان محسوب می‌شود. این شهربازی برای کودکان دو تا 13 سال مناسب است.

 • آدرس شهربازی کاربازیا: اتوبان شهید حکیم (شرق به غرب)، خروجی برج میلاد

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو برج میلاد

 • ساعات کاری شهربازی کاربازیا: از 10:00 تا 21:00

 • صفحه اینستاگرام شهربازی کاربازیا: karbazia@

 • شماره تلفن شهربازی کاربازیا: 02188620312

موقعیت دقیق کاربازیا روی نقشه

شهربازی کاربازیا
شهربازی کاربازیا از بهترین شهربازی های تهران

شهربازی باغ علم نوجوان

باغ علم نوجوان اولین شهربازی با موضعیت علمی در ایران است که در آن کودکان می‌توانند با پدیده‌های علمی مختلف آشنا شوند و این در صورتی است که در حال بازی کردن به این حقایق و دانسته‌های علمی دست پیدا می‌کنند. در این شهربازی خانواده‌ها هم می‌توانند کودکانشان را همراهی کنند. از جمله دستگاه‌ها و موضوعاتی که به آن‌ها در شهربازی علم نوجوان پرداخته می‌شود، شبیه‌ساز پرواز، هزارتوی لیزری، تفنگ لیزری، رعد و برق مصنوعی و سرگرمی‌های دیگر است. در باغ علم نوجوان، امکان برگزاری جشن تولد با فضای علمی هم وجود دارد.

شهربازی باغ علم نوجوان در باغ کتاب واقع شده است که در نزدیکی پارک طالقانی، از بهترین پارک‌های جنگلی تهران است. بنابراین می‌توانید برنامه تفریحی‌تان را طوری بچینید که هم طبیعت‌گردی کنید و هم کودکتان را با بازی‌های علمی و پدیده‌های علمی درگیر کنید.

 • آدرس باغ علم نوجوان: اتوبان حقانی، بلوار کتابخانه ملی، باغ کتاب تهران؛، باغ علم نوجوان

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو همت و حقانی دو ایستگاه نزدیک به باغ علم نوجوان هستند.

 • ساعات کاری باغ علم نوجوان: از 09:00 تا 21:00

 • وب‌سایت باغ علم نوجوان: bagheketab.com

 • صفحه اینستاگرام باغ علم نوجوان: iransciencepark@

 • شماره تلفن باغ علم نوجوان: 02196045751

موقعیت دقیق شهربازی باغ علم نوجوان روی نقشه

شهربازی باغ علم نوجوان
شهربازی باغ علم نوجوان

شهربازی روبوکیدز

این شهربازی سه شعبه دارد که یکی در باغ کتاب، یکی در تهران‌پارس و دیگری در مرکز خرید گالریا قرار دارند. این شهربازی نخستین شهربازی رباتیک و تعاملی در کشور است. کودکان در روبوکیدز به برقراری ارتباط با ربات‌ها و تعامل با آن‌ها می‌پردازند و روند بازی‌ها را طی می‌کنند. به این ترتیب با فضای رباتیک بیشتر آشنا می‌شوند و حضور در یکی از متفاوت‌ترین شهربازی های تهران را تجربه می‌کنند.

 • آدرس روبوکیدز باغ کتاب: اتوبان شهید همت (شرق به غرب)، بعد از خروجی حقانی، خروجی باغ کتاب

 • دسترسی به روبوکیدز باغ کتاب با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو همت و حقانی دو ایستگاه نزدیک به باغ علم نوجوان هستند.

 • آدرس روبوکیدز گالریا: ولنجک، خیابان 13 شرقی، مرکز خرید گالریا

 • آدرس روبوکیدز تهران پارس: فلکه سوم تهران پارس، مرکز خرید نارسیس، طبقه چهارم

 • ساعات کاری شهربازی روبوکیدز باغ کتاب: از 10:00 تا 22:00

 • وب‌سایت روبوکیدز باغ کتاب: bagheketab.com

 • صفحه اینستاگرام روبوکیدز: robokids_ir@

 • شماره تلفن روبوکیدز باغ کتاب: 02196045702

موقعیت دقیق روبوکیدز باغ کتاب روی نقشه

شهربازی روبوکیدز
شهربازی روبوکیدز یکی از شهربازی های مناسب کودکان

شهربازی صبا مال

صبا مال که تقریباً در محدوده مرکز شهر (خیابان کارگر جنوبی) قرار می‌گیرد، در کنار سالن‌های سینما، فروشگاه‌های متنوع و مراکز مختلف خود، شهربازی هم دارد. این شهربازی بیش از 40 بازی دارد که کودکان و همچنین رده‌های سنی بالاتر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. بازی‌هایی مثل ماشین کوبنده، فریزبی و کاراسل از جمله مواردی هستند که درون این شهربازی جای گرفته‌اند. کودکان پس از انجام بازی‌ها و کسب امتیاز، می‌توانند در غرفه هدایا، جوایزشان را دریافت کنند.

 • آدرس شهربازی صبامال: میدان حر، خیابان کارگر جنوبی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو دانشگاه امام علی و ایستگاه میدان حر، دو ایستگاه نزدیک به این پاساژ هستند

 • ساعات کاری شهربازی صبامال: از 10:00 تا 23:00

 • وب‌سایت: sabamall.ir

 • شماره تلفن صبا مال: 02165829165

موقعیت دقیق شهربازی صبا مال روی نقشه

17-Lastsecond.ir-tehran-mall-payju.ir.jpg
شهربازی صبا مال تهران

دنیای بازی چمران

از شهربازی های قدیمی تهران، دنیای بازی چمران است که بیشتر آن را با نام «بولینگ عبدو» می‌شناسند. این شهربازی از سال 1342 فعالیت دارد و تا به امروز مقصد بسیاری از افرادی بوده که به دنبال هیجان و سرگرمی بوده‌اند. در مساحت 1500 مترمربعی شهربازی چمران، بازی‌هایی همچون بولینگ، ترن هوایی، فایربال، مسابقه‌های اتومبیل‌رانی، شبیه‌ساز مسابقات فرمول یک و بسیاری از بازی‌های دیگر برای مخاطبین در نظر گرفته شده است. فراموش نکنید که وجود سینما، سالن‌های ورزشی و فود کورت، این مجموعه را بسیار جامع و کامل می‌کند. با توجه به قسمت‌های مختلفی که در مجموعه چمران وجود دارد، می‌توانیم آن را از جمله شهربازی های تهران برای بزرگسالان هم بدانیم.

 • آدرس دنیای بازی چمران: خیابان شریعتی (شمال به جنوب)، بعد از ایستگاه مترو صدر

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صدر، ایستگاه نزدیک به بولینگ عبدو است

 • ساعات کاری شهربازی چمران: از 15:00 تا 24:00 و پنج‌شنبه و جمعه از 10:30 تا 24:00

 • وب‌سایت مجموعه فرهنگی ورزشی چمران: chamrancomplex.ir

 • صفحه اینستاگرام مجموعه چمران: chamrancomplex@

 • شماره تلفن مجموعه فرهنگی ورزشی چمران: 02122203031

موقعیت دقیق مجموعه چمران روی نقشه

25-Lastsecond.ir-Abdo-Bowling-smarttiz.jpg
شهربازی چمران

فان تایم ارگ تجریش و پالادیوم

شرکت بین المللی فان تایم در کشور ایران هم شهربازی‌ هایی احداث کرده است که دوتای آن‌ها در پالادیوم و ارگ تجاری قرار دارند. تجهیزات و بازی‌هایی که این شرکت استفاده کرده است، کاملاً به‌روز هستند و استانداردهای بین‌المللی دارند. فان تایم ارگ تجریش با مساحت 2000 مترمربعی خود حدود 115 بازی را درونش جای داده و اغلب آن‌ها هم کامپیوتری هستند.

فان تایم پالادیوم اما مساحتی حدوداً 300 مترمربعی دارد که در آن حدود 50 بازی مختلف قرار داده شده است. از بازی‌های فان تایم می‌توان به شبیه‌ساز مسابقات فرمول یک، شبیه‌ساز هواپیماهای جنگی، چرخ و فلک، فوتبال دستی و خیلی از بازی‌های هیجان‌انگیز دیگر اشاره کرد. غیر از این موارد، می‌توانیم به خانه کودک با مربی مخصوص برای کودکان، امکان برگزاری جشن تولد و مراسم، برگزاری کلاس‌هایی مثل نقاشی، سفالگری و کلاس‌هایی دیگر اشاره کرد.

 • آدرس فان تایم ارگ تجریش: میدان تجریش، ابتدای خیابان سعدآباد، مجتمع تجاری ارگ تجریش

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو تجریش و کمی پیاده‌روی به سمت مجتمع ارگ

 • آدرس فان تایم پالادیوم: زعفرانیه، بعد از میدان الف، جنب کوچه عروضی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو تجریش و استفاده از تاکسی

 • ساعات کاری فان تایم پالادیوم: از 10:00 تا 23:00

 • شماره تلفن فان تایم پالادیوم: 02122661377

موقعیت دقیق فان تایم پالادیوم روی نقشه

26-Lastsecond.ir-FunTime-Google.jpg
شهربازی فان تایم ارگ تجریش

فان لند (سرزمین شادی)

شهربازی الماس هروی یکی از مجهزترین شهربازی‌ های تهران است و بزرگ‌ترین پیست بازی ماشین‌های کوبنده را در خود جای داده است. شهربازی سرزمین شادی در سه طبقه طراحی و ساخته شده و مساحتی معادل 3000 مترمربع دارد. تعداد بازی‌های این مجموعه به حدوداً 250 بازی می‌رسد که تنوع بالایی را در بر می‌گیرد.

وجود این شهربازی در مرکز خرید هروی، امکانات مختلف دیگری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد که به این واسطه می‌توانید تجربه بهتری را برای خودتان رقم بزنید. فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و موارد دیگر همگی در کنار این شهربازی قرار گرفته‌اند.

 • آدرس فان لند: میدان هروی، مجتمع تجاری الماس هروی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو هروی پیاده شوید، با کمی پیاده‌روی به مجتمع تجاری الماس هروی خواهید رسید

 • ساعات کاری فان لند: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:00 تا 22:00 و پنجشنبه و جمعه از 13:00 تا 22:30

 • وب‌سایت شهربازی سرزمین شادی: almasheravi.com

 • صفحه اینستاگرام سرزمین شادی: sarzamine__shadi@

 • شماره تلفن سرزمین شادی: 02122952798 و 02122952724

موقعیت دقیق شهربازی فان لند روی نقشه

شهربازی فان لند
شهربازی فان لند از شهربازی کودکان در تهران

شهربازی هپی سیتی

هپی سنتر با مساحت 1600 مترمربع، حدود 80 بازی دارد و در مجموعه شمیران سنتر قرار گرفته است و یکی از مدرن‌ترین شهربازی‌های تهران محسوب می‌شود. در نزدیکی این شهربازی، به رستوران، کافی شاپ و فروشگاه‌های متفاوت هم دسترسی دارید و محدودیتی از این بابت ندارید. در این شهربازی می‌توانید با هماهنگی‌های لازم، جشن‌های تولد و مراسم اینچنینی را برگزار کنید.

 • آدرس هپی سیتی: اقدسیه، بلوار ارتش، مجتمع تجاری اداری شمیران سنتر

 • ساعات کاری فان لند: از 15:00 تا 23:00

 • وب‌سایت هپی سیتی: happycity.biz

 • صفحه اینستاگرام هپی سیتی: happycityiran@

 • شماره تلفن هپی سیتی: 02126374828

موقعیت دقیق شهربازی هپی سیتی روی نقشه

شهربازی هپی سیتی
شهربازی هپی سیتی مناسب کودکان

شهربازی تیراژه 2

شهربازی تیراژه 2 شاید مانند سرزمین عجایب تیراژه 1 نباشد، اما باز هم دستگاه‌های بازی متنوعی را می‌توانید در آن پیدا کنید و با آن‌ها سرگرم شوید. تیراژه 2 یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروشگاهی و خرید در شرق تهران است که به همین دلیل فضاهای مختلفی مثل سینما، فودکورت، هایپر استار و فضاهایی دیگر را درون خود جای داده است. همچنین شما امکان گریم فانتزی را برای کودکان خود دارید.

 • آدرس تیراژه 2: اتوبان امام علی، خروجی مدنی، جنب مترو مدنی

 • دسترسی با وایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو مدنی، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به مجتمع تیراژه 2 است

 • ساعات کاری تیراژه 2: از 9:00 تا 23:00

 • وب‌سایت تیراژه 2: tirajeh2.com

 • صفحه اینستاگرام شهربازی تیراژه 2: tirajeh2center@

 • شماره تلفن مجتمع تیراژه 2: 02172563

موقعیت دقیق مرکز خرید تیراژه 2 روی نقشه

تیراژه 2
شهربازی تیراژه دو از شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی امیر

می‌توانیم شهربازی امیر را بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده تهران در شرق (از لحاظ تعداد بازی و مساحت) بنامیم. این شهربازی در دو طبقه ساخته شده و مساحتش 3000 مترمربع است. در شهربازی امیر، بیش از 150 بازی وجود دارد که افراد در رده‌های سنی مختلف می‌توانند می‌توانند سرگرم آن‌ها شوند. فراموش نکنید که این شهربازی مانند چند مورد قبلی، درون یک مجتمع قرار گرفته است. نام این مجتمع امیر است و به‌خاطر موقعیت تجاری‌اش، می‌توانید به فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و فضاهای تفریحی و تجاری دیگری هم دسترسی داشته باشید.

 • آدرس شهربازی امیر: خیابان شهید مدنی، بالاتر از تقاطع سبلان

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو سبلان، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به شهربازی امیر است

 • ساعات کاری شهربازی امیر: از 09:00 تا 22:30

 • صفحه اینستاگرام شهربازی امیر: amireparsfunnyland@

 • شماره تلفن شهربازی امیر: 02177698979 و 02177698971

موقعیت دقیق مجتمع امیر روی نقشه

شهربازی امیر
شهربازی امیر در شرق تهران

شهربازی سرزمین رویایی آناهید

یک شهربازی با مساحت 4500 مترمربع و حدوداً 80 بازی گوناگون در برج آناهید است که می‌توانیم بگوییم از نظر جغرافیایی تقریباً در نزدیکی سرخه حصار قرار گرفته است. ترن هوایی، رالی هیجانی، واقعیت مجازی و بازی‌های دیگر در کنار باشگاه‌های بولینگ، بیلیارد، اسنوکر و همین‌طور اتاق گریم و اتاق تولد، شهربازی سرزمین رویایی آناهید را کامل‌تر کرده‌اند. با توجه به بازی‌ها و سرگرمی‌هایی که در این شهربازی وجود دارند، شما در هر سنی که باشید می‌توانید از حضور در این مکان لذت ببرید. در این شهربازی، امکان برگزاری جشن تولد هم دارید.

 • آدرس شهربازی سرزمین رویایی آناهید: سه‌راه تهران‌پارس، خیابان دماوند، برج آناهید

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو تهران پارس، نزدیک‌ترین ایستگاه به این مجتمع است

 • ساعات کاری شهربازی سرزمین رویایی آناهید: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 14:00 تا 24:00 و پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل از 10:00 تا 24:00

 • وب‌سایت شهربازی سرزمین رویایی آناهید: funstopiran.com

 • صفحه اینستاگرام شهربازی سرزمین رویایی آناهید: funstop.iran@

 • شماره تلفن شهربازی سرزمین رویایی آناهید: 02176902108

موقعیت دقیق شهربازی آناهید روی نقشه

سرزمین رویایی آناهید
سرزمین رویایی آناهید از شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی شهر خورشید

مرکز خرید نجم خاورمیانه که زمانی آن را با نام «هایپر سان» هم می‌شناختند، یک شهربازی 1100 مترمربعی دارد. در این شهربازی حدود 50 بازی متنوع وجود دارد که ژانرهای مختلف فکری، هیجانی، فیزیکی، کامپیوتری و انواع دیگر را شامل می‌شوند. از دیگر امکانات این شهربازی، اتاق تولد و گریم است. فارغ از این، فروشگاه نجم خاورمیانه دریایی از کالاهای مختلف است و هر خریدی که برای خانه داشته باشید، می‌توانید از آنجا انجام دهید.

 • آدرس شهربازی شهر خورشید: خیابان فداییان اسلام جنوب، بعد از بزرگراه آزادگان، نبش خیابان مختاری و غیبی، مرکز خرید نجم خاورمیانه

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما می‌توانید خود را با اتوبوس به خیابان فدائیان اسلام و نزدیکی مرکز خرید نجم خاورمیانه برسانید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو، جوانمرد قصاب است

 • ساعات کاری مجتمع: از ساعت 10:00 تا 24:00

 • وب‌سایت مرکز خرید نجم خاورمیانه: hypersun.ir

 • صفحه اینستاگرام شهربازی شهر خورشید: suncitytehran@

 • شماره تلفن مرکز خرید نجم خاورمیانه: 02135064

موقعیت دقیق مرکز خرید نجم خاورمیانه روی نقشه

Lastsecond.ir-najm-khavarmiyane-amusementpark.jpg
شهر بازی شهر خورشید از شهربازی های سرپوشیده تهران، عکس از مجتبی فلاح

شهربازی بوستان نهج‌البلاغه

پیش‌تر، فاز اول نهج‌البلاغه را برای شما با شهربازی بیلینو معرفی کردیم. حالا می‌خواهیم از شهربازی فاز دوم این بوستان بگوییم. یک شهربازی روباز که پر شده از بازی‌های گوناگون برای افراد مختلف در سنین متفاوت. قایق پرشی، هاکی، راپل هوایی، پیست پرش در آسمان و خیلی از بازی‌های دیگر در این بوستان قرار دارند که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.

افزون بر این بازی‌ها، تفریحات هیجان‌انگیز دیگری هم در این بوستان وجود دارد که بانجی‌جامپینگ و سوئینگ، تنها دو مورد از آن‌ها به‌شمار می‌آیند. این دو بازی را می‌توانید روی پل معلق نهج‌البلاغه ببینید. پلی که راه رفتن روی آن در شب، جزو یکی از بهترین تفریحات شبانه تهران است. بوستان نهج‌البلاغه جای پارک و رستوران هم دارد و برای یک روز کامل خوش‌گذرانی در آن برنامه وجود دارد.

 • آدرس شهربازی بوستان نهج‌البلاغه: اتوبان حکیم غرب، بعد از خروجی یادگار امام، فاز دوم بوستان نهج‌البلاغه

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صادقیه، اتوبوس‌های تندرو به سمت پونک، ایستگاه تیراژه، پیاده‌روی نسبتاً طولانی به سمت پارک

 • ساعات کاری شهربازی نهج‌البلاغه: از 17:00 تا 01:00 بامداد

 • صفحه اینستاگرام شهربازی نهج‌البلاغه: happyland_nahjolbalaghe@

موقعیت دقیق شهربازی نهج‌البلاغه روی نقشه

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم لیستی از بهترین شهربازی های تهران را به شما ارائه دهیم تا اگر تصمیم گرفتید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی تهران زمانی را به تفریح در شهربازی ها اختصاص دهید، گزینه مناسب را با توجه به امکانات، بازی‌ها و فاصله‌اش از محل زندگی‌تان انتخاب کنید. شهربازی های روباز و شهربازی های سرپوشیده تهران، هر کدام ویژگی‌های خودشان را دارند که برای افراد متفاوت با اهمیت هستند. گرچه شهربازی های روباز هیجان‌انگیزترند اما شاید در فصل سرما و حتی فصل گرما، انتخاب شهربازی سرپوشیده منطقی‌تر به‌نظر برسد. شما طرفدار کدام یک هستید؟ از نظر شما بهترین شهربازی تهران کدام است؟

 

تألیف: تیم نویسندگان لست سکند

نرگس کاظمی‌فرد
نرگس کاظمی‌فرد

سفر که به واژه‌ها پیوند می‌خورد، برایم مرزها را بی‌معنی می‌کند. گردشگری خواندم چون مفهوم سفر بیش از کلمه‌اش در ذهنم قد کشیده بود و ایرانشناسی خواندنم، دلیلش چیزی جز پیدا کردن ریشه‌هایم نبود. اما این ماجراجویی در مسیر واژه‌ها بود که علایقم را به سطح واقعیت رساند و مزه‌مزه کردن جهان را دوباره برایم ترجمه کرد.