ارزانترین هتل های وان ترکیه 1401 + عکس و امتیاز

3.9
از 15 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت ۲ - جایگاه K - دسکتاپ
بهترین هتل های ارزان وان را بشناسید!
22 دی 1401 08:00
0

پیدا کردن بهترین هتل های ارزان وان کمی دشوار است؛ چون باید کیفیت و قیمت را در یک تعادل نسبی قرار دهید. برای پیدا کردن بهترین هتل های ارزان وان، باید دائماً گوش به زنگ منابع معتبر باشید؛ زیرا امکانات و قیمت هتل ارزان در وان ترکیه ممکن است طی چندماه تغییر کند. از آن‌جایی که شهر وان یک مقصد ارزان برای ایرانیان است، با رزرو یک هتل ارزان در وان ترکیه، دیگر هیچ جای نگرانی بابت هزینه‌های سفر نخواهید داشت. بنابراین، اگر قصدتان این است که قیمت تور وان ترکیه را پایین بیاورید ولی کیفیت هم در حد مناسبی حفظ شود، این مطلب را از دست ندهید.

معمولا، بسیاری از مسافران ایرانی به دلیل نزدیکی وان به ایران، با سفر زمینی و شخصی از این شهر بازدید می‌کنند و به دنبال هتل های ارزان وان هستند تا چند شبی در این شهر خرید و گشت‌وگذار کنند. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که با توجه به ارزان بودن این هتل ها در وان، نباید انتظار بخشی از خدمات را داشته باشید. با این اوصاف، تصمیم گرفتیم این مطلب از لست سکند را به معرفی چند مورد از ارزانترین هتل های وان اختصاص دهیم.

هتل‌های ارزان وان.jpg

هتل دیمت پارک (Dimet Park Hotel)

نام هتل دیمت پارک را در جست‌وجوی «بهترین هتل های ارزان وان» بارها و بارها خواهید دید. این هتل از موزه وان فقط 500 متر فاصله دارد و جدا از خوش‌موقعیت بودنش، امکاناتی مثل رستوران، پارکینگ رایگان و اینترنت پرسرعت دارد. هر اتاق این هتل از نظر ویو و وسایل، ویژگی‌های خودش را دارد. برای مثال، از پنجره برخی از اتاق‌های هتل دیمت پارک، نمایی زیبا از کوهستان و شهر به چشم می‌خورد. اگر چه هتل دیمت پارک وان به بسیاری از نقاط شهر دسترسی آسانی دارد، اما اگر به هر دلیلی بخواهید ماشین و دوچرخه اجاره کنید، می‌توانید از راهنمایی‌ کارکنان هتل استفاده کنید.

 • امتیاز هتل دیمت پارک در گوگل: 3.3 از 5
 • امتیاز هتل دیمت پارک در تریپ ادوایزر: 2.5 از 5
 • امتیاز هتل دیمت پارک در بوکینگ: 6.9 از 10
 • آدرس هتل دیمت پارک: منطقه شریفیه وان، خیابان جمهوریت، خیابان عرفان باشتوق

موقعیت هتل دیمت پارک در شهر وان

دیمت پارک.jpg
هتل دیمت پارک، یک هتل ارزان در وان ترکیه
دیمت پارک 2.jpg
اتاق‌های هتل دیمت پارک

هتل دوسکو (Hotel Dosco)

هتل دوسکو هم یک هتل ارزان در وان ترکیه است که همه‌جوره در کاهش هزینه‌های سفر، شما را یاری می‌کند. این هتل، یک رستوران دارد که غذای ارزان و با کیفیتی سرو می‌کند، اما اگر می‌خواهید هزینه غذا در ترکیه را کمتر کنید، کافی است از آشپزخانه مشترک هتل دوسکو استفاده کنید. هتل دوسکو در طول 7 سال سابقه درخشان در سایت بوکینگ، خدماتی از قبیل تورهای گردشگری به نقاط مختلف وان ارائه می‌دهد. در توصیف امکانات هتل دوسکو هم باید بگوییم که این هتل، از نظر امکانات هیچ چیز از بهترین هتل های ارزان وان کم ندارد.

 • امتیاز هتل دوسکو در گوگل: 4.4 از 5
 • امتیاز هتل دوسکو در تریپ ادوایزر: 3 از 5
 • امتیاز هتل دوسکو در بوکینگ: 7.9 از 10
 • آدرس هتل دوسکو: خیابان کوچبی

موقعیت هتل دوسکو در شهر وان

هتل دوسکو.jpg
آرایشگاه هتل دوسکو
هتل دوسکو 2.jpg
سالن انتظار هتل دوسکو

هتل رونسانس لایف (RÖNESANS LİFE HOTEL)

اگر در بین بهترین هتل های ارزان وان به دنبال موردی هستید که به مرکز شهر فاصله نزدیکی داشته باشد، هتل رونسانس لایف انتظارات شما را به بهترین شکل ممکن برآورده می‌کند. در این هتل، مرکز خرید وان ای وی ام، در دم‌دست‌ترین حالت ممکن است. وقتی در رونسانس لایف اقامت دارید، علاوه بر فروشگاه‌ها، به انواع رستوران هم دسترسی خواهید داشت؛ با این حال، بهتر است به رستوران خود هتل هم سر بزنید، زیرا علاوه‌بر ارزان‌بودن منوی این رستوران، غذای با کیفیتی در آن سرو می‌شود.

هنگام رزرو اتاق در هتل رونسانس لایف، توجه داشته باشید که برخی از اتاق‌های هتل، بالکنی دارند که بهترین مناظر از شهر وان را به نمایش می‌گذارد، بنابراین اگر می‌توانید بیشتر هزینه‌ کنید، اقامت در این اتاق‌ها را از دست ندهید. با توجه به نظرات مشتریان و امتیازاتی که هتل رونسانس لایف کسب کرده است، این هتل همواره در لیست هتل های ارزان وان بوده است. کیفیت این هتل بسیار بالاتر از قیمت آن است.

 • امتیاز هتل رونسانس لایف در گوگل: 4.3 از 5
 • امتیاز هتل رونسانس لایف در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل رونسانس لایف در بوکینگ: 8.1 از 10
 • آدرس هتل رونسانس لایف: شمال منطقه حافظیه وان، خیابان اسکی جوازی

موقعیت هتل رونسانس لایف در شهر وان

هتل رنسانس لایف 2.jpg
ورودی هتل رونسانس لایف
اتاق های هتل رنسانس لایفل.jpg
اتاق هتل رونسانس لایف

هتل توپراک (Toprak Hotel)

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم هتل توپراک که آن‌ را از سایر ارزانترین هتل های وان جدا می‌کند، تسلط کارکنان میز پذیرش آن به زبان‌های فارسی، انگلیسی، کردی و عربی است. از نظر موقعیت هم کافی است اشاره کنیم که توپراک تا موزه وان فقط 700 متر فاصله دارد و از آن‌جایی که این هتل در یک خیابان فرعی قرار گرفته، در بیشتر ساعات روز از سروصدای شهر در امان خواهید بود.

همیشه برای محاسبه قیمت هتل ارزان در وان ترکیه، اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، به رایگان بودن پارکینگش هم دقت کنید. هتل توپراک، بر خلاف بسیاری از هتل‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم، برای استفاده از پارکینگ اختصاصی، هزینه دریافت می‌کند. در عوض یک سری از خدمات، مثل چای، در این هتل رایگان است. طبق نظرات کاربران، توپراک یکی از بهترین هتل های ارزان وان برای سفر دونفره است.

 • امتیاز هتل توپراک در گوگل: 4.4 از 5
 • امتیاز هتل توپراک در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل توپراک در بوکینگ: 8.6 از 10
 • آدرس هتل توپراک: محله باغچه‌بان، خیابان سهکه

موقعیت هتل توپراک در شهر وان

توپراک هتل.jpg
توپراک، یکی از ارزانترین هتل های وان
توپراک 2.jpg
اتاق‌های هتل توپراک

هتل کانفوریوم (The Conforium Hotel Van)

هتل کانفوریوم یک هتل 5 ستاره است که به دلیل تخفیف‌ها و سطح خدماتی که ارائه می‌دهد، گاهی می‌توانیم آن ‌را در لیست بهترین هتل های ارزان وان قرار دهیم. از نظر موقعیت، این هتل نزدیک‌ترین فاصله را با مرکز شهر دارد. همچنین، کانفوریوم در مقایسه با ارزانترین هتل های وان، امکانات برجسته‌تری دارد که از بینشان می‌توانیم سونا و استخر سرپوشیده را ذکر کنیم.

کارکنان هتل کانفوریوم آماده خدمات‌رسانی 24 ساعته به مشتریان هستند. اگر با ماشین شخصی سفر کرده‌اید، هتل کانفوریوم برای شما یک پارکینگ رایگان هم در نظر گرفته است. اگر هم قصد داشته باشید در وان سوار هواپیما شوید؛ هتل کانفوریوم با نزدیک‌ترین فرودگاه فقط 5 کیلومتر فاصله دارد. بنابراین، از بین هتل های وان، این هتل موقعیت جغرافیایی خوبی دارد.

 • امتیاز هتل کانفوریوم در گوگل: 4.4 از 5
 • امتیاز هتل کانفوریوم در تریپ ادوایزر: 3.7 از 5
 • امتیاز هتل کانفوریوم در بوکینگ: 8.3 از 10
 • آدرس هتل کانفوریوم: بلوار کاظم کارابکیر

موقعیت هتل کانفوریوم در شهر وان

کانفوریوم.jpg
هتل کانفوریوم 
اتاق کانفوریوم.jpg
اتاق‌های هتل کانفوریوم

هتل رسمینا (Resmina Hotel)

هتل رسمینا به عنوان یک هتل ارزان در ترکیه، از معمول‌ترین و استانداردترین امکاناتی مثل سیستم تهویه، پارکینگ رایگان، تلوزیون، یخچال، قهوه‌ساز خانگی و... برخوردار است. اما این تمام مزیت‌های اقامت در این هتل نیست، بلکه هتل رسمینا در شعاع 2 کیلومتری خود، بیش از 10 مورد از جاهای دیدنی وان را تحت پوشش قرار می‌دهد؛ ضمن اینکه بیش از 50 رستوران خوب وان هم در این فاصله قرار دارند که از بهترینشان می‌توانیم به رستوران محل سیتی اشاره کنیم. این رستوران معروف، درست یک خیابان پایین‌تر از هتل رسمینا است.

 • امتیاز هتل رسمینا در گوگل: 3.9 از 5
 • امتیاز هتل رسمینا در تریپ ادوایزر: 4 از 5
 • امتیاز هتل رسمینا در بوکینگ: 8.4 از 10
 • آدرس هتل رسمینا: خیابان زبیده حانم

موقعیت هتل رسمینا در شهر وان

رسمینا.jpg
ورودی هتل رسمینا
رسمینا2.jpg
اتاق‌های هتل رسمینا

هتل یاقوت (Yakut Van)

درست مثل بسیاری از بهترین هتل های ارزان وان، هتل یاقوت هم یک هتل 3 ستاره است. با توجه به این که قیمت هتل ارزان در وان ترکیه از حدود شبی 200 هزار تومان شروع می‌شود، هتل یاقوت از ارزانترین هتل های وان است؛ اما این موضوع هیچ وقت باعث کم شدن کیفیت خدمات این مرکز اقامتی نشده است. هتل یاقوت یک رستوران، پارکینگ رایگان، اینترنت و... را برای مسافران شهر وان آماده کرده است. از لحاظ موقعیت هم هتل یاقوت در فاصله نزدیکی از مرکز خرید وان ای وی ام و بسیاری از جاذبه‌های این شهر قرار دارد. اگر لیست تور وان ترکیه نوروز را بررسی کنید، احتمالاً نام این هتل را چند بار ببینید.

 • امتیاز هتل یاقوت در گوگل: 3.6 از 5
 • امتیاز هتل یاقوت در سایت تریپ ادوایزر: 3 از 5
 • امتیاز هتل یاقوت در سایت بوکینگ: 6.9 از 10
 • آدرس هتل یاقوت: بلوار کاظم کارابکیر

قیمت تورهای نوروز وان

موقعیت هتل یاقوت در شهر وان

یاقوت.jpg
هتل یاقوت وان
یاقوت2.jpg
اتاق هتل یاقوت وان

گرند هتل وان (Grand Hotel Van)

هتل گرند هم یک هتل ارزان در وان ترکیه است که در خیابان جمهوریت واقع شده است. مهم‌ترین نقطه قوت و ویژگی این هتل رستوران آن است که منوی انتخابی دارد؛ ضمن اینکه در گرند هتل، هر نوشیدنی‌ای را که بخواهید در بهترین کیفیت ممکن خواهید یافت. در بین بهترین هتل های ارزان وان، خصوصاً آن‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم، گرند هتل وان نزدیک‌ترین فاصله را به موزه وان دارد؛ به طوری که با کمتر از 10 دقیقه پیاده‌روی به آن خواهید رسید. این را هم اضافه کنیم که برخی از خدمات گرند هتل وان، در سایر ارزانترین هتل های وان نظیر ندارد؛ برای مثال این هتل خدمات خشکشویی هم ارائه می‌دهد.

 • امتیاز گرند هتل وان در گوگل: 3.9 از 5
 • امتیاز گرند هتل وان در تریپ ادوایزر: 3.5 از 5
 • امتیاز گرند هتل وان در بوکینگ: 6.8 از 10
 • آدرس گرند هتل وان: مرکز وان، خیابان جمهوریت

موقعیت گرند هتل در شهر وان

رستوران گرند هتل.jpg
نمای رستوران گرند هتل وان
گرند هتل وان.jpg
اتاق گرند هتل وان، عکس از آرشیو لست سکند، علی عباسی

هتل رویال برک (Royal Berk Hotel)

هتل رویال برک با مراکز گردشگری مهمی مثل موزه وان و مسجد اولو فقط سه دقیقه فاصله دارد؛ ضمن اینکه برای دسترسی به رستوران‌های محلی اطراف رویال برک، کافیست پای خود را از هتل بیرون بگذارید و چند قدم راه بروید. تمام اتاق‌های این هتل از وسایل و امکانات مدرن پر شده است. از محبوب‌ترین خدمات هتل رویال برک نیز می‌توانیم به پارکینگ و اینترنت رایگان، خدمات‌رسانی سریع به هر اتاق و رفت‌وآمد راحت به فرودگاه اشاره کنیم.

 • امتیاز هتل رویال برک در گوگل: 4 از 5
 • امتیاز هتل رویال برک در تریپ ادوایزر: 4.5 از 5
 • امتیاز هتل رویال برک در بوکینگ: 7.6 از 10
 • آدرس امتیاز هتل رویال برک: خیابان جمهوریت

موقعیت هتل رویال برک در شهر وان

رویال برک 2.jpg
ورودی هتل رویال برک
رویال برک.jpg
اتاق‌های هتل رویال برک

سخن آخر

 همه می‌دانیم که وان شهری ارزان است و پیدا کردن یک هتل ارزان در وان ترکیه، کار سختی نیست. اما در این بین نباید از کیفیت غافل شویم؛ زیرا امنیت، بهداشت و موقعیت یک هتل، در هر قسمتی از سفرتان تأثیر می‌گذارد. ازاین‌رو در این مطلب، هتل‌هایی را معرفی کردیم که بازخوردهای مثبت بسیاری را از مسافران وان گرفته‌اند.

اگر تجربه اقامت در هر یک از هتل‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم داشته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتما نظرتان را درباره آن با سایر کاربران لست‌سکند به اشتراک بگذارید. همچنین اگر درباره سفر به وان، ذهنتان درگیر سوالات مختلفی است، می‌توانید مطلب راهنمای سفر به وان را مطالعه کنید.

 

 تألیف: تیم نویسندگان لست سکند

میثم زهره‌وند
میثم زهره‌وند

اشتباه نکنید! تولید محتوا و نویسندگی کار من نیست؛ بلکه تفریحم محسوب می‌شود. چندسالی سرگرم ترجمه و نویسندگی بودم، تا اینکه این مهارت‌ها را به دنیای دلچسب سفر کشاندم و کارم را تبدیل به تفریحی کردم که هیچ وقت برایم خسته کننده نمی‌شود. جدا از سفر، هر چیزی که رنگ‌وبوی تولید و خلاقیت داشته باشد، روحم را تازه می‌کند.