بهترین مراکز خرید کیش؛ ارزان تا لوکس + آدرس

4.2
از 9 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت - جایگاه K - دسکتاپ
از کدام پاساژ کیش، خرید کنیم؟
09 آبان 1401 10:00
1

تعدادی از گردشگران به خرید و پاساژگردی حین سفر علاقه ندارند و ترجیح می‌دهند وقت، هزینه و انرژی‌شان را صرف بازدید از جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی آن مقصد کنند. اما زمانی که صحبت از تور کیش می‌شود، می‌دانیم که حتی مراکز خرید و بازارهای آن‌ هم به عنوان یک جاذبه توریستی شناخته می‌شوند و ارزش بازدید دارند. جدا از آن، کیش یکی از معدود مناطق آزاد تجاری در ایران است و این موضوع سبب شده‌ است به دلیل نبود تشریفات گمرکی و آزاد بودن واردات کالا از کشورهای خارجی، قیمت اجناس در کیش نسبت به دیگر نقاط ایران (سرزمین اصلی) مناسب‌تر باشد و پاساژهای کیش بین مردم محبوب شود.

به همین دلیل در این مطلب از بلاگ لست سکند تصمیم گرفتیم برخی از بهترین مراکز خرید کیش و بازارهای کیش را به شما معرفی کنیم. مراکز خریدی که با توجه به تنوع محصول و قیمت‌های خوبی که دارند، پولی در جیبتان باقی نمی‌گذارند و به عبارتی، پولتان را می‌دزدند! پس اگر به این مراکز خرید کیش رفتید، حواستان به پولتان باشد که چیزی برایتان باقی بماند. پیش از خواندن این مطلب باید بدانید که تمامی مراکز خرید کیش حدودا ظهرها 2 الی 4 ساعت تعطیل هستند، اما به صورت همه روزه و معمولا تا نیمه‌های شب فعالیت می‌کنند.

19-Blog-Photo Cover (00-09-10).jpg

مرکز خرید پردیس 1

مرکز خرید پردیس 1 یکی از قدیمی‌ترین و شناخته شده‌ترین مراکز خرید در کیش است که در سال 1371 رونمایی شد.  این مرکز خرید شاید بهترین مرکز خرید کیش نباشد، اما در دو طبقه ساخته شده است و حدود 200 واحد تجاری در آن دیده می‌شود. فروشگاه‌های مرکز خرید پردیس 1 انواع پوشاک و کالاهای آرایشی و بهداشتی، الکترونیکی و... را در برمی‌گیرد.

 • آدرس مرکز خرید پردیس 1: جزیره کیش، بلوار فردوسی، روبروی پارک هنگام
 • امکانات مرکز خرید پردیس 1: رستوران، کافی شاپ،اجرای موزیک وجنگ شادی
 • ساعت کاری مرکز خرید پردیس: 9:30 صبح تا 1:45 بعد از ظهر و 5 تا 11 شب
مرکز خرید پردیس
مرکز خرید پردیس 1 از پاساژهای خوب کیش

 موقعیت دقیق مرکز خرید پردیس 1 

مرکز خرید پردیس 2

مرکز خرید پردیس دو، 7 سال پس از مرکز خرید پردیس 1 در سال 1378 ساخته شد. این مرکز خرید مانند شعبه قدیمی‌‌اش علاوه بر وسعت زیاد، از معماری و ساخت زیبایی برخوردار است. مرکز خرید پردیس 2 که از بهترین پاساژهای کیش شناخته می‌شود، 4 طبقه دارد و حدود 230 واحد تجاری در آن دیده می‌شود. مرکز خرید پردیس 1 و مرکز خرید پردیس 2 با فاصله کمی از یکدیگر واقع‌ شده‌اند. در فصل‌هایی که هوا خنک‌تر است معمولا فضای بین این دو پاساژ مسافران در حال استراحت از خریدشان هستند. اگر با تور کیش آبان سفر کردید، می‌توانید از هوای مطلوب کیش برای استراحت میان خریدهایتان استفاده کنید.

قیمت تورهای کیش آبان چقدر است؟

در پردیس 2 هم مانند پردیس 1 می‌توانید انواع کالاها و محصولاتی مثل پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، خوراکی را پیدا کرد. همچنین برای رفاه بیشتر مراجعه کنندگان کافی شاپ و رستوران در این پاساژ قرار گرفته است. 

 • آدرس مرکز خرید پردیس2: جزیره کیش، بلوار فردوسی، میدان پردیس
 • امکانات مرکز خرید پردیس2: زمین بازی کودکان 
 • ساعات کاری مرکز خرید پردیس2: 9:30 صبح تا 1:45 بعد از ظهر و 5 تا 11 شب
پردیس 2 کیش
مرکز خرید پردیس 2 ؛ عکس از آرشیو لست سکند، روزبه شهنواز

موقعیت دقیق مرکز خرید پردیس 2 

مرکز خرید پادنا

مرکز خرید پادنا یا هوم سنتر پادنا کمی نسبت به دیگر بازارهای خرید کیش تفاوت دارد و به همین دلیل برخی ادعا دارند که پادنا بهترین پاساژ کیش است، هرچند غالبا اجناس آن شامل لوازم خانگی مانند میز و مبلمان می‌شود. شاید خرید لوزام خانگی در سفر انتخاب درستی نباشد، اما از آنجایی که در مرکز خرید پادنا اجناس وارداتی باکیفیتی با هزینه مناسب‌تر به فروش می‌رسند، مخاطبان خاص خود را دارد.

 • آدرس مرکز خرید پادانا: جزیره کیش، میدان هرمز، بلوار ایران
 • امکانات مرکز خرید پادانا: کافی شاپ، رستوران، پارکینگ اختصاصی
 • ساعت کاری مرکز خرید پادانا: 9 صبح تا 1:30 بعدازظهر و 5 تا 10:30 شب
هوم سنتر پادنا
هوم سنتر پادنا از بهترین مراکز خرید کیش

 

 موقعیت دقیق هوم سنتر پادانا

مرکز خرید دامون

مرکز خرید دامون یکی از لوکس ترین و بهترین مراکز خرید کیش است که در سال 1391 رونمایی شد. مرکز خرید دامون در دو طبقه ساخته شده و بیش از 100 فروشگاه در آن وجود دارد. طبقه دوم مرکز خرید دامون به یک فود کورت بزرگ اختصاص یافته و انواع غذاهای ایرانی، فست فود و غذاهای چینی را در رستوران‎‌های آن می‌توانید امتحان کنید. همچنین توجه داشته باشید که دامون یک مرکز خرید ارزان در کیش محسوب نمی‌شود. 

 • آدرس مرکز خرید دامون: جزیره کیش، منطقه دامون ساحلی، خیابان وصال
 • ساعت کاری مرکز خرید دامون: 9:30 صبح تا 11 شب
 • امکانات مرکز خرید دامون: فودکورت
دامون
دامون از  لوکس ترین مراکز خرید کیش

 موقعیت دقیق مرکز خرید دامون

مرکز تجاری کیش

در حال حاضر مرکز تجاری کیش را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز خرید کیش عنوان کرد که در سال 1379 به بهره برداری رسید. در مرکز تجاری کیش  بیش از 450 واحد تجاری وجود دارد که در آن‌ها غالبا پوشاک، کیف و کفش، لوازم صوتی تصویری، لوازم بهداشتی آرایشی و لوازم خانگی به فروش می‌رود. اگر مرکز تجاری کیش را بهترین پاساژ کیش عنوان نکنیم بدون شک آن را می‌توان به عنوان یکی از محبوبترین پاساژهای کیش نام برد. تعدادی از هتل‌های خوب کیش هم نزدیک این مرکز خرید قرار دارند.

 • آدرس مرکز تجاری کیش: جزیره کیش، بلوار ساحل، خیابان فردوسی
 • امکانات مرکز تجاری کیش: محوطه بازی کودکان، کافی شاپ
 • ساعت کار مرکز تجاری کیش: 9 صبح تا 1 بعدازظهر و 5:30 تا 10:30 شب

بهترین هتل‌های کیش

مرکز تجاری کیش
مرکز تجاری کیش از بهترین پاساژهای کیش

موقعیت دقیق مرکز تجاری کیش

بازار بزرگ مروارید

بازار بزرگ مروارید از دیگر پاساژهای کیش است که سال 1373 ساخته شد. در معماری بازار بزرگ مروارید از نمادهای هخامنشی استفاده شده است که این موضوع زیبایی خاصی به بازار بخشیده است. به غیر از معماری و قدمت در بازار مروارید اجناس قیمت مناسبی دارند و پاساژ مروارید به عنوان یکی از بازارهای ارزان کیش شناخته می‌شود.

 • آدرس بازار بزرگ مروارید: جزیره کیش، میدان امیرکبیر، بلوار تهران، بلوار مروارید
 • امکانات بازار بزرگ مروارید: کافی نت، تالار رستوران، کافی‌شاپ
 • ساعت کاری بازار بزرگ مروارید: 9 صبح تا 1:30 بعدازظهر و 5 بعد ار ظهر تا 11 شب
بازار بزرگ مروارید
بازار بزرگ مروارید از بازارهای ارزان کیش

 

 موقعیت دقیق بازار بزرگ مروارید 

مرکز خرید سارینا 1 و 2 

سارینا 1 از لوکس ترین مراکز خرید کیش به شمار می‌رود که 1 طبقه پارکینگ، 1 طبقه نمایشگاه، 1 طبقه خدماتی و 7 طبقه اداری دارد (مجموعا 10 طبقه). واحدهای تجاری این پاساژ تماما از برندهای معتبر خارجی هستند، بنابراین سارینا 1 جزو مرکز خریدهای ارزان کیش محسوب نمی‌شود. گر چه از ساخته شدن و فعالیت سارینا 2 هم حرف می‌زنند اما به نظر می‌رسد هنوز پروژه این پاساژ 

 • آدرس مرکز خرید سارینا 1: جزیره کیش، بلوار خیام، رو به روی هتل ارم
 • آدرس مرکز خرید سارینا2: جزیره کیش، میدان امیرکبیر، روبروی بازار بزرگ مروارید
 • امکانات سارینا 1: فودکورت، بولینگ، سالن ماساژ، سینما 4 بعدی
 • ساعت کاری سارینا 1: 9 صبح تا 1:30 بعدازظهر و 5 تا 10:30 شب
مرکز خرید سارینا 1
مرکز خرید سارینا از  بهترین پاساژهای کیش

 موقعیت دقیق مرکز خرید سارینا 1

بازار بین المللی زیتون 

بازار بین المللی زیتون یکی از مراکز خرید قدیمی و شناخته شد در کیش است که در سال 1376 افتتاح شد. در این مرکز خرید بیش از صد غرفه وجود دارد که غالبا به فروش کالاهایی چون پوشاک، لوازم خانگی، لوازم آرایشی بهداشتی مشغول هستند. بازار بین المللی زیتون از پاساژهای ارزان کیش محسوب می‌‍‌شود که هرچند قدیمی تر از دیگر پاساژهای این شهر است اما همچنان طرفداران خودش را دارد.

 • آدرس بازار بین المللی زیتون: جزیره کیش، بلوار ساحل
 • ساعت کاری بازار بین المللی زیتون: 9 صبح تا 1 بعدازظهر و 5 تا 11 شب
بازار زیتون
بازار بین المللی زیتون از بازارهای ارزان کیش 

 موقعیت دقیق بازار بین المللی زیتون 

بازار بزرگ مرجان

اگر به دنبال خرید اجناس خارجی با قیمت مناسب هستید، بازار بزرگ مرجان را از دست ندهید. بازار مرجان دارای واحدهای تجاری، اداری و سوئیت است که بیشتر غرفه و فروشگاه‌های آن‌ در طبقه اول و در دو سالن جدا قرار گرفته‌اند. بازار مرجان یکی از بازارهای ارزان کیش به‌شمار می‌رود که در سال 1370 افتتاح شد. البته کیفیت کالاهای پاساز مرجان به نسبت قبل پایین‌تر آمده. اطراف این بازار هم تعدادی از تفریحات رایگان کیش قرار گرفته‌اند که می‌توانید بعد از خرید از آنها استفاده کنید.

 • امکانات بازار مرجان: کافی شاپ، پارک ساحلی، آکواریوم
 • آدرس بازار مرجان: جزیره کیش، جاده جهان، بازار مرجان
بازار بزرگ مرجان
بازار بزرگ مرجان از بازارهای ارزان کیش

 

 موقعیت دقیق بازار بزرگ مرجان 

مجتمع رویا مال 

مجتمع تجاری و اداری رویا مال یکی دیگر از بهترین پاساژهای کیش است که 2 طبقه نخست آن به واحدهای تجاری اختصاص داده شده‌. ضمن نوساز بودن و ظاهر مدرن، واحدهای تجاری رویامال تنوع بسیار خوبی دارد و در فروشگاه‌های آن پوشاک، اسباب بازی، لوازم الکترونیک، زیورآلات، ساک و چمدان، کیف و کفش، لوازم خانگی و مواد خوارکی به فروش می‌رسند. همچنین در پشت بام این مجتمع یک رستوران ایجاد شده است که از نمای بسیار عالی برخوردار است.

 • آدرس مجتمع رویا مال: جزیره کیش، خیابان رودکی 
 • امکانات مجتمع رویا مال: فودکورت و کافی شاپ
 • ساعات کار مجتمع رویا مال: 9 صبح تا 1:30 بعداز ظهر و 5 تا 10:30 شب
رویامال کیش
رویامال از بهترین مراکز خرید کیش

 

 موقعیت دقیق مجتمع رویامال 

 کوروش برند سنتر

این مرکز خرید کیش را اغلب مردم به واسطه فعالیت برندهای معتبری مانند آدیداس که پیش از این در ایران فعالیت می‌کرد، می‌شناسند هرچند امروز تعدادی از این برندهای لوکس دیگر در ایران فعال نیستند اما هنوز هم این پاساژ یکی از بهترین مراکز خرید کیش و البته با سطح قیمتی بالا محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد کوروش برند سنتر، یکی از مدرن‌ترین پاساژهای کیش باشد.

 • آدرس کوروش برند سنتر: جزیره کیش، نوار ساحلی مرجان، جنب برج های طلایی کیش
 • امکانات کوروش برند سنتر: شهربازی، کافی شاپ و رستوران
 • ساعت کار کوروش برند سنتر: 10 صبح تا 2 بعداز ظهر و 6 بعد از ظهر تا 10:30 شب
کورش برند سنتر
کوروش برند سنتر از مدرن‌ترین بازارهای کیش 

موقعیت دقیق کوروش برند سنتر  

بازار عرب‌های کیش 

بازار عرب‌های کیش یا همان بازار صفین یکی از قدیمی‌ترین بازارهای کیش است که می‌توان هرچیزی را در آن پیدا کرد. این مرکز خرید چندان وسعتی ندارد اما به‌واسطه حاکم بودن زبان عربی و نشان‌دادن برخی از فرهنگ‌های بومی منطقه می‌تواند برای هر مسافری جذاب باشد و اصلا برای خودش از جاذبه های کیش به حساب آید. بازار صفین جزو بازارهای قدیمی کیش محسوب می‌شود. بنابراین طبیعی است که از آن انتظار یک ظاهر لوکس و مدرن نداشته باشیم.

 • آدرس بازار عرب‌های کیش: کیش، میدان سعدی، محله عرب ها، خیابان لارک، خیابان هامور
 • ساعت کار بازار عرب‌های کیش: 10 صبح تا 1 بعد از ظهر و 4 بعداز ظهر تا 10 شب

لیست بهترین جاهای دیدنی کیش

لست سکند-ابازار عرب های کیش.jpg
بازار عرب های کیش از قدیمی ترین بازارهای کیش

موقعیت دقیق بازار عرب‌های کیش

 سخن آخر

در جزیره کیش بیش از 50 مرکز خرید وجود دارد که در این مطلب شما را برخی از بهترین‌ها و پاساژهای ارزان کیش آشنا کردیم. مراکز خرید کیش به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری این جزیره محسوب می‌‎شوند و همواره با استقبال‌ گردشگران مواجه هستند. برای اینکه خودتان را به بهترین مراکز خرید کیش برسانید، می‌توانید خودرو اجاره کنید یا از تاکسی‌ها استفاده کنید. با خواندن راهنمای سفر کیش هم می‌توانید اطلاعات تکمیلی دیگری درباره جزئیات سفر به کیش بگیرید که راحت‌تر به این جزیره زیبا سفر کنید.

در نهایت، خوشحال می‌شویم از تجربه خریدتان در کیش و بهترین مرکز خرید کیش بگویید. برای خواندن تجربه دیگران هم می‌توانید به سفرنامه‌های کیش لست سکند مراجعه کنید که با دقت از سفرشان و گردش در نقاط مختلف کیش نوشته‌اند.

 

تالیف: تیم نویسندگان لست سکند