Close

پارک آبی دنیای آب بانکوک

4.4
از 34 رای
دنیای آب بانکوک + ویدئو
  • 29 تیر 1398 11:00
  • 4
  • 5.1K

پارک آبی دنیای آب بانکوک Water World، پارک موضوعی تسبتا بزرگ در حاشیه این شهر توریستی است. این پارک آبی متشکل یک شهربازی و مجموعه بازی های آبی است. شهربازی آن دارای وسایل تفریحی متعدد از جمله دو رولرکاستر بزرگ و هیجان انگیز است. 

بخشی از پارک با نام طبیعت آفریقا، توسط مجسمه های متحرک طراحی شده است و در آن از افکت های صوتی برای طبیعی تر جلوه دادن شرایط استفاده شده است. در این بخش سوار بر قایق در رودخانه ای مصنوغی چرخ میزنید و از مجسمه های حیوانات و زندگی قبیله ای آفریقایی بازدید می کنید.

اما قسمت آبی این مجموعه دارای چند سرسره بوده که دارای کیفیتی معمولی است. بزرگترین و جذاب ترین قسمت آبی دنیای آب، استخر موج آن است، که به ادعای خودشان بزرگترین استخر موج دنیا میباشد.

دانلود
نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (4 نظر)

× در حال پاسخ به:

شهریار هژبرپور 8 مرداد 1398 ساعت 18:55

اصلا خوب نیست.

اسدی 1 مرداد 1398 ساعت 09:04

این پارک آبی سیام پارک نام دارد و مجموعه ای مرکب از پارک آبی و شهربازی و موزه می باشد که در نوع خود بسیار زیبا و جالب طراحی شده است در این مجموعه شما یک روز کامل نیاز دارید تا از آن لذت ببرید قسمت پارک آبی علاوه بر سرسره های هیجان انگیز با ارتفاع متفاوت دارای دریایی با امواج مصنوعی نیز می باشد. به اعتقاد من برای چندین بار ارزش دارد به این مجموعه رفت و لحظات خوبی را تجربه کرد محیطی بسیار امن و با صفا و هیجان انگیز.

سیاوش آذری 29 تیر 1398 ساعت 21:46

سلام
من بهمن سال ۹۷ با خانواده یک روز آنجا رفتیم
قسمت آفریقایی خیلی تصنعی بود و حالت طبیعی نداشت برای ۲ پسر های من هم خیلی جذاب نبود
البته استخر مواج آن و سرسره بزرگی که داشت خیلی جالب بود.
البته از نهار و نوشیدنی سلف آنجا هم باید گفت که روی بلیط بود. بیشتر غذاها باب میل کشورهای جنوب شرق آسیا بود ولی بهر حال گشنه نخواهید ماند.
اگر سفر دوباره ای به بانکوک بروم بجای این مکان انتخاب دیگری خواهم داشت.