Close

سفرنامه آنتالیا (هتل آدم و حوا)

4.6
از 21 رای
سفرنامه آنتالیا (هتل آدم و حوا)

دوست دارم سفرنامه من طوری باشد که شما دوستان عزیز با خواندن آن بتوانید خود را آنجا مجسم کنید و از تجربیات کسب شده در این سفرنامه برای انتخاب هتلی خوب نهایت استفاده را ببرید، همانطوری که ما از تجربیات دیگران برای این سفر استفاده کردیم. عکس و ضمیمه های دیگر را نیز پیوست کرده‌ام تا شما تصور دقیقتری از این سفر که در هفته دوم مهر ماه 91 بهمراه همسرم انجام شد، داشته باشید.

توصیه می کنم حتماً قبل از انتخاب هتل به اندازه کافی در مورد آن تحقیق کنید چرا که با توجه به خدمات هتل ها در آنتالیا که اکثراً اتاق به همراه صبحانه، نهار، شام و آبمیوه می باشد بیشتر اوقات، شما در هتل خواهید بود و اگر از هتل خود راضی نباشید مسافرتتان خراب خواهد شد و خاطره بدی به جای خواهد گذاشت. شما برای سفر مبلغ زیادی می پردازید، پس سعی کنید هتلی را انتخاب کنید که باب میلتان باشد و در آن آرامش توأم با شادی داشته باشید. برای اینکه اطلاعات کافی در خصوص آب و هوا و محل انتخابی سفر خود بدست آورید بهتر است از سایتهایی مثل گوگل مپ و سایتهای هواشناسی استفاده کنید. همچنین خواندن نظرات مسافرین در مورد مزایا و مشکلات هتل ها را فراموش نکنید. ما از سایت‌های Tripadvisor و Booking استفاده کردیم.

برای ماه عسل بدلیل اینکه بعد از فعالیتهای فشرده و همزمان مراسم با کار، نیاز به ریلکس کردن و استراحت داشتیم با در نظر گرفتن فصل و آب و هوا تصمیم گرفتیم به آنتالیا برویم. در انتخاب هتل خیلی حساس بودیم. اکثر هتلهای پیشنهادی دوستان را بررسی کردیم. برای ما خیلی مهم بود به هتلی برویم که دنج، مجلل، تمیز و از همه مهمتر آرام باشد. بالاخره با دیدن عکسهای سایتهای مذکور، توجه ما به هتل مردان پالاس در منطقه لارا و هتل آدم و حوا در منطقه بلک جلب شد. هر دوی این هتلها جزء بهترین هتلهای آنتالیا به شمار می‌آیند و از نظر امتیاز در یک سطح قرار دارند. با این تفاوت که هتل مردان پالاس کاملاً دکوراسیونی اشرافی و سلطنتی دارد ولی هتل آدم و حوا در عین حال که بسیار مجلل است اسپرت و مدرن می‌باشد و ما به دلیل علاقه به سبک‌های مدرن، هتل آدم و حوا (Adam & Eve) را انتخاب کردیم. هتل آدم و حوا در منطقه لوکس Belek قرار دارد که در ایران کمتر شناخته شده است. هتلی 5 ستاره و UALL که خیلی ها اسمش را نشنیده‌اند، ولی میتوانم بگویم انتخاب این هتل با سرویس‌دهی عالی و پرسنل مسئول یکی از بهترین تصمیمات زندگی ما بود و باعث شد ماه عسل برای ما یک سفر بی نظیر و رویایی شود.

سفرنامه آنتالیا

در تاریخ 6 مهر سال 91 از تهران با پرواز مستقیم اطلس جت عازم آنتالیا شدیم؛ البته در فرودگاه روی تابلوهای پرواز شما اسم Gaziantep را به جای آنتالیا خواهید دید ولی منظور همان مسیر آنتالیاست؛ در فرودگاه Gaziantep برای سوختگیری توقف کوتاهی داشتیم. در آن تاریخ دلار حدوداً 25000 ریال بود ولی پس از گذشت 2-3 روز به 40000 ریال رسید! پرواز اطلس جت بسیار منظم و بدون تلاطم بود و 1 ساعت پس از حرکت صبحانه دلچسبی سرو شد. پس از چند ساعت هواپیما به زمین نشست. پس از انجام امور گمرکی به صرافی موجود در فرودگاه رفتیم و دلار را به لیر تبدیل کردیم که بعداً متوجه شدیم بخاطر نرخ بالای صرافی در فرودگاه ضرر کردیم.

در بیرون سالن تور لیدرها منتظر مسافران ایرانی بودند؛ وقتی تور لیدر ما اسمها را خواند در گروه ما اکثراً مسافر هتل کالیستا بودند و ما تنها مسافران هتل آدم و حوا بودیم. در مسیر لیدر به ما گفت که آدم و حوا یکی از بهترین هتلهای آنتالیاست و ما مجدداً از انتخاب خودمان خوشحال شدیم. لیدر ابتدا مسافران را به هتل کالیستا رساند و بعد به سمت هتل آدم و حوا رفتیم. این هتل کنار هتل‌های‌‌ Spice و Max royal قرار دارد.

سفرنامه آنتالیا

اول به پذیرش رفتیم و چمدانها را تحویل دادیم. پذیرش هنگام گرفتن مدارک، از ما مبلغ 200 دلار گرفت تا در صورتی که از امکانات غیر رایگان هتل استفاده کنیم هزینه آن در هنگام تحویل هتل از آن مبلغ کسر گردد.

پرسنل هتل بسیار خوش برخورد و مؤدب و با حوصله بودند و با عنوان Angel خطاب میشدند و مثل فرشته‌ها بالهای سفید داشتند و انگلیسی را به راحتی صحبت می‌کردند. به هر مسافر یک انجل اختصاص پیدا میکرد که تا آخرین روز اقامت می‌توانستیم از طریق تلفن و یا پذیرش او را پیدا کنیم و مسائلمان را مطرح کنیم. تا ساعت 2 که قرار بود اتاق را تحویل دهند، انجل ما هتل و امکانات آن را به تفصیل به ما نشان داد. اولین چیزی که توجه ما را جلب کرد دکوراسیون متفاوت و بسیار زیبای هتل بود؛ بروشور و راهنمای هتل نشان میداد که قبلاً برنده جایزه بهترین طراحی و دکور اروپا شده است. همه جای هتل یکدست سفید بود. میز و مبلمان، لباس پرسنل، دیوارها، دکوراسیون و.... فقط رنگ سفید مطلق دیده می شد که بسیار زیبا بود. سرتاسر هتل به جای دیوار، آیینه کاری شده بود که در بدو ورود به مدت 10 دقیقه راه رفتن را مشکل کرده بود و مدام با آیینه برخورد میکردیم! درختهایی با سیب قرمز مربع شکل به عنوان نماد هتل وجود داشت.

سفرنامه آنتالیا

ساعت 12 اتاق ما حاضر شد، انجل طبقاتی را که اتاقها قرار داشت به ما نشان داد. سالن مرتبط با اتاقها سیاه و تاریک بود که تداعی جهنم را میکرد بطوریکه در ابتدا راه رفتن را مشکل کرده بود! وقتی در اتاق را باز کرد همه چیز سفید مطلق بود. انگار از جهنم سالن وارد بهشت اتاقتان می شوید! خیلی جالب و هیجان انگیز بود. اتاق بزرگ، بسیار تمیز و ساکت بود و همه چیز سفید. انجل وقتی فهمید ما برای ماه عسل به آنجا رفتیم اتاق را با گل و روتختی‌های ساتن قرمز تزئین کرد و کیک و میوه و آبمیوه برایمان آورد.

سفرنامه آنتالیا

امکانات اتاق شامل وسایل حمام، یخچال، جکوزی، سونا، گاوصندوق، تخت ماساژ و یک تخت بزرگ توی تراس بود که دریا و مناظر بسیار زیبای اطراف و آسمان پر از ستاره در شب، از تراس قابل رؤیت بود.

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

تختخواب بزرگ و خیلی راحتی داشت و جنس، نوع و سایز بالشت قابل انتخاب بود. میزان و رنگ نور اتاق بواسطه لامپ های LED متغیر و قابل تنظیم بود. زمانی که کرکره تراس را تا انتها می‌بستیم اتاق کاملاً تاریک و بی‌صدا می‌شد. خمیر دندان، مسواک، ژیلت، ورق بازی و برخی لوازم دیگر هم وجود داشت ولی برای استفاده از آنها باید طبق لیست موجود در اتاق هزینه جداگانه پرداخت میکردیم. البته محتویات یخچال یا مینی بار رایگان بود. هرروز صبح اتاق به دقت ضدعفونی و تمیز میشد و حوله و ملحفه ها کاملاً تعویض میشد.

بعد از اینکه وسایلمان را جا به جا کردیم رفتیم نهار بخوریم. هتل، رستوران خیلی بزرگی داشت و تنوع غذایی هم به حدی بود که هر نوع سلیقه‌ای را جوابگو باشد.

برای صبحانه انواع سوپ، تخم مرغ، سوسیس، مربا، پنیر، میوه، آبمیوه، شیرینی‌جات، اسنک و انواع املت وجود داشت. بعضی از غذاها مثل املت آشپز خودشان را در محل رستوران داشتند و با توجه به مواد انتخابی ما غذا را در حضورمان درست می کردند. اسنکها را نیز خودمان با ترکیب آنچه دوست داشتیم درست میکردیم. ساعت سرور صبحانه از ساعت 7 تا 10صبح بود.

برای نهار و شام انواع کباب ها، غذاهای دریایی، گوشت قرمز و سفید، غذاهای رژیمی، سوپ های متنوع، خوراکها و سبزیجات آب پز شده، اسنکها، سالاد بار، وانواع میوه و دسر سرو می‌شد.

سفرنامه آنتالیا

بخشی از رستوران عنوان Honey Moon داشت و با رنگ قرمز تزئین شده بود و مخصوص افرادی بود که برای ماه عسل به آنجا رفته بودند. برای شام هم میز هایی در محوطه باز هتل وجود داشت که باعث می شد لذت بیشتری ببریم. هیچکس در این هتل حتی یک لحظه هم گرسنه نمی‌ماند. غیر از این رستوران که همه غذاهایش رایگان بود چند رستوران مکزیکی، ژاپنی و... هم وجود داشت که باید هزینه جداگانه به مبلغ 10 یورو پرداخت میکردیم. اسم یکی از رستورانها Blind بود. داخل رستوران کاملاً تاریک بود و هیچ چیز دیده نمیشد و مثل افراد نابینا باید غذا را انتخاب میکردیم و هرچیزی که سرو می شد در تاریکی و ابهام می‌خوردیم.

دکوراسیون و فضای سبز بیرون بسیار شیک و زیبا طراحی شده بود. طراحی و چیدمان حساب شده‌ تخت‌ها، صندلی‌ها و آلاچیق‌ها در اطراف درخت‌های نخل بزرگ به زیبایی محوطه افزوده بود. از اتاقها تا ساحل اختصاصی لب دریا کمتر از پنج دقیقه راه بود. مسیر هتل تا دریا با چوب فرش شده بود و می‌توانستیم بدون راه رفتن بر روی شنها به ساحل برسیم. دوشهای روباز و اتاق رخت‌کن کنار ساحل وجود داشت. اسکله کوچکی هم بود که در آنجا هم یک بوفه و تعدادی تخت و سایبان در نظر گرفته شده بود. فضای بیرونی هتل در شب بسیار زیبا بود. نورهای ملایم با سبک جالبی در استخر و درخت‌ها تعبیه شده بود که پیاده‌روی در شب در اطراف هتل را برای ما بسیار لذت بخش می‌کرد.

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

محوطه هتل دو استخر فوق‌العاده تمیز و بزرگ داشت. تختهای بزرگ و زیادی اطراف استخر و دریا قرار گرفته بود. آلاچیق هایی در محوطه هتل واسکله کنار دریا وجود داشت که در ساعتهای خاصی باید رزرو میکردیم. امکانات تفریحی هتل کامل بود: جت اسکی، پرواز با بالن، ورزشهای دریایی، بیلیارد، گلف، اتاق فیتنس، اتاق ماساژ، سینما، karaoke و... که فقط برای استفاده از امکانات دریایی (حدود 60 یورو) و اتاق ماساژ باید هزینه جداگانه پرداخت میکردیم. دو تا بوفه شبانه‌روزی کنار دو استخر هتل وجود داشت و انواع سالاد، میوه، اسنک، آبمیوه و آبمیوه های دیگر را می‌توانستیم در هر ساعتی به صورت رایگان دریافت کنیم. همچنین پرسنلی آنجا حضور داشتند و مرتب برای گرفتن سفارش نزد ما می‌آمدند. برای استفاده از استخرها با تحویل دادن کارت مخصوص حوله میگرفتیم. اطراف استخر چندین WC و رختکن وجود داشت. فضای هتل ایجاب می‌کند که با لباس شنا در رستوران و راهروهای هتل راه نروید. البته مسیر اتاق‌ها به استخر و دریا طوری طراحی شده بود که عبور و مرور در آن با لباس شنا هم مشکلی ایجاد نمی‌کرد. آب استخر بسیار تمیز و بدون کلر بود و به دلیل بزرگ بودن هیچوقت شلوغ نمی‌شد.

سفرنامه آنتالیا

هر روز ظهر کنار استخر برنامه های سرگرم کننده برگزار می شد. مثلاً یک روز آفریقایی ها برنامه جالبی اجرا کردند.

سفرنامه آنتالیا

یک کافه توی هتل بود که هر روز بعد از ظهرها انواع شیرینی‌جات به همراه چای، قهوه و... سرو میشد و محل دنج و آرامی برای مطالعه بود. البته ما این قسمت را درآخرین روز اقامتمان کشف کردیم!

داخل هتل یک سالن خیلی بزرگ و طولانی وجود داشت که سقف آن با 5 میلیون آیینه ریز پوشانده شده بود و بسیار زیبا بود. طبق گفته پرسنل هتل طولانی‌ترین سالن اروپا می‌باشد. سرتاسر سالن تختهای سفید بود و انواع آبمیوه ها سرو میشد که اکثر آنها رایگان بودند. آبمیوه های غیر رایگان با علامت‌های مشخصی جدا شده بود که در صورت انتخاب از 200 دلار کسر می‌شد. هر شب در این سالن یک نمایش به سبکهای فرانسوی، ترکی، مکزیکی، نئون پارتی، و... همراه با رقصهای مرتبط برگزار میشد و همه پرسنل لباس مخصوص همان برنامه را می پوشیدند و واقعاً برنامه‌ها جذاب بودند. مثلاً در شب اجرای برنامه ترکی موزیک های سنتی نواخته شد که همراه با رقص ترکی بود. یک شب نیز برنامه‌ای به سبک کلاسیک انجام شد که همراه با آتش بازی و بند بازی فوق‌العاده ای بود. در طول روز همه لباسهای اسپرت ولی برای شام و برنامه‌های شبانه لباسهای رسمی می‌پوشیدند. مسافران هتل غالباً اروپایی بودند و مسافر ایرانی وجود نداشت.

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

برنامه‌های هتل روی تابلوها و حتی تلویزیونهای داخل wc و آسانسور و اتاقها دقیقاً نمایش داده می شد. سرتاسر هتل مجهز به Wi-Fi رایگان بود. سیم کارت ایرانسل در آنتالیا فعال می باشد اما مقرون به صرفه نیست. بهتر است از سیم کارتهای محلی آنجا استفاده کنید که حدود 20 لیر می‌باشد و میتوانید از سطح شهر یا از تور لیدر خود تهیه کنید.

ساعاتی که در هتل بودیم به دلیل کثرت امکانات، احساس آرامش بسیار زیادی داشتیم؛ ما فقط روز چهارم برای رفتن به شهر آنتالیا از هتل خارج شدیم. مرکز شهر بلک 10 دقیقه پیاده از هتل ما فاصله داشت؛ همچنین می‌توانستیم از تراکتور‌هایی که با یک واگن مدام در حال دور زدن در اطراف بلک بودند استفاده کنیم. رفتن از بلک به شهر آنتالیا کمی سخت بود چون هزینه تاکسی بسیار بالا بود و رفت و برگشت با تاکسی حدوداً 80 یورو تمام میشد! اتوبوس هم هر 1ساعت می‌آمد و هزینه‌اش حدود 6 لیر و یا 2 دلار بود. با اتوبوس به شهر آنتالیا رسیدیم و از آنجا برای رفتن به پاساژ میگروس (Migros) که بزرگترین پاساژ آنتالیاست با خریدن بلیط، سوار اتوبوس دیگری شدیم. بطور کلی آنتالیا محل مناسبی برای خرید نیست. حتماً لیر به اندازه کافی همراه داشته باشید چون در صورت ارائه یورو و دلار، نرخ تبدیل کاملاً به ضرر شما خواهد بود.

سفرنامه آنتالیا

مراکز خرید در آنتالیا در سه نقطه متمرکز شده اند: در مرکز شهر و در خیابانهای گولوک میتوانید لباسهایی با قیمت مناسب بخرید، در دو خیابان آتاتورک و ایشیکلار مارکهای معروف ترکی و بوتیکهای خوب شهر قرار دارد. در آنتالیا دو مرکز خرید بزرگ هم وجود دارد که یکی از این مراکز خرید میگروس است که جزء بهترین مراکز خرید ترکیه می باشد. میگروس یکی از فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در آنتالیا نیز شعبه دارد و مکانی برای برندهای بین المللی، محصولات کامپیوتری ، عطر ، کفش ، پوشاک و بسیاری از محصولات دیگر می‌باشد. دراین مرکز خرید حدود 110 مغازه ی مختلف در 3 طبقه قرارگرفته که برندهای غیرترک را به فروش می رسانند و قیمت آنها بالاست. مرکز خرید دیگر دپو است که در حدود 80 مغازه و 15 سالن غذاخوری و نیز یک پیست اسکیت دارد و تنها یک ایستگاه تاکسی تا فرودگاه فاصله دارد. در این مرکزخرید شما میتوانید اجناس مارک دار را با قیمتی بسیارپایین و مناسب خریداری کنید. آنتالیا مانند سایر مناطق ترکیه بدلیل داشتن فرش های دستباف ترکی شهرتی جهانی دارد. خیابان هایی مانند آتاتورک، جمهوری و گولوک بهترین مناطق خرید سوغاتی هستند.

وقتی به میگروس رسیدیم چرخی در پاساژ زدیم. انواع برند ها وجود داشت ولی قیمتها بسیار بالا بود. مثلاً یک تی‌شرت Lacost 99 دلار بود. پس از خرید، به کافه استارباکس رفتیم و قهوه خوردیم. روبه روی پاساژ میگروس شهر بازی وجود داشت که تصمیم داشتیم به آنجا برویم ولی وقتی از پاساژ خارج شدیم باران می‌بارید و متأسفانه شهربازی تعطیل بود.

از آنجا به قصد سوار شدن کشتی و رفتن به آبشار دودن، با تاکسی به میدان جمهوریت (Cumhuriyet) رفتیم. به میدان که رسیدیم بندر را دیدیم. از رستورانهای محلی کوچک پر از گلهای شمعدانی و بازار سنتی که ادویه جات وانواع صنایع دستی برای سوغاتی در آنجا دیده می‌شد گذشتیم.

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

یکی از جاذبه ها و دیدنی های طبیعی آنتالیا در ترکیه آبشارهای زیبای دودن می باشد. سرچشمه اصلی این آبشار زیبا دو چشمه ی جوشان بنام پینارباشی در منطقه کیرک گوزلر که 40 کیلومتر از آن فاصله دارد می‌باشد. رودخانه دودن به خاطر آب فراوان خالق زیبایی های طبیعی بسیاری شده است و یکی از مکان های دیدنی آنتالیا در ترکیه برای توریستها و گردشگران می باشد.

از پله‌ها پایین رفتیم و به اسکله رسیدیم. کشتی های بسیاری با سبکها و مبالغ مختلف وجود داشت که اکثر آنها فقط تا آبشار کوچک می رفتند و ما کشتی دو طبقه ای را انتخاب کردیم که دید وسیعی داشت و تا دودن می رفت. مسیر بسیار زیبا و دیدنی بود. احساس آرامش عجیبی داشتم. مناظر باور نکردنی و شبیه کارت پستال بودند. به آبشار که رسیدیم حدود نیم ساعت توقف داشتیم. آبشار زیبایی بود و موقعیتی عالی برای عکاسی. عده زیادی به درون آب شیرجه زدند و شروع به شنا کردند. عکاسی در کشتی حضور داشت که از همه با ژست های مختلف عکس گرفت و فوراً روی بشقاب و قاب عکسی با طرح کشتی چاپ کرد و به هزینه 20 دلار فروخت. پس از حدود 2 ساعت به اسکله برگشتیم و با اتوبوس به بلک رفتیم.

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

سفرنامه آنتالیا

داخل شهر بلک رستورانها و مغازه های زیادی وجود دارد که برای خرید سوغاتی مناسب است. ولی یادتان نرود حتما‍ً چانه بزنید و از چندین مغازه، قیمت جنس انتخابی خود را بپرسید چون قیمتها بالا و درمغازه های مختلف، متفاوت است و با چانه زدن می‌توانید مبلغ قابل توجهی تخفیف بگیرید. یک موضوعی برای ما اتفاق افتاد که حتماً هرجایی رفتید دقت کنید؛ روز آخر ما به پذیرش رفتیم و تسویه حساب کردیم ولی متاسفانه دلارهایی که گرفتیم چک نکردیم. بعد از مدتی توی ایران فهمیدیم یکی از 100 دلاری هایی که از هتل گرفتیم تقلبی بوده، البته من هیچ نظری در این مورد ندارم که مسئول پذیرش عمداً این کار را انجام داد یا نه. شاید هم از مسافر دیگری دلار تقلبی گرفته بوده و به ما داده. قضاوت نمیکنم.

به نظر من این هتل مناسب خانواده‌های بچه‌دار نیست. پارک مخصوص بچه‌ها و سر سره‌های آبی وجود داشت ولی تعطیل بود. ما در مدت اقامت خود در آنجا حتی یک بچه هم ندیدیم. اکثر مسافران هتل زوج‌ بودند از زوجهای جوان گرفته تا مسن. همچنین اگر دوست دارید فضای هتل بسیار شاد و پر سر و صدا باشد این هتل مناسب شما نیست.

در مجموع آدم و حوا دقیقاً هتلی بود که ما میخواستیم: بسیار تمیز، بدون سر و صدا، لوکس با دکوراسیون طراحی شده به سبک مدرن و اسپرت، منظم و با پرسنلی مؤدب. به کلیه زوجهای جوان مخصوصاً افرادی که برای ماه عسل میخواهند به آنتالیا بروند، پیشنهاد میکنم این هتل را انتخاب کنند زیرا مطمئنم همانند ما نهایت لذت را خواهند برد.

امتیازات

در زیر امتیازات نویسنده به هتل را مشاهده میفرمایید

سفرنامه آنتالیا

نویسنده : خانم مهشید مرادی رنجبر

تمامی مطالب عنوان شده در سفرنامه ها نظر و برداشت شخصی نویسنده است و وب‌ سایت بانک تور و گردشگری مسؤولیتی در قبال صحت اطلاعات سفرنامه ها بر عهده نمی‌گیرد.سفرنامه های مرتبط

نظرات کاربران (41 نظر)

× در حال پاسخ به:

ويدا 13 مهر 1398 ساعت 23:31

سلام، من به همراه همسرم هفته اول مهر ٩٨ به اين هتل رفتيم و خوشبختانه هوا كاملاً مطبوع و آفتابى بود. من به شدت اين هتل رو به زوج ها پيشنهاد ميكنم و واقعاً هيچ جاى گله و حتى نارصايتى كوچيكى باقى نميذاره واستون.
ما خيلى قبل از ساعت ٢ كه زمان تحويل اتاق هست رسيديم ولى بلافاصله اتاق رو تحويل دادن. اتاق ها همه داراى جكوزى هستند و داخل تراس تخت دو نفره قرار گرفته و جلوى هر تراس شيد هست كه در صورت تمايل كامل پايين مياد و هيچ نور و صدايى ازش رد نميشه. حوله ها هر روز تعويض ميشه، يخچال و شامپو ها هم شارژ ميشن. پرسنل هتل فوق العاده هستند و به زبان انگليسى اكثراً مسلط. رستوران هتل فوق العاده هست با كيفيت و تنوع خيلى زياد و هر شب يه سورپرايز جديد داره كه غافلگير ميشيد. اسنك بار كنار استخر فوق عالى هست و تا ياعت ٣ صبح هم رستوران ديگه هاى در هتل غذاى رايگان سرو ميكنه و كلاً لحظه اى گرسنه نميمونيد.
تيم انيميشن هتل بى نقصه، و اينقدر برنامه هاى خووووب و متنوع و جالب داره كه ساعت خواب و استراحت كم مياريد و كلاً علاقه اى به ترك هتل نخواهيد داشت. اسپا هتل بي نظير هست و واقعاً توصيه ميكنم، البته قيمتش به نسبت بالا هست و از ٩٠ يورو شروع ميشه تا ٤٠٠ يورو، ولى ارزش داره. هتل در منطقه بلك هست و از شهر آنتاليا فاصله داره و رفت و آمد معضلى هست، مخصوصاً كه توى هتل ما تنها ايرانى بوديم و تور ليدر گفتن مجبورين vip واسه خريد ماشين بگيريم كه هزينه اش ١٠٠ دلار ميشد و گفتن با اتوبوس نميشه رفت. ما ترجيح داديم از هتل ماشين رنت كنيم و يه مينى كوپر براى يك روز گرفتيم به قيمت ١٥٠ دلار و خيلى راضى بوديم و بهمون خوش گذشت، شهر رو گشتيم خريد رفتيم. براى خريد بهترين جا در آنتاليا به نيبت تِراسيتى هست. تفاوت رنت ماشين و پيشنهاد تورليدر ٥٠ دلار بود ولى اين كجا و آن كجا. هرچند روز آخر كه تثميم گرفتيم از بلك سنتر هم ديدن كنيم متوجه شديم با اتوبوس هم ميشد رفت آنتاليا. به اين شكل كه از جلوتر هتل ايستگاه اتوبوس هست به بلك سنتر كه ٢٠ دقيقه طول ميكشه و نفرى ٥ لير هست و از بلك سنتر براى آنتاليا اتوبوس هست فكر ميكنم ١٥ لير بود. براى برگشت هم به همين ترتيب. كه البته ما توى فرودگاه دوستانى رو ديديم كه توى بلك اقامت داشتند و براى برگشت خودشون تاكيى گرفته بودند از تراسيتى و ٤٠٠ هزار تومان شده بود.
يك روز هم به پيشنهاد ليدر از لند او لجندز بازديد كرديم كه خيلى بد بود. ما دو نفر ١١٠ دلار داديم براى اون روز كه به شما دستبندى ميدن كه براى همه بازى ها و سرسره ها شارژ داره ولى براى خوراكى ها نه. قبل از ورود دستبندتون رو شارژ ميكنيد و موقع برگشت چك ميكنيد باز و باقى پول بهتون برگردونده ميشه. ما ٢٠٠ لير شارژ كرديم و من فقط اونجا يه يخ در بهشت پرتقالى خوردم و موقع بيرون اومدن متوجه شديم كه ٥٥ لير شده يعنى ١٠٠ هزارتومان!!! خيلى جاى شلوغى هست و صف هر چيزى حداقل نيم ساعت معطلى داره جورى كه از صرافتش ميوفتيد. و پرررررر از بچه هست پارك. مهم ترين دليل براى انتخاب آدم و حوا اين بود كه زير ١٧ سال و مرد مجرد راه نميدادن و به معناى واقعى كلمه آرامش داريد و تفريحاتش همه مناسب بالاى ١٨ سال هست. علاوه بر اينكه هتل خودش ٣ تا سرسره داره كه هيجان همه اونا بيشتر از سرسره هاى شلوغ پارك بود و پر از پارتى هاى مختلف البته. لند آو لجندز شايد مناسب خانواده هاى بچه دار كه واسه هتل هم هزينه نكردند مناسب باشه و جذاب ولى اگر هتل آدم و حوا اقامت داريد اصلاً به حرف ليدر گوش نديد و هيچ جا جز براى خريد نريد. همون طور كه ما بعد ٢ ساعت برگشتيم و منتظر ترنسفر تور هم نمونديم و ترجيح داديم ٨٠ لير پول كرايه تاكسى بديم تا پول غذاهای بی کیفیت و گرون پارك رو. ساحل هتل عالى هست. همه ورزش هاى آبى رو داره كه هزينه جدا داره. ما پاراسل رو انتخاب كرديم كه دو نفر ١٠٠ دلار بود براى بك ربع و راضى بوديم.
روز تحويل اتاق، ساعت ١٢ تحويل بايد بدين اتاق رو. ما ترنسفرمون ساعت ٨ شب بود. چمدان ها توى اتاقى گذاشته ميشه كه بهش دسترسى داريد. توى يه اتاق جدا گاوصندوق هايى هست كه اگر بخوايد بهتون داده ميشه تا پولتون رو بذاريد و كليد دستتون ميمونه تا موقع رفتن. ميتونيد از قيمت حوله هايى كه مخصوص استخر ها هست حوله اضافى بگيريد و قبل از ترك هتل توى قسمت اسپا دوش بگيريد كه لاكر هم داره و رختكن براى تعويض لباس. تا هنگام ترك هتل ميتونيد از همه امكانات استفاده كنيد. اينترنت هتل سرعت خيلىىىى خوبى داره. محيط هتل بسيار عالى و عاشقانه هست. اتاق ها گاو صندوق داره كه اصلاً دست نميخوره. اكثريت قريب به اتفاق هتل روس و اروپايى هستند و اگه هر چيز با ارزشى رو جايى جا بذاريد بعد دو روز هم دست نميخوره و سرجاشه. تمام كسايى كه توى هتل هستن سطح بالا هستند و جو بسيار خوبى حاكم هست. براى كاپل ها بههههههترين انتخابه و به ياد موندنى ترين خاطرات رو ميسازه.

شقایق شاهی 14 خرداد 1398 ساعت 13:44

سلام من سه سال پیش برای ماه عسل به بدروم رفتم هتل کفالوکا که واقعا خوب و عالی بود. الان هم قصد سفر به آنتالیا رو داریم. اما من نمیدونم آیا هتل آدم و حوا هتلی با برنامه های شاد و اکتیو هست یا خیر؟ چون ما دنبال یه تیم انیمیشن خوب و شاد با کلی برنامه باحال میگردیم. ممنون میشم راهنمایی کنید

ابذر لشکربلوکی 5 خرداد 1396 ساعت 03:01

سلام خوش بگذره با تور رفتین ؟ چقدر هزینه شد کدام پرواز و کدام فرودگاه رفت توضیح دهید با تشکر

بهار ملکی 5 خرداد 1396 ساعت 03:01

ما در حال حاضر در هتل آدم و حوا هستیم،هتلی بسیار اکتیو البته فقط به زوج ها توصیه میکنم، واقعا لوکس و با کیفیت هست.

ابوذر بندرگزی گرگان 5 خرداد 1396 ساعت 03:00

سفرنامه خوبی بود. ولی انتالیا به پای استان گلستان نمیرسه.

دکی جون 5 خرداد 1396 ساعت 02:58

سلام به تمامی دوستان. توصیه من اینه که حتماوهتل رو با آگاهی کامل خودتون انتخاب کنید و سایتهای مختلف بابت رتبه بندی هتلها کمک بگبرید و به عکسها بسنده نکنید و بهترین راهنما نظرات کسانی هستوکه تو اونوهتلها اقامت داشتند. من شخصا چه از باب نبود ایرانی و چه تفریحات و امکانات و نزدیکی به شهر آنتالیا هتل مقرون به صرفه و کامل و زیبای کیلیکیا پالاس رو توصیه میکنم. روزگار بر شما خوش

بهاره علیزاده 5 خرداد 1396 ساعت 02:57

خانم مرادی عزیز
وصف شما از هتل بسیار عالی بود . اتفاقا احتمالا ما هم برای ماه عسل این هتل رو انتخاب خواهیم کرد و اگر هدف و زمانش وقت دیگه ای بود شهر دیگه ای رو انتخاب می کردیم.
خطاب به دوستانی که آنتالیا رو برای سفر انتخاب می کنن ؛
جاهای دیدنی این شهر خیلی محدوده و اشخاصی که فضاهای این چنینی رو انتخاب می کنن بخاطر آرامش ، زیبایی ، خدمات مناسب ، محیط امن و دنج هستش . اگر برای گردش و دیدن مکانهای دیدنی عازم سفر هستین باید شهرهای دیگه رو انتخاب کنین ضمن اینکه به قول خانم مرادی سفر ماه عسل متفاوته و به برای خرید و هیجان نیست.برای بیشتر با هم بودنه

علی محمدحسینی 5 خرداد 1396 ساعت 02:54

امکانش هست دوستانی که بلک رفتند در خصوص رفت و آ»د به آنتالیا با اتوبوس اطلاعاتی بدند ؟

مریم 5 خرداد 1396 ساعت 02:50

سفرنامه خوبی بود ، هتل های لوکس ومدرن زیادی در انتالیا وجود داره ولی من هر بار که انتالیا رفتم ترجیح دادم به کروانسرای لارا برم فقط وفقط به خاطر وجود ایرانی های شاد و دوست داشتنی ، البته به همراه داشتن بچه در انتخاب هتل محدودیت هایی خواهد داشت ولی باور کنید توی محیط ایرانی بودن بهتر است از اینکه در جمع خشک وبی روح روس ها و اروپایی ها بودن

میلاد 5 خرداد 1396 ساعت 02:50

میخوام برم ولی پول ندارم! :(

ارش 5 خرداد 1396 ساعت 02:48

خیلی ممنون از سفر نامه زیباتون

فریبا 5 خرداد 1396 ساعت 02:48

ممنون که توضیحات کاملی راجع به این هتل دادید. همیشه دلم می خواست بدونم توش چه خبره، همیشه دکوراسیون مدرنش نظرمو جلب می کرد. البته الان که خوندم خوشحال شدم این هتل رو انتخاب نکردیم، چون فکر می کنم با سلیقه ما خیلی جور در نمیومد، ما هتل کاروانسرای کندو رو انتخاب کردیم، این هتل هم طراحی مدرنی داره، نسیتا ایرانی کمی داره( شاید از هر 100 نفر یه نفر ایرانی)، از لحاظ قیمت هم مناسبتره.
برای بچه دارها این هتل رو پیشنهاد می دم، جو بسیار دلنشین و خانوادگی داره، با وجود بچه های قد ونیم قد زیادی که اون اطراف بودن حتی یک بار هم جیغ بچه نشنیدیم فکر کنم چون بشون خوش می گذشت و اعصابشون خط خطی نمی شد، شاید هم بخاطر ژن اروپایی شون باشه ;)
این هتل واقعا تمیز بود و کارکنان مودب و غذاهای متنوع داشت و از طرفی زیاد از حد هم های کلاس نبود که باعث موذب شدنمون بشه.
کلا توش راحت بودیم و بخاطر فشار کاری شدیدی که تو ایران داشتیم این اقامت چند روزه ما برامون مثل تولد دوباره بود. واقعا ریلکس شدیم

Emitis 5 خرداد 1396 ساعت 02:47

ممنون از سفرنامه ی خوب وتوصیف زیباتون !

حمید 5 خرداد 1396 ساعت 02:47

بهترین هتل برای مجردها و البته کم بودن ایرانیا کدومه؟

mohammad 5 خرداد 1396 ساعت 02:47

سلام به همه دوستان.ما 2سال پیش به هتل آدم و حوا رفتیم و فوق الاده بود.برای من روز تولدم رو هتل سورپرایز کرد و جشن گرفت.اگر خواستم به آنتالیا مسافرت کنم بدون شک دوباره هتل آدم و حوا رو انتخاب میکنم.موفق باشید.

مشاهده نظرات بیشتر