بهترین شهربازی های تهران (روباز و سرپوشیده) + آدرس و ساعت کاری

4.5
از 28 رای
آگهی لست سکند - سفرنامه - جایگاه K دسکتاپ
کدام شهربازی تهران را برای تفریح انتخاب کنیم؟
14 مرداد 1401 08:00
1

برای بعضی از آدم‌ها شهربازی هیچ وقت تکراری نمی‌شود و همیشه و در هر سنی شور و هیجان آن را دارند. معمولا وقتی شهربازی را برای تفریح انتخاب می‌کنیم، کمی سردرگم هستیم که در کدام یک از شهربازی‌ها بیشتر خوش خواهد گذشت؟ و بهترین شهربازی تهران کدام است؟ اینکه هر کدام چه بازی‌ها و امکاناتی دارند هم بسیار مهم است. به‌همین دلایل، در این متن بهترین شهربازی های تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

در مجموع شهربازی های تهران را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: 1- شهربازی های روباز تهران و 2- شهربازی های سرپوشیده تهران که بسته به نوع بازی مورد علاقه‌تان می‌توانید آن‌ها را تفکیک و انتخاب کنید. شهربازی های تهران بیشتر در محدوده غرب قرار دارند. در این مطلب از لست سکند، هم شهربازی های سرپوشیده تهران و هم شهربازی های روباز تهران را معرفی می‌کنیم.

اولویت را منطقه‌ای می‌گذاریم که بیشترین تعداد شهربازی در تهران را دارد، سپس به محدوده‌های دیگر (بدون در نظر گرفتن تعداد شهربازی) اشاره می‌شود. با این توضیح، از شهربازی های محدوده غرب شروع می‌کنیم، سپس محدوده مرکز و بعد هم شهربازی های سمت شمال تهران. همچنین بعد از این‌ها، نوبت به شرق تهران و سپس محدوده جنوب تهران می‌رسد.

04.jpg

شهربازی های تهران
عکس شهربازی در تهران

شهربازی های روباز تهران

منظور از شهربازی روباز تهران، شهربازی هایی است که بازی‌هایشان در فضای باز قرار گرفته و معمولا وسعت زیادی به آن اختصاص داده شده است. این وسعت فضا و نبود محدودیت‌هایی مثل سقف، باعث می‌شود بازی‌های هیجان‌انگیزتر در این شهربازی‌ ها قرار بگیرند، در ادامه بهترین شهربازی های تهران را که در فضای باز هستند معرفی می‌کنیم.

شهربازی ارم

شهربازی ارم تهران یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین و همین‌طور از بهترین شهربازی های تهران محسوب می‌شود و کمتر کسی است که این شهربازی را نشناسد. شهربازی ارم تهران در سه فاز ساخته شده است که با «لونا 1»، «لونا 2» و «لونا 3» شناخته می‌شوند. در این بین، لونا 1 بیشتر برای کودکان است و با توجه به بازی‌هایی که درون این فاز از شهربازی قرار دارد، می‌توان آن را مناسب قشر به‌نسبت کم‌سن‌و‌سال‌تر دانست. البته که تنوع بازی‌ها در ارم به گونه‌ای است که برای هر فرد در هر سنی، بازی مناسب برای ارائه وجود دارد. در نهایت این نکته را باید عنوان کنیم که ارم از جمله شهربازی های تهران برای بزرگسالان هم به حساب می‌آید و قطعا بازی‌های جذابی هم دارد.

قبل از برنامه‌ریزی توجه داشته باشید که یکی از مهیج‌ترین بازی‌های ارم، یعنی ستاره گردان، در لونا 1 قرار گرفته که پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال هیجان هستید و دوست دارید آدرنالین خونتان حسابی بالا برود، به هیچ عنوان تجربه آن را از دست ندهید. وسیله بازی ستاره گردان و وسیله بازی سقوط آزاد از محصولات آلمان هستند و به‌طور منظم نیز بازرسی می‌شوند.

از بازی‌های دیگر شهربازی ارم می‌توانیم به بیش از 70 دستگاه مختلف اشاره کنیم که از بین آن‌ها: اسب گردان، کشتی، سفینه، استخر توپ، سفینه، قطار شادی، مونوریل، ماشین برقی، تاب پرنده، کارتینگ و ... تنها بخشی از این بازی‌ها هستند. بی‌دلیل نیست که اگر ارم را بهترین شهربازی تهران بدانیم، ولی شاید افراد مختلف، نظرات متفاوتی را در این باره داشته باشند.

 • آدرس شهربازی ارم: کیلومتر 4 اتوبان تهران کرج، بعد از عبور از بزرگراه ستاری، لاین کندرو به ارم می‌رسد.

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه متروی ارم سبز مخصوص همین شهربازی است، شما می‌توانید با تاکسی خود را به پارک برسانید یا با پیاده‌روی طولانی، به پارک ارم برسید.

 • ساعات استفاده از شهربازی ارم: یکشنبه تا سه‌شنبه از 16:00 تا 02:00، چهارشنبه از 16:00 تا 04:00، پنج‌شنبه 14:00 تا 04:00، جمعه از 10:00 تا 04:00 و شنبه هم از 10:00 تا 14:00

 • صفحه اینستاگرام مجموعه تفریحی ارم: eram.park@

شهربازی
شهربازی ارم، از معروف ترین شهر بازی های تهران

موقعیت دقیق شهربازی ارم روی نقشه

سرزمین شگفت‌انگیز دریاچه چیتگر

دریاچه چیتگر تقریبا یک پکیج کامل از انواع تفریحات است. شاید تنوع وسایل بازی سرزمین شگفت انگیز آن خیلی زیاد نباشد، اما بازی‌هایی که در این مجموعه قرار دارند، برای گذراندن یک روز پر هیجان و جذاب کافی هستند. وجود بازی‌هایی مثل اسکیت U، پرش در آسمان، اسکای فلایر، کارتینگ، سافاری وحشت، رول گلایدر و ... از جمله بازی‌های این مجموعه هستند که سبب می‌شوند سرزمین شگفت‌انگیز را در لیست بهترین شهربازی های تهران قرار دهیم.

بازی‌های این مجموعه توسط هلدینگ تفریحی گردشگری ایران فان ارائه می‌شوند که پارک ژوراسیک، هیومن پارک، دکترلند و رویا پارک، از کارهای این مجموعه است.

 • آدرس سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر: برای رسیدن به سرزمین شگفت‌انگیز ابتدا باید خود را به دریاچه برسانید؛ کافی است که اتوبان همت را به غرب ادامه دهید تا وارد اتوبان خرازی شوید، سپس می‌توانید تابلوهای دریاچه را دیده و به آن برسید. سرزمین شگفت انگیز در شمال، غرب و شرق دریاچه واقع شده است.

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو چیتگر، بهترین و راحت‌ترین گزینه برای رسیدن به این دریاچه و سپس سرزمین شگفت انگیز است.

 • ساعات استفاده از سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر: شنبه تا چهارشنبه از 16:00 تا 12:00 بامداد و روزهای پنجشنبه و جمعه از 10:00 صبح تا 12:00 بامداد

 • وب‌سایت سرزمین شگفت انگیز: www.iran-fun.ir

سرزمین شگفت انگیز
سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر

موقعیت دقیق خانه وارونه و محدوده سرزمین شگفت‌انگیز دریاچه چیتگر

شهربازی بیلینو

بیلینو اولین پارک عمرانی ایران است. در این شهربازی، کودکان می‌توانند با ماشین‌آلات و دستگاه‌های واقعی کار کنند که برای ساخت و طراحی ساختمان و بنا استفاده می‌شوند و تجربه‌ای ملموس را در مقیاسی کوچک از نحوه عملکرد این دستگاه‌ها به‌دست آورند. این پارک بیشتر برای کودکان و نوجوانان مناسب است، اما با این حال افراد بزرگسال نیز می‌توانند از شهربازی بیلینو استفاده کنند.

جرثقیل چنگکی، بیل مکانیکی، ماشین حمل الوار، ماشین خاک‌برداری، جرثقیل و ... از جمله وسایلی هستند که در شهربازی بیلینو در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرند. قطعا شهربازی بیلینو، از بهترین شهربازی های تهران برای کودکان محسوب می‌شود.

 • آدرس شهربازی بیلینو: میدان پونک، انتهای بلوار همیلا، فاز یک بوستان نهج‌البلاغه

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، سپس با استفاده از ون یا تاکسی یا اتوبوس‌های تندرو فلکه دوم صادقیه به علوم و تحقیقات، خود را به میدان پونک رسانده و با پیاده‌روی (به نسبت طولانی) خود را به شهربازی برسانید.

 • ساعات استفاده از شهربازی بیلینو: شنبه تا چهارشنبه از 17:00 تا 22:00 و روزهای پنجشنبه و جمعه از 10:00 صبح تا 22:00

شهربازی بیلینو
شهربازی بیلینو از شهربازی‌ های روباز تهران

موقعیت دقیق شهربازی بیلینو روی نقشه

شهربازی المهدی

شهربازی المهدی در مقایسه با خیلی از شهربازی‌های دیگری مانند ارم، سرزمین شگفت انگیز و ... شاید حرف چندانی برای گفتن نداشته باشد، اما با توجه به ویژگی‌های دیگری که در کنار شهربازی آن وجود دارد، سبب می‌شود در لیست بهترین شهربازی های تهران قرار بگیرد. در پارک المهدی یک شهرک ترافیک کوچک طراحی شده و کودکان می‌توانند تا حدودی با برخی از علائم راهنمایی و رانندگی آشنا شوند. همچنین امکان این وجود دارد که افراد، ماشین‌ها و دوچرخه‌های برقی را در این پارک اجاره کنند تا هم این آموزش‌ها عملی‌تر شده و هم حضور داشتن در این پارک برای افراد، لذت‌بخش‌تر شود.

 • آدرس شهربازی المهدی: ضلع جنوب شرقی میدان آزادی، بزرگراه سعیدی، بوستان المهدی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو میدان آزادی پیاده شده، با کمی پیاده‌روی و رفتن به سمت جنوب شرقی میدان آزادی به بوستان خواهید رسید.

شهربازی المهدی
شهربازی المهدی تهران

موقعیت دقیق شهربازی المهدی روی نقشه

شهربازی رازی و شهربازی رضوان

در محدوده مرکز شهر تهران و در خیابان قزوین، بوستان بزرگی به نام رازی وجود دارد که به‌دلیل وسعتش، امکانات تفریحی به‌نسبت فروانی نیز در خود جای داده است. از همین امکانات تفریحی، می‌توانیم به وجود دو شهربازی رازی و رضوان اشاره کنیم که بازی‌های کمی هم ندارند و کودکان و افراد مختلف می‌توانند به راحتی از وسایلی که در اختیار آن‌ها قرار دارد، استفاده کنند و اوقات خوشی را سپری کنند.

ماشین برقی، چرخ و فلک، سفینه و... از جمله بازی‌های این شهربازی‌ها هستند. افزون بر آن، وجود فضاهای تفریحی دیگری مانند زمین پینت بال، دریاچه مصنوعی با امکان قایق‌رانی و ماهیگیری از دیگر جذابیت‌های این پارک به‌شمار می‌روند که در کنار شهربازی‌ها خودنمایی می‌کنند. ذکر این نکته هم اهمیت دارد که شهربازی رازی تعداد وسایل بازی بیشتری نسبت به شهربازی رضوان دارد، چراکه شهربازی رازی یک شهربازی فرامنطقه‌ای است و شهربازی رضوان یک شهربازی منطقه‌ای است. خبر خوب این است که این دو در نزدیکی هم هستند و فاصله کمی نسبت به هم دارند.

 • آدرس شهربازی رازی و رضوان: خیابان قزوین، نرسیده به میدان رازی، بوستان رازی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بوستان، ایستگاه مترو بریانک است که با پیاده شدن در این ایستگاه و مقداری پیاده‌روی می‌توانید خود را به بوستان برسانید.

شهربازی رضوان
شهربازی رازی تهران

موقعیت دقیق شهربازی رضوان در کنار شهربازی رازی در کنار آن روی نقشه

شهربازی برج میلاد

شهربازی برج میلاد یکی از جدیدترین و طبیعتا از بهترین شهربازی های تهران است. بازی‌های مختلفی را می‌توانیم در این شهربازی تهران پیدا کنیم که متناسب با خواسته و میل ما باشند و هیجان ما را به شکل‌های مختلف تامین کنند. از جمله بازی‌هایی که در این شهربازی وجود دارند، تاپ اسکای، کشتی پرنده، ترن، چرخ و فلک، ماشین برقی و ... است. البته غیر از این بازی‌ها، شما امکان استفاده از بولینگ و بیلیارد را هم دارید که ساعت کاری آن‌ها معمولا کمی بیشتر است. قرار داشتن این شهربازی در برج میلاد، امکان دسترسی به بسیاری از تفریحات دیگر را هم به شما می‌دهد که این خود مزیت بزرگی است.

 • آدرس شهربازی برج میلاد: اگر اتوبان همت را به سمت غرب به شرق می‌روید، پس از رد کردن پارک پردیسان می‌توانید تابلوهای برج میلاد را ببینید. اگر هم از سمت شرق به غرب اتوبان حکیم می‌خواهید به شهربازی برج میلاد برسید، باید اتوبان چمران را رد کنید، سپس بیمارستان میلاد را در سمت راست خود می‌بینید که این نشان می‌دهد در نزدیکی برج میلاد و تابلوهای راهنمای آن قرار دارید.
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما می‌توانید در ایستگاه مترو میدان صنعت پیاده شوید و سپس با ماشین‌ها مربوط، خود را به برج میلاد برسانید.
 • ساعات استفاده از شهربازی برج میلاد: شهربازی همه‌روزه از ساعت 16:00 تا 01:00 بامداد آماده به خدمت است، در روزهای جمعه و تعطیلات هم از ساعت 14:00 تا 01:00 امکان خدمت‌رسانی را برای مخاطبین ایجاد کرده است (ساعت کاری بولینگ و بیلیارد کمی متفاوت است.)
 • صفحه اینستاگرام شهربازی و بولینگ برج میلاد: miladtower.bowling.shahrebazi@
Lastsecond.ir-tehran-amusement-parks-milad-tower-amusement-park.jpg
نمایی زیبا از شهربازی برج میلاد، عکس از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا بلندی

موقعیت دقیق مجموعه شهربازی برج میلاد روی نقشه

شهربازی پارک پرواز

پارک پرواز با وجود موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، در کنار فلای لند و منظره خوبی از شهر تهران، یک شهربازی هم برای کودکان ترتیب داده است که علاوه‌بر بزرگسالان، بچه‌ها هم بتوانند از زمانی که در پارک هستند، لذت کافی را ببرند و تفریح کنند. شهربازی پارک پرواز بازی‌های مختلفی نیز دارد که از بین آن‌ها می‌توانیم به سرسره بادی، هلی‌کوپتر، استخر توپ، جامپینگ بادی و ... اشاره کنیم، منتها باید توجه داشته باشید که استفاده از این بازی‌ها محدودیت‌های سنی هم دارد.

 • آدرس شهربازی پارک پرواز: به بلوار پاک‌نژاد بروید، از آنجا وارد بلوار پیام شده و مسیر را میدان بهرود ادامه دهید، ورودی شمالی پارک در این نقطه است که معمول‌ترین مسیر دسترسی به پارک است.
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این پارک، میدان صنعت است، خود را به این ایستگاه رسانده و سپس با تاکسی‌ها یا اتوبس‌های مربوطه به پارک پرواز بروید.
شهربازی پارک پرواز
شهربازی پارک پرواز از شهربازی‌ های روباز تهران

موقعیت دقیق شهربازی پارک پرواز روی نقشه

شهربازی بسیج

شهربازی بسیج به واسطه مساحتی که دارد، یکی از شهربازی‌های نسبتا بزرگ تهران به حساب می‌آید. این شهربازی، بازی‌های متنوع و مختلفی دارد که می‌تواند سلایق مختلفی را پاسخگو باشد و طیف وسیعی از افراد با سنین مختلف را راضی نگه‌ دارد. سورتمه، کشتی صبا، قالیچه پرنده، ترن هوایی، گردش فضایی و ... نمونه‌هایی از بازی‌های این شهربازی هستند.

 • آدرس شهربازی بسیج: بزرگراه بسیج، نرسیده به اتوبان محلاتی
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه مترو میدان بسیج است.
شهربازی بسیج
شهربازی بسیج در تهران

موقعیت دقیق شهربازی بسیج روی نقشه

شهربازی پامچال

این شهربازی در پارک آزادگان قرار گرفته و مساحتی حدود 10000 مترمربع دارد که در آن وسایل بازی مختلفی برای بزرگسالان و کودکان قرار گرفته است. شهربازی پامچال با نام شهربازی پارک آزادگان هم شناخته می‌شود. وجود این شهربازی در پارک آزادگان، باعث شده تا خانواده‌ها بتوانند علاوه بر داشتن یک پیک نیک خوب، کودکان خود را نیز به این شهربازی ببرند و برای آن‌ها هم روزی به یاد ماندنی را ثبت کنند.

 • آدرس شهربازی پامچال: سه‌راه افسریه، شهرک مشیریه، خیابان بوعلی غربی، کنار پارک آبی آردگان

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه مترو دولت آباد است که یا باید با تاکسی خود را به پارک و شهربازی برسانید، یا با پیاده‌روی نسبتا طولانی مدت این کار را انجام دهید.

 • ساعت استفاده از شهربازی پامچال: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 تا 24:00 بامداد و پنجشنبه از 18:00 الی 13:00 بامداد

شهربازی پامچال
شهربازی پامچال تهران

موقعیت دقیق شهربازی پامچال روی نقشه

شهربازی بعثت

این شهربازی هم مانند شهربازی پامچال در یک بوستان ساخته شده است. نام بوستان هم بعثت است و در محدوده جنوب شرق تهران قرار دارد. تعداد حدودا 17 دستگاه بازی برای این شهربازی در نظر گرفته شده، اما تعدادی از دستگاه‌ها به دلیل ایمنی کم، غیرفعال‌اند و امکان استفاده از آن‌ها وجود ندارد. گفتنی است که شهربازی بعثت یکی از قدیمی‌ترین شهربازی‌های تهران محسوب می‌شود.

 • آدرس شهربازی بعثت: بزرگراه بعثت، بعد از خیابان رجایی، خیابان بخارایی شمالی

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه ترمینال جنوب است و با اندکی پیاده‌روی می‌توانید خود را به پارک و شهربازی برسانید.

شهربازی بعثت
ترن هوایی شهربازی بعثت

موقعیت دقیق شهربازی بعثت روی نقشه

شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی های سرپوشیده تهران هم بیشتر در محدوده غرب آن یافت می‌شوند. شاید علتش وجود پاساژهای متعدد و مختلفی است که در این قسمت از شهر پراکنده شده است. منظور از شهربازی های سرپوشیده تهران آن دسته از فضاهایی هستند که معمولا در بهترین پاساژهای تهران هم یافت می‌شوند و در محیط مسقف و بسته آن‌ها، وسایل و زمین بازی هم تدارک دیده شده است. معمولا این شهربازی های سرپوشیده به‌دلیل کم‌خطر بودن بازی‌هایشان، به‌عنوان شهربازی کودکان در تهران هم معرفی می‌شوند. سبک بازی‌هایی که در شهربازی های سرپوشیده تهران می‌بینید متفاوت از شهربازی های روباز است. این شهربازی‌ها معمولا دارای فودکورت یا اغذیه فروشی‌هایی هستند که شاید جزء بهترین رستوران‌های تهران نباشند اما به خاطر حضور در این مجموعه‌ها شلوغ و پر‌مشتری‌اند. در این قسمت بهترین شهربازی های تهران را که سرپوشیده هم هستند معرفی می‌کنیم.

لیست بهترین مراکز خرید تهران

شهربازی قلعه سحرآمیز

قلعه سحر آمیز بخش سرپوشیده شهربازی ارم را تشکیل می‌دهد. در این قسمت از شهربازی بیش از 120 نوع بازی وجود دارد تا همه بتوانند از آن‌ها استفاده کرده و لذت ببرند. قلعه سحرآمیز در کنار «لونا پارک 1» قرار گرفته و نمونه بازی‌های آن شامل: ماشین کوبنده، تیراندازی لیزری، رانندگی و ... است. به این ترتیب است که ارم یکی از کامل‌ترین و بهترین شهربازی های تهران است که طرفداران زیادی هم دارد.

 • ساعات استفاده از شهربازی: همه روزه از 18:00 تا 24:00
قلعه سحرآمیز
شهربازی قلعه سحرآمیز ، شهربازی کودکان در تهران

موقعیت دقیق قلعه سحرآمیز روی نقشه

سرزمین آفتاب کودک

سرزمین آفتاب کودکان در محدوده غرب تهران ساخته شده است و با اینکه همه قسمت‌های آن کامل نشده، امکان استفاده از برخی قسمت‌هایش وجود دارد و بازی های متنوعی برای کودکان دارد. مجموعه 5 طبقه سرزمین آفتاب کودک، بخش‌های مختلف اداری و تجاری دارد و در طبقات پایین شهربازی جذابی هم بهره‌مند است. شما می‌توانید علاوه بر تهیه لباس‌های کودک و محصولات مربوط به کودکان، فرزندان خود را به کافی‌شاپ‌های مخصوصی که برای آن‌ها ایجاد شده ببرید و تجربه‌های جدیدی را برایشان خلق کنید. این مجموعه امکانات بسیار خوبی دارد و یکی از بهترین شهربازی های تهران برای کودکان است.

 • آدرس سرزمین آفتاب کودک: همت غرب، شهرک گلستان، بلوار کاشان، میدان موج، سرزمین کودک آفتاب
Lastsecond.ir-tehran-amusement-parks-sunland-kids.jpg
بخشی از فضای داخلی سرزمین آفتاب کودک

موقعیت دقیق سرزمین آفتاب کودک روی نقشه

شهربازی سرزمین عجایب

وجود تبلیغات تلویزیونی پر تکرار، ارائه خدمات جدید، بازی های گوناگون و ... از المان‌هایی بودند که در معرفی سرزمین عجایب به مخاطبان اثرگذار بود و تقریبا اکثر ساکنین تهران حداقل یکبار به این شهربازی سرپوشیده واقع در پاساژ تیراژه مراجعه کرده‌اند و تجربه بازی با وسایل آن را داشته‌اند.

سرزمین عجایب یا واندرلند تیراژه تقریبا 140 بازی مختلف دارد، به همین دلیل، احتمال اینکه از بازی‌ها خسته شوید و امکان انتخاب بین آن‌ها نداشته باشید، به صفر می‌رسد. موتور کوبنده، سفر هوایی، بالن، هواپیما، تیراندازی، امکان گریم فانتزی و خیلی از انواع بازی‌های دیگر، از جمله مواردی هستند که سرزمین عجایب در خود جای داده است. وجود این شهربازی در مرکز خرید تیراژه کمک کرده تا بتوانید بعد از خرید، سری به این مجموعه بزنید و روز خود را کامل کنید.

 • آدرس سرزمین عجایب: خیابان اشرفی اصفهانی را که از میدان پونک به سمت جنوب حرکت کنید، پس از رد کردن اتوبان همت، تیراژه را در سمت راست خود خواهید دید؛ سرزمین عجایب در این پاساژ قرار گرفته.

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، حال می‌توانید با تاکسی‌ها، یا خط 10 اتوبوس‌های تندرو خود را به تیراژه و در نهایت سرزمین عجایب برسانید.

 • ساعات استفاده از شهربازی سرزمین عجایب: روزهای شنبه تا چهارشنبه از 16:00 تا 24:00، پنجشنبه از 14:00 تا 24:00 و جمعه از 12:00 صبح تا 24:00.

شهربازی سرزمین عجایب
شهربازی سرزمین عجایب از بهترین شهربازی های تهران

موقعیت دقیق سرزمین عجایب روی نقشه

شهربازی ژوپیتر کوروش

یکی دیگر از مجموعه‌هایی که تمام و کمال است و چیزی کم ندارد، مجتمع کوروش است. جایی که پر شده از فروشگاه‌های پوشاک، لوازم فرهنگی، اسباب بازی، سالن‌های سینما و صد البته یکی از بهترین شهربازی های سر پوشیده تهران که بازی‌های زیادی هم دارد. چکش یا پتک قدرت‌سنج، چرخ و فلک، مینی بولینگ، فوتبال دستی و مسلسل واقعیت مجازی فقط بخشی از بازی‌های این مجموعه هستند که می‌توانید ساعت‌ها در آن سرگرم باشید.

 • آدرس ژوپیتر کوروش: بزرگراه ستاری شمال، بعد از پل حکیم، نبش پیامبر مرکزی، طبقه دوم پاساژ کوروش

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما می‌توانید ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، سپس با اتوبوس‌های جنت‌آباد شمالی، خود را به کوروش مال رسانده و کمی جلوتر از آن پیاده شوید. از تاکسی‌های صادقیه و میدان آزادی هم می‌توانید استفاده کنید.

 • ساعات استفاده از شهربازی ژوپیتر کوروش: از شنبه تا چهارشنبه، ساعت 11:00 صبح تا 23:30 شب، روزهای پنج‌شنبه و جمعه از ساعت 11:00 تا 24:00

 • وب‌سایت: www.familyjupiter.com

شهربازی ژوپیتر
شهربازی ژوپیتر کوروش از شهربازی های سرپوشیده تهران

 

موقعیت دقیق شهربازی ژوپیتر کوروش روی نقشه

شهربازی هورا پارک

در جنت آباد جنوبی و در پاساژ سمرقند شهربازی هورا پارک قرار گرفته است. تعداد بازی‌های این شهربازی در تهران به چیزی حدود 50 بازی می‌رسد و همگی در مساحتی حدود 1500 مترمربع جای گرفته‌اند. از جمله ویژگی‌های دیگر این شهربازی می‌توان به گریم فانتزی، عکاسی و مواردی دیگر اشاره کرد.

 • آدرس شهربازی هورا پارک: جنت آباد جنوبی، نبش لاله، طبقه سوم مجتمع تجاری سمرقند

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: شما می‌توانید ایستگاه مترو صادقیه پیاده شوید، سپس با اتوبوس‌های جنت‌آباد جنوبی به سمت سمرقند و هورا پارک بروید.

 • ساعات استفاده از شهربازی هورا پارک: از شنبه تا چهارشنبه، ساعت 16:00 صبح تا 22:00 شب | روز پنج‌شنبه از 15:00 تا 22:00 و جمعه از ساعت 15:00 تا 23:00

 • صفحه اینستاگرام شهربازی هورا پارک سمرقند: hoorapark0@

شهربازی هورا پارک
هورا پارک، یکی از شهر بازی های سرپوشیده تهران

موقعیت دقیق هورا پارک سمرقند روی نقشه

شهربازی تهران مال

از دیگر شهربازی های غرب تهران، شهربازی سرپوشیده تهران مال واقع در مجتمعی با همین نام است. مساحت این شهربازی حدود 7000 مترمربع محاسبه شده و بازی‌های فراوانی را در خود جای داده است. غیر از این، وجود سالن‌های ورزشی، رستوران، پردیس سینمایی و فضاهای مختلف دیگر، این شهربازی را بیش از پیش جذاب کرده‌اند.

 • آدرس شهربازی تهران مال: شهرک گلستان (راه‌آهن)، بلوار امیرکبیر، مرکز خرید تهران مال
شهربازی تهران مال
شهربازی تهران مال

موقعیت جغرافیایی تهران مال روی نقشه

شهربازی مگامال

شهربازی مگامال با مدرن‌ترین و جدیدترین وسایل الکترونیکی و بازی‌ها تجهیز شده است و از این لحاظ هیچ کم و کسری ندارد. این شهربازی مساحتی برابر با 6000 مترمربع دارد و از نظر تنوع بازی‌ها نیز قابل قبول است. ارتفاع 13 متری سقف این شهربازی سرپوشیده آن را از سایر شهربازی‌های سرپوشیده دیگر متمایز ساخته و اتمسفر گیرایی را برای افرادی که به آن می‌روند به‌وجود آورده است. پردیس سینمایی، فود کورت، فروشگاه‌های پوشاک و سایر امکانات دیگر این شهربازی، مگامال را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای خانواده‌ها بدل کرده است.

 • آدرس مگامال: اتوبان ستاری، فاز دو اکباتان، خیابان صارمی
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو شهرک اکباتان، جنب مگامال واقع شده است.
 • ساعات کاری پاساژ مگامال: از 10:00 صبح تا 23:00
شهربازی مگامال
شهربازی مگامال در تهران

موقعیت دقیق مگامال روی نقشه

شهربازی ایران مال

حال که صحبت به پاساژها و مال‌ها رسید، بد نیست به بزرگترین پاساژ خاورمیانه، یعنی ایران مال یا بازار بزرگ ایران هم اشاره کنیم؛ جایی که بدون شک از بهترین فضاها برای خانواده‌هاست. ایران مال با شهربازی خود، توانسته بسیاری از انواع بازی‌ها را درون فضایی مخصوص جای دهد و تنوع بسیار خوبی را نیز برای بازی‌ها تدارک ببیند. بازی‌های الکترونیکی، بازی‌های لیزری، برگزاری مسابقات مختلف مانند نقاشی بین بچه‌ها و همین‌طور برگزاری جشن‌های مختلفی مثل تولد و مراسم‌های دیگر، از خدماتی هستند که در ایران مال ارائه می‌شوند.

شما می‌توانید کودک خود را در طول خرید به این مجموعه بسپارید و با خیالی آسوده، کارهای خود را از جمله خرید انجام دهید. وجود فضاهای دیدنی دیگری مثل بازار سنتی، باغ کتاب، باغ‌های ایرانی و بخش‌های جذاب دیگر از فضاهایی است که می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید و از دیدنشان لذت ببرید.

 • آدرس ایران مال: از اتوبان همت به غرب بروید، وارد اتوبان خرازی شده، تابلوهای ایران مال را دنبال کنید.

 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو ایران‌خودرو، نزدیک‌ترین ایستگاه به این محل است.

 • ساعات کاری ایران مال: همه‌روزه از ساعت 9:00 صبح تا 21:00 شب

 • وب‌سایت: www.iranmall.com

شهربازی ایران مال
شهربازی ایران مال از بهترین شهربازی های تهران

موقعیت دقیق شهربازی ایران مال روی نقشه

شهربازی کیدز گاردن بام لند

این شهر بازی در بام لند واقع شده. همان‌طور که می‌دانید، بام لند خود یک فضای گردشگری در کنار دریاچه چیتگر است که جذابیت‌های فراوانی نیز دارد و پیش‌تر درباره‌اش گفتیم. شهر بازی کیدزگاردن بام لند، محل بسیار مناسبی برای کودکان شماست. این شهربازی از استانداردهای لازم برخوردار است و از حیث وسایل بازی، ایمنی و مراقبت از کودکان جایگاه خوبی را دارد.

در کیدز گاردن با کمک مربیان، از فرزندان شما به‌طور کامل مراقبت می‌شود و شما می‌توانید با خیالی آسوده آن‌ها را به این شهربازی و مربیانش سپرده و به خرید و تفریح در بام لند بپردازید. به این شکل هم کودک از روز خود نهایت استفاده را می‌کند و با زمانی که شما برای خرید می‌گذارید خسته نمی‌شود و هم شما با خیالی راحت می‌توانید برنامه‌های خود را داشته باشید.

 • ساعات کاری شهربازی کیدزگاردن بام لند: همه‌روزه از ساعت 11:00 صبح تا 23:30 شب
کیدز گاردن
کیدز گاردن، شهربازی کودکان در تهران

موقعیت دقیق کیدزگاردن روی نقشه

شهربازی کاربازیا برج میلاد

برج میلاد در طبقه منفی یک خود، یکی از متفاوت‌ترین شهربازی‌ های تهران را جای داده است. شهربازی کاربازیا یا شهربازی مشاغل برج میلاد جایی است که در آن مشاغل مختلفی را شبیه‌سازی کرده‌اند تا کودکان بتوانند با کارهای مختلفی که در دنیای واقعی وجود دارد بیشتر آشنا شده و در مقیاس کوچک‌تر آن‌ها را تجربه کنند. در همین حین، هوش چندگانه کودک نیز رصد می‌شود و والدین می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای شهربازی کاربازیا برج میلاد نیز بهره ببرند. از نمونه مشاغل این شهربازی می‌توان به آتش‌نشانی، پلیس، فرودگاه، تعمیرگاه ماشین، دندان‌پزشکی و ... اشاره داشت. کاربازیا هم از بهترین شهربازی های تهران برای کودکان برشمرده می‌شود.

 • آدرس شهربازی کاربازیا: اتوبان شهید حکیم (شرق به غرب)، خروجی برج میلاد
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو برج میلاد
 • ساعات کاری شهربازی کاربازیا: همه‌روزه از ساعت 10:00 صبح تا 21:00 شب، پنجشنبه‌ها از 10:00 تا 23:30 شب
شهربازی کاربازیا
شهربازی کاربازیا از بهترین شهربازی های تهران

موقعیت دقیق کاربازیا روی نقشه

شهربازی باغ علم نوجوان

باغ علم نوجوان اولین شهربازی با موضعیت علمی در ایران است که در آن کودکان می‌توانند با پدیده‌های علمی مختلف آشنا شوند و این در صورتی است که در حال بازی کردن به این حقایق و دانسته‌های علمی دست پیدا می‌کنند. در این شهربازی خانواده‌ها نیز می‌توانند کودکانشان را همراهی کنند. از جمله دستگاه‌ها و موضوعاتی که به آن‌ها در شهربازی علم نوجوان پرداخته می‌شود، شبیه‌ساز پرواز، هزارتوی لیزری، تفنگ لیزری، رعد و برق مصنوعی و ... است. در باغ علم نوجوان امکان برگزاری جشن تولد با فضای علمی نیز وجود دارد.

 • آدرس باغ علم نوجوان: اتوبان شهید همت (شرق به غرب)، بعد از خروجی حقانی، خروجی باغ کتاب
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو همت و حقانی دو ایستگاه نزدیک به باغ علم نوجوان هستند.
 • ساعات کاری باغ علم نوجوان: همه‌روزه از ساعت 10:00 صبح تا 21:00 شب | پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها از 10:00 تا 21:30 شب
شهربازی باغ علم نوجوان
شهربازی باغ علم نوجوان

موقعیت دقیق شهربازی باغ علم نوجوان روی نقشه

شهربازی روبوکیدز

این شهربازی دو شعبه دارد که یکی در باغ کتاب است و دیگری در مرکز خرید گالریا قرار دارد. این شهربازی نخستین شهربازی رباتیک و تعاملی در کشور است. کودکان در این شهربازی به برقراری ارتباط با ربات‌ها و تعامل با آن‌ها می‌پردازند و روند بازی‌ها را طی می‌کنند. به این ترتیب با فضای رباتیک نیز بیشتر آشنا می‌شوند و یکی از متفاوت‌ترین شهربازی های تهران را تجربه می‌کنند.

 • آدرس روبوکیدز باغ کتاب: اتوبان شهید همت (شرق به غرب)، بعد از خروجی حقانی، خروجی باغ کتاب
 • دسترسی به روبوکیدز باغ کتاب با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو همت و حقانی دو ایستگاه نزدیک به باغ علم نوجوان هستند.
 • آدرس روبوکیدز گالریا: ولنجک، خیابان 13 شرقی، مرکز خرید گالریا
شهربازی روبوکیدز
شهربازی روبوکیدز یکی از شهربازی های مناسب کودکان

موقعیت دقیق روبوکیدز باغ کتاب روی نقشه

شهربازی صبا مال

صبا مال که تقریبا در محدوده مرکز شهر (خیابان کارگر جنوبی) قرار می‌گیرد، در کنار سالن‌های سینما، فروشگاه‌های متنوع و مراکز مختلف خود، شهربازی نیز دارد. این شهربازی بیش از 50 بازی دارد که کودکان و همچنین رده‌های سنی بالاتر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و لذت ببرند. بازی‌هایی مثل ماشین کوبنده، فریزبی، کاراسل و ... از جمله مواردی هستند که درون این شهربازی جای گرفته‌اند.

 • آدرس شهربازی صبامال: میدان حر، خیابان کارگر جنوبی
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو دانشگاه امام علی و ایستگاه میدان حر، دو ایستگاه نزدیک به این پاساژ هستند.
 • ساعات کاری شهربازی صبامال: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:00 تا 23:00 شب | پنجشنبه و جمعه از 11:00 تا 23:00
 • وب‌سایت: www.sabamall.ir
17-Lastsecond.ir-tehran-mall-payju.ir.jpg
شهربازی صبا مال تهران

موقعیت دقیق شهربازی صبا مال روی نقشه

دنیای بازی چمران

یکی دیگر از شهربازی های قدیمی تهران، دنیای بازی چمران است که بیشتر آن را با نام «بولینگ عبدو» می‌شناسند. این شهربازی از سال 1342 فعالیت دارد و تا به امروز مقصد بسیاری از افرادی بوده که به دنبال هیجان و سرگرمی‌اند. در مساحت 1500 مترمربعی شهربازی چمران، بازی‌هایی همچون بولینگ، ترن هوایی، فایربال، مسابقه‌های اتومبیل‌رانی، شبیه‌ساز مسابقات فرمول یک و بسیاری از بازی‌های دیگر برای مخاطبین در نظر گرفته شده است. فراموش نکنید که وجود سینما، سالن‌های ورزشی و فود کورت، این مجموعه را بسیار جامع و کامل می‌کند. با توجه به قسمت‌های مختلفی که در مجموعه چمران وجود دارد، می‌توانیم آن را از جمله شهربازی های تهران برای بزرگسالان هم بدانیم.

 • آدرس دنیای بازی چمران: خیابان شریعتی (شمال به جنوب)، بعد از ایستگاه مترو صدر
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو صدر، ایستگاه نزدیک به بولینگ عبدو است.
 • ساعات کاری شهربازی چمران: 15:00 الی 23:30 شب
25-Lastsecond.ir-Abdo-Bowling-smarttiz.jpg
شهربازی چمران

موقعیت دقیق مجموعه چمران روی نقشه

فان تایم ارگ تجریش و پالادیوم

شرکت بین المللی فان تایم در کشور ایران نیز شهربازی‌ هایی احداث کرده است که دوتای آن‌ها در پالادیوم و ارگ تجاری قرار دارند. تجهیزات و بازی‌هایی که این شرکت استفاده کرده است، کاملا به‌روز هستند و استانداردهای بین‌المللی دارند. فان تایم ارگ تجریش با مساحت 2000 مترمربعی خود حدود 115 بازی را درونش جای داده و اغلب آن‌ها هم کامپیوتری هستند.

فان تایم پالادیوم اما مساحتی حدودا 300 مترمربعی دارد که در آن حدود 50 بازی مختلف قرار داده شده است. از بازی‌های فان تایم می‌توان به شبیه‌ساز مسابقات فرمول یک، شبیه‌ساز هواپیماهای جنگی، چرخ و فلک، فوتبال دستی و خیلی از بازی‌های هیجان‌انگیز دیگر اشاره کرد. غیر از این موارد می‌توان به خانه کودک با مربی مخصوص برای کودکان، امکان برگزاری جشن تولد و مراسم، برگزاری کلاس‌هایی مثل نقاشی، سفالگری و ... نیز اشاره کرد.

 • آدرس فان تایم ارگ تجریش: میدان تجریش، ابتدای خیابان سعدآباد، مجتمع تجاری ارگ تجریش
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو تجریش و کمی پیاده‌روی به سمت مجتمع ارگ
 • آدرس فان تایم پالادیوم: زعفرانیه، بعد از میدان الف، جنب کوچه عروضی
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو تجریش و استفاده از تاکسی
26-Lastsecond.ir-FunTime-Google.jpg
شهربازی فان تایم ارگ تجریش

موقعیت دقیق فان تایم پالادیوم روی نقشه

فان لند (سرزمین شادی)

شهربازی الماس هروی یکی از مجهزترین شهربازی‌ های تهران است و بزرگترین پیست بازی ماشین‌های کوبنده را نیز در خود جای داده است. شهربازی سرزمین شادی در 3 طبقه طراحی و ساخته شده و مساحتی معادل 3000 مترمربع دارد. تعداد بازی‌های این مجموعه به حدودا 250 بازی می‌رسد که تنوع بالایی را در بر می‌گیرد.

وجود این شهربازی در مرکز خرید هروی، امکانات مختلف دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که به این واسطه می‌توانید تجربه بهتری را برای خود رقم بزنید. فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و موارد دیگر همگی در کنار این شهربازی قرار گرفته‌اند.

 • آدرس فان لند: میدان هروی، مجتمع تجاری الماس هروی
 • دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: ایستگاه مترو هروی پیاده شوید، با کمی پیاده‌روی به مجتمع تجاری الماس هروی خواهید رسید.
 • ساعات کاری فان لند: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:00 تا 22:00 و پنجشنبه و جمعه از 13:00 تا 22:30
 • وب‌سایت: www.almasheravi.com
شهربازی فان لند
شهربازی فان لند از شهربازی کودکان در تهران

موقعیت دقیق شهربازی فان لند روی نقشه

شهربازی هپی سیتی

هپی سنتر با مساحت 1600 مترمربع، حدود 80 بازی دارد و در مجموعه شمیران سنتر قرار گرفته است و یکی از مدرن‌ترین شهربازی‌های تهران برشمرده می‌شود. در نزدیکی این شهربازی، به رستوران، کافی شاپ و فروشگاه‌های متفاوت هم دسترسی دارید و به محدودیتی از این بابت برنمی‌خورید.

 • آدرس هپی سیتی: اقدسیه، بلوار ارتش، مجتمع تجاری اداری شمیران سنتر
 • ساعات کاری فان لند: همه روزه از 11:00 صبح تا 23:00 شب
شهربازی هپی سیتی
شهربازی هپی سیتی مناسب کودکان

موقعیت دقیق شهربازی هپی سیتی روی نقشه

شهربازی تیراژه 2

شهربازی تیراژه 2 شاید مانند سرزمین عجایب تیراژه یک نباشد، اما باز هم دستگاه‌های بازی متنوعی را می‌توان در آن یافت و با آن‌ها سرگرم شد. تیراژه 2 یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروشگاهی و خرید در شرق تهران است که به‌همین دلیل فضاهای مختلفی مثل سینما، فودکورت، هایپر استار و ... را درون خود جای داده است. همچنین شما امکان گریم فانتزی را نیز برای کودکان خود دارید.

 • آدرس تیراژه 2: اتوبان امام علی، خروجی مدنی، جنب مترو مدنی
 • ساعات کاری تیراژه 2: همه روزه از 9:00 صبح تا 23:00 شب
 • وب‌سایت: www.tirajeh2.com
تیراژه 2
شهربازی تیراژه دو از شهربازی های سرپوشیده تهران

موقعیت دقیق مرکز خرید تیراژه 2 روی نقشه

شهربازی امیر

می‌توان شهربازی امیر را بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده تهران در شرق (از لحاظ تعداد بازی و مساحت) نامید. این شهربازی در دو طبقه قرار گرفته و مساحتش 3000 مترمربع است. در شهربازی امیر بیش از 150 بازی وجود دارد که افراد می‌توانند در رده‌های سنی مختلف انجام دهند. فراموش نکنید که این شهربازی هم مانند چند مورد قبلی، درون یک مجتمع است. نام این مجتمع نیز امیر است و به‌خاطر موقعیت تجاری‌اش، می‌توانید به فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و فضاهای تفریحی و تجاری دیگری نیز دسترسی داشته باشید.

 • آدرس شهربازی امیر: خیابان شهید مدنی، بالاتر از تقاطع سبلان
 • ساعات کاری شهربازی امیر: شنبه تا چهارشنبه از 16:00 صبح تا 22:30 شب و پنجشنبه و جمعه از 10:00 تا 23:30
 • وب‌سایت: www.amircomplex.com
شهربازی امیر
شهربازی امیر در شرق تهران

موقعیت دقیق مجتمع امیر روی نقشه

شهربازی سرزمین رویایی آناهید

یک شهربازی با مساحت 4500 مترمربع و حدودا 80 بازی گوناگون در برج آناهید است که می‌توان گفت از نظر جغرافیایی تقریبا در نزدیکی سرخه حصار قرار گرفته است. ترن هوایی، رالی هیجانی، واقعیت مجازی و بازی‌های دیگر در کنار باشگاه‌های بولینگ، بیلیارد، اسنوکر و همین طور اتاق گریم و اتاق تولد، این شهربازی را کامل‌تر کرده‌اند.

 • آدرس شهربازی سرزمین رویایی آناهید: سه‌راه تهران‌پارس، خیابان دماوند، برج آناهید
 • ساعات کاری مجتمع: همه روزه از ساعت 10:00 تا 24:00
سرزمین رویایی آناهید
سرزمین رویایی آناهید از شهربازی های سرپوشیده تهران

موقعیت دقیق شهربازی آناهید روی نقشه

شهربازی شهر خورشید

مرکز خرید نجم خاورمیانه که زمانی آن را با نام «هایپر سان» هم می‌شناختند، یک شهربازی 1100 مترمربعی دارد که حدود 50 بازی در آن جای داده شده که ژانرهای مختلف فکری، هیجانی، فیزیکی، کامپیوتری و نوع‌های دیگر را شامل می‌شوند. از دیگر امکانات این شهربازی، اتاق تولد و گریم است. فارغ از این، فروشگاه نجم خاورمیانه دریایی از کالاهای مختلف است و هر خریدی که برای خانه داشته باشید، می‌توانید از آنجا انجام دهید.

 • آدرس شهربازی شهر خورشید: خیابان فداییان اسلام جنوب، بعد از بزرگراه آزادگان، نبش خیابان مختاری و غیبی، مرکز خرید نجم خاورمیانه
 • ساعات کاری مجتمع: همه روزه از ساعت 9:00 تا 20:00 و شنبه‌ها 9:00 تا 22:00
Lastsecond.ir-najm-khavarmiyane-amusementpark.jpg
شهر بازی شهر خورشید از شهربازی های سرپوشیده تهران، عکس از مجتبی فلاح

موقعیت دقیق مرکز خرید نجم خاورمیانه روی نقشه

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم لیستی از بهترین شهربازی های تهران را به شما ارائه دهیم تا اگر تصمیم گرفتید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی تهران زمانی را به تفریح در شهربازی ها اختصاص دهید، گزینه مناسب را با توجه با امکانات، بازی‌ها و فاصله‌اش از محل زندگی‌تان انتخاب کنید. شهربازی های روباز و شهربازی های سرپوشیده تهران هر کدام ویژگی‌های خودشان را دارند. گرچه شهربازی های روباز هیجان‌انگیزترند امّا شاید در فصل سرما و حتی فصل گرما، انتخاب شهربازی سرپوشیده منطقی‌تر به نظر برسد. شما طرفدار کدام یک هستید؟ از نظر شما بهترین شهربازی تهران کدام است؟

 لیست بهترین جاهای دیدنی تهران

 

تألیف: تیم نویسندگان لست سکند