آنتالیا به سواحل زیبا و مناطر تاریخی خود معروف است. کمتر مسافری در این شهر به دنبال خرید کردن است. اما به هر حال هر سفر نیاز به خرید یادگاری دارد. در مقاله سعی شده تا برترین مراکز خرید آنتالیا برای تهیه یادگاری و سوغاتی معرفی کنیم. مراکز خرید معرفی شده برترین ها در سایت تریپ ادوایز از نظر مردم بوده است. با ما همراه باشید.

 

تراسیتی (TerraCity)

تراسیتی (TerraCity)

مرکز خرید تراسیتی در سال 2011 در منطقه ی لارای آنتالیا افتتاح شد. این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید آنتالیا محسوب می شود. مرکز خرید تراسیتی مرکزیست که تمامی برندهای شناخته شده بین المللی را در خود جا داده است. این مرکز خرید بیش از 150 فروشگاه و 30 رستوران دارد. قیمت اجناس در این مرکز خرید مناسب است و محصولات برند نیز قیمت های اصلی خود را دارند. ساعت کار مرکز خرید از ده صبح تا یازده شب در تمام روزهای سال است.

 

 مرکز خرید میگروس (Migros) آنتالیا

 مرکز خرید میگروس (Migros) آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا از 6 ژوئن سال 2001 افتتاح شده و مشغول به فعالیت است. این مرکز خرید در شروع فعالیت خود بزرگترین مرکز خرید آنتالیا محسوب می شد. فعالیت این مرکز خرید، باعث رونق اقتصاد منطقه شد و مردم محلی درآمدی از گردشگران کسب کردند. بیش از 130 فروشگاه از برندهای معروف بین المللی و محلی در این مرکز خرید فعال هستند. برای زمانی که از خرید خسته شدید، انواع رستوران ها و فست فودها در خدمت شما هستند.

 

مارک آنتالیا (MarkAntalya)

مارک آنتالیا (MarkAntalya)

مرکز خرید مارک آنتالیا پروژه ای قدیمی است که با هدف ملاقات مردم محلی و بازدیدکنندگان در قلب آنتالیا افتتاح شد. همانطور که بیان شد، این مرکز خرید در مرکز آنتالیا قرار دارد و خدمات مختلفی ارائه می دهد. بازدیدکنندگان در یک فضای 51000 مترمربع می توانند، مُد، سرگرمی، طعم های مختلف و فن آوری را تجربه کنند. 155 برند بین المللی و محلی در این مرکز خرید فروشگاه دارند که برخی از آنها برای اولین بار در آنتالیا حاضر شده اند.  فضای مارک آنتالیا بسیار مدرن و بزرگ است. این مرکز خرید خدمت پارکینگ را نیز به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد.

 

مرکز خرید ÖzdilekPark

مرکز خرید ÖzdilekPark

مرکز خرید ÖzdilekPark به منظور خرید و فعالیت های فرهنگی در آنتالیا ساخته شده است. ÖzdilekPark مهم ترین مرکز فرهنگی- گردشگری آنتالیا محسوب می شود. این مرکز خرید که سال 2009 افتتاح شد، به عنوان یکی از جذاب ترین مراکز خرید آنتالیا معرفی شده است. ÖzdilekPark در منطقه ی کپز (Kepez) قرار دارد که منطقه در حال توسعه آنتالیا محسوب می شود. مهم ترین ویژگی این مرکز خرید دسترسی آسان آن از سراسر شهر است. این مرکز خرید که 4 طبقه است بیش از 114 فروشگاه از برندهای مختلف را دارد. ترکیب فروشگاه در این مرکز خرید بسیار متنوع است و از محصولات الکترونیک تا مواد غذایی در آن یافت می شود.

 

مرکز خرید Deepo Outlet

مرکز خرید Deepo Outlet

مرکز خرید Deepo Outlet در سال 2004 افتتاح شد. این مرکز خرید در مقابل فرودگاه آنتالیا قرار دارد. Deepo Outlet یکی از بزرگترین مراکز خرید در منطقه مدیترانه است که در میان ساختمان های شهری خودنمایی می کند. این مرکز خرید میزبان بیش از 90 برند ملی و بین المللی است. همچنین 15 کافه و رستوران، 5 سالن سینما و تئاتر نیز در خود دارد.  تمام روزهای سال این مرکز خرید فعال است و میزبان عاشقان خرید است. با توجه به اینکه مرکز خرید در منطقه مدیترانه ای قرار دارد از معماری مدیترانه ای نیز الهام گرفته است و تمامی فروشگاه ها در یک طبقه قرار دارند.

 

Mall آنتالیا

Mall آنتالیا

Mall آنتالیا در کنار مرکز خرید Deepo Outlet  واقع شده که رو به روی فرودگاه آنتالیا است. این مرکز خرید در 28 آوریل 2017 افتتاح شد. Mall به همراه مرکز خرید Deepo Outlet  با مساحت 71000 مترمربع بزرگترین مرکز خرید در منطقه مدیترانه هستند. 144 فروشگاه در این مرکز خرید فعال هستند که برندهای بین المللی و محلی هستند. همچنین مرکز خرید Mall دارای بزرگترین مرکز بازی کودکان در آنتالیا است. فروشگاه های معتبر اسباب بازی  که اسباب بازیهای آموزشی معروف جهان را به فروش گذاشته اند برای اولین بار در آنتالیا در مرکز خرید Mall  دیده می شود. فودکورت این مرکز خرید نیز بسیار متنوع است.

 

منبع: tripadvisor