Close

باغ وحش نگارا

Zoo Negara
4.5
(از 4 نقد و بررسی)

درباره باغ وحش نگارا

در این باغ وحش حدود 400 گونه مالزیایی از پستانداران، خزندگان و پرندگان به چشم می خورد. تعداد بیشتر این گونه از ماهی ها و پرندگان هستند و حدودا 100 گونه از پستانداران و خزندگان نیز در میان آنها وجود دارند. این باغ وحش در 13 کیلومتری مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. آکواریم تانکو عبدالرحمان یکی دیگر از جاذبه های این باغ وحش محسوب می شود.

نوع جاذبه
فعالیت های در فضای باز
موقعیت
امپانگ
پیشنهاد کاربران
%75 از 3 رای
رتبه در امپانگ
1 از 1 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف باغ وحش نگارا

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
roze
نوشته شده در 24 شهریور 1400
report-icon گزارش

خیلی باغ وحش بزرگ و سرسبزی هست و دریاچه بزرگی در وسط باغ وحش قرار دارد و از همه مهم تر جایگاه های حیوانات هست که خیلی با محیط زندگی آنها مناسب و بزرگ ایجاد شده در واقع در محیطی جنگلی ایجاد کردند این باغ وحش رو که حیوانات در آن اذیت نشوند. گونه های خیلی زیادی از پرندگان و حیوانات و خزندگان در آن قرار دارد، و همچنین قسمتی برای پروانه ها وجود دارد که میتوانید گونه های زیادی از پروانه ها را در آنجا ببینید. قسمتی مخصوص و خیلی خنک برای پانداها درست شده که برای خود من دیدن پاندا ازنزدیک تجربه ی خیلی خوبی بود و هم چنین محیط مناسبی برای پنگوئن ها وجود دارد. در طول روز در ساعت های مشخصی نمایش های توسط حیوانات برگزار می شود که می توانید به صورت رایگان تماشا کنید. در کل برای دیدن این باغ وحش بیشتر از نیم روز زمان می خواهد. در محیط باغ وحش هم رستوران هایی مثل مک دونالد شعبه دارد.

بیشتر
امتیاز کل
5
پریسا افخمی
نوشته شده در 9 آذر 1398
report-icon گزارش

باغ وحش نگارا کوالالامپور برای من تجربه خیلی جالبی بود به خصوص اینکه برای اولین بار پانداهای با نمک و پنگوئن های با نمکتر رو از نزدیک دیدم.
یک باغ وحش بسیار بزرگ که کاملا از صبح تا ظهر وقتتونو میگیره.
توجه داشته باشید که محیط کاملا بازه و هیچ جای سرپوشیده همراه با کولر وجود نداره پس در پوشیدن لباس خنک دقت کنید.
فضای باغ وحش بسیار زیباست و خیلی از پرندگان کاملا آزاد هستند حتی حیوانات درنده رو هم جوری قفس‌سازی کردن که شما از بین نرده ها حیوان را نمیبینید و بین شما و حیوان درنده یه برکه آب و نصفه شیشه قرار داره و طراحی خیلی خوبی داره.
فقط یک قسمت باغ وحش مسقف و با کولر هیجان انگیزه که محیط پانداهاست و این محیط کاملا آخرین قسمت باغ وحش میباشد. یه محیط بزرگ و کاملا مناسب برای پانداها درست شده.
در آخر هم باز فروشگاهی هست که با عروسک پانداها همه چیز درست کردن و برای فروش دارند.

بیشتر
امتیاز کل
5
مهين شاعري
نوشته شده در 20 فروردین 1398
report-icon گزارش

باغ وحش نگارا مالزى اين باغ وحش كه به باغ وحش ملى نگاراشهرت گرفت درشهرامپانگ ودرپانزده كيلومترى كوالالامپورقراداره ،درمحوطه اين باغ وحش ترامواهايي هست براى افرادى كه توانايي پياده روى ندارندبخصوص براى كودكان ،اين ترامواهرجاييكه لازم باشه براى ديدن توقف ميكنه،دراين باغ وحش ٤٠٠گونه جانورى ازجمله دوزيستان ،حشرات وپروانه هاى زنده وخشك شده ،پرندگان،پستانداران مثل شير،پلنگ،زرافه ،فيل،اسب پاكوتاه،گورخر،ببر،گاوميش مالزيايي،كانگورو،خرس شترو..... و گونه هاى نادروجودداره كه جزومحبوبترين جاذبه مالزى بشمارميره .براى من ديدن اينهمه گونه جانورى دريك جاخيلى جالب بودبخصوص گونه هاى مختلف ماهى وپنگوئنهايي كه درمحفظه شيشه اى هنرنمايي ميكردند،وپرندگاني كه دراستخرهاى بزرگ ازادانه بخشى دراب وبقيه دربالاى درختان بودند.دركل اين باغ وحش خيلى ديدنيست وبه دوستان پيشنهاد ميكنم اگرسفرى به كوالالامپورداشتند حتما به ديدن اين باغ وحش بروند.#باغ وحش ملى نگارامالزى.

بیشتر
امتیاز کل
5
بهناز بهادری
نوشته شده در 17 آذر 1397
report-icon گزارش

باغ وحشی سرسبز که دارای 400 گونه جانوری است که این 400 گونه شامل خزندگان و پرندگان نیز میباشد. این باغ وحش بسیار بزرگ است یعنی بیشتر از اینکه شاهد حیوانات باشید شاهد مناظر سرسبز و برکه های بزرگ خواهید بود. یکی از ایراداتی که به این باغ وحش میگیرم فاصله بسیار زیاد حیوانات از بازدیدکننده ها میباشد.و این فاصله برای من جالب نبود چون انتظار داشتم از نزدیکتر شاهد حیوانات باشم. از میان حیوانات این باغ وحش میتوان به فیل,زرافه,شیر,ببر,شتر,گورخر و پاندا که این تک پاندا در مکانی مخصوص با تدابیر امنیتی و ارامش خاص و آشپزخانه پاندا و محیط بازی مخصوص برای این تک پاندا اشاره کرد. در کل این باغ وحش محیطی تمیز و زیبا دارد و بلیط ورودی برای توریست ها به ازای هر بزرگسال حدود 40 رینگت میباشد.#تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
3
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت