ارزانترین هتل های وان ترکیه 1402 + آدرس، عکس و امتیاز

3.7
از 19 رای
سفرنامه نویسی لست‌سکند - جایگاه K دسکتاپ
بهترین هتل های ارزان وان را بشناسید!
22 دی 1401 08:00
1

معمولاً بسیاری از مسافران ایرانی به‌دلیل نزدیکی وان به کشورمان، سعی دارند تا سفر زمینی به وان داشته باشند. به همین دلیل دنبال بهترین هتل های ارزان وان برای اقامت هستند تا چند شبی در این شهر به گشت‌وگذار و خرید بپردازند. البته پیداکردن ارزانترین هتل در وان ترکیه کمی دشوار است؛ چون باید کیفیت و قیمت را در یک تعادل نسبی قرار دهید. این نکته را هم در نظر بگیرید که با توجه به ارزان‌بودن این هتل‌ها در وان، نباید انتظار بخشی از خدمات را داشته باشید. با این اوصاف، تصمیم گرفتیم این مطلب از لست‌سکند را به معرفی چند مورد از ارزانترین هتل های وان ترکیه اختصاص دهیم.

هتل‌های ارزان وان.jpg

هتل دیمت پارک (Dimet Park Hotel)

نام هتل دیمت پارک را در جست‌وجوی «بهترین هتل های ارزان وان» بارها و بارها خواهید دید. این هتل، جدا از موقعیت خوبش، امکاناتی مثل رستوران، پارکینگ رایگان و اینترنت پرسرعت هم دارد. هر اتاق این هتل از نظر چشم‌انداز، ویژگی‌های خاص خودش را دارد. برای مثال، از پنجره برخی از اتاق‌های هتل دیمت پارک، نمایی زیبا از کوهستان و شهر به چشم می‌خورد. اگرچه هتل دیمت پارک وان به بسیاری از نقاط شهر دسترسی آسانی دارد، اما اگر به هر دلیلی بخواهید ماشین و دوچرخه اجاره کنید، می‌توانید از راهنمایی‌ کارکنان هتل استفاده کنید.

 • امتیاز هتل دیمت پارک در گوگل: 3.3 از 5
 • امتیاز هتل دیمت پارک در تریپ ادوایزر: 2.5 از 5
 • امتیاز هتل دیمت پارک در بوکینگ: 7 از 10
 • آدرس هتل دیمت پارک: منطقه شریفیه وان، خیابان جمهوریت، خیابان عرفان باشتوق

فاصله وان از شهرهای ترکیه چقدر است؟

موقعیت هتل دیمت پارک در شهر وان

دیمت پارک.jpg
هتل دیمت پارک، یک هتل ارزان در وان ترکیه
دیمت پارک 2.jpg
اتاق‌های هتل دیمت پارک

هتل دوسکو (Hotel Dosco)

هتل دوسکو هم یک هتل ارزان در وان ترکیه است که همه‌جوره در کاهش هزینه‌های سفر، شما را یاری می‌دهد. این هتل، یک رستوران دارد که غذای ارزان و با کیفیتی سرو می‌کند، اما اگر می‌خواهید تا هزینه غذا در ترکیه را کمتر کنید، کافی است از آشپزخانه مشترک هتل دوسکو استفاده کنید. هتل دوسکو در طول 7 سال سابقه درخشان در سایت بوکینگ، خدماتی از قبیل تورهای گردشگری به نقاط مختلف وان ارائه می‌دهد. در توصیف امکانات هتل دوسکو هم باید بگوییم که این هتل، از نظر امکانات چیزی از بهترین هتل های ارزان وان کم ندارد و می‌تواند با آن‌ها رقابت کند.

 • امتیاز هتل دوسکو در گوگل: 4.3 از 5
 • امتیاز هتل دوسکو در تریپ ادوایزر: 3 از 5
 • امتیاز هتل دوسکو در بوکینگ: 7.6 از 10
 • آدرس هتل دوسکو: خیابان کوچبی

موقعیت هتل دوسکو در شهر وان

هتل دوسکو.jpg
آرایشگاه هتل دوسکو
هتل دوسکو 2.jpg
سالن انتظار هتل دوسکو، از ارزانترین هتل های وان ترکیه

هتل رونسانس لایف (RÖNESANS LİFE HOTEL)

اگر در بین بهترین هتل های ارزان وان به‌دنبال موردی هستید که با مرکز شهر فاصله کمی داشته باشد، هتل رونسانس لایف انتظارات شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می‌کند. این هتل به مرکز خرید مشهور وان ای‌وی‌ام بسیار نزدیک است و می‌توانید خریدهای خود را هم انجام دهید. بهتر است تا قبل از خرید پوشاک، از قیمت لباس در وان آگاه باشید و سپس به خریدکردن بپردازید. وقتی در رونسانس لایف اقامت دارید، علاوه‌بر مراکز خرید و فروشگاه‌های مختلف، به انواع رستوران‌های متنوعی هم دسترسی خواهید داشت؛ با این حال بهتر است تا به رستوران خود هتل هم سری بزنید، زیرا علاوه‌بر ارزان‌بودن منوی این رستوران، غذای با کیفیتی هم در آن سرو می‌شود.

هنگام رزرو اتاق در هتل رونسانس لایف، توجه داشته باشید که برخی از اتاق‌های هتل، بالکنی دارند که بهترین مناظر از شهر وان را برای شما به نمایش می‌گذارد؛ بنابراین اگر می‌توانید بیشتر هزینه‌ کنید، اقامت در این اتاق‌ها را از دست ندهید. با توجه به نظرات مشتریان و امتیازاتی که هتل رونسانس لایف کسب کرده است، رونسانس لایف شاید هتل ارزان وان نباشد، اما همواره در لیست بهترین هتل های ارزان وان بوده، اما کیفیتش همواره بسیار بالاتر از قیمت آن است.

 

 • امتیاز هتل رونسانس لایف در گوگل: 4.3 از 5
 • امتیاز هتل رونسانس لایف در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل رونسانس لایف در بوکینگ: 7.8 از 10
 • آدرس هتل رونسانس لایف: شمال منطقه حافظیه وان، خیابان اسکی جوازی

موقعیت هتل رونسانس لایف در شهر وان

هتل رنسانس لایف 2.jpg
ورودی هتل رونسانس لایف
اتاق های هتل رنسانس لایفل.jpg
اتاق هتل رونسانس لایف

هتل توپراک (Toprak Hotel)

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم هتل توپراک که آن‌ را از سایر ارزانترین هتل های وان ترکیه جدا می‌کند، تسلط کارکنان میز پذیرش آن به زبان‌های فارسی، انگلیسی، کردی و عربی است. از نظر موقعیت مکانی هم می‌توانیم بگوییم ازآنجایی‌که این هتل در یک خیابان فرعی قرار گرفته است، در بیشتر ساعات روز از سروصدای شهر در امان خواهید بود.

همیشه برای محاسبه قیمت هتل ارزان در وان ترکیه، اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، به رایگان بودن پارکینگش هم دقت کنید. هتل توپراک، برخلاف بسیاری از هتل‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم، برای استفاده از پارکینگ اختصاصی، هزینه دریافت می‌کند. در عوض، یک سری از خدمات مثل سرو چای، در این هتل رایگان است. طبق نظرات کاربران، توپراک یکی از بهترین هتل های ارزان وان برای سفر دونفره است.

 • امتیاز هتل توپراک در گوگل: 4.3 از 5
 • امتیاز هتل توپراک در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل توپراک در بوکینگ: 8.5 از 10
 • آدرس هتل توپراک: محله باغچه‌بان، خیابان سهکه

موقعیت هتل توپراک در شهر وان

توپراک هتل.jpg
توپراک، یکی از ارزانترین هتل های وان
توپراک 2.jpg
اتاق‌های هتل توپراک

هتل کانفوریوم (The Conforium Hotel Van)

هتل کانفوریوم یک هتل 5 ستاره است که به‌دلیل تخفیف‌ها و سطح خدماتی که ارائه می‌دهد، گاهی می‌توانیم آن ‌را در لیست بهترین هتل های ارزان وان قرار دهیم. از نظر موقعیت، این هتل نزدیک‌ترین فاصله را با مرکز شهر دارد. همچنین، کانفوریوم در مقایسه با ارزانترین هتل های وان ترکیه، امکانات برجسته‌تری دارد که از بینشان می‌توانیم به سونا و استخر سرپوشیده اشاره کنیم.

کارکنان هتل کانفوریوم آماده خدمات‌رسانی 24 ساعته به مشتریان هستند. اگر با ماشین شخصی سفر کرده‌اید، هتل کانفوریوم برای شما یک پارکینگ رایگان هم در نظر گرفته است. اگر هم قصد داشته باشید در وان سوار هواپیما شوید، هتل کانفوریوم با نزدیک‌ترین فرودگاه فقط 5 کیلومتر فاصله دارد؛ بنابراین از بین هتل های وان، این هتل موقعیت جغرافیایی خوبی دارد.

 • امتیاز هتل کانفوریوم در گوگل: 4.4 از 5
 • امتیاز هتل کانفوریوم در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل کانفوریوم در بوکینگ: 8.5 از 10
 • آدرس هتل کانفوریوم: بلوار کاظم کارابکیر

موقعیت هتل کانفوریوم در شهر وان

کانفوریوم.jpg
نمایی از هتل کانفوریوم
اتاق کانفوریوم.jpg
اتاق‌های هتل کانفوریوم

هتل رسمینا (Resmina Hotel)

هتل رسمینا به‌عنوان یک هتل ارزان در وان ترکیه، از معمول‌ترین و استانداردترین امکاناتی مثل سیستم تهویه، پارکینگ رایگان، تلویزیون، یخچال، قهوه‌ساز خانگی و... برخوردار است. اما این همه مزیت‌های اقامت در این هتل نیست، بلکه هتل رسمینا در شعاع 2 کیلومتری خود، بیش از 10 مورد از جاهای دیدنی وان را تحت پوشش قرار می‌دهد؛ ضمن اینکه بیش از 50 رستوران خوب وان هم در این فاصله قرار دارند که از بهترینشان می‌توانیم به رستوران محل سیتی اشاره کنیم. این رستوران معروف، درست یک خیابان پایین‌تر از هتل رسمینا است.

 • امتیاز هتل رسمینا در گوگل: 3.9 از 5
 • امتیاز هتل رسمینا در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل رسمینا در بوکینگ: 7.7 از 10
 • آدرس هتل رسمینا: خیابان زبیده حانم

فهرست بهترین رستوران‌های وان ترکیه

موقعیت هتل رسمینا در شهر وان

رسمینا.jpg
ورودی هتل رسمینا
رسمینا2.jpg
اتاق‌های هتل رسمینا

هتل یاقوت (Yakut Van)

درست مثل بسیاری از بهترین هتل های ارزان وان، هتل یاقوت هم یک هتل 3 ستاره است. با توجه به این که قیمت هتل ارزان در وان ترکیه از حدود شبی 200 هزار تومان شروع می‌شود، هتل یاقوت از ارزانترین هتل های وان ترکیه است؛ اما این موضوع هیچ‌وقت باعث کم‌شدن کیفیت خدمات این مرکز اقامتی نشده است. هتل یاقوت با یک رستوران، پارکینگ رایگان، اینترنت و... آماده میزبانی از مسافران شهر وان است. از لحاظ موقعیت هم هتل یاقوت در فاصله نزدیکی از مرکز خرید وان ای‌وی‌ام و بسیاری از جاذبه‌های این شهر قرار دارد.

 • امتیاز هتل یاقوت در گوگل: 3.7 از 5
 • امتیاز هتل یاقوت در سایت تریپ ادوایزر: 3 از 5
 • امتیاز هتل یاقوت در سایت بوکینگ: 6.7 از 10
 • آدرس هتل یاقوت: بلوار کاظم کارابکیر

موقعیت هتل یاقوت در نقشه

یاقوت.jpg
هتل یاقوت وان
یاقوت2.jpg
اتاق هتل یاقوت وان

گرند هتل وان (Grand Hotel Van)

اگر با تور ترکیه به شهر وان سفر کرده‌اید و به‌دنبال ارزانترین هتل در وان ترکیه بودید، هتل گرند هم یک هتل ارزان در وان ترکیه محسوب می‌شود که در خیابان جمهوریت واقع شده است. مهم‌ترین نقطه قوت و ویژگی این هتل، رستوران آن است که منوی انتخابی دارد؛ ضمن اینکه در گرند هتل، هر نوشیدنی‌ای را که بخواهید، با بهترین کیفیت ممکن خواهید یافت.

در بین بهترین هتل های ارزان وان، خصوصاً آن‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم، گرند هتل وان به چند موزه نزدیک‌ترین فاصله را دارد؛ به‌طوری که با حداکثر یک ربع پیاده‌روی به آن‌ها خواهید رسید. این را هم اضافه کنیم که برخی از خدمات گرند هتل وان، در سایر ارزانترین هتل های وان ترکیه نظیر ندارد؛ برای مثال، این هتل خدمات خشک‌شویی هم به مشتریانش ارائه می‌دهد که در نوع خود بسیار عالی است.

 • امتیاز گرند هتل وان در گوگل: 4 از 5
 • امتیاز گرند هتل وان در تریپ ادوایزر: 3.5 از 5
 • امتیاز گرند هتل وان در بوکینگ: 6.5 از 10
 • آدرس گرند هتل وان: مرکز وان، خیابان جمهوریت

موقعیت گرند هتل در شهر وان

رستوران گرند هتل.jpg
نمای رستوران گرند هتل وان
گرند هتل وان.jpg
اتاق گرند هتل وان، عکس از آرشیو لست سکند، علی عباسی

هتل رویال برک (Royal Berk Hotel)

هتل رویال برک ارزانترین هتل در وان ترکیه نیست اما جزو بهترین هتل های ارزان وان محسوب می‌شود که با مراکز گردشگری مهمی مثل موزه‌های وان و مسجد اولو فقط چند دقیقه فاصله دارد. ضمن اینکه برای دسترسی به رستوران‌های محلی اطراف هتل رویال برک، کافی است تا پای خود را از هتل بیرون بگذارید و چند قدم راه بروید، سپس به چندین رستوران خواهید رسید. تمام اتاق‌های این هتل از وسایل و امکانات مدرن پر شده است. از محبوب‌ترین خدمات هتل رویال برک نیز می‌توانیم به پارکینگ و اینترنت رایگان، خدمات‌رسانی سریع به هر اتاق و رفت‌وآمد راحت به فرودگاه اشاره کنیم. همین خدمات باعث شده تا هتل وریال برک در فهرست بهترین و ارزانترین هتل های وان ترکیه باشد.

 • امتیاز هتل رویال برک در گوگل: 4 از 5
 • امتیاز هتل رویال برک در تریپ ادوایزر: 4.5 از 5
 • امتیاز هتل رویال برک در بوکینگ: 7.9 از 10
 • آدرس امتیاز هتل رویال برک: خیابان جمهوریت

موقعیت هتل رویال برک در شهر وان

رویال برک 2.jpg
ورودی هتل رویال برک
رویال برک.jpg
اتاق‌های هتل رویال برک

هتل تامارا (Tamara Otel)

هتل تامارا را شاید نتوان هتل ارزان وان نامید، اما قطعاً یکی از بهترین و ارزانترین هتل های وان ترکیه محسوب می‌شود که می‌توانید برای اقامتی کم‌هزینه روی آن حساب کنید. هتل تارا دو نوع اتاق استاندارد و دلوکس دارد که شما می‌توانید نسبت به بودجه‌تان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. این هتل 4 ستاره در منطقه‌ای واقع شده است که به بسیاری از مغازه‌ها و ارزانترین مراکز خرید وان دسترسی دارد. شما به‌راحتی می‌توانید با پای پیاده از مغازه‌های موجود در نزدیکی این هتل خریدهایتان را انجام دهید.

 • امتیاز هتل تامارا در گوگل: 3.5 از 5
 • امتیاز هتل تامارا در تریپ ادوایزر: 3 از 5
 • امتیاز هتل تامارا در بوکینگ: 5.9 از 10
 • آدرس امتیاز هتل تامارا: مرکز وان، خیابان یوزباشی اوغلو

موقعیت هتل تامارا روی نقشه

tamara hotel van.jpg
نمایی از ورودی هتل تامارا
tamara hotel van room.jpg
اتاق‌های هتل تامارا

سفر به وان با تور

ازآنجایی‌که شهر وان یک مقصد ارزان برای ایرانیان است، معمولاً بسیاری تمایل دارند تا به این شهر زیبا سفر کنند و جاذبه‌های گردشگری آن را ببینند. به همین دلیل تور وان از محبوب‌ترین تورهای وبگاه لست‌سکند محسوب می‌شود که با تنوع در قیمت و امکانات، دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد تا آن توری را که مطابق با سلیقه و نظرتان است انتخاب کنید و از سفرتان لذت ببرید.

سخن آخر

همه می‌دانیم که وان شهری ارزان است و پیداکردن ارزانترین هتل در وان ترکیه، کار سختی نیست. اما در این بین نباید از کیفیت غافل شویم؛ زیرا امنیت، بهداشت و موقعیت یک هتل، در هر قسمتی از سفرتان تأثیر می‌گذارد. ازاین‌رو در این مطلب، هتل‌هایی را معرفی کردیم که بازخوردهای مثبت بسیاری را از مسافران وان گرفته‌اند.

اگر تجربه اقامت در هر یک از هتل‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم داشته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً نظرتان را درباره آن با ما سایر کاربران لست‌سکند به اشتراک بگذارید. همچنین اگر درباره سفر به وان، ذهنتان درگیر سؤالات مختلفی است، می‌توانید مطلب راهنمای سفر به وان را مطالعه کنید.

میثم زهره‌وند
میثم زهره‌وند

اشتباه نکنید! تولید محتوا و نویسندگی کار من نیست؛ بلکه تفریحم محسوب می‌شود. چندسالی سرگرم ترجمه و نویسندگی بودم، تا اینکه این مهارت‌ها را به دنیای دلچسب سفر کشاندم و کارم را تبدیل به تفریحی کردم که هیچ وقت برایم خسته کننده نمی‌شود. جدا از سفر، هر چیزی که رنگ‌وبوی تولید و خلاقیت داشته باشد، روحم را تازه می‌کند.